Portrett av Anan Khalaili
Spillerprofil · komplett datakort

Anan Khalaili

ForsvarTilgjengelig
Født3. september 2004 · 22 årNasjonalitetIsraelHøyde183 cmVektIkke oppgitt
44Kamper
2 897Minutter
7Mål
2Målgivende
0,28Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Taklinger / 90
05,4
3,464,48
Brudd / 90
02
–1,66
Blokkeringer / 90
01
–0,13
Vunne dueller
0100
–62,6 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.5Manches6.0Fulham6.5Ipswich6.1Leeds6.1Notting5.9Lyon5.5Brighto6.1Beşikta6.1Newcast6.1Tottenh
  1. Nottingham Forest6.1 vurdering
    11. okt. 2026 · 90 min
  2. Lyon5.9 vurdering
    15. okt. 2026 · 15 min
  3. Brighton5.5 vurdering
    18. okt. 2026 · 90 min
  4. Beşiktaş6.1 vurdering
    22. okt. 2026 · 90 min
  5. Newcastle6.1 vurdering
    25. okt. 2026 · 90 min
  6. Tottenham6.1 vurdering
    31. okt. 2026 · 30 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,460,000,380,24MINUTTER7782023-246612024-257032025-267552026-27
  1. 2023-240,46 målpoeng / 90
    778 min · 3 mål · 1 målgivende
  2. 2024-250,00 målpoeng / 90
    661 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2025-260,38 målpoeng / 90
    703 min · 3 mål · 0 målgivende
  4. 2026-270,24 målpoeng / 90
    755 min · 1 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2023-2415 kamper · 778 min · 3 mål · 1 målgivende · 0,46/90
  • 2024-259 kamper · 661 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-268 kamper · 703 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,38/90
  • 2026-2711 kamper · 755 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,24/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Crystal Palace logoPremier LeagueKlubb · Crystal Palace · 2026-276.23
Kamper
9
Minutter
650
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
72.72727272727273
Crystal Palace logoEuropa LeagueKlubb · Crystal Palace · 2026-276.06
Kamper
2
Minutter
105
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
69.56521739130434
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 11 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Premier League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Premier LeagueCrystal Palace
    650 min · 86,1 %
  • Europa LeagueCrystal Palace
    105 min · 13,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Premier LeagueCrystal Palace
3,74
Europa LeagueCrystal Palace
1,71

Brudd / 90

Premier LeagueCrystal Palace
–
Europa LeagueCrystal Palace
–

Blokkeringer / 90

Premier LeagueCrystal Palace
–
Europa LeagueCrystal Palace
–

Vunne dueller

Premier LeagueCrystal Palace
–
Europa LeagueCrystal Palace
–

Pasningspresisjon

Premier LeagueCrystal Palace
72,7 %
Europa LeagueCrystal Palace
69,6 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Crystal Palace · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
7
Minutter
650
Kaptein
Nei
Vurdering
6,23

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
11
Skudd på mål
2
Pasninger
231
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
8

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
72,7 %
Taklinger
27
Vunne dueller
48

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Crystal Palace · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
105
Kaptein
Nei
Vurdering
6,06

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
46
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
69,6 %
Taklinger
2
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 8 kamper · 3 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
    703 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
4,48

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
1,66

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
0,13

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
62,6 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
73 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Union St. Gilloise · Midfielder · nr. 25

Spilletid

Draktnummer
25
Kamper
8
Fra start
8
Minutter
703
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,53

Angrep

Mål
3
Målgivende
0
Skudd
10
Skudd på mål
4
Pasninger
236
Nøkkelpasninger
12
Driblinger
14
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73 %
Taklinger
35
Blokkeringer
1
Brudd
13
Dueller
91
Vunne dueller
57
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 9 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
    661 min · 100 %
  • UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
1,63
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
2,45
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
0,54
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
39,6 %
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
–
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Union St. Gilloise · Attacker

Spilletid

Kamper
9
Fra start
8
Minutter
661
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,82

Angrep

Målgivende
0
Skudd
7
Skudd på mål
2
Pasninger
293
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
23
Vellykkede driblinger
10
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
12
Blokkeringer
4
Brudd
18
Dueller
96
Vunne dueller
38
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
9
Gule kort
4
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Union St. Gilloise · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-243 turneringer · 15 kamper · 3 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueMaccabi Haifa
    361 min · 46,4 %
  • UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
    231 min · 29,7 %
  • UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
    186 min · 23,9 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Haifa
1,25
UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
1,56
UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
0,48

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Haifa
1,5
UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
0,39
UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Haifa
0,75
UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
0,39
UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMaccabi Haifa
39,6 %
UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
40,9 %
UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
64,3 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMaccabi Haifa
–
UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
–
UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maccabi Haifa · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
4
Minutter
361
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Skudd
6
Skudd på mål
2
Pasninger
65
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
15
Vellykkede driblinger
9
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Blokkeringer
3
Brudd
6
Dueller
48
Vunne dueller
19
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Maccabi Haifa · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
3
Minutter
231
Innbytter
3
Byttet ut
3
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
58
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
16
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
44
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
6
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maccabi Haifa · Attacker

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
186
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
5
Skudd på mål
4
Pasninger
34
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
14
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

1 registrert
  1. →Maccabi Haifa → Union St. Gilloiseman 17. juni 2024Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

44 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
31. oktober · Crystal Palace–TottenhamPremier League · 2026-27306.1
25. oktober · Crystal Palace–NewcastlePremier League · 2026-27906.1
22. oktober · Crystal Palace–BeşiktaşEuropa League · 2026-27906.11
18. oktober · Crystal Palace–BrightonPremier League · 2026-27905.5
15. oktober · Crystal Palace–LyonEuropa League · 2026-27155.9
11. oktober · Crystal Palace–Nottingham ForestPremier League · 2026-27906.1
20. september · Crystal Palace–LeedsPremier League · 2026-27906.1
12. september · Crystal Palace–IpswichPremier League · 2026-27906.51
5. september · Crystal Palace–FulhamPremier League · 2026-27906.0
28. august · Crystal Palace–Manchester CityPremier League · 2026-27757.5
22. august · Crystal Palace–EvertonPremier League · 2026-275–
28. januar · Union St. Gilloise–AtalantaChampions League · 2025-26907.61
21. januar · Union St. Gilloise–Bayern MünchenChampions League · 2025-26907.9
9. desember · Union St. Gilloise–MarseilleChampions League · 2025-26909.22
25. november · Union St. Gilloise–GalatasarayChampions League · 2025-26907.5
4. november · Union St. Gilloise–Atletico MadridChampions League · 2025-26857.5
21. oktober · Union St. Gilloise–InterChampions League · 2025-26906.7
1. oktober · Union St. Gilloise–NewcastleChampions League · 2025-26786.9
16. september · Union St. Gilloise–PSV EindhovenChampions League · 2025-26906.9
20. februar · Union St. Gilloise–AjaxEuropa League · 2024-25946.9
13. februar · Union St. Gilloise–AjaxEuropa League · 2024-25906.3
30. januar · Union St. Gilloise–RangersEuropa League · 2024-25906.9
12. desember · Union St. Gilloise–NiceEuropa League · 2024-25907.3
28. november · Union St. Gilloise–TwenteEuropa League · 2024-25907.3
7. november · Union St. Gilloise–AS RomaEuropa League · 2024-25696.7
24. oktober · Union St. Gilloise–FC MidtjyllandEuropa League · 2024-25906.9
3. oktober · Union St. Gilloise–Bodø/GlimtEuropa League · 2024-25196.6
26. september · Union St. Gilloise–FenerbahçeEuropa League · 2024-25296.6
14. mars · Maccabi Haifa–FiorentinaConference League · 2023-24277.21
7. mars · Maccabi Haifa–FiorentinaConference League · 2023-24857.21
21. februar · Maccabi Haifa–GentConference League · 2023-24747.21
15. februar · Maccabi Haifa–GentConference League · 2023-24––
14. desember · Maccabi Haifa–PanathinaikosEuropa League · 2023-24106.3
6. desember · Maccabi Haifa–VillarrealEuropa League · 2023-24456.7
30. november · Maccabi Haifa–RennesEuropa League · 2023-24456.6
9. november · Maccabi Haifa–VillarrealEuropa League · 2023-24876.9
5. oktober · Maccabi Haifa–PanathinaikosEuropa League · 2023-24846.9
21. september · Maccabi Haifa–RennesEuropa League · 2023-24906.3
29. august · Maccabi Haifa–BSC Young BoysChampions League · 2023-24556.9
23. august · Maccabi Haifa–BSC Young BoysChampions League · 2023-24176.3
15. august · Maccabi Haifa–Slovan BratislavaChampions League · 2023-24136.3
9. august · Maccabi Haifa–Slovan BratislavaChampions League · 2023-24636.9
2. august · Maccabi Haifa–Sheriff TiraspolChampions League · 2023-24606.5
18. juli · Maccabi Haifa–Hamrun SpartansChampions League · 2023-24––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.