Portrett av Sean Goldberg
Spillerprofil · komplett datakort

Sean Goldberg

ForsvarTilgjengelig
Født13. juni 1995 · 31 årNasjonalitetIsraelHøyde179 cmVekt72 kg
45Kamper
3 833Minutter
0Mål
1Målgivende
0,02Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25Lite datagrunnlag
Taklinger / 90
01,2
1–
Brudd / 90
01,2
1–
Vunne dueller
0100
40 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68105.3Paris S6.2Benfica8.3Sheriff7.2Slovan 7.2Slovan 7.5BSC You6.7BSC You6.2Rennes7.6Fiorent5.9Raków C
  1. Slovan Bratislava7.2 vurdering
    15. aug. 2023 · 90 min
  2. BSC Young Boys7.5 vurdering
    23. aug. 2023 · 90 min
  3. BSC Young Boys6.7 vurdering
    29. aug. 2023 · 90 min
  4. Rennes6.2 vurdering
    21. sep. 2023 · 72 min
  5. Fiorentina7.6 vurdering
    14. mars 2024 · 90 min
  6. Raków Częstochowa5.9 vurdering
    14. aug. 2025 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,110,00MINUTTER6752019-206802020-214862021-221 0802022-238222023-24902025-26
  1. 2019-200,00 målpoeng / 90
    675 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2020-210,00 målpoeng / 90
    680 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,00 målpoeng / 90
    486 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2022-230,00 målpoeng / 90
    1 080 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2023-240,11 målpoeng / 90
    822 min · 0 mål · 1 målgivende
  6. 2025-260,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-208 kamper · 675 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-218 kamper · 680 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-227 kamper · 486 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-2312 kamper · 1 080 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-249 kamper · 822 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,11/90
  • 2024-250 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-261 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

11 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Maccabi Haifa logoConference LeagueKlubb · Maccabi Haifa · 2025-265.90
Kamper
1
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
84
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
1

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
1

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
40 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
84 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maccabi Haifa · Defender · nr. 3

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
3
Kamper
1
Fra start
0
Minutter
90
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
5,90

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
57
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84 %
Taklinger
1
Brudd
1
Dueller
5
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maccabi Haifa · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-243 turneringer · 9 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
    660 min · 80,3 %
  • UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
    90 min · 10,9 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueMaccabi Haifa
    72 min · 8,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
0,68
UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
2
UEFA Europa LeagueMaccabi Haifa
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
0,27
UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
1
UEFA Europa LeagueMaccabi Haifa
1,25

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
1,23
UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
1
UEFA Europa LeagueMaccabi Haifa
1,25

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
70,4 %
UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
90 %
UEFA Europa LeagueMaccabi Haifa
50 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
63 %
UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
57 %
UEFA Europa LeagueMaccabi Haifa
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Maccabi Haifa · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
660
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,36

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
349
Nøkkelpasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
63 %
Taklinger
5
Blokkeringer
9
Brudd
2
Dueller
27
Vunne dueller
19
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
2
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maccabi Haifa · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,70

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Pasninger
66
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
57 %
Taklinger
2
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
10
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maccabi Haifa · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
72
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Pasninger
47
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
2
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 12 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
    1 080 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
1,17

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
0,67

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
0,33

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
56,8 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Maccabi Haifa · Defender

Spilletid

Kamper
12
Fra start
12
Minutter
1 080
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,35

Angrep

Mål
0
Pasninger
327
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
14
Blokkeringer
4
Brudd
8
Dueller
44
Vunne dueller
25
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
7
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
    406 min · 83,5 %
  • UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
    80 min · 16,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
1,33
UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
0,44
UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
0,44
UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
66,7 %
UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
–
UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maccabi Haifa · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
4
Minutter
406
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
8
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
137
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Blokkeringer
2
Brudd
2
Dueller
21
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Maccabi Haifa · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
80
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueHapoel Beer Sheva
    680 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueHapoel Beer Sheva
0,93

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueHapoel Beer Sheva
0,4

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueHapoel Beer Sheva
0,13

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueHapoel Beer Sheva
48,4 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueHapoel Beer Sheva
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Hapoel Beer Sheva · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
680
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,38

Angrep

Mål
0
Pasninger
116
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
31
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueHapoel Beer Sheva
    675 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueHapoel Beer Sheva
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueHapoel Beer Sheva
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueHapoel Beer Sheva
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueHapoel Beer Sheva
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueHapoel Beer Sheva
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Hapoel Beer Sheva · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
675
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Hapoel Beer Sheva → Maccabi Haifator 1. juli 2021Fri overgang
  2. →Hapoel Haifa → Hapoel Beer Shevaman 1. juli 2019Ikke oppgitt
  3. →Maccabi Tel Aviv → Hapoel Haifalør 18. august 2018Ikke oppgitt
  4. →Beitar Jerusalem → Maccabi Tel Avivsøn 1. juli 2018Ikke oppgitt
  5. →Maccabi Tel Aviv → Beitar Jerusalemons 6. september 2017Lån
  6. →Bnei Yehuda → Maccabi Tel Avivlør 1. juli 2017Ikke oppgitt
  7. →Maccabi Tel Aviv → Bnei Yehudator 3. september 2015Lån
  8. →Maccabi Tel Aviv → Hapoel Tel Avivtir 3. februar 2015Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

34 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
14. august · Maccabi Haifa–Raków CzęstochowaConference League · 2025-26905.9
7. august · Maccabi Haifa–Raków CzęstochowaConference League · 2025-26––
14. mars · Maccabi Haifa–FiorentinaConference League · 2023-24907.61
7. mars · Maccabi Haifa–FiorentinaConference League · 2023-24––
21. februar · Maccabi Haifa–GentConference League · 2023-24––
9. november · Maccabi Haifa–VillarrealEuropa League · 2023-24––
5. oktober · Maccabi Haifa–PanathinaikosEuropa League · 2023-24––
21. september · Maccabi Haifa–RennesEuropa League · 2023-24726.2
29. august · Maccabi Haifa–BSC Young BoysChampions League · 2023-24906.7
23. august · Maccabi Haifa–BSC Young BoysChampions League · 2023-24907.5
15. august · Maccabi Haifa–Slovan BratislavaChampions League · 2023-24907.2
9. august · Maccabi Haifa–Slovan BratislavaChampions League · 2023-24907.2
2. august · Maccabi Haifa–Sheriff TiraspolChampions League · 2023-241208.3
18. juli · Maccabi Haifa–Hamrun SpartansChampions League · 2023-24––
2. november · Maccabi Haifa–BenficaChampions League · 2022-23906.2
25. oktober · Maccabi Haifa–Paris Saint GermainChampions League · 2022-23905.3
11. oktober · Maccabi Haifa–JuventusChampions League · 2022-23907.3
5. oktober · Maccabi Haifa–JuventusChampions League · 2022-23906.2
14. september · Maccabi Haifa–Paris Saint GermainChampions League · 2022-23906.3
6. september · Maccabi Haifa–BenficaChampions League · 2022-23906.5
23. august · Maccabi Haifa–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2022-23906.0
17. august · Maccabi Haifa–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2022-23907.2
9. desember · Maccabi Haifa–FeyenoordConference League · 2021-22456.3
25. november · Maccabi Haifa–Union BerlinConference League · 2021-22857.3
4. november · Maccabi Haifa–Slavia PrahaConference League · 2021-22906.6
21. oktober · Maccabi Haifa–Slavia PrahaConference League · 2021-22907.5
30. september · Maccabi Haifa–Union BerlinConference League · 2021-22––
14. september · Maccabi Haifa–FeyenoordConference League · 2021-22––
10. desember · Hapoel Beer Sheva–NiceEuropa League · 2020-21––
3. desember · Hapoel Beer Sheva–Slavia PrahaEuropa League · 2020-21––
26. november · Hapoel Beer Sheva–Bayer LeverkusenEuropa League · 2020-21706.2
5. november · Hapoel Beer Sheva–Bayer LeverkusenEuropa League · 2020-21846.0
29. oktober · Hapoel Beer Sheva–NiceEuropa League · 2020-21766.9
22. oktober · Hapoel Beer Sheva–Slavia PrahaEuropa League · 2020-21906.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 11 tilgjengelige sesonger, 15 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.