Portrett av Luke Montebello
Spillerprofil · komplett datakort

Luke Montebello

AngrepTilgjengelig
Født13. august 1995 · 31 årNasjonalitetMaltaHøyde189 cmVekt89 kg
31Kamper
1 523Minutter
2Mål
1Målgivende
0,18Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2023-24Lite datagrunnlag
Målpoeng / 90
01,8
01,42
Skudd / 90
01
0,680,71
Skudd på mål
0100
50 %100 %
Vellykkede driblinger
0100
–33,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6Kroatia6.3Slovaki7.2Ferencv7.0Ferencv6.3FYR Mac6.2Italy6.3Ukraina7.0Moldova6.2Andorra6.7Moldova
  1. FYR Macedonia6.3 vurdering
    12. sep. 2023 · 45 min
  2. Italy6.2 vurdering
    14. okt. 2023 · 55 min
  3. Ukraina6.3 vurdering
    17. okt. 2023 · 9 min
  4. Moldova7.0 vurdering
    7. sep. 2024 · 45 min
  5. Andorra6.2 vurdering
    10. sep. 2024 · 60 min
  6. Moldova6.7 vurdering
    13. okt. 2024 · 45 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,250,000,001,420,00MINUTTER55820203652021-221042022-2310320231272023-242662024-25
  1. 20200,00 målpoeng / 90
    558 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,25 målpoeng / 90
    365 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    104 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 20230,00 målpoeng / 90
    103 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2023-241,42 målpoeng / 90
    127 min · 1 mål · 1 målgivende
  6. 2024-250,00 målpoeng / 90
    266 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-170 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20181 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-190 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 202010 kamper · 558 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-224 kamper · 365 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,25/90
  • 2022-234 kamper · 104 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20233 kamper · 103 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-244 kamper · 127 min · 1 mål · 1 målgivende · 1,42/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-255 kamper · 266 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

14 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

4 turneringer
Flagg: MaltaNations LeagueLandslag · Malta · 2024-256.59
Kamper
3
Minutter
150
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
58.333333333333336
Hamrun Spartans logoConference LeagueKlubb · Hamrun Spartans · 2024-25–
Kamper
2
Minutter
116
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Hamrun Spartans logoChampions LeagueKlubb · Hamrun Spartans · 2024-25–
Kamper
–
Minutter
–
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
–
Sliema Wanderers logoConference LeagueKlubb · Sliema Wanderers · 2024-25–
Kamper
–
Minutter
–
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-253 turneringer · – kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Nations LeagueMalta
    150 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueHamrun Spartans
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueHamrun Spartans · Sliema Wanderers
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueMalta
–
UEFA Champions LeagueHamrun Spartans
–
UEFA Europa Conference LeagueHamrun Spartans · Sliema Wanderers
–

Skudd / 90

UEFA Nations LeagueMalta
1,2
UEFA Champions LeagueHamrun Spartans
–
UEFA Europa Conference LeagueHamrun Spartans · Sliema Wanderers
–

Skudd på mål

UEFA Nations LeagueMalta
50 %
UEFA Champions LeagueHamrun Spartans
–
UEFA Europa Conference LeagueHamrun Spartans · Sliema Wanderers
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueMalta
0,6
UEFA Champions LeagueHamrun Spartans
–
UEFA Europa Conference LeagueHamrun Spartans · Sliema Wanderers
–

Vellykkede driblinger

UEFA Nations LeagueMalta
–
UEFA Champions LeagueHamrun Spartans
–
UEFA Europa Conference LeagueHamrun Spartans · Sliema Wanderers
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Malta · F

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
150
Kaptein
Nei
Vurdering
6,59

Angrep

Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
24
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
58,3 %
Vunne dueller
12

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Hamrun Spartans · Attacker

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Hamrun Spartans · Attacker
  • Klubb · Sliema Wanderers · Attacker

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

2023-242 turneringer · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueHamrun Spartans
    107 min · 84,3 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueHamrun Spartans
    20 min · 15,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueHamrun Spartans
1,68
UEFA Champions LeagueHamrun Spartans
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueHamrun Spartans
0,84
UEFA Champions LeagueHamrun Spartans
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueHamrun Spartans
100 %
UEFA Champions LeagueHamrun Spartans
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHamrun Spartans
1,68
UEFA Champions LeagueHamrun Spartans
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueHamrun Spartans
33,3 %
UEFA Champions LeagueHamrun Spartans
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Hamrun Spartans · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
107
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
7,15

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
19
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
1
Dueller
9
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Hamrun Spartans · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
20
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationMalta
    103 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationMalta
–

Skudd / 90

Euro Championship - QualificationMalta
–

Skudd på mål

Euro Championship - QualificationMalta
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationMalta
–

Vellykkede driblinger

Euro Championship - QualificationMalta
33,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Malta · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
103
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,23

Angrep

Mål
0
Pasninger
21
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
12
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueHamrun Spartans
    104 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueHamrun Spartans
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueHamrun Spartans
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueHamrun Spartans
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHamrun Spartans
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueHamrun Spartans
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Hamrun Spartans · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
1
Minutter
104
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueBirkirkara
    365 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueBirkirkara
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueBirkirkara
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueBirkirkara
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBirkirkara
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueBirkirkara
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Birkirkara · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
365
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeMalta
    481 min · 86,2 %
  • Euro ChampionshipMalta
    77 min · 13,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeMalta
–
Euro ChampionshipMalta
–

Skudd / 90

World Cup - Qualification EuropeMalta
1,12
Euro ChampionshipMalta
0

Skudd på mål

World Cup - Qualification EuropeMalta
50 %
Euro ChampionshipMalta
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeMalta
0,56
Euro ChampionshipMalta
0

Vellykkede driblinger

World Cup - Qualification EuropeMalta
25 %
Euro ChampionshipMalta
50 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Malta · Attacker

Spilletid

Kamper
8
Fra start
6
Minutter
481
Innbytter
2
Byttet ut
5
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,53

Angrep

Mål
0
Skudd
6
Skudd på mål
3
Pasninger
108
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
60
Vunne dueller
31
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
20
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Malta · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
77
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
8
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85 %
Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
12
Vunne dueller
3

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueBirkirkara
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueBirkirkara
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueBirkirkara
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueBirkirkara
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueBirkirkara
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueBirkirkara
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Birkirkara · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeMalta
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeMalta
–

Skudd / 90

World Cup - Qualification EuropeMalta
–

Skudd på mål

World Cup - Qualification EuropeMalta
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeMalta
–

Vellykkede driblinger

World Cup - Qualification EuropeMalta
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Malta · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueValletta FC
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueValletta FC
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueValletta FC
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueValletta FC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueValletta FC
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueValletta FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Valletta FC · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Hamrun Spartans → Sliema Wandererstir 1. juli 2025Fri overgang
  2. →Birkirkara → Hamrun Spartanstor 9. juni 2022Ikke oppgitt
  3. →Birkirkara → Balzan FCtir 3. september 2019Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

21 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag13. oktober · Malta–MoldovaNations League · 2024-25456.7
Landslag10. september · Malta–AndorraNations League · 2024-25606.2
Landslag7. september · Malta–MoldovaNations League · 2024-25457.0
Landslag17. oktober · Malta–UkrainaEM-kvalifisering · 202396.3
Landslag14. oktober · Malta–ItalyEM-kvalifisering · 2023556.2
Landslag12. september · Malta–FYR MacedoniaEM-kvalifisering · 2023456.3
Klubb17. august · Hamrun Spartans–Ferencvarosi TCConference League · 2023-24637.01
Klubb10. august · Hamrun Spartans–Ferencvarosi TCConference League · 2023-24317.21
Klubb18. juli · Hamrun Spartans–Maccabi HaifaChampions League · 2023-24––
Landslag14. november · Malta–SlovakiaVM-kvalifisering Europa · 2020356.3
Landslag11. november · Malta–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2020626.6
Landslag11. oktober · Malta–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2020906.7
Landslag8. oktober · Malta–SloveniaVM-kvalifisering Europa · 2020806.5
Landslag7. september · Malta–RusslandVM-kvalifisering Europa · 2020666.9
Landslag4. september · Malta–SloveniaVM-kvalifisering Europa · 2020326.2
Landslag1. september · Malta–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2020706.9
Landslag30. mars · Malta–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag27. mars · Malta–SlovakiaVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag24. mars · Malta–RusslandVM-kvalifisering Europa · 2020456.3
Landslag10. juni · Malta–RomaniaEuropamesterskapet · 2020106.5
Landslag7. juni · Malta–SverigeEuropamesterskapet · 2020716.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 14 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.