Portrett av Ryan Camenzuli
Spillerprofil · komplett datakort

Ryan Camenzuli

MidtbaneTilgjengelig
Født8. september 1994 · 32 årNasjonalitetMaltaHøyde173 cmVekt69 kg
32Kamper
2 466Minutter
1Mål
1Målgivende
0,07Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
01
00,82
Pasningspresisjon
0100
85,3 %65,8 %
Taklinger / 90
03,6
31,44

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6Polen6.9Litauen5.2Nederla5.9Nederla6.2Polen6.7Luxembo6.7Luxembo6.7Andorra7.1Gibralt7.4Andorra
  1. Polen6.2 vurdering
    17. nov. 2025 · 90 min
  2. Luxembourg6.7 vurdering
    26. mars 2026 · 90 min
  3. Luxembourg6.7 vurdering
    31. mars 2026 · 45 min
  4. Andorra6.7 vurdering
    24. sep. 2026 · 90 min
  5. Gibraltar7.1 vurdering
    1. okt. 2026 · 90 min
  6. Andorra7.4 vurdering
    4. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,130,000,000,210,00MINUTTER7162020527202351320244392024-252702026-27
  1. 20200,13 målpoeng / 90
    716 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 20230,00 målpoeng / 90
    527 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20240,00 målpoeng / 90
    513 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,21 målpoeng / 90
    439 min · 1 mål · 0 målgivende
  5. 2026-270,00 målpoeng / 90
    270 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20209 kamper · 716 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,13/90
  • 20236 kamper · 527 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20246 kamper · 513 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-256 kamper · 439 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,21/90
  • 2026-273 kamper · 270 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: MaltaNations LeagueLandslag · Malta · 2026-277.07
Kamper
3
Minutter
270
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
85.29411764705883
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 3 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueMalta
    270 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueMalta
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueMalta
0

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueMalta
85,3 %

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueMalta
3

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueMalta
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Malta · D

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Kaptein
Nei
Vurdering
7,07

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
136
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85,3 %
Taklinger
9
Vunne dueller
18

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 6 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueMalta
    439 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueMalta
0,21

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueMalta
0,82

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueMalta
65,8 %

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueMalta
1,44

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueMalta
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Malta · D

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
439
Kaptein
Nei
Vurdering
6,92

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
120
Nøkkelpasninger
4
Vellykkede driblinger
4

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
65,8 %
Taklinger
7
Vunne dueller
20

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20241 turnering · 6 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeMalta
    513 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeMalta
0

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeMalta
0,18

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeMalta
76 %

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeMalta
1,75

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeMalta
41,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Malta · Midfielder · nr. 3

Spilletid

Draktnummer
3
Kamper
6
Fra start
6
Minutter
513
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,33

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Pasninger
194
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Taklinger
10
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
36
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
5
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationMalta
    527 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationMalta
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationMalta
0,34

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationMalta
–

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationMalta
1,54

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationMalta
36,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Malta · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
527
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,37

Angrep

Mål
0
Skudd
4
Pasninger
161
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Blokkeringer
2
Brudd
2
Dueller
33
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20201 turnering · 9 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeMalta
    716 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeMalta
0,13

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeMalta
0,63

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeMalta
–

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeMalta
2,01

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeMalta
48,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Malta · Midfielder

Spilletid

Kamper
9
Fra start
8
Minutter
716
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,44

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
1
Pasninger
231
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
15
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
16
Brudd
9
Dueller
62
Vunne dueller
30
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
5
Gule kort
3
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
20181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeMalta
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeMalta
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeMalta
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeMalta
–

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeMalta
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeMalta
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Malta · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Floriana → Hamrun Spartanstor 9. juni 2022Fri overgang
  2. →Floriana → Birkirkarasøn 1. juli 2018Ikke oppgitt
  3. →Birkirkara → Florianatir 9. januar 2018Lån
  4. →Floriana → Birkirkaralør 1. juli 2017Ikke oppgitt
  5. →Birkirkara → Florianaman 22. august 2016Lån
Kamplogg

Siste kamper – landslag

32 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
4. oktober · Malta–AndorraNations League · 2026-27907.4
1. oktober · Malta–GibraltarNations League · 2026-27907.1
24. september · Malta–AndorraNations League · 2026-27906.7
31. mars · Malta–LuxembourgNations League · 2024-25456.7
26. mars · Malta–LuxembourgNations League · 2024-25906.7
17. november · Malta–PolenVM-kvalifisering Europa · 2024906.2
9. oktober · Malta–NederlandVM-kvalifisering Europa · 2024905.9
10. juni · Malta–NederlandVM-kvalifisering Europa · 2024825.2
7. juni · Malta–LitauenVM-kvalifisering Europa · 2024906.9
24. mars · Malta–PolenVM-kvalifisering Europa · 2024906.6
21. mars · Malta–FinlandVM-kvalifisering Europa · 2024717.2
19. november · Malta–AndorraNations League · 2024-25346.3
13. oktober · Malta–MoldovaNations League · 2024-25906.6
10. september · Malta–AndorraNations League · 2024-25908.01
7. september · Malta–MoldovaNations League · 2024-25906.7
17. november · Malta–EnglandEM-kvalifisering · 2023906.3
17. oktober · Malta–UkrainaEM-kvalifisering · 2023906.2
14. oktober · Malta–ItalyEM-kvalifisering · 2023906.3
12. september · Malta–FYR MacedoniaEM-kvalifisering · 2023907.2
19. juni · Malta–UkrainaEM-kvalifisering · 2023905.9
16. juni · Malta–EnglandEM-kvalifisering · 2023––
26. mars · Malta–ItalyEM-kvalifisering · 2023––
23. mars · Malta–FYR MacedoniaEM-kvalifisering · 2023776.2
14. november · Malta–SlovakiaVM-kvalifisering Europa · 2020465.2
11. november · Malta–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2020905.2
11. oktober · Malta–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2020906.9
7. september · Malta–RusslandVM-kvalifisering Europa · 2020906.2
4. september · Malta–SloveniaVM-kvalifisering Europa · 2020456.9
1. september · Malta–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2020907.0
30. mars · Malta–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2020906.5
27. mars · Malta–SlovakiaVM-kvalifisering Europa · 2020907.21
24. mars · Malta–RusslandVM-kvalifisering Europa · 2020866.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 12 tilgjengelige sesonger, 16 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Ryan Camenzuli: statistikk, kamper og karriere | Coro