Portrett av Andrei Viorel Artean
Spillerprofil · komplett datakort

Andrei Artean

Fullt navn: Andrei Viorel Artean

MidtbaneTilgjengelig
Født14. august 1993 · 33 årNasjonalitetRomaniaHøyde183 cmVekt78 kg
27Kamper
2 191Minutter
2Mål
0Målgivende
0,08Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2023-24
Nøkkelpasninger / 90
01
0,59–
Pasningspresisjon
0100
51 %–
Taklinger / 90
02,7
2,18–
Vellykkede driblinger
0100
60 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

For få kampvurderinger til å vise formkurve.

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,13MINUTTER62018-191522019-206702023-241 3632024-25
  1. 2018-190,00 målpoeng / 90
    6 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2019-200,00 målpoeng / 90
    152 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,00 målpoeng / 90
    670 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,13 målpoeng / 90
    1 363 min · 2 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-191 kamper · 6 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-202 kamper · 152 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-248 kamper · 670 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2516 kamper · 1 363 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,13/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
CFR 1907 Cluj logoConference LeagueKlubb · CFR 1907 Cluj · 2024-257.12
Kamper
16
Minutter
1363
Mål
2
Målgivende
–
Pasning %
51
Flagg: RomaniaEM-kvalifiseringLandslag · Romania · 2023–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-251 turnering · 16 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
    1 363 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
0,59

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
51 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
2,18

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
53,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · CFR 1907 Cluj · Midfielder

Spilletid

Kamper
16
Fra start
15
Minutter
1 363
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,12

Angrep

Mål
2
Skudd
9
Skudd på mål
2
Pasninger
956
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
51 %
Taklinger
33
Blokkeringer
4
Brudd
25
Dueller
118
Vunne dueller
63
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
11
Frispark begått
12
Gule kort
3
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueFarul Constanta
    460 min · 68,7 %
  • UEFA Champions LeagueFarul Constanta
    210 min · 31,3 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFarul Constanta
–
UEFA Champions LeagueFarul Constanta
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFarul Constanta
–
UEFA Champions LeagueFarul Constanta
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFarul Constanta
–
UEFA Champions LeagueFarul Constanta
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFarul Constanta
–
UEFA Champions LeagueFarul Constanta
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFarul Constanta
–
UEFA Champions LeagueFarul Constanta
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Farul Constanta · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
4
Minutter
460
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Farul Constanta · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationRomania
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationRomania
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationRomania
–

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationRomania
–

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationRomania
–

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationRomania
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Romania · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueViitorul Constanta
    152 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueViitorul Constanta
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueViitorul Constanta
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueViitorul Constanta
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueViitorul Constanta
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueViitorul Constanta
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Viitorul Constanta · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
152
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueViitorul Constanta
    6 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueViitorul Constanta
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueViitorul Constanta
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueViitorul Constanta
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueViitorul Constanta
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueViitorul Constanta
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Viitorul Constanta · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
6
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →CFR 1907 Cluj → Universitatea Clujtor 16. januar 2025Fri overgang
  2. →Apollon Limassol → CFR 1907 Clujtir 18. juni 2024Fri overgang
  3. →Farul Constanta → Apollon Limassoltir 16. januar 2024€ 50K
  4. →Viitorul Constanta → Farul Constantator 1. juli 2021Ikke oppgitt
  5. →ACS Poli Timisoara → Viitorul Constantafre 20. juli 2018€ 100K
  6. →CSM Ramnicu Valcea → ACS Poli Timisoaraons 1. juni 2016Ikke oppgitt
  7. →ACS Poli Timisoara → CSM Ramnicu Valceator 18. februar 2016Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

3 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag9. september · Romania–LitauenNations League · 2024-25––
Landslag6. september · Romania–KosovoNations League · 2024-25––
Landslag21. november · Romania–SveitsEM-kvalifisering · 2023––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 6 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Andrei Artean: statistikk, kamper og karriere | Coro