Portrett av Dragoș Ionuț Nedelcu
Spillerprofil · komplett datakort

Dragoș Nedelcu

Fullt navn: Dragoș Ionuț Nedelcu

MidtbaneTilgjengelig
Født16. februar 1997 · 29 årNasjonalitetRomaniaHøyde189 cmVekt78 kg
27Kamper
2 073Minutter
1Mål
0Målgivende
0,04Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2023-24Forrige sesong 2020-21Lite datagrunnlag

De registrerte sesongradene mangler feltene som trengs for denne rolleprofilen.

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Plzen7.3Hapoel 6.6Plzen6.5FC Luga7.2Island6.6FYR Mac6.6Armenia7.3Liechte
  1. Plzen6.6 vurdering
    23. nov. 2017 · 45 min
  2. FC Lugano6.5 vurdering
    7. des. 2017 · 90 min
  3. Island7.2 vurdering
    2. sep. 2021 · 90 min
  4. FYR Macedonia6.6 vurdering
    8. sep. 2021 · 63 min
  5. Armenia6.6 vurdering
    11. okt. 2021 · 9 min
  6. Liechtenstein7.3 vurdering
    14. nov. 2021 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,14MINUTTER1342016-176222017-181652018-192702019-2025220206302023-24
  1. 2016-170,00 målpoeng / 90
    134 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2017-180,00 målpoeng / 90
    622 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2018-190,00 målpoeng / 90
    165 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2019-200,00 målpoeng / 90
    270 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 20200,00 målpoeng / 90
    252 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2023-240,14 målpoeng / 90
    630 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-172 kamper · 134 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-188 kamper · 622 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-192 kamper · 165 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-203 kamper · 270 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20204 kamper · 252 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-248 kamper · 630 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,14/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

11 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
Farul Constanta logoConference LeagueKlubb · Farul Constanta · 2023-24–
Kamper
6
Minutter
461
Mål
1
Målgivende
–
Pasning %
–
Farul Constanta logoChampions LeagueKlubb · Farul Constanta · 2023-24–
Kamper
2
Minutter
169
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Flagg: RomaniaVM-kvalifisering EuropaLandslag · Romania · 20206.97
Kamper
4
Minutter
252
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
42
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2023-242 turneringer · 8 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueFarul Constanta
    461 min · 73,2 %
  • UEFA Champions LeagueFarul Constanta
    169 min · 26,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFarul Constanta
–
UEFA Champions LeagueFarul Constanta
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFarul Constanta
–
UEFA Champions LeagueFarul Constanta
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFarul Constanta
–
UEFA Champions LeagueFarul Constanta
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFarul Constanta
–
UEFA Champions LeagueFarul Constanta
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFarul Constanta
–
UEFA Champions LeagueFarul Constanta
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Farul Constanta · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
461
Innbytter
0
Byttet ut
5
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Farul Constanta · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
169
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFCSB
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFCSB
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFCSB
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FCSB · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20201 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeRomania
    252 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeRomania
1,07

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeRomania
42 %

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeRomania
0,71

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeRomania
42,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Romania · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
252
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
199
Nøkkelpasninger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
42 %
Taklinger
2
Blokkeringer
1
Brudd
6
Dueller
21
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
4
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFCSB
    270 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFCSB
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFCSB
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FCSB · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFCSB
    165 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFCSB
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFCSB
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FCSB · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
165
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeRomania
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Romania · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFCSB
    450 min · 72,3 %
  • UEFA Champions LeagueFCSB · Viitorul Constanta
    172 min · 27,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
–
UEFA Champions LeagueFCSB · Viitorul Constanta
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
0,2
UEFA Champions LeagueFCSB · Viitorul Constanta
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFCSB
76 %
UEFA Champions LeagueFCSB · Viitorul Constanta
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
–
UEFA Champions LeagueFCSB · Viitorul Constanta
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFCSB
50 %
UEFA Champions LeagueFCSB · Viitorul Constanta
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FCSB · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
450
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,82

Angrep

Mål
0
Skudd
5
Skudd på mål
0
Pasninger
188
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Brudd
17
Dueller
36
Vunne dueller
18

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
8
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FCSB · Midfielder
  • Klubb · Viitorul Constanta · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
172
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueViitorul Constanta
    134 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueViitorul Constanta
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueViitorul Constanta
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueViitorul Constanta
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueViitorul Constanta
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueViitorul Constanta
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Viitorul Constanta · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
134
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →Farul Constanta → CSA Steaua Bucureştisøn 21. september 2025Fri overgang
  2. →Farul Constanta → FCSBfre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  3. →FCSB → Farul Constantafre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  4. →Fortuna Düsseldorf → Farul Constantafre 4. februar 2022Lån
  5. →FCSB → Fortuna Düsseldorfman 12. juli 2021Lån
  6. →Viitorul Constanta → FCSBons 9. august 2017€ 1.5M
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

10 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag14. november · Romania–LiechtensteinVM-kvalifisering Europa · 2020907.3
Landslag11. november · Romania–IslandVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag11. oktober · Romania–ArmeniaVM-kvalifisering Europa · 202096.6
Landslag8. september · Romania–FYR MacedoniaVM-kvalifisering Europa · 2020636.6
Landslag5. september · Romania–LiechtensteinVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag2. september · Romania–IslandVM-kvalifisering Europa · 2020907.2
Klubb7. desember · FCSB–FC LuganoEuropa League · 2017-18906.5
Klubb23. november · FCSB–PlzenEuropa League · 2017-18456.6
Klubb19. oktober · FCSB–Hapoel Beer ShevaEuropa League · 2017-18907.3
Klubb14. september · FCSB–PlzenEuropa League · 2017-18907.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 11 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.