Portrett av Dejvid Sinani
Spillerprofil · komplett datakort

Dejvid Sinani

AngrepTilgjengelig
Født2. april 1993 · 33 årNasjonalitetLuxembourgHøyde185 cmVektIkke oppgitt
22Kamper
1 567Minutter
4Mål
0Målgivende
0,23Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2023-24Forrige sesong 2022-23
Målpoeng / 90
01
00,28

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

For få kampvurderinger til å vise formkurve.

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,001,010,000,000,280,00MINUTTER712016-17962018-191792019-20822020-211372021-226512022-233512023-24
  1. 2018-190,00 målpoeng / 90
    96 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2019-201,01 målpoeng / 90
    179 min · 2 mål · 0 målgivende
  3. 2020-210,00 målpoeng / 90
    82 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2021-220,00 målpoeng / 90
    137 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2022-230,28 målpoeng / 90
    651 min · 2 mål · 0 målgivende
  6. 2023-240,00 målpoeng / 90
    351 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-172 kamper · 71 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-192 kamper · 96 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-202 kamper · 179 min · 2 mål · 0 målgivende · 1,01/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-211 kamper · 82 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-222 kamper · 137 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-238 kamper · 651 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,28/90
  • 2023-245 kamper · 351 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

12 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Swift Hesperange logoConference LeagueKlubb · Swift Hesperange · 2023-24–
Kamper
4
Minutter
264
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Swift Hesperange logoChampions LeagueKlubb · Swift Hesperange · 2023-24–
Kamper
1
Minutter
87
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2023-242 turneringer · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueSwift Hesperange
    264 min · 75,2 %
  • UEFA Champions LeagueSwift Hesperange
    87 min · 24,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSwift Hesperange
–
UEFA Champions LeagueSwift Hesperange
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueSwift Hesperange
–
UEFA Champions LeagueSwift Hesperange
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueSwift Hesperange
–
UEFA Champions LeagueSwift Hesperange
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSwift Hesperange
–
UEFA Champions LeagueSwift Hesperange
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueSwift Hesperange
–
UEFA Champions LeagueSwift Hesperange
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Swift Hesperange · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
264
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Swift Hesperange · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
87
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-233 turneringer · 8 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueF91 Dudelange
    347 min · 53,3 %
  • UEFA Europa LeagueF91 Dudelange
    153 min · 23,5 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueF91 Dudelange
    151 min · 23,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueF91 Dudelange
–
UEFA Europa LeagueF91 Dudelange
–
UEFA Europa Conference LeagueF91 Dudelange
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueF91 Dudelange
–
UEFA Europa LeagueF91 Dudelange
–
UEFA Europa Conference LeagueF91 Dudelange
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueF91 Dudelange
–
UEFA Europa LeagueF91 Dudelange
–
UEFA Europa Conference LeagueF91 Dudelange
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueF91 Dudelange
–
UEFA Europa LeagueF91 Dudelange
–
UEFA Europa Conference LeagueF91 Dudelange
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueF91 Dudelange
–
UEFA Europa LeagueF91 Dudelange
–
UEFA Europa Conference LeagueF91 Dudelange
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · F91 Dudelange · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
347
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · F91 Dudelange · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
153
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · F91 Dudelange · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
151
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueF91 Dudelange
    137 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueF91 Dudelange
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueF91 Dudelange
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueF91 Dudelange
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueF91 Dudelange
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueF91 Dudelange
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · F91 Dudelange · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
137
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFola Esch
    82 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueFola Esch
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFola Esch
–
UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueFola Esch
–
UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueFola Esch
–
UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFola Esch
–
UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueFola Esch
–
UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Fola Esch · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
82
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fola Esch · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 2 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFola Esch
    179 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fola Esch · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
179
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFola Esch
    96 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fola Esch · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
96
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC Differdange 03
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC Differdange 03
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Differdange 03
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFC Differdange 03
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Differdange 03
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFC Differdange 03
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Differdange 03 · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC Differdange 03
    71 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC Differdange 03
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Differdange 03
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFC Differdange 03
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Differdange 03
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFC Differdange 03
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Differdange 03 · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
71
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →F91 Dudelange → Swift Hesperangelør 1. juli 2023Fri overgang
  2. →Fola Esch → F91 Dudelangetor 1. juli 2021Ikke oppgitt
  3. →FC Differdange 03 → Fola Eschsøn 1. juli 2018Fri overgang
  4. →US Mondorf-les-bains → FC Differdange 03lør 30. juni 2018Ikke oppgitt
  5. →FC Differdange 03 → US Mondorf-les-bainslør 1. juli 2017Lån
  6. →UNA Strassen → FC Differdange 03man 1. juli 2013Fri overgang
  7. →FC Differdange 03 → UNA Strassentor 31. januar 2013Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb

1 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
19. juli · Swift Hesperange–Slovan BratislavaChampions League · 2023-24878.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 13 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.