Portrett av Henrik Ojamaa
Spillerprofil · komplett datakort

Henrik Ojamaa

MidtbaneTilgjengelig
Født20. mai 1991 · 35 årNasjonalitetEstlandHøyde176 cmVekt75 kg
21Kamper
900Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2023Forrige sesong 2020
Nøkkelpasninger / 90
01
0,380,81
Pasningspresisjon
0100
83,3 %83 %
Taklinger / 90
01
–0,32
Vellykkede driblinger
0100
100 %55,6 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6Belarus6.3Wales6.5Belgia6.2Tsjekki6.5Østerri6.5Azerbai6.5Belgia6.3Sverige6.2Belgia7.2Thailan
  1. Østerrike6.5 vurdering
    27. mars 2023 · 11 min
  2. Azerbaijan6.5 vurdering
    17. juni 2023 · 34 min
  3. Belgia6.5 vurdering
    20. juni 2023 · 45 min
  4. Sverige6.3 vurdering
    9. sep. 2023 · 45 min
  5. Belgia6.2 vurdering
    12. sep. 2023 · 61 min
  6. Thailand7.2 vurdering
    17. okt. 2023 · 45 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,00MINUTTER106201855620202382023
  1. 20180,00 målpoeng / 90
    106 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20200,00 målpoeng / 90
    556 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20230,00 målpoeng / 90
    238 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20184 kamper · 106 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 202011 kamper · 556 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20236 kamper · 238 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

2 turneringer
Flagg: EstoniaEM-kvalifiseringLandslag · Estonia · 20236.28
Kamper
5
Minutter
193
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Flagg: EstoniaPrivatlandskamperLandslag · Estonia · 20237.20
Kamper
1
Minutter
45
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
83.33333333333333
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20232 turneringer · 6 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship - Qualification.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro Championship - QualificationEstonia
    193 min · 81,1 %
  • PrivatlandskamperEstonia
    45 min · 18,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationEstonia
–
PrivatlandskamperEstonia
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationEstonia
–
PrivatlandskamperEstonia
2

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationEstonia
–
PrivatlandskamperEstonia
83,3 %

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationEstonia
–
PrivatlandskamperEstonia
–

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationEstonia
21,1 %
PrivatlandskamperEstonia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Estonia · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
3
Minutter
193
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,28

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
27
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
19
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
7
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Estonia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
45
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
12
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83,3 %
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 11 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipEstonia
    443 min · 79,7 %
  • World Cup - Qualification EuropeEstonia
    113 min · 20,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Euro ChampionshipEstonia
–
World Cup - Qualification EuropeEstonia
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro ChampionshipEstonia
0,81
World Cup - Qualification EuropeEstonia
0,8

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipEstonia
83 %
World Cup - Qualification EuropeEstonia
–

Taklinger / 90

Euro ChampionshipEstonia
0,2
World Cup - Qualification EuropeEstonia
0,8

Vunne dueller

Euro ChampionshipEstonia
14,3 %
World Cup - Qualification EuropeEstonia
35,7 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Estonia · Midfielder

Spilletid

Kamper
7
Fra start
5
Minutter
443
Innbytter
2
Byttet ut
5
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,40

Angrep

Mål
0
Skudd
6
Skudd på mål
1
Pasninger
87
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83 %
Taklinger
1
Blokkeringer
0
Brudd
2
Dueller
7
Vunne dueller
1

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Estonia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
1
Minutter
113
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,38

Angrep

Mål
0
Pasninger
33
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
14
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeEstonia
    106 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeEstonia
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeEstonia
0,85

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeEstonia
75 %

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeEstonia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeEstonia
0 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Estonia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
1
Minutter
106
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
3
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %
Brudd
0
Dueller
1
Vunne dueller
0

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

14 registrert
  1. →Flora Tallinn → Paideman 1. januar 2024Fri overgang
  2. →Widzew Łódź → Flora Tallinntor 7. januar 2021Fri overgang
  3. →Miedz Legnica → Widzew Łódźlør 8. februar 2020Ikke oppgitt
  4. →HNK Gorica → Miedz Legnicafre 22. juni 2018Ikke oppgitt
  5. →Dundee → HNK Goricatir 17. oktober 2017Ikke oppgitt
  6. →GO Ahead Eagles → Dundeefre 3. februar 2017Ikke oppgitt
  7. →Wacker Innsbruck → GO Ahead Eaglesfre 1. juli 2016Fri overgang
  8. →Swindon Town → Wacker Innsbrucktor 7. januar 2016Ikke oppgitt
  9. →Legia Warszawa → Swindon Townfre 4. september 2015Fri overgang
  10. →Legia Warszawa → Sarpsborg 08 FFtor 5. februar 2015Lån
  11. →Legia Warszawa → Motherwelltor 14. august 2014Lån
  12. →Motherwell → Legia Warszawaman 1. juli 2013€ 350K
  13. →Rops → Motherwellons 4. januar 2012Fri overgang
  14. →Alemannia Aachen → Ropsfre 22. juli 2011Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – landslag

19 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
17. oktober · Estonia–ThailandPrivatlandskamper · 2023457.2
13. oktober · Estonia–AzerbaijanEM-kvalifisering · 2023––
12. september · Estonia–BelgiaEM-kvalifisering · 2023616.2
9. september · Estonia–SverigeEM-kvalifisering · 2023456.3
20. juni · Estonia–BelgiaEM-kvalifisering · 2023456.5
17. juni · Estonia–AzerbaijanEM-kvalifisering · 2023346.5
27. mars · Estonia–ØsterrikeEM-kvalifisering · 2023116.5
16. november · Estonia–TsjekkiaVM-kvalifisering Europa · 2020296.2
13. november · Estonia–BelgiaVM-kvalifisering Europa · 2020606.5
11. oktober · Estonia–WalesVM-kvalifisering Europa · 2020156.3
8. oktober · Estonia–BelarusVM-kvalifisering Europa · 202096.6
19. november · Estonia–NederlandEuropamesterskapet · 2020836.4
13. oktober · Estonia–TysklandEuropamesterskapet · 2020136.4
10. oktober · Estonia–BelarusEuropamesterskapet · 2020896.3
9. september · Estonia–NederlandEuropamesterskapet · 2020856.1
6. september · Estonia–BelarusEuropamesterskapet · 2020866.9
11. juni · Estonia–TysklandEuropamesterskapet · 2020196.5
21. mars · Estonia–Northern IrelandEuropamesterskapet · 2020686.1
9. juni · Estonia–BelgiaVM-kvalifisering Europa · 2018116.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.