Portrett av Deian Cristian Sorescu
Spillerprofil · komplett datakort

Deian Sorescu

Fullt navn: Deian Cristian Sorescu

MidtbaneTilgjengelig
Født29. august 1997 · 29 årNasjonalitetRomaniaHøyde175 cmVekt72 kg
11Kamper
548Minutter
0Mål
1Målgivende
0,16Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Lite datagrunnlagForrige sesong 2023-24
Nøkkelpasninger / 90
02
1,611,18
Pasningspresisjon
0100
87,5 %–
Taklinger / 90
02
1,611,18
Vellykkede driblinger
0100
–100 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.0Qarabag6.3Aris6.9FC Købe6.6FC Købe7.5Atalant7.9Sturm G6.3Atalant6.7Erzurum6.7Trabzon
  1. FC København6.6 vurdering
    30. aug. 2023 · 90 min
  2. Atalanta7.5 vurdering
    21. sep. 2023 · 90 min
  3. Sturm Graz7.9 vurdering
    30. nov. 2023 · 89 min
  4. Atalanta6.3 vurdering
    14. des. 2023 · 12 min
  5. Erzurumspor FK6.7 vurdering
    25. okt. 2026 · 95 min
  6. Trabzonspor6.7 vurdering
    1. nov. 2026 · 73 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,240,00MINUTTER3802023-241682026
  1. 2023-240,24 målpoeng / 90
    380 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 20260,00 målpoeng / 90
    168 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-232 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-247 kamper · 380 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,24/90
  • 20262 kamper · 168 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

4 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Gaziantep FK logoSüper LigKlubb · Gaziantep FK · 20266.70
Kamper
2
Minutter
168
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
87.5
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Süper Lig.

Registrert spilletid

  • Süper LigGaziantep FK
    168 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Süper LigGaziantep FK
0

Nøkkelpasninger / 90

Süper LigGaziantep FK
1,61

Pasningspresisjon

Süper LigGaziantep FK
87,5 %

Taklinger / 90

Süper LigGaziantep FK
1,61

Vunne dueller

Süper LigGaziantep FK
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Süper Lig
  • Klubb · Gaziantep FK · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
168
Kaptein
Ja
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
56
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87,5 %
Taklinger
3
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 7 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueRaków Częstochowa
    191 min · 50,3 %
  • UEFA Champions LeagueRaków Częstochowa
    189 min · 49,7 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueRaków Częstochowa
–
UEFA Champions LeagueRaków Częstochowa
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueRaków Częstochowa
1,88
UEFA Champions LeagueRaków Częstochowa
0,48

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueRaków Częstochowa
–
UEFA Champions LeagueRaków Częstochowa
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueRaków Częstochowa
1,88
UEFA Champions LeagueRaków Częstochowa
0,48

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueRaków Częstochowa
66,7 %
UEFA Champions LeagueRaków Częstochowa
70 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Raków Częstochowa · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
191
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,13

Angrep

Skudd
1
Pasninger
77
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
21
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
3
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Raków Częstochowa · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
1
Minutter
189
Innbytter
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Målgivende
1
Skudd
1
Pasninger
60
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
1
Dueller
10
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
3
Gule kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueRaków Częstochowa
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueRaków Częstochowa
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRaków Częstochowa
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueRaków Częstochowa
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRaków Częstochowa
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueRaków Częstochowa
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Raków Częstochowa · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
1
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Raków Częstochowa → Gaziantep FKlør 10. august 2024Ikke oppgitt
  2. →Gaziantep FK → Raków Częstochowaman 1. juli 2024Ikke oppgitt
  3. →Raków Częstochowa → Gaziantep FKtor 18. januar 2024Lån
  4. →FCSB → Raków Częstochowalør 1. juli 2023Ikke oppgitt
  5. →Raków Częstochowa → FCSBlør 14. januar 2023Lån
  6. →Dinamo Bucuresti → Raków Częstochowafre 21. januar 2022Ikke oppgitt
  7. →FC Politehnica Timisoara → Dinamo Bucurestisøn 1. juli 2018Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb

11 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · Gaziantep FK–TrabzonsporSüper Lig · 2026736.7
25. oktober · Gaziantep FK–Erzurumspor FKSüper Lig · 2026956.7
14. desember · Raków Częstochowa–AtalantaEuropa League · 2023-24126.3
30. november · Raków Częstochowa–Sturm GrazEuropa League · 2023-24897.9
9. november · Raków Częstochowa–Sporting CPEuropa League · 2023-24––
5. oktober · Raków Częstochowa–Sturm GrazEuropa League · 2023-24––
21. september · Raków Częstochowa–AtalantaEuropa League · 2023-24907.5
30. august · Raków Częstochowa–FC KøbenhavnChampions League · 2023-24906.6
22. august · Raków Częstochowa–FC KøbenhavnChampions League · 2023-24676.9
8. august · Raków Częstochowa–ArisChampions League · 2023-24176.3
26. juli · Raków Częstochowa–QarabagChampions League · 2023-24157.01
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.