Portrett av Vladan Kovačević
Spillerprofil · komplett datakort

Vladan Kovačević

Også registrert som V. Kovačević

KeeperTilgjengelig
Født11. april 1998 · 28 årNasjonalitetBosnia-HercegovinaHøyde192 cmVekt86 kg
33Kamper
3 060Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2023-24
Redninger / 90
06
51,93
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
02,4
21,07
Kampvurdering
510
7,456,76

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7FC Købe5.6FC Købe8.3Atalant7.2Sturm G6.6Sportin7.3Sportin8.3Sturm G6.2Atalant6.9Molde8.0Chelsea
  1. Sporting CP6.6 vurdering
    26. okt. 2023 · 90 min
  2. Sporting CP7.3 vurdering
    9. nov. 2023 · 90 min
  3. Sturm Graz8.3 vurdering
    30. nov. 2023 · 90 min
  4. Atalanta6.2 vurdering
    14. des. 2023 · 90 min
  5. Molde6.9 vurdering
    6. mars 2025 · 90 min
  6. Chelsea8.0 vurdering
    17. apr. 2025 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,00MINUTTER3602019-203602020-216002021-223002022-231 2602023-241802024-25
  1. 2019-200,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2020-210,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,00 målpoeng / 90
    600 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2022-230,00 målpoeng / 90
    300 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2023-240,00 målpoeng / 90
    1 260 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2024-250,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-190 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-204 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-214 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-226 kamper · 600 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-233 kamper · 300 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-2414 kamper · 1 260 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-252 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

14 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

4 turneringer
Legia Warszawa logoConference LeagueKlubb · Legia Warszawa · 2024-257.45
Kamper
2
Minutter
180
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
Sporting CP logoChampions LeagueKlubb · Sporting CP · 2024-25–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Flagg: Bosnia-HercegovinaEuro ChampionshipLandslag · Bosnia-Hercegovina · 2020–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Flagg: Bosnia-HercegovinaVM-kvalifisering EuropaLandslag · Bosnia-Hercegovina · 2020–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-252 turneringer · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueLegia Warszawa
    180 min · 100 %
  • UEFA Champions LeagueSporting CP
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueLegia Warszawa
5
UEFA Champions LeagueSporting CP
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueLegia Warszawa
2
UEFA Champions LeagueSporting CP
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueLegia Warszawa
–
UEFA Champions LeagueSporting CP
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueLegia Warszawa
7,45
UEFA Champions LeagueSporting CP
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Legia Warszawa · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,45

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
37
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
10
Baklengsmål
4

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sporting CP · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
7
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 14 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueRaków Częstochowa
    720 min · 57,1 %
  • UEFA Europa LeagueRaków Częstochowa
    540 min · 42,9 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueRaków Częstochowa
0,25
UEFA Europa LeagueRaków Częstochowa
4,17

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueRaków Częstochowa
0,63
UEFA Europa LeagueRaków Częstochowa
1,67

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueRaków Częstochowa
–
UEFA Europa LeagueRaków Częstochowa
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueRaków Częstochowa
6,35
UEFA Europa LeagueRaków Częstochowa
7,32

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Raków Częstochowa · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,35

Angrep

Mål
0
Pasninger
115
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
3
Vunne dueller
3
Redninger
2
Baklengsmål
5

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Raków Częstochowa · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,32

Angrep

Mål
0
Pasninger
222
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
3
Vunne dueller
3
Redninger
25
Baklengsmål
10

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueRaków Częstochowa
    300 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRaków Częstochowa
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueRaków Częstochowa
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueRaków Częstochowa
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueRaków Częstochowa
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Raków Częstochowa · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
300
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueRaków Częstochowa
    600 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRaków Częstochowa
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueRaków Częstochowa
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueRaków Częstochowa
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueRaków Częstochowa
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Raków Częstochowa · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
600
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFK Sarajevo
    180 min · 50 %
  • UEFA Europa LeagueFK Sarajevo
    180 min · 50 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueFK Sarajevo
–
UEFA Europa LeagueFK Sarajevo
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueFK Sarajevo
–
UEFA Europa LeagueFK Sarajevo
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFK Sarajevo
–
UEFA Europa LeagueFK Sarajevo
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueFK Sarajevo
–
UEFA Europa LeagueFK Sarajevo
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FK Sarajevo · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Sarajevo · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipBosnia-Hercegovina
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • World Cup - Qualification EuropeBosnia-Hercegovina
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Euro ChampionshipBosnia-Hercegovina
–
World Cup - Qualification EuropeBosnia-Hercegovina
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro ChampionshipBosnia-Hercegovina
–
World Cup - Qualification EuropeBosnia-Hercegovina
–

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipBosnia-Hercegovina
–
World Cup - Qualification EuropeBosnia-Hercegovina
–

Kampvurdering

Euro ChampionshipBosnia-Hercegovina
–
World Cup - Qualification EuropeBosnia-Hercegovina
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Bosnia-Hercegovina · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Bosnia-Hercegovina · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFK Sarajevo
    180 min · 50 %
  • UEFA Europa LeagueFK Sarajevo
    180 min · 50 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueFK Sarajevo
–
UEFA Europa LeagueFK Sarajevo
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueFK Sarajevo
–
UEFA Europa LeagueFK Sarajevo
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFK Sarajevo
–
UEFA Europa LeagueFK Sarajevo
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueFK Sarajevo
–
UEFA Europa LeagueFK Sarajevo
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FK Sarajevo · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Sarajevo · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFK Sarajevo
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueFK Sarajevo
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueFK Sarajevo
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFK Sarajevo
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueFK Sarajevo
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Sarajevo · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFK Sarajevo
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueFK Sarajevo
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueFK Sarajevo
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFK Sarajevo
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueFK Sarajevo
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Sarajevo · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →Sporting CP → Sporting CPtir 1. juli 2025Ikke oppgitt
  2. →Sporting CP → Norwichman 30. juni 2025Permanent overgang
  3. →Sporting CP → Norwichtor 26. juni 2025Permanent overgang
  4. →Sporting CP → Legia Warszawator 6. februar 2025Lån
  5. →Raków Częstochowa → Sporting CPman 1. juli 2024€ 4.8M
  6. →FK Sarajevo → Raków Częstochowator 1. juli 2021Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

21 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb17. april · Legia Warszawa–ChelseaConference League · 2024-25908.0
Klubb10. april · Legia Warszawa–ChelseaConference League · 2024-25––
Klubb13. mars · Legia Warszawa–MoldeConference League · 2024-25––
Klubb6. mars · Legia Warszawa–MoldeConference League · 2024-25906.9
Klubb29. januar · Sporting CP–BolognaChampions League · 2024-25––
Klubb22. januar · Sporting CP–RB LeipzigChampions League · 2024-25––
Klubb10. desember · Sporting CP–Club Brugge KVChampions League · 2024-25––
Klubb26. november · Sporting CP–ArsenalChampions League · 2024-25––
Klubb5. november · Sporting CP–Manchester CityChampions League · 2024-25––
Klubb22. oktober · Sporting CP–Sturm GrazChampions League · 2024-25––
Klubb1. oktober · Sporting CP–PSV EindhovenChampions League · 2024-25––
Klubb14. desember · Raków Częstochowa–AtalantaEuropa League · 2023-24906.2
Klubb30. november · Raków Częstochowa–Sturm GrazEuropa League · 2023-24908.3
Klubb9. november · Raków Częstochowa–Sporting CPEuropa League · 2023-24907.3
Klubb26. oktober · Raków Częstochowa–Sporting CPEuropa League · 2023-24906.6
Klubb5. oktober · Raków Częstochowa–Sturm GrazEuropa League · 2023-24907.2
Klubb21. september · Raków Częstochowa–AtalantaEuropa League · 2023-24908.3
Klubb30. august · Raków Częstochowa–FC KøbenhavnChampions League · 2023-24905.6
Klubb22. august · Raków Częstochowa–FC KøbenhavnChampions League · 2023-24906.7
Klubb8. august · Raków Częstochowa–ArisChampions League · 2023-24906.5
Klubb26. juli · Raków Częstochowa–QarabagChampions League · 2023-24906.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 14 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Vladan Kovačević: statistikk, kamper og karriere | Coro