Portrett av Bəhlul Mustafazadə
Spillerprofil · komplett datakort

Bəhlul Mustafazadə

Også registrert som Bahlul Mustafazada

ForsvarTilgjengelig
Født27. februar 1997 · 29 årNasjonalitetAserbajdsjanHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
60Kamper
4 547Minutter
3Mål
1Målgivende
0,08Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
01
0,780,28
Brudd / 90
01,2
0,880,93
Blokkeringer / 90
02,3
1,850,65
Vunne dueller
0100
45,5 %54,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68105.6Ferencv6.6Benfica6.5FC Købe6.2Athleti6.3Chelsea6.3Napoli6.2Ajax7.0Eintrac6.7Liverpo6.2Newcast
  1. Chelsea6.3 vurdering
    5. nov. 2025 · 90 min
  2. Napoli6.3 vurdering
    25. nov. 2025 · 90 min
  3. Ajax6.2 vurdering
    10. des. 2025 · 90 min
  4. Eintracht Frankfurt7.0 vurdering
    21. jan. 2026 · 90 min
  5. Liverpool6.7 vurdering
    28. jan. 2026 · 90 min
  6. Newcastle6.2 vurdering
    18. feb. 2026 · 22 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,130,000,20MINUTTER902018-1932021-221 1402022-231 4262023-249662024-259222025-26
  1. 2018-190,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,00 målpoeng / 90
    3 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    1 140 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,13 målpoeng / 90
    1 426 min · 2 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    966 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2025-260,20 målpoeng / 90
    922 min · 1 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-191 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-223 kamper · 3 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-2313 kamper · 1 140 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-2416 kamper · 1 426 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,13/90
  • 2024-2512 kamper · 966 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-2615 kamper · 922 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,20/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Qarabag logoChampions LeagueKlubb · Qarabag · 2025-266.44
Kamper
15
Minutter
922
Mål
1
Målgivende
1
Pasning %
87
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 15 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueQarabag
    922 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueQarabag
0,78

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueQarabag
0,88

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueQarabag
1,85

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueQarabag
45,5 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueQarabag
87 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Qarabag · Defender · nr. 13

Spilletid

Draktnummer
13
Kamper
15
Fra start
15
Minutter
922
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,44

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
378
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87 %
Taklinger
8
Blokkeringer
19
Brudd
9
Dueller
55
Vunne dueller
25
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
5
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Straffer begått
1
2024-252 turneringer · 12 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueQarabag
    551 min · 57 %
  • UEFA Europa LeagueQarabag
    415 min · 43 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueQarabag
0,16
UEFA Europa LeagueQarabag
0,43

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueQarabag
0,49
UEFA Europa LeagueQarabag
1,52

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueQarabag
0,33
UEFA Europa LeagueQarabag
1,08

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueQarabag
47,4 %
UEFA Europa LeagueQarabag
62,5 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueQarabag
–
UEFA Europa LeagueQarabag
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Qarabag · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
551
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
81
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Blokkeringer
2
Brudd
3
Dueller
19
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Qarabag · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
415
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,57

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
196
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Blokkeringer
5
Brudd
7
Dueller
16
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 16 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueQarabag
    1 066 min · 74,8 %
  • UEFA Champions LeagueQarabag
    360 min · 25,2 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueQarabag
0,42
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueQarabag
1,01
UEFA Champions LeagueQarabag
0,5

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueQarabag
0,76
UEFA Champions LeagueQarabag
0,5

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueQarabag
66,7 %
UEFA Champions LeagueQarabag
14,3 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueQarabag
–
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Qarabag · Defender

Spilletid

Kamper
12
Fra start
12
Minutter
1 066
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Mål
1
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
248
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Blokkeringer
9
Brudd
12
Dueller
33
Vunne dueller
22
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Qarabag · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
1
Pasninger
41
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Blokkeringer
2
Brudd
2
Dueller
7
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-233 turneringer · 13 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueQarabag
    540 min · 47,4 %
  • UEFA Champions LeagueQarabag
    390 min · 34,2 %
  • UEFA Europa Conference LeagueQarabag
    210 min · 18,4 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueQarabag
1
UEFA Champions LeagueQarabag
1,15
UEFA Europa Conference LeagueQarabag
2,57

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueQarabag
1,5
UEFA Champions LeagueQarabag
0,92
UEFA Europa Conference LeagueQarabag
1,29

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueQarabag
0,83
UEFA Champions LeagueQarabag
0,23
UEFA Europa Conference LeagueQarabag
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueQarabag
58,8 %
UEFA Champions LeagueQarabag
56 %
UEFA Europa Conference LeagueQarabag
80 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueQarabag
–
UEFA Champions LeagueQarabag
45 %
UEFA Europa Conference LeagueQarabag
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Qarabag · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
286
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Blokkeringer
5
Brudd
9
Dueller
68
Vunne dueller
40
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Qarabag · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
390
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,97

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Pasninger
154
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
45 %
Taklinger
5
Blokkeringer
1
Brudd
4
Dueller
25
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Qarabag · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,25

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Pasninger
40
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Brudd
3
Dueller
15
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueQarabag
    3 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueQarabag
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueQarabag
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueQarabag
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueQarabag
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueQarabag
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Qarabag · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
0
Minutter
3
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
12
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueQabala
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueQabala
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueQabala
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueQabala
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueQabala
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueQabala
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Qabala · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Sabah FA → Qarabagtor 29. juli 2021Fri overgang
  2. →Qabala → Sabah FAman 1. juli 2019Fri overgang
  3. →Sumqayıt → Qabalasøn 1. juli 2018Ikke oppgitt
  4. →Qabala → Sumqayıtsøn 1. januar 2017Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

50 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
18. februar · Qarabag–NewcastleChampions League · 2025-26226.2
28. januar · Qarabag–LiverpoolChampions League · 2025-26906.7
21. januar · Qarabag–Eintracht FrankfurtChampions League · 2025-26907.01
10. desember · Qarabag–AjaxChampions League · 2025-26906.2
25. november · Qarabag–NapoliChampions League · 2025-26906.3
5. november · Qarabag–ChelseaChampions League · 2025-26906.3
22. oktober · Qarabag–Athletic ClubChampions League · 2025-26906.2
1. oktober · Qarabag–FC KøbenhavnChampions League · 2025-26906.5
16. september · Qarabag–BenficaChampions League · 2025-26906.6
27. august · Qarabag–Ferencvarosi TCChampions League · 2025-26905.6
19. august · Qarabag–Ferencvarosi TCChampions League · 2025-26907.21
30. januar · Qarabag–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2024-25906.6
23. januar · Qarabag–FCSBEuropa League · 2024-25716.2
28. november · Qarabag–LyonEuropa League · 2024-25906.2
7. november · Qarabag–Bodø/GlimtEuropa League · 2024-25––
24. oktober · Qarabag–AjaxEuropa League · 2024-2596.6
3. oktober · Qarabag–Malmo FFEuropa League · 2024-25686.6
26. september · Qarabag–TottenhamEuropa League · 2024-25906.6
28. august · Qarabag–Dinamo ZagrebChampions League · 2024-25907.0
20. august · Qarabag–Dinamo ZagrebChampions League · 2024-25906.9
14. mars · Qarabag–Bayer LeverkusenEuropa League · 2023-24906.2
7. mars · Qarabag–Bayer LeverkusenEuropa League · 2023-24907.0
22. februar · Qarabag–SC BragaEuropa League · 2023-241206.6
15. februar · Qarabag–SC BragaEuropa League · 2023-24906.6
14. desember · Qarabag–BK HackenEuropa League · 2023-24906.9
30. november · Qarabag–MoldeEuropa League · 2023-24907.91
9. november · Qarabag–Bayer LeverkusenEuropa League · 2023-24906.3
26. oktober · Qarabag–Bayer LeverkusenEuropa League · 2023-24906.2
21. september · Qarabag–MoldeEuropa League · 2023-24––
26. juli · Qarabag–Raków CzęstochowaChampions League · 2023-24906.6
23. februar · Qarabag–GentConference League · 2022-231207.3
16. februar · Qarabag–GentConference League · 2022-23907.5
3. november · Qarabag–SC FreiburgEuropa League · 2022-23906.5
27. oktober · Qarabag–NantesEuropa League · 2022-23906.7
13. oktober · Qarabag–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2022-23907.2
6. oktober · Qarabag–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2022-23907.2
15. september · Qarabag–NantesEuropa League · 2022-23907.3
8. september · Qarabag–SC FreiburgEuropa League · 2022-23906.9
23. august · Qarabag–PlzenChampions League · 2022-23907.2
17. august · Qarabag–PlzenChampions League · 2022-23907.2
27. juli · Qarabag–FC ZurichChampions League · 2022-23306.5
19. juli · Qarabag–FC ZurichChampions League · 2022-23––
24. februar · Qarabag–MarseilleConference League · 2021-22––
17. februar · Qarabag–MarseilleConference League · 2021-22––
9. desember · Qarabag–FC Basel 1893Conference League · 2021-22––
25. november · Qarabag–Omonia NicosiaConference League · 2021-22––
4. november · Qarabag–Kairat AlmatyConference League · 2021-221–
21. oktober · Qarabag–Kairat AlmatyConference League · 2021-221–
30. september · Qarabag–Omonia NicosiaConference League · 2021-22––
16. september · Qarabag–FC Basel 1893Conference League · 2021-22––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 16 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Bəhlul Mustafazadə: statistikk, kamper og karriere | Coro