Portrett av Marko Vešović
Spillerprofil · komplett datakort

Marko Vešović

ForsvarTilgjengelig
Født28. august 1991 · 35 årNasjonalitetMontenegroHøyde177 cmVekt70 kg
62Kamper
4 362Minutter
2Mål
2Målgivende
0,08Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Lite datagrunnlagForrige sesong 2023-24
Taklinger / 90
03,9
3,21,73
Brudd / 90
02,6
2,131,07
Blokkeringer / 90
01
–0,27
Vunne dueller
0100
51,2 %49,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Bayer L6.9Molde5.6BK Hack6.6SC Brag6.9Bayer L7.3Bayer L7.0Lyon7.2IF Elfs6.2FCSB6.5Olympia
  1. Bayer Leverkusen6.9 vurdering
    7. mars 2024 · 90 min
  2. Bayer Leverkusen7.3 vurdering
    14. mars 2024 · 87 min
  3. Lyon7.0 vurdering
    28. nov. 2024 · 60 min
  4. IF Elfsborg7.2 vurdering
    12. des. 2024 · 78 min
  5. FCSB6.2 vurdering
    23. jan. 2025 · 19 min
  6. Olympiakos Piraeus6.5 vurdering
    30. jan. 2025 · 11 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,180,130,00MINUTTER1532016-173072018-196922019-203322021-221 4672022-236752023-241692024-25
  1. 2018-190,00 målpoeng / 90
    307 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2019-200,00 målpoeng / 90
    692 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,00 målpoeng / 90
    332 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2022-230,18 målpoeng / 90
    1 467 min · 2 mål · 1 målgivende
  5. 2023-240,13 målpoeng / 90
    675 min · 0 mål · 1 målgivende
  6. 2024-250,00 målpoeng / 90
    169 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-172 kamper · 153 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-194 kamper · 307 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-208 kamper · 692 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-2212 kamper · 332 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-2316 kamper · 1 467 min · 2 mål · 1 målgivende · 0,18/90
  • 2023-248 kamper · 675 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,13/90
  • 2024-256 kamper · 169 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

16 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Qarabag logoEuropa LeagueKlubb · Qarabag · 2024-256.72
Kamper
5
Minutter
169
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
–
Qarabag logoChampions LeagueKlubb · Qarabag · 2024-25–
Kamper
1
Minutter
–
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-252 turneringer · 6 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueQarabag
    169 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueQarabag
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueQarabag
3,2
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueQarabag
2,13
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueQarabag
–
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueQarabag
51,2 %
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueQarabag
–
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Qarabag · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
169
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,73

Angrep

Målgivende
0
Skudd
2
Pasninger
80
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Brudd
4
Dueller
43
Vunne dueller
22
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
4
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Qarabag · Defender

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Innbytter
1
Kaptein
Nei

Angrep

Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueQarabag
    514 min · 76,1 %
  • UEFA Champions LeagueQarabag
    161 min · 23,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueQarabag
2,28
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueQarabag
1,4
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueQarabag
0,35
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueQarabag
49,3 %
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueQarabag
–
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Qarabag · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
514
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,72

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
142
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
15
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
13
Blokkeringer
2
Brudd
8
Dueller
69
Vunne dueller
34
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
8
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Qarabag · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
161
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-233 turneringer · 16 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueQarabag
    721 min · 49,1 %
  • UEFA Europa LeagueQarabag
    536 min · 36,5 %
  • UEFA Europa Conference LeagueQarabag
    210 min · 14,3 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueQarabag
1,62
UEFA Europa LeagueQarabag
2,01
UEFA Europa Conference LeagueQarabag
2,57

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueQarabag
0,37
UEFA Europa LeagueQarabag
0,84
UEFA Europa Conference LeagueQarabag
1,71

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueQarabag
0,12
UEFA Europa LeagueQarabag
0,34
UEFA Europa Conference LeagueQarabag
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueQarabag
54,2 %
UEFA Europa LeagueQarabag
44,4 %
UEFA Europa Conference LeagueQarabag
48,3 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueQarabag
–
UEFA Europa LeagueQarabag
–
UEFA Europa Conference LeagueQarabag
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Qarabag · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
721
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,65

Angrep

Mål
0
Pasninger
122
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
13
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
59
Vunne dueller
32
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
8
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Qarabag · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
536
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,08

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
141
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
12
Blokkeringer
2
Brudd
5
Dueller
54
Vunne dueller
24
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
10
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Qarabag · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Skudd
1
Pasninger
87
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Brudd
4
Dueller
29
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
6
Gule kort
1
Røde kort
0
2021-221 turnering · 12 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueQarabag
    332 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueQarabag
0,54

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueQarabag
0,27

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueQarabag
0,27

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueQarabag
41,4 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueQarabag
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Qarabag · Defender

Spilletid

Kamper
12
Fra start
2
Minutter
332
Innbytter
10
Byttet ut
0
På benken
12
Kaptein
Nei
Vurdering
6,31

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
101
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
29
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
7
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueLegia Warszawa
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueLegia Warszawa
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueLegia Warszawa
–
UEFA Europa LeagueLegia Warszawa
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueLegia Warszawa
–
UEFA Europa LeagueLegia Warszawa
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueLegia Warszawa
–
UEFA Europa LeagueLegia Warszawa
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueLegia Warszawa
–
UEFA Europa LeagueLegia Warszawa
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueLegia Warszawa
–
UEFA Europa LeagueLegia Warszawa
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Legia Warszawa · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Legia Warszawa · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueLegia Warszawa
    692 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueLegia Warszawa
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueLegia Warszawa
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueLegia Warszawa
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueLegia Warszawa
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueLegia Warszawa
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Legia Warszawa · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
692
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueLegia Warszawa
    307 min · 100 %
  • UEFA Europa LeagueLegia Warszawa
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueLegia Warszawa
–
UEFA Europa LeagueLegia Warszawa
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueLegia Warszawa
–
UEFA Europa LeagueLegia Warszawa
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueLegia Warszawa
–
UEFA Europa LeagueLegia Warszawa
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueLegia Warszawa
–
UEFA Europa LeagueLegia Warszawa
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueLegia Warszawa
–
UEFA Europa LeagueLegia Warszawa
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Legia Warszawa · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
307
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Legia Warszawa · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueHNK Rijeka
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueHNK Rijeka
–
UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueHNK Rijeka
–
UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueHNK Rijeka
–
UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueHNK Rijeka
51,7 %
UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
52,3 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueHNK Rijeka
75 %
UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
77 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · HNK Rijeka · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
49
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %
Brudd
7
Dueller
29
Vunne dueller
15

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · HNK Rijeka · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
155
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
18
Vellykkede driblinger
10
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77 %
Brudd
5
Dueller
86
Vunne dueller
45

Disiplin

Frispark vunnet
12
Frispark begått
13
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
    153 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · HNK Rijeka · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
153
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Qarabag → NK Lokomotiva Zagrebfre 22. august 2025Fri overgang
  2. →Qarabag → NK Lokomotiva Zagrebsøn 29. juni 2025Fri overgang
  3. →Legia Warszawa → Qarabagfre 16. juli 2021Fri overgang
  4. →HNK Rijeka → Legia Warszawafre 5. januar 2018Ikke oppgitt
  5. →Spezia → HNK Rijekatir 4. juli 2017Ikke oppgitt
  6. →Spezia → HNK Rijekaons 12. august 2015Lån
  7. →Torino → HNK Rijekaman 1. september 2014Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

41 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
30. januar · Qarabag–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2024-25116.5
23. januar · Qarabag–FCSBEuropa League · 2024-25196.2
12. desember · Qarabag–IF ElfsborgEuropa League · 2024-25787.2
28. november · Qarabag–LyonEuropa League · 2024-25607.0
7. november · Qarabag–Bodø/GlimtEuropa League · 2024-251–
28. august · Qarabag–Dinamo ZagrebChampions League · 2024-25––
14. mars · Qarabag–Bayer LeverkusenEuropa League · 2023-24877.31
7. mars · Qarabag–Bayer LeverkusenEuropa League · 2023-24906.9
22. februar · Qarabag–SC BragaEuropa League · 2023-241086.6
14. desember · Qarabag–BK HackenEuropa League · 2023-24565.6
30. november · Qarabag–MoldeEuropa League · 2023-24906.9
9. november · Qarabag–Bayer LeverkusenEuropa League · 2023-24836.9
26. oktober · Qarabag–Bayer LeverkusenEuropa League · 2023-24––
23. februar · Qarabag–GentConference League · 2022-231206.3
16. februar · Qarabag–GentConference League · 2022-23906.6
3. november · Qarabag–SC FreiburgEuropa League · 2022-23886.2
27. oktober · Qarabag–NantesEuropa League · 2022-23886.6
13. oktober · Qarabag–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2022-23906.9
6. oktober · Qarabag–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2022-23898.211
15. september · Qarabag–NantesEuropa League · 2022-23907.0
8. september · Qarabag–SC FreiburgEuropa League · 2022-23907.21
23. august · Qarabag–PlzenChampions League · 2022-23906.5
17. august · Qarabag–PlzenChampions League · 2022-23906.9
27. juli · Qarabag–FC ZurichChampions League · 2022-231177.3
19. juli · Qarabag–FC ZurichChampions League · 2022-23786.3
24. februar · Qarabag–MarseilleConference League · 2021-22905.9
17. februar · Qarabag–MarseilleConference League · 2021-22906.5
9. desember · Qarabag–FC Basel 1893Conference League · 2021-22256.3
25. november · Qarabag–Omonia NicosiaConference League · 2021-22––
4. november · Qarabag–Kairat AlmatyConference League · 2021-22296.3
21. oktober · Qarabag–Kairat AlmatyConference League · 2021-22106.3
30. september · Qarabag–Omonia NicosiaConference League · 2021-22166.7
16. september · Qarabag–FC Basel 1893Conference League · 2021-22456.7
7. desember · HNK Rijeka–AC MilanEuropa League · 2017-18907.4
23. november · HNK Rijeka–AEK Athens FCEuropa League · 2017-18906.6
2. november · HNK Rijeka–Austria ViennaEuropa League · 2017-18905.9
19. oktober · HNK Rijeka–Austria ViennaEuropa League · 2017-18907.0
28. september · HNK Rijeka–AC MilanEuropa League · 2017-18906.6
14. september · HNK Rijeka–AEK Athens FCEuropa League · 2017-18906.7
22. august · HNK Rijeka–Olympiakos PiraeusChampions League · 2017-18906.9
16. august · HNK Rijeka–Olympiakos PiraeusChampions League · 2017-18906.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 14 tilgjengelige sesonger, 24 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Marko Vešović: statistikk, kamper og karriere | Coro