Portrett av Şahruddin Məhəmmədəliyev
Spillerprofil · komplett datakort

Şahruddin Məhəmmədəliyev

Også registrert som Shakhrudin Mahammadaliyev

KeeperTilgjengelig
Født12. juni 1994 · 32 årNasjonalitetAserbajdsjanHøyde188 cmVekt82 kg
31Kamper
2 100Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25Lite datagrunnlag

De registrerte sesongradene mangler feltene som trengs for denne rolleprofilen.

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.0FC Zuri7.3Plzen6.5Plzen7.2SC Frei7.9Nantes7.7Olympia7.2Olympia6.6Nantes6.3SC Frei5.9Raków C
  1. Nantes7.9 vurdering
    15. sep. 2022 · 90 min
  2. Olympiakos Piraeus7.7 vurdering
    6. okt. 2022 · 90 min
  3. Olympiakos Piraeus7.2 vurdering
    13. okt. 2022 · 90 min
  4. Nantes6.6 vurdering
    27. okt. 2022 · 90 min
  5. SC Freiburg6.3 vurdering
    3. nov. 2022 · 90 min
  6. Raków Częstochowa5.9 vurdering
    26. juli 2023 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,00MINUTTER902019-204502020-219302022-23902023-24
  1. 2019-200,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2020-210,00 målpoeng / 90
    450 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    930 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-170 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-190 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-201 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-218 kamper · 450 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-226 kamper · 540 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2022-2310 kamper · 930 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-243 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-250 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-260 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

17 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Qarabag logoChampions LeagueKlubb · Qarabag · 2025-26–
Kamper
0
Minutter
–
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 0 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueQarabag
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueQarabag
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueQarabag
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueQarabag
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueQarabag
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Qarabag · Goalkeeper · nr. 1

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
1
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
12
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueQarabag
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueQarabag
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueQarabag
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueQarabag
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueQarabag
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Qarabag · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 3 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueQarabag
    90 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueQarabag
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueQarabag
3
UEFA Europa LeagueQarabag
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueQarabag
3
UEFA Europa LeagueQarabag
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueQarabag
–
UEFA Europa LeagueQarabag
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueQarabag
5,90
UEFA Europa LeagueQarabag
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Qarabag · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
5,90

Angrep

Pasninger
37
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Vunne dueller
1
Redninger
3
Baklengsmål
3

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Qarabag · Goalkeeper

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2022-233 turneringer · 10 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueQarabag
    540 min · 58,1 %
  • UEFA Champions LeagueQarabag
    390 min · 41,9 %
  • UEFA Europa Conference LeagueQarabag
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueQarabag
3,5
UEFA Champions LeagueQarabag
2,77
UEFA Europa Conference LeagueQarabag
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueQarabag
0,83
UEFA Champions LeagueQarabag
1,38
UEFA Europa Conference LeagueQarabag
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueQarabag
–
UEFA Champions LeagueQarabag
–
UEFA Europa Conference LeagueQarabag
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueQarabag
7,18
UEFA Champions LeagueQarabag
6,93
UEFA Europa Conference LeagueQarabag
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Qarabag · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,18

Angrep

Pasninger
200
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
21
Baklengsmål
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Qarabag · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
390
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,93

Angrep

Pasninger
127
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
5
Vunne dueller
5
Redninger
12
Baklengsmål
6

Disiplin

Frispark vunnet
3
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Qarabag · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 6 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueQarabag
    540 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueQarabag
2,83

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueQarabag
1,33

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueQarabag
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueQarabag
6,88

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Qarabag · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,88

Angrep

Pasninger
161
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
8
Vunne dueller
6
Redninger
17
Baklengsmål
8

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
1
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 8 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueQarabag
    450 min · –
  • UEFA Champions LeagueQarabag
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueQarabag
4,4
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueQarabag
2
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueQarabag
–
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueQarabag
6,92
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Qarabag · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
450
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,92

Angrep

Pasninger
162
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
6
Vunne dueller
5
Redninger
22
Baklengsmål
10

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Qarabag · Goalkeeper

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 1 kamp · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueQarabag
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueQarabag
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueQarabag
2
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueQarabag
1
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueQarabag
73 %
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueQarabag
6,70
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Qarabag · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
19
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73 %
Blokkeringer
0
Brudd
0
Redninger
2
Baklengsmål
1

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Qarabag · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueQarabag
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueQarabag
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueQarabag
–
UEFA Europa LeagueQarabag
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueQarabag
–
UEFA Europa LeagueQarabag
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueQarabag
–
UEFA Europa LeagueQarabag
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueQarabag
–
UEFA Europa LeagueQarabag
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Qarabag · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Qarabag · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueQarabag
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueQarabag
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueQarabag
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueQarabag
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueQarabag
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Qarabag · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-172 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueQarabag
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueQarabag
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueQarabag
–
UEFA Europa LeagueQarabag
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueQarabag
–
UEFA Europa LeagueQarabag
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueQarabag
–
UEFA Europa LeagueQarabag
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueQarabag
–
UEFA Europa LeagueQarabag
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Qarabag · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Qarabag · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →Adana Demirspor → Qarabagtor 18. juli 2024Fri overgang
  2. →Qarabag → Adana Demirsporfre 8. september 2023Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

31 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
10. desember · Qarabag–AjaxChampions League · 2025-26––
25. november · Qarabag–NapoliChampions League · 2025-26––
5. november · Qarabag–ChelseaChampions League · 2025-26––
22. oktober · Qarabag–Athletic ClubChampions League · 2025-26––
1. oktober · Qarabag–FC KøbenhavnChampions League · 2025-26––
16. september · Qarabag–BenficaChampions League · 2025-26––
27. august · Qarabag–Ferencvarosi TCChampions League · 2025-26––
19. august · Qarabag–Ferencvarosi TCChampions League · 2025-26––
26. juli · Qarabag–Raków CzęstochowaChampions League · 2023-24905.9
3. november · Qarabag–SC FreiburgEuropa League · 2022-23906.3
27. oktober · Qarabag–NantesEuropa League · 2022-23906.6
13. oktober · Qarabag–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2022-23907.2
6. oktober · Qarabag–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2022-23907.7
15. september · Qarabag–NantesEuropa League · 2022-23907.9
8. september · Qarabag–SC FreiburgEuropa League · 2022-23907.2
23. august · Qarabag–PlzenChampions League · 2022-23906.5
17. august · Qarabag–PlzenChampions League · 2022-23907.3
27. juli · Qarabag–FC ZurichChampions League · 2022-231207.0
19. juli · Qarabag–FC ZurichChampions League · 2022-23907.3
9. desember · Qarabag–FC Basel 1893Conference League · 2021-22907.2
25. november · Qarabag–Omonia NicosiaConference League · 2021-22906.3
4. november · Qarabag–Kairat AlmatyConference League · 2021-22907.9
21. oktober · Qarabag–Kairat AlmatyConference League · 2021-22906.2
30. september · Qarabag–Omonia NicosiaConference League · 2021-22906.2
16. september · Qarabag–FC Basel 1893Conference League · 2021-22907.5
3. desember · Qarabag–Maccabi Tel AvivEuropa League · 2020-21908.3
26. november · Qarabag–SivassporEuropa League · 2020-21906.5
5. november · Qarabag–SivassporEuropa League · 2020-21906.3
29. oktober · Qarabag–VillarrealEuropa League · 2020-21907.3
22. oktober · Qarabag–Maccabi Tel AvivEuropa League · 2020-21906.6
12. desember · Qarabag–F91 DudelangeEuropa League · 2019-20906.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 14 tilgjengelige sesonger, 22 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.