Portrett av Justas Lasickas
Spillerprofil · komplett datakort

Justas Lasickas

ForsvarTilgjengelig
Født6. oktober 1997 · 29 årNasjonalitetLitauenHøyde176 cmVekt62 kg
32Kamper
1 385Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Taklinger / 90
03
02,42
Brudd / 90
01
–0,64
Vunne dueller
0100
–55,9 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.5Lincoln7.2AEK Lar6.6Celje6.9Shakhta6.7Omonia 6.7Omonia 6.9Strasbo6.0Strasbo6.3Rudes6.3NK Vara
  1. Omonia Nicosia6.7 vurdering
    19. feb. 2026 · 90 min
  2. Omonia Nicosia6.7 vurdering
    26. feb. 2026 · 90 min
  3. Strasbourg6.9 vurdering
    12. mars 2026 · 16 min
  4. Strasbourg6.0 vurdering
    19. mars 2026 · 28 min
  5. Rudes6.3 vurdering
    17. okt. 2026 · 63 min
  6. NK Varazdin6.3 vurdering
    31. okt. 2026 · 10 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,00MINUTTER3292022-232352023-241892024-255592025-26732026
  1. 2022-230,00 målpoeng / 90
    329 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,00 målpoeng / 90
    235 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,00 målpoeng / 90
    189 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,00 målpoeng / 90
    559 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 20260,00 målpoeng / 90
    73 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-170 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-234 kamper · 329 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-248 kamper · 235 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-258 kamper · 189 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-2610 kamper · 559 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20262 kamper · 73 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
HNK Rijeka logoHNLKlubb · HNK Rijeka · 20266.29
Kamper
2
Minutter
73
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
84.61538461538461
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra HNL.

Registrert spilletid

  • HNLHNK Rijeka
    73 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

HNLHNK Rijeka
0

Brudd / 90

HNLHNK Rijeka
–

Blokkeringer / 90

HNLHNK Rijeka
–

Vunne dueller

HNLHNK Rijeka
–

Pasningspresisjon

HNLHNK Rijeka
84,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · HNL
  • Klubb · HNK Rijeka · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
73
Kaptein
Nei
Vurdering
6,29

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
26
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84,6 %
Taklinger
0
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 10 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
    559 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
2,42

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
0,64

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
55,9 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
71 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · HNK Rijeka · Midfielder · nr. 23

Spilletid

Draktnummer
23
Kamper
10
Fra start
5
Minutter
559
Innbytter
5
Byttet ut
1
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,67

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Pasninger
215
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
18
Vellykkede driblinger
10
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
71 %
Taklinger
15
Brudd
4
Dueller
68
Vunne dueller
38
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
8
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 8 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
    189 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
3,33

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
1,43

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
0,48

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
65,7 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Olimpija Ljubljana · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
5
Minutter
189
Innbytter
3
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
107
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
35
Vunne dueller
23
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
3
Gule kort
1
Røde kort
0
2023-243 turneringer · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
    210 min · 89,4 %
  • UEFA Europa LeagueOlimpija Ljubljana
    19 min · 8,1 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueOlimpija Ljubljana
    6 min · 2,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
0,86
UEFA Europa LeagueOlimpija Ljubljana
–
UEFA Champions LeagueOlimpija Ljubljana
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
1,29
UEFA Europa LeagueOlimpija Ljubljana
–
UEFA Champions LeagueOlimpija Ljubljana
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
–
UEFA Europa LeagueOlimpija Ljubljana
–
UEFA Champions LeagueOlimpija Ljubljana
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
33,3 %
UEFA Europa LeagueOlimpija Ljubljana
–
UEFA Champions LeagueOlimpija Ljubljana
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
–
UEFA Europa LeagueOlimpija Ljubljana
–
UEFA Champions LeagueOlimpija Ljubljana
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Olimpija Ljubljana · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
210
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,27

Angrep

Mål
0
Pasninger
64
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
3
Dueller
12
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Olimpija Ljubljana · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
19
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Olimpija Ljubljana · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
6
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
    329 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Olimpija Ljubljana · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
329
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Olimpija Ljubljana → HNK Rijekatir 1. juli 2025Fri overgang
  2. →Olimpija → HNK Rijekatir 1. juli 2025Fri overgang
  3. →FK Vozdovac → Olimpija Ljubljanafre 1. juli 2022Fri overgang
  4. →Jagiellonia → FK Vozdovacman 1. juli 2019Fri overgang
  5. →FK Zalgiris Vilnius → Jagielloniatir 21. august 2018Ikke oppgitt
  6. →Zemun → FK Zalgiris Vilniussøn 1. juli 2018Ikke oppgitt
  7. →FK Zalgiris Vilnius → Zemunfre 28. juli 2017Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

28 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
31. oktober · HNK Rijeka–NK VarazdinHNL · 2026106.3
17. oktober · HNK Rijeka–RudesHNL · 2026636.3
19. mars · HNK Rijeka–StrasbourgConference League · 2025-26286.0
12. mars · HNK Rijeka–StrasbourgConference League · 2025-26166.9
26. februar · HNK Rijeka–Omonia NicosiaConference League · 2025-26906.7
19. februar · HNK Rijeka–Omonia NicosiaConference League · 2025-26906.7
18. desember · HNK Rijeka–Shakhtar DonetskConference League · 2025-26306.9
11. desember · HNK Rijeka–CeljeConference League · 2025-26126.6
27. november · HNK Rijeka–AEK LarnacaConference League · 2025-26907.2
6. november · HNK Rijeka–Lincoln Red Imps FCConference League · 2025-26286.5
24. oktober · HNK Rijeka–Sparta PrahaConference League · 2025-26906.6
2. oktober · HNK Rijeka–FC NoahConference League · 2025-26856.6
20. februar · Olimpija Ljubljana–Borac Banja LukaConference League · 2024-25456.9
13. februar · Olimpija Ljubljana–Borac Banja LukaConference League · 2024-25296.7
19. desember · Olimpija Ljubljana–JagielloniaConference League · 2024-253–
12. desember · Olimpija Ljubljana–Cercle BruggeConference League · 2024-25206.3
28. november · Olimpija Ljubljana–LarneConference League · 2024-252–
7. november · Olimpija Ljubljana–HJK HelsinkiConference League · 2024-25908.3
24. oktober · Olimpija Ljubljana–Lask LinzConference League · 2024-25––
3. oktober · Olimpija Ljubljana–1. FC HeidenheimConference League · 2024-25––
14. desember · Olimpija Ljubljana–Slovan BratislavaConference League · 2023-24156.3
30. november · Olimpija Ljubljana–LilleConference League · 2023-24636.5
9. november · Olimpija Ljubljana–KI KlaksvikConference League · 2023-241–
26. oktober · Olimpija Ljubljana–KI KlaksvikConference League · 2023-24576.5
5. oktober · Olimpija Ljubljana–Slovan BratislavaConference League · 2023-24––
20. september · Olimpija Ljubljana–LilleConference League · 2023-24––
15. august · Olimpija Ljubljana–GalatasarayChampions League · 2023-24––
19. juli · Olimpija Ljubljana–Valmiera / BSSChampions League · 2023-24126.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 12 tilgjengelige sesonger, 16 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Justas Lasickas: statistikk, kamper og karriere | Coro