Portrett av Svit Sešlar
Spillerprofil · komplett datakort

Svit Sešlar

MidtbaneTilgjengelig
Født9. januar 2002 · 24 årNasjonalitetSloveniaHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
29Kamper
2 028Minutter
6Mål
10Målgivende
0,71Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
02,2
1,811,38
Pasningspresisjon
0100
82,6 %76 %
Taklinger / 90
02
1,590,83
Vellykkede driblinger
0100
–75 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.9Fiorent7.5Fiorent7.0Drita8.5Drita6.2AEK Ath7.2AEK Ath6.5Slovan 7.2Slovan 6.7Omonia 6.8Red Bul
  1. AEK Athens FC6.2 vurdering
    12. mars 2026 · 85 min
  2. AEK Athens FC7.2 vurdering
    19. mars 2026 · 62 min
  3. Slovan Bratislava6.5 vurdering
    19. aug. 2026 · 95 min
  4. Slovan Bratislava7.2 vurdering
    26. aug. 2026 · 122 min
  5. Omonia Nicosia6.7 vurdering
    15. okt. 2026 · 90 min
  6. Red Bull Salzburg6.8 vurdering
    22. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,860,830,45MINUTTER1762023-241 0442024-253272025-263972026-27
  1. 2023-240,00 målpoeng / 90
    176 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2024-250,86 målpoeng / 90
    1 044 min · 2 mål · 8 målgivende
  3. 2025-260,83 målpoeng / 90
    327 min · 2 mål · 1 målgivende
  4. 2026-270,45 målpoeng / 90
    397 min · 1 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-224 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-232 kamper · 0 min · 1 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-243 kamper · 176 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-2512 kamper · 1 044 min · 2 mål · 8 målgivende · 0,86/90
  • 2025-264 kamper · 327 min · 2 mål · 1 målgivende · 0,83/90
  • 2026-274 kamper · 397 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,45/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Celje logoChampions LeagueKlubb · Celje · 2026-276.89
Kamper
2
Minutter
217
Mål
1
Målgivende
–
Pasning %
81.81818181818181
Celje logoEuropa LeagueKlubb · Celje · 2026-276.78
Kamper
2
Minutter
180
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
83.33333333333333
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Champions LeagueCelje
    217 min · 54,7 %
  • Europa LeagueCelje
    180 min · 45,3 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Champions LeagueCelje
–
Europa LeagueCelje
0,5

Nøkkelpasninger / 90

Champions LeagueCelje
1,24
Europa LeagueCelje
2,5

Pasningspresisjon

Champions LeagueCelje
81,8 %
Europa LeagueCelje
83,3 %

Taklinger / 90

Champions LeagueCelje
0,83
Europa LeagueCelje
2,5

Vunne dueller

Champions LeagueCelje
–
Europa LeagueCelje
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Celje · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
217
Kaptein
Nei
Vurdering
6,89

Angrep

Mål
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
88
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81,8 %
Taklinger
2
Vunne dueller
10

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Celje · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Nei
Vurdering
6,78

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
120
Nøkkelpasninger
5
Vellykkede driblinger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83,3 %
Taklinger
5
Vunne dueller
11

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 4 kamper · 2 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueCelje
    327 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueCelje
0,83

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueCelje
1,38

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueCelje
76 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueCelje
0,83

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueCelje
50 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Celje · Midfielder · nr. 10

Spilletid

Draktnummer
10
Kamper
4
Fra start
4
Minutter
327
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,23

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
148
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Taklinger
3
Brudd
3
Dueller
30
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 12 kamper · 2 mål · 8 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueCelje
    1 044 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueCelje
0,86

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueCelje
2,33

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueCelje
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueCelje
1,47

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueCelje
45,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Celje · Midfielder

Spilletid

Kamper
12
Fra start
12
Minutter
1 044
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,59

Angrep

Mål
2
Målgivende
8
Skudd
12
Skudd på mål
9
Pasninger
500
Nøkkelpasninger
27
Driblinger
24
Vellykkede driblinger
13
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
17
Blokkeringer
1
Brudd
6
Dueller
114
Vunne dueller
52
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
17
Frispark begått
12
Gule kort
1
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 3 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueOlimpija Ljubljana
    176 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueOlimpija Ljubljana
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueOlimpija Ljubljana
–
UEFA Europa LeagueOlimpija Ljubljana
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueOlimpija Ljubljana
1,02
UEFA Europa LeagueOlimpija Ljubljana
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueOlimpija Ljubljana
–
UEFA Europa LeagueOlimpija Ljubljana
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueOlimpija Ljubljana
1,02
UEFA Europa LeagueOlimpija Ljubljana
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueOlimpija Ljubljana
40 %
UEFA Europa LeagueOlimpija Ljubljana
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Olimpija Ljubljana · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
176
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
53
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
1
Dueller
20
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
2
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Olimpija Ljubljana · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2022-231 turnering · 2 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Olimpija Ljubljana · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
1
2021-221 turnering · 4 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Olimpija Ljubljana · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueOlimpija Ljubljana
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueOlimpija Ljubljana
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueOlimpija Ljubljana
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueOlimpija Ljubljana
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueOlimpija Ljubljana
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueOlimpija Ljubljana
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Olimpija Ljubljana · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Eyüpspor → Celjeons 31. desember 2025Permanent overgang
  2. →Eyüpspor → Celjetir 30. desember 2025Permanent overgang
  3. →Celje → Eyüpsportir 1. juli 2025Tilbake fra lån
  4. →Eyüpspor → Celjetir 3. september 2024Lån
  5. →Olimpija Ljubljana → Eyüpsportir 29. august 2023Ikke oppgitt
  6. →Krka → Olimpija Ljubljanatir 9. februar 2021Ikke oppgitt
  7. →Olimpija Ljubljana → Krkatir 15. september 2020Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

23 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
22. oktober · Celje–Red Bull SalzburgEuropa League · 2026-27906.81
15. oktober · Celje–Omonia NicosiaEuropa League · 2026-27906.7
26. august · Celje–Slovan BratislavaChampions League · 2026-271227.21
19. august · Celje–Slovan BratislavaChampions League · 2026-27956.5
19. mars · Celje–AEK Athens FCConference League · 2025-26627.21
12. mars · Celje–AEK Athens FCConference League · 2025-26856.2
26. februar · Celje–DritaConference League · 2025-26908.52
19. februar · Celje–DritaConference League · 2025-26907.0
17. april · Celje–FiorentinaConference League · 2024-25907.51
10. april · Celje–FiorentinaConference League · 2024-25907.9
13. mars · Celje–FC LuganoConference League · 2024-251208.31
6. mars · Celje–FC LuganoConference League · 2024-25907.7
20. februar · Celje–Apoel NicosiaConference League · 2024-25908.32
13. februar · Celje–Apoel NicosiaConference League · 2024-25867.21
19. desember · Celje–The New SaintsConference League · 2024-25908.32
12. desember · Celje–PafosConference League · 2024-25346.3
28. november · Celje–JagielloniaConference League · 2024-25907.6
7. november · Celje–Real BetisConference League · 2024-25897.31
24. oktober · Celje–BaşakşehirConference League · 2024-25858.211
2. oktober · Celje–GuimaraesConference League · 2024-25906.9
15. august · Olimpija Ljubljana–GalatasarayChampions League · 2023-24906.7
8. august · Olimpija Ljubljana–GalatasarayChampions League · 2023-24866.9
19. juli · Olimpija Ljubljana–Valmiera / BSSChampions League · 2023-24847.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 11 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Svit Sešlar: statistikk, kamper og karriere | Coro