Portrett av Kristoffer Zachariassen
Spillerprofil · komplett datakort

Kristoffer Zachariassen

MidtbaneTilgjengelig
Født27. januar 1994 · 32 årNasjonalitetNorgeHøyde180 cmVekt74 kg
215Kamper
17 615Minutter
59Mål
11Målgivende
0,36Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
01,1
0,510,91
Pasningspresisjon
0100
70,2 %73,5 %
Taklinger / 90
02,5
1,532,08
Vellykkede driblinger
0100
–58,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.5Ludogor6.2Fenerba6.7Rangers6.7Panathi6.3Notting6.6Ludogor7.6Ludogor7.5SC Brag8.2Plzen6.0Torreen
  1. Nottingham Forest6.3 vurdering
    29. jan. 2026 · 84 min
  2. Ludogorets6.6 vurdering
    19. feb. 2026 · 15 min
  3. Ludogorets7.6 vurdering
    26. feb. 2026 · 73 min
  4. SC Braga7.5 vurdering
    12. mars 2026 · 90 min
  5. Plzen8.2 vurdering
    15. okt. 2026 · 89 min
  6. Torreense6.0 vurdering
    22. okt. 2026 · 87 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,380,210,310,270,430,250,830,000,370,350,320,521,02MINUTTER2 58920172 19420181 1502018-192 63820192 53120203602020-211 08020217872021-221 2252022-231 2902023-248322024-256912025-261762026-27
  1. 2021-220,00 målpoeng / 90
    787 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,37 målpoeng / 90
    1 225 min · 5 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,35 målpoeng / 90
    1 290 min · 4 mål · 1 målgivende
  4. 2024-250,32 målpoeng / 90
    832 min · 3 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,52 målpoeng / 90
    691 min · 3 mål · 1 målgivende
  6. 2026-271,02 målpoeng / 90
    176 min · 2 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 201729 kamper · 2 589 min · 8 mål · 3 målgivende · 0,38/90
  • 201826 kamper · 2 194 min · 4 mål · 1 målgivende · 0,21/90
  • 2018-1913 kamper · 1 150 min · 3 mål · 1 målgivende · 0,31/90
  • 201930 kamper · 2 638 min · 6 mål · 2 målgivende · 0,27/90
  • 202029 kamper · 2 531 min · 12 mål · 0 målgivende · 0,43/90
  • 2020-214 kamper · 360 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,25/90
  • 202112 kamper · 1 080 min · 8 mål · 2 målgivende · 0,83/90
  • 2021-2211 kamper · 787 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20222 kamper · 72 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-2314 kamper · 1 225 min · 5 mål · 0 målgivende · 0,37/90
  • 2023-2416 kamper · 1 290 min · 4 mål · 1 målgivende · 0,35/90
  • 2024-2514 kamper · 832 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,32/90
  • 2025-2613 kamper · 691 min · 3 mål · 1 målgivende · 0,52/90
  • 2026-272 kamper · 176 min · 2 mål · 0 målgivende · 1,02/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

20 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Ferencvarosi TC logoEuropa LeagueKlubb · Ferencvarosi TC · 2026-277.09
Kamper
2
Minutter
176
Mål
2
Målgivende
0
Pasning %
70.2127659574468
Flagg: NorgePrivatlandskamperLandslag · Norge · 20226.58
Kamper
2
Minutter
72
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
78.94736842105263
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · 2 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europa League.

Registrert spilletid

  • Europa LeagueFerencvarosi TC
    176 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Europa LeagueFerencvarosi TC
1,02

Nøkkelpasninger / 90

Europa LeagueFerencvarosi TC
0,51

Pasningspresisjon

Europa LeagueFerencvarosi TC
70,2 %

Taklinger / 90

Europa LeagueFerencvarosi TC
1,53

Vunne dueller

Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
176
Kaptein
Nei
Vurdering
7,09

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
47
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
70,2 %
Taklinger
3
Vunne dueller
8

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 13 kamper · 3 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
    598 min · 86,5 %
  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    93 min · 13,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
0,45
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
0,97

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
1,05
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
70 %
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
85 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
1,66
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
4,84

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
48,8 %
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
45,8 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Midfielder · nr. 16

Spilletid

Draktnummer
16
Kamper
10
Fra start
6
Minutter
598
Innbytter
4
Byttet ut
3
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,86

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
9
Skudd på mål
6
Pasninger
148
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
70 %
Taklinger
11
Blokkeringer
1
Brudd
8
Dueller
86
Vunne dueller
42
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
12
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Midfielder · nr. 16

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
16
Kamper
3
Fra start
0
Minutter
93
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
20
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85 %
Taklinger
5
Brudd
2
Dueller
24
Vunne dueller
11
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
6
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 14 kamper · 3 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
    487 min · 58,5 %
  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    345 min · 41,5 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
0,18
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
0,52

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
1,85
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
0,52

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
2,03
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
0,52

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
37,7 %
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
34,3 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
7
Minutter
487
Innbytter
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,62

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
119
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
11
Blokkeringer
2
Brudd
1
Dueller
61
Vunne dueller
23
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
12
Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
345
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
7
Skudd på mål
4
Pasninger
69
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Blokkeringer
2
Dueller
35
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
4
Gule kort
1
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 16 kamper · 4 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueFerencvarosi TC
    1 143 min · 88,6 %
  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    147 min · 11,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFerencvarosi TC
0,39
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFerencvarosi TC
0,87
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFerencvarosi TC
1,1
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFerencvarosi TC
45,9 %
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Midfielder

Spilletid

Kamper
14
Fra start
14
Minutter
1 143
Innbytter
0
Byttet ut
6
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,16

Angrep

Mål
4
Målgivende
1
Skudd
14
Skudd på mål
8
Pasninger
285
Nøkkelpasninger
11
Driblinger
15
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
14
Brudd
7
Dueller
122
Vunne dueller
56
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
15
Frispark begått
18
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
147
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 14 kamper · 5 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
    720 min · 58,8 %
  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    505 min · 41,2 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
0,38
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
1,5
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
47,6 %
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,69

Angrep

Mål
3
Skudd
10
Skudd på mål
6
Pasninger
147
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
12
Blokkeringer
1
Brudd
6
Dueller
63
Vunne dueller
30
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
8
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
505
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20221 turnering · 2 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Privatlandskamper.

Registrert spilletid

  • PrivatlandskamperNorge
    72 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

PrivatlandskamperNorge
–

Nøkkelpasninger / 90

PrivatlandskamperNorge
–

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperNorge
78,9 %

Taklinger / 90

PrivatlandskamperNorge
2,5

Vunne dueller

PrivatlandskamperNorge
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Norge · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
72
Kaptein
Nei
Vurdering
6,58

Angrep

Pasninger
19

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78,9 %
Taklinger
2
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 11 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
    443 min · 56,3 %
  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    344 min · 43,7 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
0,81
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
1,83
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
0,26

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
44,1 %
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
33,3 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
443
Innbytter
0
Byttet ut
5
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,47

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Pasninger
90
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
34
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
344
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
8
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
12
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20211 turnering · 12 kamper · 8 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Eliteserien.

Registrert spilletid

  • EliteserienRosenborg
    1 080 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

EliteserienRosenborg
0,83

Nøkkelpasninger / 90

EliteserienRosenborg
1,33

Pasningspresisjon

EliteserienRosenborg
–

Taklinger / 90

EliteserienRosenborg
1,42

Vunne dueller

EliteserienRosenborg
50 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Eliteserien
  • Klubb · Rosenborg · Midfielder

Spilletid

Kamper
12
Fra start
12
Minutter
1 080
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,23

Angrep

Mål
8
Målgivende
2
Skudd
23
Skudd på mål
13
Pasninger
319
Nøkkelpasninger
16
Driblinger
14
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
17
Blokkeringer
2
Brudd
8
Dueller
138
Vunne dueller
69
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
24
Frispark begått
20
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueRosenborg
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueRosenborg
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueRosenborg
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueRosenborg
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueRosenborg
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueRosenborg
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rosenborg · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20201 turnering · 29 kamper · 12 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Eliteserien.

Registrert spilletid

  • EliteserienRosenborg
    2 531 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

EliteserienRosenborg
–

Nøkkelpasninger / 90

EliteserienRosenborg
0,89

Pasningspresisjon

EliteserienRosenborg
47 %

Taklinger / 90

EliteserienRosenborg
1,56

Vunne dueller

EliteserienRosenborg
50,2 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Eliteserien
  • Klubb · Rosenborg · Midfielder

Spilletid

Kamper
29
Fra start
29
Minutter
2 531
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,13

Angrep

Mål
12
Skudd
49
Skudd på mål
19
Pasninger
724
Nøkkelpasninger
25
Driblinger
22
Vellykkede driblinger
12
Straffer vunnet
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
47 %
Taklinger
44
Blokkeringer
1
Brudd
21
Dueller
273
Vunne dueller
137
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
49
Frispark begått
51
Gule kort
5
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20192 turneringer · 30 kamper · 6 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Eliteserien.

Spilletid fordelt på turneringer

  • EliteserienSarpsborg 08 FF
    2 610 min · 98,9 %
  • NM CupenSarpsborg 08 FF
    28 min · 1,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

EliteserienSarpsborg 08 FF
0,28
NM CupenSarpsborg 08 FF
–

Nøkkelpasninger / 90

EliteserienSarpsborg 08 FF
1,07
NM CupenSarpsborg 08 FF
–

Pasningspresisjon

EliteserienSarpsborg 08 FF
75 %
NM CupenSarpsborg 08 FF
–

Taklinger / 90

EliteserienSarpsborg 08 FF
1,28
NM CupenSarpsborg 08 FF
–

Vunne dueller

EliteserienSarpsborg 08 FF
52,2 %
NM CupenSarpsborg 08 FF
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Eliteserien
  • Klubb · Sarpsborg 08 FF · Midfielder

Spilletid

Kamper
29
Fra start
29
Minutter
2 610
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,92

Angrep

Mål
6
Målgivende
2
Skudd
50
Skudd på mål
22
Pasninger
668
Nøkkelpasninger
31
Driblinger
45
Vellykkede driblinger
28
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %
Taklinger
37
Blokkeringer
6
Brudd
33
Dueller
184
Vunne dueller
96

Disiplin

Frispark vunnet
73
Frispark begått
52
Gule kort
6
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Sarpsborg 08 FF · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
28
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 13 kamper · 3 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSarpsborg 08 FF
    1 150 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSarpsborg 08 FF
0,31

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSarpsborg 08 FF
0,39

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSarpsborg 08 FF
60 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSarpsborg 08 FF
0,78

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSarpsborg 08 FF
59,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sarpsborg 08 FF · Midfielder

Spilletid

Kamper
13
Fra start
13
Minutter
1 150
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,34

Angrep

Mål
3
Målgivende
1
Skudd
10
Skudd på mål
5
Pasninger
83
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
60 %
Taklinger
10
Blokkeringer
3
Brudd
11
Dueller
62
Vunne dueller
37

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
11
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 26 kamper · 4 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Eliteserien.

Registrert spilletid

  • EliteserienSarpsborg 08 FF
    2 194 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

EliteserienSarpsborg 08 FF
0,21

Nøkkelpasninger / 90

EliteserienSarpsborg 08 FF
0,74

Pasningspresisjon

EliteserienSarpsborg 08 FF
72 %

Taklinger / 90

EliteserienSarpsborg 08 FF
1,39

Vunne dueller

EliteserienSarpsborg 08 FF
55,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Eliteserien
  • Klubb · Sarpsborg 08 FF · Midfielder

Spilletid

Kamper
26
Fra start
25
Minutter
2 194
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
4
Målgivende
1
Skudd
30
Skudd på mål
13
Pasninger
621
Nøkkelpasninger
18
Driblinger
25
Vellykkede driblinger
19
Straffer vunnet
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
72 %
Taklinger
34
Blokkeringer
6
Brudd
27
Dueller
319
Vunne dueller
177

Disiplin

Frispark vunnet
63
Frispark begått
43
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20171 turnering · 29 kamper · 8 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Eliteserien.

Registrert spilletid

  • EliteserienSarpsborg 08 FF
    2 589 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

EliteserienSarpsborg 08 FF
0,38

Nøkkelpasninger / 90

EliteserienSarpsborg 08 FF
0,97

Pasningspresisjon

EliteserienSarpsborg 08 FF
72 %

Taklinger / 90

EliteserienSarpsborg 08 FF
–

Vunne dueller

EliteserienSarpsborg 08 FF
57,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Eliteserien
  • Klubb · Sarpsborg 08 FF · Midfielder

Spilletid

Kamper
29
Fra start
29
Minutter
2 589
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,08

Angrep

Mål
8
Målgivende
3
Skudd
39
Skudd på mål
16
Pasninger
752
Nøkkelpasninger
28
Driblinger
44
Vellykkede driblinger
32
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
72 %
Brudd
25
Dueller
372
Vunne dueller
215

Disiplin

Frispark vunnet
53
Frispark begått
49
Gule kort
5
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Rosenborg → Ferencvarosi TCman 19. juli 2021Fri overgang
  2. →Sarpsborg 08 FF → Rosenborgons 8. januar 2020Ikke oppgitt
  3. →Nest-Sotra → Sarpsborg 08 FFsøn 1. januar 2017Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

100 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb22. oktober · Ferencvarosi TC–TorreenseEuropa League · 2026-27876.0
Klubb15. oktober · Ferencvarosi TC–PlzenEuropa League · 2026-27898.22
Klubb12. mars · Ferencvarosi TC–SC BragaEuropa League · 2025-26907.5
Klubb26. februar · Ferencvarosi TC–LudogoretsEuropa League · 2025-26737.61
Klubb19. februar · Ferencvarosi TC–LudogoretsEuropa League · 2025-26156.6
Klubb29. januar · Ferencvarosi TC–Nottingham ForestEuropa League · 2025-26846.3
Klubb22. januar · Ferencvarosi TC–PanathinaikosEuropa League · 2025-26906.7
Klubb11. desember · Ferencvarosi TC–RangersEuropa League · 2025-26166.7
Klubb27. november · Ferencvarosi TC–FenerbahçeEuropa League · 2025-26606.2
Klubb6. november · Ferencvarosi TC–LudogoretsEuropa League · 2025-26676.5
Klubb23. oktober · Ferencvarosi TC–Red Bull SalzburgEuropa League · 2025-26908.311
Klubb2. oktober · Ferencvarosi TC–GenkEuropa League · 2025-26136.2
Klubb25. september · Ferencvarosi TC–PlzenEuropa League · 2025-26––
Klubb27. august · Ferencvarosi TC–QarabagChampions League · 2025-26––
Klubb19. august · Ferencvarosi TC–QarabagChampions League · 2025-26456.3
Klubb12. august · Ferencvarosi TC–LudogoretsChampions League · 2025-263–
Klubb6. august · Ferencvarosi TC–LudogoretsChampions League · 2025-26––
Klubb30. juli · Ferencvarosi TC–FC NoahChampions League · 2025-26457.21
Klubb22. juli · Ferencvarosi TC–FC NoahChampions League · 2025-26––
Klubb20. februar · Ferencvarosi TC–PlzenEuropa League · 2024-25586.3
Klubb13. februar · Ferencvarosi TC–PlzenEuropa League · 2024-25596.2
Klubb30. januar · Ferencvarosi TC–AZ AlkmaarEuropa League · 2024-25176.2
Klubb23. januar · Ferencvarosi TC–Eintracht FrankfurtEuropa League · 2024-25156.3
Klubb12. desember · Ferencvarosi TC–PAOKEuropa League · 2024-25456.2
Klubb28. november · Ferencvarosi TC–Malmo FFEuropa League · 2024-25286.9
Klubb7. november · Ferencvarosi TC–Dynamo KyivEuropa League · 2024-25908.01
Klubb24. oktober · Ferencvarosi TC–NiceEuropa League · 2024-25746.9
Klubb3. oktober · Ferencvarosi TC–TottenhamEuropa League · 2024-25306.9
Klubb25. september · Ferencvarosi TC–AnderlechtEuropa League · 2024-25716.3
Klubb13. august · Ferencvarosi TC–FC MidtjyllandChampions League · 2024-25756.3
Klubb6. august · Ferencvarosi TC–FC MidtjyllandChampions League · 2024-25907.3
Klubb30. juli · Ferencvarosi TC–The New SaintsChampions League · 2024-25907.21
Klubb23. juli · Ferencvarosi TC–The New SaintsChampions League · 2024-25907.31
Klubb22. februar · Ferencvarosi TC–Olympiakos PiraeusConference League · 2023-24676.7
Klubb15. februar · Ferencvarosi TC–Olympiakos PiraeusConference League · 2023-24906.5
Klubb14. desember · Ferencvarosi TC–FiorentinaConference League · 2023-24907.31
Klubb30. november · Ferencvarosi TC–CukarickiConference League · 2023-24907.91
Klubb9. november · Ferencvarosi TC–GenkConference League · 2023-24516.9
Klubb26. oktober · Ferencvarosi TC–GenkConference League · 2023-24656.9
Klubb5. oktober · Ferencvarosi TC–FiorentinaConference League · 2023-24887.7
Klubb21. september · Ferencvarosi TC–CukarickiConference League · 2023-24906.6
Klubb31. august · Ferencvarosi TC–FK Zalgiris VilniusConference League · 2023-24907.7
Klubb24. august · Ferencvarosi TC–FK Zalgiris VilniusConference League · 2023-24807.2
Klubb17. august · Ferencvarosi TC–Hamrun SpartansConference League · 2023-24906.6
Klubb10. august · Ferencvarosi TC–Hamrun SpartansConference League · 2023-24908.311
Klubb3. august · Ferencvarosi TC–Shamrock RoversConference League · 2023-24907.61
Klubb27. juli · Ferencvarosi TC–Shamrock RoversConference League · 2023-24726.2
Klubb19. juli · Ferencvarosi TC–KI KlaksvikChampions League · 2023-24576.9
Klubb16. mars · Ferencvarosi TC–Bayer LeverkusenEuropa League · 2022-23906.3
Klubb9. mars · Ferencvarosi TC–Bayer LeverkusenEuropa League · 2022-23906.2
Landslag20. november · Norge–FinlandPrivatlandskamper · 2022456.5
Landslag17. november · Norge–Rep. Of IrelandPrivatlandskamper · 2022276.7
Klubb3. november · Ferencvarosi TC–TrabzonsporEuropa League · 2022-23906.9
Klubb27. oktober · Ferencvarosi TC–MonacoEuropa League · 2022-23907.01
Klubb13. oktober · Ferencvarosi TC–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2022-23907.61
Klubb6. oktober · Ferencvarosi TC–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2022-23906.91
Landslag27. september · Norge–SerbiaNations League · 2022-23––
Klubb15. september · Ferencvarosi TC–MonacoEuropa League · 2022-23896.5
Klubb8. september · Ferencvarosi TC–TrabzonsporEuropa League · 2022-23906.3
Klubb9. desember · Ferencvarosi TC–Bayer LeverkusenEuropa League · 2021-22716.2
Klubb25. november · Ferencvarosi TC–Real BetisEuropa League · 2021-22886.9
Klubb4. november · Ferencvarosi TC–CelticEuropa League · 2021-22676.5
Klubb19. oktober · Ferencvarosi TC–CelticEuropa League · 2021-22666.3
Klubb30. september · Ferencvarosi TC–Real BetisEuropa League · 2021-22616.3
Klubb16. september · Ferencvarosi TC–Bayer LeverkusenEuropa League · 2021-22906.9
Klubb24. august · Ferencvarosi TC–BSC Young BoysChampions League · 2021-22766.2
Klubb18. august · Ferencvarosi TC–BSC Young BoysChampions League · 2021-22––
Klubb10. juli · Rosenborg–Kristiansund BKEliteserien · 2021906.9
Klubb4. juli · Rosenborg–OddEliteserien · 2021907.61
Klubb30. juni · Rosenborg–HaugesundEliteserien · 2021907.2
Klubb25. juni · Rosenborg–LillestrømEliteserien · 2021906.2
Klubb13. juni · Rosenborg–StrømsgodsetEliteserien · 2021905.9
Klubb30. mai · Rosenborg–StabækEliteserien · 2021908.211
Klubb27. mai · Rosenborg–SandefjordEliteserien · 2021907.21
Klubb24. mai · Rosenborg–MoldeEliteserien · 2021907.31
Klubb20. mai · Rosenborg–BrannEliteserien · 2021909.23
Klubb16. mai · Rosenborg–Bodø/GlimtEliteserien · 2021906.3
Klubb13. mai · Rosenborg–VikingEliteserien · 2021907.31
Klubb9. mai · Rosenborg–VålerengaEliteserien · 2021907.31
Klubb22. desember · Rosenborg–SandefjordEliteserien · 2020906.6
Klubb13. desember · Rosenborg–MoldeEliteserien · 2020906.9
Klubb10. desember · Rosenborg–MjøndalenEliteserien · 2020907.31
Klubb7. desember · Rosenborg–VålerengaEliteserien · 2020906.6
Klubb29. november · Rosenborg–Bodø/GlimtEliteserien · 2020905.9
Klubb24. november · Rosenborg–BrannEliteserien · 2020907.21
Klubb8. november · Rosenborg–VikingEliteserien · 2020906.3
Klubb1. november · Rosenborg–StartEliteserien · 2020906.6
Klubb25. oktober · Rosenborg–Sarpsborg 08 FFEliteserien · 2020907.2
Klubb18. oktober · Rosenborg–Kristiansund BKEliteserien · 2020906.3
Klubb4. oktober · Rosenborg–OddEliteserien · 2020907.61
Klubb27. september · Rosenborg–ÅlesundEliteserien · 2020909.22
Klubb20. september · Rosenborg–HaugesundEliteserien · 2020906.3
Klubb13. september · Rosenborg–StrømsgodsetEliteserien · 2020556.6
Klubb30. august · Rosenborg–StabækEliteserien · 2020907.2
Klubb22. august · Rosenborg–MjøndalenEliteserien · 2020907.41
Klubb16. august · Rosenborg–ÅlesundEliteserien · 2020457.81
Klubb9. august · Rosenborg–Sarpsborg 08 FFEliteserien · 2020907.21
Klubb2. august · Rosenborg–OddEliteserien · 2020906.9
Klubb26. juli · Rosenborg–HaugesundEliteserien · 2020906.6
Klubb19. juli · Rosenborg–SandefjordEliteserien · 2020908.72
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 14 tilgjengelige sesonger, 20 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Kristoffer Zachariassen: statistikk, kamper og karriere | Coro