Portrett av Endre Botka
Spillerprofil · komplett datakort

Endre Botka

ForsvarTilgjengelig
Født25. august 1994 · 32 årNasjonalitetUngarnHøyde177 cmVekt77 kg
48Kamper
3 239Minutter
1Mål
2Målgivende
0,08Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25Lite datagrunnlag
Taklinger / 90
03,9
–3,21
Brudd / 90
01,3
–1,07
Blokkeringer / 90
01
–0,54
Vunne dueller
0100
–45,5 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9KI Klak6.2Cukaric6.9Genk6.7Genk7.0Cukaric6.5Fiorent6.7The New6.2FC Midt6.3Anderle6.9Dynamo
  1. Cukaricki7.0 vurdering
    30. nov. 2023 · 45 min
  2. Fiorentina6.5 vurdering
    14. des. 2023 · 25 min
  3. The New Saints6.7 vurdering
    23. juli 2024 · 13 min
  4. FC Midtjylland6.2 vurdering
    13. aug. 2024 · 45 min
  5. Anderlecht6.3 vurdering
    25. sep. 2024 · 76 min
  6. Dynamo Kyiv6.9 vurdering
    7. nov. 2024 · 35 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,350,000,000,260,000,000,000,00MINUTTER2552017-18902018-193362019-206892020-214012021-229412022-233592023-241682024-25
  1. 2019-200,00 målpoeng / 90
    336 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2020-210,26 målpoeng / 90
    689 min · 0 mål · 2 målgivende
  3. 2021-220,00 målpoeng / 90
    401 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2022-230,00 målpoeng / 90
    941 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2023-240,00 målpoeng / 90
    359 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2024-250,00 målpoeng / 90
    168 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-183 kamper · 255 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,35/90
  • 2018-191 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-204 kamper · 336 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-2111 kamper · 689 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,26/90
  • 2021-226 kamper · 401 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-2311 kamper · 941 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-247 kamper · 359 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-255 kamper · 168 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-260 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

14 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Ferencvarosi TC logoChampions LeagueKlubb · Ferencvarosi TC · 2025-26–
Kamper
0
Minutter
–
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 0 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Defender · nr. 21

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
21
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 5 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
    111 min · 66,1 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    57 min · 33,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
4,05
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
1,58

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
0,81
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
1,58

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
0,81
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
40 %
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
57,1 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
111
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,55

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
49
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
15
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
57
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
33
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
1
Dueller
7
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    180 min · 50,1 %
  • UEFA Europa Conference LeagueFerencvarosi TC
    179 min · 49,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Europa Conference LeagueFerencvarosi TC
2,01

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Europa Conference LeagueFerencvarosi TC
1,51

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Europa Conference LeagueFerencvarosi TC
1,01

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Europa Conference LeagueFerencvarosi TC
45,5 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Europa Conference LeagueFerencvarosi TC
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
5
Fra start
2
Minutter
179
Innbytter
3
Byttet ut
2
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,64

Angrep

Mål
0
Pasninger
88
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Blokkeringer
2
Brudd
3
Dueller
22
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
7
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 11 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
    594 min · 63,1 %
  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    347 min · 36,9 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
1,21
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
1,36
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
0,15
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
40,4 %
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
6
Minutter
594
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
171
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Blokkeringer
1
Brudd
9
Dueller
47
Vunne dueller
19
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
6
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
347
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
    250 min · 62,3 %
  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    151 min · 37,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
2,16
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
1,19

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
1,44
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
0,6

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
0,72
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
42,3 %
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
77,8 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
250
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Pasninger
87
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Blokkeringer
2
Brudd
4
Dueller
26
Vunne dueller
11
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
151
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
26
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
1
Dueller
9
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 11 kamper · 0 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    689 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
1,18

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
1,57

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
0,65

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
50,9 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Defender

Spilletid

Kamper
11
Fra start
7
Minutter
689
Innbytter
4
Byttet ut
2
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,71

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
241
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Blokkeringer
5
Brudd
12
Dueller
53
Vunne dueller
27
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
7
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
    336 min · 100 %
  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
1,88
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
1,61
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
1,07
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
78 %
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
336
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
7,23

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
105
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78 %
Taklinger
7
Blokkeringer
4
Brudd
6

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
5
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 3 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
    255 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
255
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Kecskeméti TE → Ferencvarosi TCtir 1. juli 2025Tilbake fra lån
  2. →Dinamo Tirana → Ferencvarosi TCtir 1. juli 2025Tilbake fra lån
  3. →Ferencvarosi TC → Kecskeméti TEman 6. januar 2025Lån
  4. →Ferencvarosi TC → Dinamo Tiranaman 6. januar 2025Lån
  5. →Budapest Honved → Ferencvarosi TCman 9. januar 2017Ikke oppgitt
  6. →Kecskeméti TE → Budapest Honvedtor 1. januar 2015Ikke oppgitt
  7. →Budapest Honved → Kecskeméti TEtir 1. juli 2014Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

46 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
27. august · Ferencvarosi TC–QarabagChampions League · 2025-26––
19. august · Ferencvarosi TC–QarabagChampions League · 2025-26––
12. august · Ferencvarosi TC–LudogoretsChampions League · 2025-26––
6. august · Ferencvarosi TC–LudogoretsChampions League · 2025-26––
28. november · Ferencvarosi TC–Malmo FFEuropa League · 2024-25––
7. november · Ferencvarosi TC–Dynamo KyivEuropa League · 2024-25356.9
24. oktober · Ferencvarosi TC–NiceEuropa League · 2024-251–
3. oktober · Ferencvarosi TC–TottenhamEuropa League · 2024-25––
25. september · Ferencvarosi TC–AnderlechtEuropa League · 2024-25766.3
13. august · Ferencvarosi TC–FC MidtjyllandChampions League · 2024-25456.2
6. august · Ferencvarosi TC–FC MidtjyllandChampions League · 2024-25––
23. juli · Ferencvarosi TC–The New SaintsChampions League · 2024-25136.7
22. februar · Ferencvarosi TC–Olympiakos PiraeusConference League · 2023-24––
14. desember · Ferencvarosi TC–FiorentinaConference League · 2023-24256.5
30. november · Ferencvarosi TC–CukarickiConference League · 2023-24457.0
9. november · Ferencvarosi TC–GenkConference League · 2023-24116.7
26. oktober · Ferencvarosi TC–GenkConference League · 2023-24456.9
5. oktober · Ferencvarosi TC–FiorentinaConference League · 2023-24––
21. september · Ferencvarosi TC–CukarickiConference League · 2023-24536.2
19. juli · Ferencvarosi TC–KI KlaksvikChampions League · 2023-24906.9
9. mars · Ferencvarosi TC–Bayer LeverkusenEuropa League · 2022-23876.3
3. november · Ferencvarosi TC–TrabzonsporEuropa League · 2022-23––
27. oktober · Ferencvarosi TC–MonacoEuropa League · 2022-23906.7
13. oktober · Ferencvarosi TC–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2022-23906.6
6. oktober · Ferencvarosi TC–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2022-23776.3
15. september · Ferencvarosi TC–MonacoEuropa League · 2022-23906.6
8. september · Ferencvarosi TC–TrabzonsporEuropa League · 2022-23706.3
9. desember · Ferencvarosi TC–Bayer LeverkusenEuropa League · 2021-22906.3
25. november · Ferencvarosi TC–Real BetisEuropa League · 2021-22796.7
4. november · Ferencvarosi TC–CelticEuropa League · 2021-22––
30. september · Ferencvarosi TC–Real BetisEuropa League · 2021-22826.9
24. august · Ferencvarosi TC–BSC Young BoysChampions League · 2021-22––
18. august · Ferencvarosi TC–BSC Young BoysChampions League · 2021-22696.9
8. desember · Ferencvarosi TC–Dynamo KyivChampions League · 2020-21106.7
2. desember · Ferencvarosi TC–BarcelonaChampions League · 2020-21905.9
24. november · Ferencvarosi TC–JuventusChampions League · 2020-21156.3
4. november · Ferencvarosi TC–JuventusChampions League · 2020-21686.9
28. oktober · Ferencvarosi TC–Dynamo KyivChampions League · 2020-21106.3
20. oktober · Ferencvarosi TC–BarcelonaChampions League · 2020-21776.2
29. september · Ferencvarosi TC–MoldeChampions League · 2020-21907.3
23. september · Ferencvarosi TC–MoldeChampions League · 2020-21907.72
26. august · Ferencvarosi TC–CelticChampions League · 2020-21907.2
12. desember · Ferencvarosi TC–LudogoretsEuropa League · 2019-20906.7
7. november · Ferencvarosi TC–CSKA MoscowEuropa League · 2019-20907.6
24. oktober · Ferencvarosi TC–CSKA MoscowEuropa League · 2019-20907.8
19. september · Ferencvarosi TC–EspanyolEuropa League · 2019-20666.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 13 tilgjengelige sesonger, 21 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Endre Botka: statistikk, kamper og karriere | Coro