Portrett av Dénes Dibusz
Spillerprofil · komplett datakort

Dénes Dibusz

KeeperTilgjengelig
Født16. november 1990 · 35 årNasjonalitetUngarnHøyde188 cmVekt81 kg
125Kamper
11 145Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2025Lite datagrunnlag
Redninger / 90
02,8
2,27–
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
01,6
1,27–
Pasningspresisjon
0100
65,1 %53,6 %
Kampvurdering
510
6,756,20

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.2Qarabag6.2Qarabag7.3Rep. Of7.3Plzen7.7Genk5.9Red Bul6.6Ludogor7.0Armenia6.2Rep. Of6.6Fenerba
  1. Genk7.7 vurdering
    2. okt. 2025 · 90 min
  2. Red Bull Salzburg5.9 vurdering
    23. okt. 2025 · 90 min
  3. Ludogorets6.6 vurdering
    6. nov. 2025 · 90 min
  4. Armenia7.0 vurdering
    13. nov. 2025 · 90 min
  5. Rep. Of Ireland6.2 vurdering
    16. nov. 2025 · 90 min
  6. Fenerbahçe6.6 vurdering
    27. nov. 2025 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,00MINUTTER2102016-173602017-181802018-191 2602019-2049420209902020-211 1702021-221 3502022-2372020231 3502023-2440920241 5682024-259902025-26
  1. 2022-230,00 målpoeng / 90
    1 350 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20230,00 målpoeng / 90
    720 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,00 målpoeng / 90
    1 350 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 20240,00 målpoeng / 90
    409 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    1 568 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2025-260,00 målpoeng / 90
    990 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20160 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2016-172 kamper · 210 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2017-184 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-192 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-2014 kamper · 1 260 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20206 kamper · 494 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-2111 kamper · 990 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-2213 kamper · 1 170 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-2315 kamper · 1 350 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20238 kamper · 720 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-2415 kamper · 1 350 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20245 kamper · 409 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2518 kamper · 1 568 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20251 kamper · 94 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-2611 kamper · 990 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

26 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
Ferencvarosi TC logoChampions LeagueKlubb · Ferencvarosi TC · 2025-266.70
Kamper
6
Minutter
540
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
66
Ferencvarosi TC logoEuropa LeagueKlubb · Ferencvarosi TC · 2025-266.82
Kamper
5
Minutter
450
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
64
Flagg: UngarnPrivatlandskamperLandslag · Ungarn · 20256.20
Kamper
1
Minutter
94
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
53.57142857142857
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-262 turneringer · 11 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    540 min · 54,5 %
  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
    450 min · 45,5 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
2
UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
2,6

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
1,5
UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
1

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
66 %
UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
64 %

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
6,70
UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
6,82

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Goalkeeper · nr. 90

Spilletid

Draktnummer
90
Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
142
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66 %
Redninger
12
Baklengsmål
9

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Goalkeeper · nr. 90

Spilletid

Draktnummer
90
Kamper
5
Fra start
5
Minutter
450
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,82

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
141
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
64 %
Dueller
1
Vunne dueller
1
Redninger
13
Baklengsmål
5

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20251 turnering · 1 kamp · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Privatlandskamper.

Registrert spilletid

  • PrivatlandskamperUngarn
    94 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

PrivatlandskamperUngarn
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

PrivatlandskamperUngarn
–

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperUngarn
53,6 %

Kampvurdering

PrivatlandskamperUngarn
6,20

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Ungarn · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
94
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Pasninger
28

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
53,6 %

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-253 turneringer · 18 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Nations League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Nations LeagueUngarn
    635 min · 40,5 %
  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
    573 min · 36,5 %
  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    360 min · 23 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Nations LeagueUngarn
–
UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
3,3
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
2,5

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Nations LeagueUngarn
–
UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
1,57
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
1

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueUngarn
69,3 %
UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Kampvurdering

UEFA Nations LeagueUngarn
7,02
UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
7,07
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
7,18

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Ungarn · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
635
Kaptein
Nei
Vurdering
7,02

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
189

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
69,3 %
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
573
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,07

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
172
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
3
Vunne dueller
3
Redninger
21
Baklengsmål
10

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,18

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
100
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
2
Vunne dueller
2
Redninger
10
Baklengsmål
4

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
0
Røde kort
0
20243 turneringer · 5 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeUngarn
    270 min · –
  • PrivatlandskamperUngarn
    139 min · –Lite datagrunnlag
  • Euro ChampionshipUngarn
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeUngarn
3
PrivatlandskamperUngarn
–
Euro ChampionshipUngarn
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeUngarn
1,67
PrivatlandskamperUngarn
–
Euro ChampionshipUngarn
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeUngarn
56 %
PrivatlandskamperUngarn
84,4 %
Euro ChampionshipUngarn
–

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeUngarn
6,83
PrivatlandskamperUngarn
6,67
Euro ChampionshipUngarn
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Ungarn · Goalkeeper · nr. 1

Spilletid

Draktnummer
1
Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
66
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
56 %
Redninger
9
Baklengsmål
5

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Ungarn · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
139
Kaptein
Nei
Vurdering
6,67

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
32

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84,4 %

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Ungarn · Goalkeeper · nr. 12

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
12
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 15 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueFerencvarosi TC
    1 170 min · 86,7 %
  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    180 min · 13,3 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFerencvarosi TC
3,08
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueFerencvarosi TC
0,69
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueFerencvarosi TC
7,14
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
13
Fra start
13
Minutter
1 170
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,14

Angrep

Mål
0
Pasninger
369
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
5
Vunne dueller
4
Redninger
40
Baklengsmål
9

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationUngarn
    720 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Euro Championship - QualificationUngarn
2,75

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro Championship - QualificationUngarn
0,88

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationUngarn
–

Kampvurdering

Euro Championship - QualificationUngarn
7,04

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Ungarn · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,04

Angrep

Mål
0
Pasninger
236
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
4
Vunne dueller
3
Redninger
22
Baklengsmål
7

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 15 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
    810 min · 60 %
  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    540 min · 40 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
3,44
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
1,44
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
6,98
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
810
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Mål
0
Pasninger
214
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
5
Vunne dueller
4
Redninger
31
Baklengsmål
13

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 13 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    720 min · 61,5 %
  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
    450 min · 38,5 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
0,75
UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
4,6

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
0,75
UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
1,8

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
6,60
UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
7,30

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Pasninger
42
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Vunne dueller
1
Redninger
6
Baklengsmål
6

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
450
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
0
Pasninger
122
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
23
Baklengsmål
9

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 11 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    990 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
2,73

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
1,91

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
6,52

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
11
Fra start
11
Minutter
990
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,52

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
295
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
3
Vunne dueller
3
Redninger
30
Baklengsmål
21

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeUngarn
    494 min · 100 %
  • Euro ChampionshipUngarn
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeUngarn
1,64
Euro ChampionshipUngarn
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeUngarn
0,55
Euro ChampionshipUngarn
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeUngarn
–
Euro ChampionshipUngarn
–

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeUngarn
6,63
Euro ChampionshipUngarn
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Ungarn · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
494
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Mål
0
Pasninger
104
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Vunne dueller
1
Redninger
9
Baklengsmål
3

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Ungarn · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 14 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
    720 min · 57,1 %
  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    540 min · 42,9 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
2,5
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
0,88
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
72 %
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
7,20
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
132
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
72 %
Blokkeringer
0
Brudd
0
Redninger
20
Baklengsmål
7

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeUngarn
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeUngarn
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeUngarn
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeUngarn
–

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeUngarn
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Ungarn · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    210 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20161 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship.

Registrert spilletid

  • Euro ChampionshipUngarn
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Euro ChampionshipUngarn
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro ChampionshipUngarn
–

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipUngarn
–

Kampvurdering

Euro ChampionshipUngarn
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Ungarn · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

0 registrert

Ingen overganger registrert.

Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

100 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb22. oktober · Ferencvarosi TC–TorreenseEuropa League · 2026-270–
Klubb15. oktober · Ferencvarosi TC–PlzenEuropa League · 2026-270–
Klubb27. november · Ferencvarosi TC–FenerbahçeEuropa League · 2025-26906.6
Landslag16. november · Ungarn–Rep. Of IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024906.2
Landslag13. november · Ungarn–ArmeniaVM-kvalifisering Europa · 2024907.0
Klubb6. november · Ferencvarosi TC–LudogoretsEuropa League · 2025-26906.6
Klubb23. oktober · Ferencvarosi TC–Red Bull SalzburgEuropa League · 2025-26905.9
Klubb2. oktober · Ferencvarosi TC–GenkEuropa League · 2025-26907.7
Klubb25. september · Ferencvarosi TC–PlzenEuropa League · 2025-26907.3
Landslag9. september · Ungarn–PortugalVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag6. september · Ungarn–Rep. Of IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024907.3
Klubb27. august · Ferencvarosi TC–QarabagChampions League · 2025-26906.2
Klubb19. august · Ferencvarosi TC–QarabagChampions League · 2025-26906.2
Klubb12. august · Ferencvarosi TC–LudogoretsChampions League · 2025-26907.2
Klubb6. august · Ferencvarosi TC–LudogoretsChampions League · 2025-26906.7
Klubb30. juli · Ferencvarosi TC–FC NoahChampions League · 2025-26906.2
Klubb22. juli · Ferencvarosi TC–FC NoahChampions League · 2025-26907.7
Landslag10. juni · Ungarn–AzerbaijanPrivatlandskamper · 2025––
Landslag6. juni · Ungarn–SverigePrivatlandskamper · 2025946.2
Landslag23. mars · Ungarn–TyrkiaNations League · 2024-25906.3
Landslag20. mars · Ungarn–TyrkiaNations League · 2024-25905.9
Klubb23. januar · Ferencvarosi TC–Eintracht FrankfurtEuropa League · 2024-25337.3
Klubb12. desember · Ferencvarosi TC–PAOKEuropa League · 2024-25905.9
Klubb28. november · Ferencvarosi TC–Malmo FFEuropa League · 2024-25907.2
Landslag19. november · Ungarn–TysklandNations League · 2024-25906.9
Landslag16. november · Ungarn–NederlandNations League · 2024-25907.9
Klubb7. november · Ferencvarosi TC–Dynamo KyivEuropa League · 2024-25906.7
Klubb24. oktober · Ferencvarosi TC–NiceEuropa League · 2024-25907.9
Landslag14. oktober · Ungarn–Bosnia-HercegovinaNations League · 2024-25907.7
Landslag11. oktober · Ungarn–NederlandNations League · 2024-25957.2
Klubb3. oktober · Ferencvarosi TC–TottenhamEuropa League · 2024-25907.3
Klubb25. september · Ferencvarosi TC–AnderlechtEuropa League · 2024-25907.5
Landslag10. september · Ungarn–Bosnia-HercegovinaNations League · 2024-25907.2
Landslag7. september · Ungarn–TysklandNations League · 2024-25––
Klubb13. august · Ferencvarosi TC–FC MidtjyllandChampions League · 2024-25907.2
Klubb6. august · Ferencvarosi TC–FC MidtjyllandChampions League · 2024-25907.7
Klubb30. juli · Ferencvarosi TC–The New SaintsChampions League · 2024-25906.7
Klubb23. juli · Ferencvarosi TC–The New SaintsChampions League · 2024-25907.0
Landslag23. juni · Ungarn–SkottlandEuropamesterskapet · 2024––
Landslag19. juni · Ungarn–TysklandEuropamesterskapet · 2024––
Landslag15. juni · Ungarn–SveitsEuropamesterskapet · 2024––
Landslag8. juni · Ungarn–IsraelPrivatlandskamper · 2024––
Landslag4. juni · Ungarn–Rep. Of IrelandPrivatlandskamper · 2024456.2
Landslag26. mars · Ungarn–KosovoPrivatlandskamper · 2024946.9
Landslag22. mars · Ungarn–TyrkiaPrivatlandskamper · 2024––
Klubb22. februar · Ferencvarosi TC–Olympiakos PiraeusConference League · 2023-24907.7
Klubb15. februar · Ferencvarosi TC–Olympiakos PiraeusConference League · 2023-24907.2
Klubb14. desember · Ferencvarosi TC–FiorentinaConference League · 2023-24906.7
Klubb30. november · Ferencvarosi TC–CukarickiConference League · 2023-24907.2
Landslag19. november · Ungarn–MontenegroEM-kvalifisering · 2023907.7
Landslag16. november · Ungarn–BulgariaEM-kvalifisering · 2023906.0
Klubb9. november · Ferencvarosi TC–GenkConference League · 2023-24906.9
Klubb26. oktober · Ferencvarosi TC–GenkConference League · 2023-24907.3
Landslag17. oktober · Ungarn–LitauenEM-kvalifisering · 2023906.7
Landslag14. oktober · Ungarn–SerbiaEM-kvalifisering · 2023907.3
Klubb5. oktober · Ferencvarosi TC–FiorentinaConference League · 2023-24907.0
Klubb21. september · Ferencvarosi TC–CukarickiConference League · 2023-24906.3
Landslag7. september · Ungarn–SerbiaEM-kvalifisering · 2023907.0
Klubb31. august · Ferencvarosi TC–FK Zalgiris VilniusConference League · 2023-24907.2
Klubb24. august · Ferencvarosi TC–FK Zalgiris VilniusConference League · 2023-24907.7
Klubb17. august · Ferencvarosi TC–Hamrun SpartansConference League · 2023-24––
Klubb10. august · Ferencvarosi TC–Hamrun SpartansConference League · 2023-24907.0
Klubb3. august · Ferencvarosi TC–Shamrock RoversConference League · 2023-24907.2
Klubb27. juli · Ferencvarosi TC–Shamrock RoversConference League · 2023-24907.3
Klubb19. juli · Ferencvarosi TC–KI KlaksvikChampions League · 2023-24906.7
Landslag20. juni · Ungarn–LitauenEM-kvalifisering · 2023907.2
Landslag17. juni · Ungarn–MontenegroEM-kvalifisering · 2023907.3
Landslag27. mars · Ungarn–BulgariaEM-kvalifisering · 2023907.3
Klubb16. mars · Ferencvarosi TC–Bayer LeverkusenEuropa League · 2022-23907.9
Klubb9. mars · Ferencvarosi TC–Bayer LeverkusenEuropa League · 2022-23906.0
Klubb3. november · Ferencvarosi TC–TrabzonsporEuropa League · 2022-23907.0
Klubb27. oktober · Ferencvarosi TC–MonacoEuropa League · 2022-23906.5
Klubb13. oktober · Ferencvarosi TC–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2022-23907.0
Klubb6. oktober · Ferencvarosi TC–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2022-23906.0
Klubb15. september · Ferencvarosi TC–MonacoEuropa League · 2022-23908.2
Klubb8. september · Ferencvarosi TC–TrabzonsporEuropa League · 2022-23907.5
Klubb9. desember · Ferencvarosi TC–Bayer LeverkusenEuropa League · 2021-22907.9
Klubb25. november · Ferencvarosi TC–Real BetisEuropa League · 2021-22906.7
Landslag15. november · Ungarn–PolenVM-kvalifisering Europa · 2020907.3
Landslag12. november · Ungarn–San MarinoVM-kvalifisering Europa · 2020906.9
Klubb19. oktober · Ferencvarosi TC–CelticEuropa League · 2021-22907.9
Landslag9. oktober · Ungarn–AlbaniaVM-kvalifisering Europa · 2020––
Klubb30. september · Ferencvarosi TC–Real BetisEuropa League · 2021-22906.2
Klubb16. september · Ferencvarosi TC–Bayer LeverkusenEuropa League · 2021-22907.7
Landslag8. september · Ungarn–AndorraVM-kvalifisering Europa · 2020906.5
Landslag5. september · Ungarn–AlbaniaVM-kvalifisering Europa · 2020456.5
Landslag2. september · Ungarn–EnglandVM-kvalifisering Europa · 2020––
Klubb24. august · Ferencvarosi TC–BSC Young BoysChampions League · 2021-22906.9
Klubb18. august · Ferencvarosi TC–BSC Young BoysChampions League · 2021-22906.2
Landslag23. juni · Ungarn–TysklandEuropamesterskapet · 2020––
Landslag19. juni · Ungarn–FrankrikeEuropamesterskapet · 2020––
Landslag15. juni · Ungarn–PortugalEuropamesterskapet · 2020––
Landslag31. mars · Ungarn–AndorraVM-kvalifisering Europa · 2020906.3
Landslag28. mars · Ungarn–San MarinoVM-kvalifisering Europa · 2020906.9
Landslag25. mars · Ungarn–PolenVM-kvalifisering Europa · 2020––
Klubb8. desember · Ferencvarosi TC–Dynamo KyivChampions League · 2020-21906.7
Klubb2. desember · Ferencvarosi TC–BarcelonaChampions League · 2020-21906.3
Klubb24. november · Ferencvarosi TC–JuventusChampions League · 2020-21906.9
Landslag12. november · Ungarn–IslandEuropamesterskapet · 2020––
Klubb4. november · Ferencvarosi TC–JuventusChampions League · 2020-21905.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 16 tilgjengelige sesonger, 26 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Dénes Dibusz: statistikk, kamper og karriere | Coro