Portrett av Heini Vatnsdal
Spillerprofil · komplett datakort

Heini Vatnsdal

Også registrert som H. Vatnsdal

ForsvarTilgjengelig
Født18. oktober 1991 · 35 årNasjonalitetFærøyeneHøyde181 cmVektIkke oppgitt
21Kamper
1 890Minutter
1Mål
0Målgivende
0,05Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Lite datagrunnlagForrige sesong 2023-24
Taklinger / 90
01
–0,36
Brudd / 90
01
–0,36
Blokkeringer / 90
01
–0,12
Vunne dueller
0100
–61,9 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.3Molde7.2Olimpij6.2Lille
  1. Molde7.3 vurdering
    8. aug. 2023 · 90 min
  2. Olimpija Ljubljana7.2 vurdering
    26. okt. 2023 · 72 min
  3. Lille6.2 vurdering
    14. des. 2023 · 59 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,430,000,00MINUTTER3602020-212102021-225702022-237502023-24
  1. 2020-210,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,43 målpoeng / 90
    210 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    570 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,00 målpoeng / 90
    750 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2020-214 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-222 kamper · 210 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,43/90
  • 2022-236 kamper · 570 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-249 kamper · 750 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-250 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

11 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

3 turneringer
KI Klaksvik logoChampions LeagueKlubb · KI Klaksvik · 2024-25–
Kamper
–
Minutter
–
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
–
KI Klaksvik logoConference LeagueKlubb · KI Klaksvik · 2024-25–
Kamper
–
Minutter
–
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
–
KI Klaksvik logoEuropa LeagueKlubb · KI Klaksvik · 2024-25–
Kamper
–
Minutter
–
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-253 turneringer · – kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueKI Klaksvik
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueKI Klaksvik
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueKI Klaksvik
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueKI Klaksvik
–
UEFA Europa Conference LeagueKI Klaksvik
–
UEFA Europa LeagueKI Klaksvik
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueKI Klaksvik
–
UEFA Europa Conference LeagueKI Klaksvik
–
UEFA Europa LeagueKI Klaksvik
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueKI Klaksvik
–
UEFA Europa Conference LeagueKI Klaksvik
–
UEFA Europa LeagueKI Klaksvik
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueKI Klaksvik
–
UEFA Europa Conference LeagueKI Klaksvik
–
UEFA Europa LeagueKI Klaksvik
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueKI Klaksvik
–
UEFA Europa Conference LeagueKI Klaksvik
–
UEFA Europa LeagueKI Klaksvik
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · KI Klaksvik · Defender

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · KI Klaksvik · Defender

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · KI Klaksvik · Defender

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

2023-243 turneringer · 9 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueKI Klaksvik
    349 min · 46,5 %
  • UEFA Europa Conference LeagueKI Klaksvik
    221 min · 29,5 %
  • UEFA Europa LeagueKI Klaksvik
    180 min · 24 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueKI Klaksvik
0,26
UEFA Europa Conference LeagueKI Klaksvik
0,81
UEFA Europa LeagueKI Klaksvik
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueKI Klaksvik
0,52
UEFA Europa Conference LeagueKI Klaksvik
0,41
UEFA Europa LeagueKI Klaksvik
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueKI Klaksvik
–
UEFA Europa Conference LeagueKI Klaksvik
0,41
UEFA Europa LeagueKI Klaksvik
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueKI Klaksvik
66,7 %
UEFA Europa Conference LeagueKI Klaksvik
58,3 %
UEFA Europa LeagueKI Klaksvik
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueKI Klaksvik
–
UEFA Europa Conference LeagueKI Klaksvik
–
UEFA Europa LeagueKI Klaksvik
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · KI Klaksvik · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
349
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Mål
0
Pasninger
39
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
2
Dueller
9
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · KI Klaksvik · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
221
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Pasninger
46
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
12
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · KI Klaksvik · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueKI Klaksvik
    390 min · 68,4 %
  • UEFA Champions LeagueKI Klaksvik
    180 min · 31,6 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueKI Klaksvik
–
UEFA Champions LeagueKI Klaksvik
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueKI Klaksvik
–
UEFA Champions LeagueKI Klaksvik
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueKI Klaksvik
–
UEFA Champions LeagueKI Klaksvik
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueKI Klaksvik
–
UEFA Champions LeagueKI Klaksvik
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueKI Klaksvik
–
UEFA Champions LeagueKI Klaksvik
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · KI Klaksvik · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
390
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · KI Klaksvik · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 2 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueKI Klaksvik
    210 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueKI Klaksvik
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueKI Klaksvik
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueKI Klaksvik
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueKI Klaksvik
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueKI Klaksvik
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · KI Klaksvik · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueKI Klaksvik
    180 min · 50 %
  • UEFA Europa LeagueKI Klaksvik
    180 min · 50 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueKI Klaksvik
–
UEFA Europa LeagueKI Klaksvik
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueKI Klaksvik
–
UEFA Europa LeagueKI Klaksvik
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueKI Klaksvik
–
UEFA Europa LeagueKI Klaksvik
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueKI Klaksvik
–
UEFA Europa LeagueKI Klaksvik
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueKI Klaksvik
–
UEFA Europa LeagueKI Klaksvik
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · KI Klaksvik · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · KI Klaksvik · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →KI Klaksvik → B36 Torshavnons 8. januar 2025Fri overgang
  2. →Dinamo Tirana → B36 Torshavnons 8. januar 2025Fri overgang
  3. →Fremad Amager → KI Klaksviklør 25. juli 2020Ikke oppgitt
  4. →HB Torshavn → Fremad Amagerfre 1. juli 2016Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

6 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
14. desember · KI Klaksvik–LilleConference League · 2023-24596.2
9. november · KI Klaksvik–Olimpija LjubljanaConference League · 2023-241–
26. oktober · KI Klaksvik–Olimpija LjubljanaConference League · 2023-24727.2
21. september · KI Klaksvik–Slovan BratislavaConference League · 2023-24––
8. august · KI Klaksvik–MoldeChampions League · 2023-24907.3
19. juli · KI Klaksvik–Ferencvarosi TCChampions League · 2023-24––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 16 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Heini Vatnsdal: statistikk, kamper og karriere | Coro