Portrett av Saulius Mikoliūnas
Spillerprofil · komplett datakort

Saulius Mikoliūnas

ForsvarTilgjengelig
Født2. mai 1984 · 42 årNasjonalitetLitauenHøyde178 cmVekt72 kg
27Kamper
2 124Minutter
1Mål
0Målgivende
0,04Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2023-24Lite datagrunnlagForrige sesong 2022-23
Taklinger / 90
01
–0,39
Brudd / 90
01
–0,19
Vunne dueller
0100
–66,7 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

For få kampvurderinger til å vise formkurve.

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,130,00MINUTTER1182016-174802018-191622019-201802020-217202021-224642022-23
  1. 2016-170,00 målpoeng / 90
    118 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2018-190,00 målpoeng / 90
    480 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2019-200,00 målpoeng / 90
    162 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2020-210,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2021-220,13 målpoeng / 90
    720 min · 1 mål · 0 målgivende
  6. 2022-230,00 målpoeng / 90
    464 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-172 kamper · 118 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-196 kamper · 480 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-202 kamper · 162 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-212 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-228 kamper · 720 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,13/90
  • 2022-237 kamper · 464 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-240 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

13 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

3 turneringer
FK Zalgiris Vilnius logoChampions LeagueKlubb · FK Zalgiris Vilnius · 2023-24–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
FK Zalgiris Vilnius logoConference LeagueKlubb · FK Zalgiris Vilnius · 2023-24–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
FK Zalgiris Vilnius logoEuropa LeagueKlubb · FK Zalgiris Vilnius · 2023-24–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2023-243 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-233 turneringer · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
    301 min · 64,9 %
  • UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
    90 min · 19,4 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
    73 min · 15,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
2,47

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
1,23

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
66,7 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
3
Minutter
301
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
73
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Pasninger
39
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
1
Dueller
6
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-223 turneringer · 8 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
    360 min · 50 %
  • UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
    180 min · 25 %
  • UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
    180 min · 25 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
    162 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
162
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
    480 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
480
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
    118 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
118
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

0 registrert

Ingen overganger registrert.

Kamplogg

Siste kamper – klubb

10 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
31. august · FK Zalgiris Vilnius–Ferencvarosi TCConference League · 2023-24––
24. august · FK Zalgiris Vilnius–Ferencvarosi TCConference League · 2023-24––
2. august · FK Zalgiris Vilnius–GalatasarayChampions League · 2023-24––
18. juli · FK Zalgiris Vilnius–StrugaChampions League · 2023-24––
3. november · FK Zalgiris Vilnius–Slovan BratislavaConference League · 2022-23––
27. oktober · FK Zalgiris Vilnius–FC Basel 1893Conference League · 2022-23––
13. oktober · FK Zalgiris Vilnius–Pyunik YerevanConference League · 2022-23––
6. oktober · FK Zalgiris Vilnius–Pyunik YerevanConference League · 2022-23736.9
15. september · FK Zalgiris Vilnius–FC Basel 1893Conference League · 2022-23––
8. september · FK Zalgiris Vilnius–Slovan BratislavaConference League · 2022-23––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 15 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.