Portrett av Kipras Kažukolovas
Spillerprofil · komplett datakort

Kipras Kažukolovas

ForsvarTilgjengelig
Født20. november 2000 · 25 årNasjonalitetLitauenHøyde191 cmVekt91 kg
16Kamper
898Minutter
2Mål
0Målgivende
0,2Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
02,4
–2
Brudd / 90
01,2
0,51
Blokkeringer / 90
01,8
11,5
Vunne dueller
0100
38,5 %55,6 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9FC Base6.7Slovan 6.9Ferencv8.3TSC Bac6.3Guimara6.9Chelsea7.7Apoel N5.5Lausann6.7Lausann
  1. TSC Backa Topola8.3 vurdering
    3. okt. 2024 · 90 min
  2. Guimaraes6.3 vurdering
    28. nov. 2024 · 90 min
  3. Chelsea6.9 vurdering
    12. des. 2024 · 90 min
  4. Apoel Nicosia7.7 vurdering
    19. des. 2024 · 90 min
  5. Lausanne5.5 vurdering
    7. aug. 2025 · 90 min
  6. Lausanne6.7 vurdering
    14. aug. 2025 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,500,00MINUTTER3342022-23242023-243602024-251802025-26
  1. 2022-230,00 målpoeng / 90
    334 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,00 målpoeng / 90
    24 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,50 målpoeng / 90
    360 min · 2 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-235 kamper · 334 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-241 kamper · 24 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-254 kamper · 360 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,50/90
  • 2025-262 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
FC Astana logoConference LeagueKlubb · FC Astana · 2025-266.10
Kamper
2
Minutter
180
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
90
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
0,5

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
1

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
38,5 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
90 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Astana · Defender · nr. 5

Spilletid

Draktnummer
5
Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,10

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
136
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90 %
Blokkeringer
2
Brudd
1
Dueller
13
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 4 kamper · 2 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
2

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
1

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
1,5

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
55,6 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
41 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,25

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
181
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
41 %
Taklinger
8
Blokkeringer
6
Brudd
4
Dueller
27
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
5
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-243 turneringer · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
    24 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
3,75
UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
3,75
UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
66,7 %
UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
24
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Pasninger
17
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Blokkeringer
1
Dueller
3
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-233 turneringer · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
    192 min · 57,5 %
  • UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
    134 min · 40,1 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
    8 min · 2,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
0,67
UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
2,01
UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
1,34
UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
50 %
UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
192
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
134
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Pasninger
67
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Blokkeringer
2
Brudd
3
Dueller
8
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
8
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

1 registrert
  1. →FK Zalgiris Vilnius → FC Astanaons 7. februar 2024Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb

16 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
14. august · FC Astana–LausanneConference League · 2025-26906.7
7. august · FC Astana–LausanneConference League · 2025-26905.5
19. desember · FC Astana–Apoel NicosiaConference League · 2024-25907.71
12. desember · FC Astana–ChelseaConference League · 2024-25906.9
28. november · FC Astana–GuimaraesConference League · 2024-25906.3
3. oktober · FC Astana–TSC Backa TopolaConference League · 2024-25908.31
31. august · FK Zalgiris Vilnius–Ferencvarosi TCConference League · 2023-24246.9
24. august · FK Zalgiris Vilnius–Ferencvarosi TCConference League · 2023-24––
2. august · FK Zalgiris Vilnius–GalatasarayChampions League · 2023-24––
18. juli · FK Zalgiris Vilnius–StrugaChampions League · 2023-24––
3. november · FK Zalgiris Vilnius–Slovan BratislavaConference League · 2022-23456.7
27. oktober · FK Zalgiris Vilnius–FC Basel 1893Conference League · 2022-23906.9
13. oktober · FK Zalgiris Vilnius–Pyunik YerevanConference League · 2022-23––
6. oktober · FK Zalgiris Vilnius–Pyunik YerevanConference League · 2022-23––
15. september · FK Zalgiris Vilnius–FC Basel 1893Conference League · 2022-23––
8. september · FK Zalgiris Vilnius–Slovan BratislavaConference League · 2022-23––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 13 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.