Portrett av Edvinas Gertmonas
Spillerprofil · komplett datakort

Edvinas Gertmonas

KeeperTilgjengelig
Født1. juni 1996 · 30 årNasjonalitetLitauenHøyde192 cmVekt92 kg
30Kamper
2 693Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2023-24Forrige sesong 2022-23
Redninger / 90
01,8
1,241,43
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
01,2
0,960,55
Kampvurdering
510
6,926,98

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68108.0Slovan 6.9FC Base6.6Pyunik 6.6Pyunik 6.2FC Base7.2Slovan 7.6Struga6.7Galatas6.0Ferencv6.6Ferencv
  1. FC Basel 18936.2 vurdering
    27. okt. 2022 · 90 min
  2. Slovan Bratislava7.2 vurdering
    3. nov. 2022 · 90 min
  3. Struga7.6 vurdering
    18. juli 2023 · 90 min
  4. Galatasaray6.7 vurdering
    2. aug. 2023 · 90 min
  5. Ferencvarosi TC6.0 vurdering
    24. aug. 2023 · 90 min
  6. Ferencvarosi TC6.6 vurdering
    31. aug. 2023 · 23 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,00MINUTTER7202021-221 3202022-236532023-24
  1. 2021-220,00 målpoeng / 90
    720 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,00 målpoeng / 90
    1 320 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,00 målpoeng / 90
    653 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-170 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-190 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-228 kamper · 720 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-2314 kamper · 1 320 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-248 kamper · 653 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

14 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

3 turneringer
FK Zalgiris Vilnius logoChampions LeagueKlubb · FK Zalgiris Vilnius · 2023-247.20
Kamper
4
Minutter
360
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
FK Zalgiris Vilnius logoConference LeagueKlubb · FK Zalgiris Vilnius · 2023-246.35
Kamper
2
Minutter
113
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
FK Zalgiris Vilnius logoEuropa LeagueKlubb · FK Zalgiris Vilnius · 2023-24–
Kamper
2
Minutter
180
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2023-243 turneringer · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
    360 min · 55,1 %
  • UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
    180 min · 27,6 %
  • UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
    113 min · 17,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
1,75
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
1,59

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
0,5
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
3,98

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
7,20
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
6,35

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Mål
0
Pasninger
57
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
7
Baklengsmål
2

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
113
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,35

Angrep

Mål
0
Pasninger
34
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
2
Baklengsmål
5

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-233 turneringer · 14 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
    570 min · 43,2 %
  • UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
    540 min · 40,9 %
  • UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
    210 min · 15,9 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
3,5
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
1,33
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
6,98
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
570
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Mål
0
Pasninger
201
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
4
Vunne dueller
4
Redninger
21
Baklengsmål
8

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-223 turneringer · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
    360 min · 50 %
  • UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
    180 min · 25 %
  • UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
    180 min · 25 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Rennes
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueRennes
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Ligue 1Rennes
–
UEFA Europa LeagueRennes
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Ligue 1Rennes
–
UEFA Europa LeagueRennes
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Rennes
–
UEFA Europa LeagueRennes
–

Kampvurdering

Ligue 1Rennes
–
UEFA Europa LeagueRennes
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Rennes · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
9
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rennes · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Rennes
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Ligue 1Rennes
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Ligue 1Rennes
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Rennes
–

Kampvurdering

Ligue 1Rennes
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Rennes · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Rennes
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Ligue 1Rennes
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Ligue 1Rennes
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Rennes
–

Kampvurdering

Ligue 1Rennes
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Rennes · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
11
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →FK Zalgiris Vilnius → Universitatea Clujtir 5. mars 2024Fri overgang
  2. →Rennes → FK Zalgiris Vilniusons 1. januar 2020Fri overgang
  3. →Atlantas → Rennesons 1. juli 2015Ikke oppgitt
  4. →Rennes → Atlantastir 6. januar 2015Lån
  5. →Atlantas → Rennestor 1. januar 2015Ikke oppgitt
  6. →Tauras → Atlantassøn 1. juni 2014Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

10 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
31. august · FK Zalgiris Vilnius–Ferencvarosi TCConference League · 2023-24236.6
24. august · FK Zalgiris Vilnius–Ferencvarosi TCConference League · 2023-24906.0
2. august · FK Zalgiris Vilnius–GalatasarayChampions League · 2023-24906.7
18. juli · FK Zalgiris Vilnius–StrugaChampions League · 2023-24907.6
3. november · FK Zalgiris Vilnius–Slovan BratislavaConference League · 2022-23907.2
27. oktober · FK Zalgiris Vilnius–FC Basel 1893Conference League · 2022-23906.2
13. oktober · FK Zalgiris Vilnius–Pyunik YerevanConference League · 2022-23906.6
6. oktober · FK Zalgiris Vilnius–Pyunik YerevanConference League · 2022-23906.6
15. september · FK Zalgiris Vilnius–FC Basel 1893Conference League · 2022-23906.9
8. september · FK Zalgiris Vilnius–Slovan BratislavaConference League · 2022-23908.0
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 13 tilgjengelige sesonger, 20 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Edvinas Gertmonas: statistikk, kamper og karriere | Coro