Portrett av Simon Sluga
Spillerprofil · komplett datakort

Simon Sluga

KeeperTilgjengelig
Født17. mars 1993 · 33 årNasjonalitetKroatiaHøyde190 cmVekt84 kg
44Kamper
1 925Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25Lite datagrunnlag
Redninger / 90
06
52
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
01,2
01
Pasningspresisjon
0100
91 %–
Kampvurdering
510
9,206,90

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.1Olympia6.6Olympia6.0AC Mila6.6Austria7.1AC Mila7.2Spartak6.3Fenerba7.5Fenerba6.9FC Port9.2AEK Ath
  1. AC Milan7.1 vurdering
    7. des. 2017 · 90 min
  2. Spartak Trnava7.2 vurdering
    21. sep. 2023 · 90 min
  3. Fenerbahçe6.3 vurdering
    26. okt. 2023 · 90 min
  4. Fenerbahçe7.5 vurdering
    9. nov. 2023 · 90 min
  5. FC Porto6.9 vurdering
    30. jan. 2025 · 90 min
  6. AEK Athens FC9.2 vurdering
    19. mars 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,00MINUTTER7712017-181802018-193442022-234502023-24902024-25902025-26
  1. 2017-180,00 målpoeng / 90
    771 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2018-190,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    344 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,00 målpoeng / 90
    450 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2025-260,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-170 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-189 kamper · 771 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2018-192 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-234 kamper · 344 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-245 kamper · 450 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-256 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-261 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

15 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
Celje logoConference LeagueKlubb · Celje · 2025-269.20
Kamper
1
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
91
Flagg: KroatiaEuro ChampionshipLandslag · Kroatia · 2020–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Flagg: KroatiaVM-kvalifisering EuropaLandslag · Kroatia · 2020–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueCelje
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueCelje
5

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueCelje
0

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueCelje
91 %

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueCelje
9,20

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Celje · Goalkeeper · nr. 21

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
21
Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
9,20

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
45
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
91 %
Dueller
1
Vunne dueller
1
Redninger
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 6 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueLudogorets
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
2
UEFA Champions LeagueLudogorets
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
1
UEFA Champions LeagueLudogorets
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–
UEFA Champions LeagueLudogorets
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
6,90
UEFA Champions LeagueLudogorets
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
6
Fra start
4
Minutter
90
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
44
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
2
Baklengsmål
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ludogorets · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-243 turneringer · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueLudogorets
    270 min · 60 %
  • UEFA Europa LeagueLudogorets
    180 min · 40 %
  • UEFA Champions LeagueLudogorets
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueLudogorets
2,33
UEFA Europa LeagueLudogorets
–
UEFA Champions LeagueLudogorets
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueLudogorets
1
UEFA Europa LeagueLudogorets
–
UEFA Champions LeagueLudogorets
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueLudogorets
–
UEFA Europa LeagueLudogorets
–
UEFA Champions LeagueLudogorets
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueLudogorets
6,93
UEFA Europa LeagueLudogorets
–
UEFA Champions LeagueLudogorets
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Ludogorets · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,93

Angrep

Mål
0
Pasninger
80
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
7
Baklengsmål
3

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ludogorets · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ludogorets · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-233 turneringer · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueLudogorets
    210 min · 61 %
  • UEFA Champions LeagueLudogorets
    134 min · 39 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueLudogorets
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueLudogorets
–
UEFA Champions LeagueLudogorets
–
UEFA Europa Conference LeagueLudogorets
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueLudogorets
0
UEFA Champions LeagueLudogorets
–
UEFA Europa Conference LeagueLudogorets
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueLudogorets
–
UEFA Champions LeagueLudogorets
–
UEFA Europa Conference LeagueLudogorets
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueLudogorets
–
UEFA Champions LeagueLudogorets
–
UEFA Europa Conference LeagueLudogorets
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ludogorets · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ludogorets · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
134
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Ludogorets · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipKroatia
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • World Cup - Qualification EuropeKroatia
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Euro ChampionshipKroatia
–
World Cup - Qualification EuropeKroatia
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro ChampionshipKroatia
–
World Cup - Qualification EuropeKroatia
–

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipKroatia
–
World Cup - Qualification EuropeKroatia
–

Kampvurdering

Euro ChampionshipKroatia
–
World Cup - Qualification EuropeKroatia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Kroatia · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Kroatia · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
10
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · HNK Rijeka · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 9 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueHNK Rijeka
    501 min · 65 %
  • UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
    270 min · 35 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueHNK Rijeka
1,08
UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
1

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueHNK Rijeka
0,54
UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
1,33

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueHNK Rijeka
61 %
UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueHNK Rijeka
6,95
UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
6,63

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · HNK Rijeka · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
501
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
25
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
61 %
Brudd
0
Dueller
1
Vunne dueller
1
Redninger
6
Baklengsmål
3

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · HNK Rijeka · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
18
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
0
Dueller
3
Vunne dueller
3
Redninger
3
Baklengsmål
4

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · HNK Rijeka · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

9 registrert
  1. →Maccabi Tel Aviv → Celjetir 1. juli 2025Fri overgang
  2. →Luton → Ludogoretsman 31. januar 2022Ikke oppgitt
  3. →HNK Rijeka → Lutonfre 19. juli 2019€ 1.5M
  4. →Spezia → HNK Rijekafre 1. juli 2016Ikke oppgitt
  5. →HNK Rijeka → Speziaons 12. august 2015Lån
  6. →NK Lokomotiva Zagreb → HNK Rijekaons 1. juli 2015Ikke oppgitt
  7. →HNK Rijeka → NK Lokomotiva Zagrebman 1. september 2014Ikke oppgitt
  8. →Pomorac → HNK Rijekatir 1. juli 2014Ikke oppgitt
  9. →HNK Rijeka → Hellas Veronatir 14. august 2012Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

44 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb19. mars · Celje–AEK Athens FCConference League · 2025-26909.2
Klubb12. mars · Celje–AEK Athens FCConference League · 2025-26––
Klubb26. februar · Celje–DritaConference League · 2025-26––
Klubb19. februar · Celje–DritaConference League · 2025-26––
Klubb30. januar · Maccabi Tel Aviv–FC PortoEuropa League · 2024-25906.9
Klubb23. januar · Maccabi Tel Aviv–Bodø/GlimtEuropa League · 2024-25––
Klubb12. desember · Maccabi Tel Aviv–Rīgas FSEuropa League · 2024-25––
Klubb28. november · Maccabi Tel Aviv–BeşiktaşEuropa League · 2024-25––
Klubb7. november · Maccabi Tel Aviv–AjaxEuropa League · 2024-25––
Klubb24. oktober · Maccabi Tel Aviv–Real SociedadEuropa League · 2024-25––
Klubb22. februar · Ludogorets–Servette FCConference League · 2023-24––
Klubb15. februar · Ludogorets–Servette FCConference League · 2023-24––
Klubb30. november · Ludogorets–Spartak TrnavaConference League · 2023-24––
Klubb9. november · Ludogorets–FenerbahçeConference League · 2023-24907.5
Klubb26. oktober · Ludogorets–FenerbahçeConference League · 2023-24906.3
Klubb5. oktober · Ludogorets–FC NordsjaellandConference League · 2023-24––
Klubb21. september · Ludogorets–Spartak TrnavaConference League · 2023-24907.2
Klubb23. februar · Ludogorets–AnderlechtConference League · 2022-23––
Klubb16. februar · Ludogorets–AnderlechtConference League · 2022-23––
Klubb3. november · Ludogorets–AS RomaEuropa League · 2022-23––
Klubb27. oktober · Ludogorets–Real BetisEuropa League · 2022-23––
Klubb13. oktober · Ludogorets–HJK HelsinkiEuropa League · 2022-23––
Klubb6. oktober · Ludogorets–HJK HelsinkiEuropa League · 2022-23––
Klubb15. september · Ludogorets–Real BetisEuropa League · 2022-23––
Klubb8. september · Ludogorets–AS RomaEuropa League · 2022-23––
Landslag14. november · Kroatia–RusslandVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag11. november · Kroatia–MaltaVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag11. oktober · Kroatia–SlovakiaVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag8. oktober · Kroatia–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag7. september · Kroatia–SloveniaVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag4. september · Kroatia–SlovakiaVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag1. september · Kroatia–RusslandVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag28. juni · Kroatia–SpaniaEuropamesterskapet · 2020––
Landslag22. juni · Kroatia–SkottlandEuropamesterskapet · 2020––
Landslag18. juni · Kroatia–TsjekkiaEuropamesterskapet · 2020––
Landslag13. juni · Kroatia–EnglandEuropamesterskapet · 2020––
Landslag30. mars · Kroatia–MaltaVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag27. mars · Kroatia–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag24. mars · Kroatia–SloveniaVM-kvalifisering Europa · 2020––
Klubb7. desember · HNK Rijeka–AC MilanEuropa League · 2017-18907.1
Klubb19. oktober · HNK Rijeka–Austria ViennaEuropa League · 2017-18906.6
Klubb28. september · HNK Rijeka–AC MilanEuropa League · 2017-18906.0
Klubb22. august · HNK Rijeka–Olympiakos PiraeusChampions League · 2017-18516.6
Klubb16. august · HNK Rijeka–Olympiakos PiraeusChampions League · 2017-18907.1
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 15 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.