Portrett av Albion Rrahmani
Spillerprofil · komplett datakort

Albion Rrahmani

AngrepTilgjengelig
Født31. august 2000 · 26 årNasjonalitetKosovoHøyde187 cmVektIkke oppgitt
45Kamper
2 240Minutter
12Mål
2Målgivende
0,56Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Målpoeng / 90
01
00,23
Skudd / 90
03,3
2,751,16
Skudd på mål
0100
25 %60 %
Vellykkede driblinger
0100
–21,4 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.6Univers6.5Aberdee6.2AZ Alkm6.2AC Mila6.3Frosino6.9Lazio6.5Atalant6.6Napoli6.3Genoa6.4Como
  1. Frosinone6.3 vurdering
    6. sep. 2026 · 46 min
  2. Lazio6.9 vurdering
    19. sep. 2026 · 19 min
  3. Atalanta6.5 vurdering
    12. okt. 2026 · 3 min
  4. Napoli6.6 vurdering
    17. okt. 2026 · 27 min
  5. Genoa6.3 vurdering
    25. okt. 2026 · 11 min
  6. Como6.4 vurdering
    1. nov. 2026 · 12 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,770,550,520,230,00MINUTTER1 0472022-233272023-243472024-253882025-261312026-27
  1. 2022-230,77 målpoeng / 90
    1 047 min · 7 mål · 2 målgivende
  2. 2023-240,55 målpoeng / 90
    327 min · 2 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,52 målpoeng / 90
    347 min · 2 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,23 målpoeng / 90
    388 min · 1 mål · 0 målgivende
  5. 2026-270,00 målpoeng / 90
    131 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-2314 kamper · 1 047 min · 7 mål · 2 målgivende · 0,77/90
  • 2023-244 kamper · 327 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,55/90
  • 2024-257 kamper · 347 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,52/90
  • 2025-2610 kamper · 388 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,23/90
  • 2026-277 kamper · 131 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Venezia logoSerie AKlubb · Venezia · 2026-276.46
Kamper
7
Minutter
131
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
67.74193548387096
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 7 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Serie A.

Registrert spilletid

  • Serie AVenezia
    131 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Serie AVenezia
0

Skudd / 90

Serie AVenezia
2,75

Skudd på mål

Serie AVenezia
25 %

Nøkkelpasninger / 90

Serie AVenezia
0,69

Vellykkede driblinger

Serie AVenezia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Venezia · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
7
Fra start
1
Minutter
131
Kaptein
Nei
Vurdering
6,46

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
31
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
5

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
67,7 %
Taklinger
3
Vunne dueller
11

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 10 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
    388 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
0,23

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
1,16

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
60 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
0,7

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
21,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Sparta Praha · Attacker · nr. 9

Spilletid

Draktnummer
9
Kamper
10
Fra start
7
Minutter
388
Innbytter
3
Byttet ut
6
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,59

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
3
Pasninger
104
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
14
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
70 %
Taklinger
9
Brudd
3
Dueller
50
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
8
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 7 kamper · 2 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSparta Praha
    347 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSparta Praha
0,52

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueSparta Praha
0,78

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueSparta Praha
66,7 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSparta Praha
0,52

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueSparta Praha
28,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sparta Praha · Attacker

Spilletid

Kamper
7
Fra start
5
Minutter
347
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
73
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
1
Dueller
40
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
4
Gule kort
1
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 4 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueBallkani
    165 min · 50,5 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueBallkani
    162 min · 49,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueBallkani
–
UEFA Europa Conference LeagueBallkani
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueBallkani
–
UEFA Europa Conference LeagueBallkani
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueBallkani
–
UEFA Europa Conference LeagueBallkani
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueBallkani
–
UEFA Europa Conference LeagueBallkani
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueBallkani
–
UEFA Europa Conference LeagueBallkani
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ballkani · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
165
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Ballkani · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
162
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 14 kamper · 7 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueBallkani
    1 003 min · 95,8 %
  • UEFA Champions LeagueBallkani
    44 min · 4,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueBallkani
0,81
UEFA Champions LeagueBallkani
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueBallkani
0,36
UEFA Champions LeagueBallkani
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueBallkani
25 %
UEFA Champions LeagueBallkani
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBallkani
0,63
UEFA Champions LeagueBallkani
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueBallkani
16,7 %
UEFA Champions LeagueBallkani
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Ballkani · Attacker

Spilletid

Kamper
12
Fra start
12
Minutter
1 003
Innbytter
0
Byttet ut
9
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,78

Angrep

Mål
7
Målgivende
2
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
129
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
11
Brudd
1
Dueller
80
Vunne dueller
31
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ballkani · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
44
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Rapid → Sparta Prahaman 19. august 2024Ikke oppgitt
  2. →Ballkani → Rapidman 7. august 2023€ 600K
  3. →Malisheva → Ballkanitor 1. juli 2021Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb

30 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · Venezia–ComoSerie A · 2026-27126.4
28. oktober · Venezia–InterSerie A · 2026-270–
25. oktober · Venezia–GenoaSerie A · 2026-27116.3
17. oktober · Venezia–NapoliSerie A · 2026-27276.6
12. oktober · Venezia–AtalantaSerie A · 2026-2736.5
19. september · Venezia–LazioSerie A · 2026-27196.9
11. september · Venezia–FiorentinaSerie A · 2026-27––
6. september · Venezia–FrosinoneSerie A · 2026-27466.3
28. august · Venezia–AC MilanSerie A · 2026-27136.2
23. august · Venezia–LecceSerie A · 2026-27––
19. mars · Sparta Praha–AZ AlkmaarConference League · 2025-26236.2
18. desember · Sparta Praha–AberdeenConference League · 2025-26656.5
11. desember · Sparta Praha–Universitatea CraiovaConference League · 2025-26677.61
27. november · Sparta Praha–Legia WarszawaConference League · 2025-26596.3
6. november · Sparta Praha–Raków CzęstochowaConference League · 2025-26256.5
24. oktober · Sparta Praha–HNK RijekaConference League · 2025-26906.5
2. oktober · Sparta Praha–Shamrock RoversConference League · 2025-26596.5
11. desember · Sparta Praha–FeyenoordChampions League · 2024-25777.21
26. november · Sparta Praha–Atletico MadridChampions League · 2024-25606.2
6. november · Sparta Praha–Stade Brestois 29Champions League · 2024-25646.3
23. oktober · Sparta Praha–Manchester CityChampions League · 2024-25306.3
1. oktober · Sparta Praha–VfB StuttgartChampions League · 2024-25706.5
18. september · Sparta Praha–Red Bull SalzburgChampions League · 2024-25266.9
27. august · Sparta Praha–Malmo FFChampions League · 2024-25207.31
3. november · Ballkani–CFR 1907 ClujConference League · 2022-23906.3
27. oktober · Ballkani–Slavia PrahaConference League · 2022-23907.0
13. oktober · Ballkani–SivassporConference League · 2022-23886.6
6. oktober · Ballkani–SivassporConference League · 2022-23856.3
15. september · Ballkani–Slavia PrahaConference League · 2022-23687.21
8. september · Ballkani–CFR 1907 ClujConference League · 2022-23847.21
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.