Portrett av Lindon Emërllahu
Spillerprofil · komplett datakort

Lindon Emërllahu

MidtbaneTilgjengelig
Født7. desember 2002 · 23 årNasjonalitetKosovoHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
21Kamper
1 711Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26Lite datagrunnlag
Nøkkelpasninger / 90
01,5
01,17
Pasningspresisjon
0100
–56 %
Taklinger / 90
02,9
02,34

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9CFR 1906.2Slavia 6.6Sivassp6.3Sivassp6.2Slavia 6.2CFR 1906.0BK Hack6.3Bukovyn
  1. Sivasspor6.6 vurdering
    6. okt. 2022 · 90 min
  2. Sivasspor6.3 vurdering
    13. okt. 2022 · 90 min
  3. Slavia Praha6.2 vurdering
    27. okt. 2022 · 75 min
  4. CFR 1907 Cluj6.2 vurdering
    3. nov. 2022 · 90 min
  5. BK Hacken6.0 vurdering
    21. aug. 2025 · 77 min
  6. Bukovyna6.3 vurdering
    10. okt. 2026 · 66 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,00MINUTTER1 1272022-232872023-241542024-25772025-26662026
  1. 2022-230,00 målpoeng / 90
    1 127 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,00 målpoeng / 90
    287 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,00 målpoeng / 90
    154 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,00 målpoeng / 90
    77 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 20260,00 målpoeng / 90
    66 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-2313 kamper · 1 127 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-244 kamper · 287 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-252 kamper · 154 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-261 kamper · 77 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20261 kamper · 66 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Polessya logoPremier LeagueKlubb · Polessya · 20266.30
Kamper
1
Minutter
66
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeaguePolessya
    66 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Premier LeaguePolessya
0

Nøkkelpasninger / 90

Premier LeaguePolessya
0

Pasningspresisjon

Premier LeaguePolessya
–

Taklinger / 90

Premier LeaguePolessya
0

Vunne dueller

Premier LeaguePolessya
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Polessya · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
66
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
0
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Taklinger
0
Vunne dueller
0

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2025-261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
    77 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
1,17

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
56 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
2,34

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
50 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · CFR 1907 Cluj · Midfielder · nr. 18

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
18
Kamper
1
Fra start
1
Minutter
77
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,00

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
16
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
56 %
Taklinger
2
Dueller
6
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 2 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueBallkani
    77 min · 50 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueBallkani
    77 min · 50 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueBallkani
–
UEFA Europa Conference LeagueBallkani
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueBallkani
1,17
UEFA Europa Conference LeagueBallkani
1,17

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBallkani
–
UEFA Europa Conference LeagueBallkani
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBallkani
2,34
UEFA Europa Conference LeagueBallkani
2,34

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBallkani
33,3 %
UEFA Europa Conference LeagueBallkani
33,3 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ballkani · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
77
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
5,90

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
17
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
6
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Ballkani · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
77
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
5,90

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
17
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
6
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueBallkani
    180 min · 62,7 %
  • UEFA Europa Conference LeagueBallkani
    107 min · 37,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueBallkani
–
UEFA Europa Conference LeagueBallkani
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueBallkani
–
UEFA Europa Conference LeagueBallkani
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBallkani
–
UEFA Europa Conference LeagueBallkani
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBallkani
–
UEFA Europa Conference LeagueBallkani
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBallkani
–
UEFA Europa Conference LeagueBallkani
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ballkani · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Ballkani · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
107
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 13 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueBallkani
    943 min · 83,7 %
  • UEFA Champions LeagueBallkani
    184 min · 16,3 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueBallkani
–
UEFA Champions LeagueBallkani
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBallkani
0,29
UEFA Champions LeagueBallkani
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueBallkani
43 %
UEFA Champions LeagueBallkani
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBallkani
0,67
UEFA Champions LeagueBallkani
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueBallkani
40 %
UEFA Champions LeagueBallkani
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Ballkani · Midfielder

Spilletid

Kamper
11
Fra start
10
Minutter
943
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Mål
0
Pasninger
290
Nøkkelpasninger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
43 %
Taklinger
7
Blokkeringer
1
Brudd
5
Dueller
35
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
8
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ballkani · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
184
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →CFR 1907 Cluj → Polessyaons 31. desember 2025Permanent overgang
  2. →Ballkani → CFR 1907 Clujman 10. februar 2025Permanent overgang
  3. →Ballkani → CFR 1907 Clujlør 8. februar 2025Permanent overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb

8 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
10. oktober · Polessya–BukovynaPremier League · 2026666.3
21. august · CFR 1907 Cluj–BK HackenConference League · 2025-26776.0
3. november · Ballkani–CFR 1907 ClujConference League · 2022-23906.2
27. oktober · Ballkani–Slavia PrahaConference League · 2022-23756.2
13. oktober · Ballkani–SivassporConference League · 2022-23906.3
6. oktober · Ballkani–SivassporConference League · 2022-23906.6
15. september · Ballkani–Slavia PrahaConference League · 2022-23906.2
8. september · Ballkani–CFR 1907 ClujConference League · 2022-23906.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.