Portrett av Lorenc Trashi
Spillerprofil · komplett datakort

Lorenc Trashi

ForsvarTilgjengelig
Født19. mai 1992 · 34 årNasjonalitetAlbaniaHøyde175 cmVektIkke oppgitt
28Kamper
2 323Minutter
1Mål
0Målgivende
0,04Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2023-24Forrige sesong 2019-20Lite datagrunnlag
Taklinger / 90
01,4
1,11–
Brudd / 90
01
0,37–
Vunne dueller
0100
58,2 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Plzen7.3Dinamo 7.0FC Asta7.0FC Asta6.9Plzen6.2Dinamo
  1. Plzen6.3 vurdering
    21. sep. 2023 · 84 min
  2. Dinamo Zagreb7.3 vurdering
    5. okt. 2023 · 90 min
  3. FC Astana7.0 vurdering
    26. okt. 2023 · 88 min
  4. FC Astana7.0 vurdering
    9. nov. 2023 · 89 min
  5. Plzen6.9 vurdering
    30. nov. 2023 · 89 min
  6. Dinamo Zagreb6.2 vurdering
    14. des. 2023 · 70 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,07MINUTTER6442016-171652017-181802018-191182019-201 2162023-24
  1. 2016-170,00 målpoeng / 90
    644 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2017-180,00 målpoeng / 90
    165 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2018-190,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2019-200,00 målpoeng / 90
    118 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2023-240,07 målpoeng / 90
    1 216 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-177 kamper · 644 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2017-182 kamper · 165 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-192 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-203 kamper · 118 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-2414 kamper · 1 216 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,07/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Ballkani logoConference LeagueKlubb · Ballkani · 2023-246.77
Kamper
12
Minutter
1050
Mål
1
Målgivende
–
Pasning %
–
Ballkani logoChampions LeagueKlubb · Ballkani · 2023-24–
Kamper
2
Minutter
166
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2023-242 turneringer · 14 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueBallkani
    1 050 min · 86,3 %
  • UEFA Champions LeagueBallkani
    166 min · 13,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBallkani
1,29
UEFA Champions LeagueBallkani
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueBallkani
0,43
UEFA Champions LeagueBallkani
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueBallkani
–
UEFA Champions LeagueBallkani
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueBallkani
58,2 %
UEFA Champions LeagueBallkani
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueBallkani
–
UEFA Champions LeagueBallkani
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Ballkani · Defender

Spilletid

Kamper
12
Fra start
12
Minutter
1 050
Innbytter
0
Byttet ut
6
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Mål
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
236
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
15
Brudd
5
Dueller
55
Vunne dueller
32
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
4
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ballkani · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
166
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeaguePartizani
    79 min · 66,9 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeaguePartizani
    39 min · 33,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeaguePartizani
–
UEFA Champions LeaguePartizani
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeaguePartizani
–
UEFA Champions LeaguePartizani
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeaguePartizani
–
UEFA Champions LeaguePartizani
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeaguePartizani
–
UEFA Champions LeaguePartizani
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePartizani
–
UEFA Champions LeaguePartizani
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Partizani · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
79
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Partizani · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
39
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeaguePartizani
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeaguePartizani
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeaguePartizani
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeaguePartizani
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeaguePartizani
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePartizani
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Partizani · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeaguePartizani
    165 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeaguePartizani
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeaguePartizani
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeaguePartizani
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeaguePartizani
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePartizani
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Partizani · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
165
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-172 turneringer · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeaguePartizani
    390 min · 60,6 %
  • UEFA Europa LeaguePartizani
    254 min · 39,4 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeaguePartizani
–
UEFA Europa LeaguePartizani
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeaguePartizani
–
UEFA Europa LeaguePartizani
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeaguePartizani
–
UEFA Europa LeaguePartizani
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeaguePartizani
–
UEFA Europa LeaguePartizani
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeaguePartizani
–
UEFA Europa LeaguePartizani
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Partizani · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
390
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Partizani · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
254
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Ballkani → Flamurtarions 24. juli 2024Fri overgang
  2. →Al Qadsia → Ballkanifre 20. januar 2023Fri overgang
  3. →Partizani → Al Qadsialør 1. august 2020€ 250K
  4. →Lushnja → Partizanitir 1. juli 2014Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb

6 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
14. desember · Ballkani–Dinamo ZagrebConference League · 2023-24706.2
30. november · Ballkani–PlzenConference League · 2023-24896.9
9. november · Ballkani–FC AstanaConference League · 2023-24897.0
26. oktober · Ballkani–FC AstanaConference League · 2023-24887.0
5. oktober · Ballkani–Dinamo ZagrebConference League · 2023-24907.3
21. september · Ballkani–PlzenConference League · 2023-24846.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 10 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Lorenc Trashi: statistikk, kamper og karriere | Coro