Portrett av Quinten Ryan Crispito Timber
Spillerprofil · komplett datakort

Quinten Timber

Fullt navn: Quinten Ryan Crispito Timber

MidtbaneTilgjengelig
Født17. juni 2001 · 25 årNasjonalitetNederlandHøyde179 cmVekt71 kg
50Kamper
3 708Minutter
3Mål
2Målgivende
0,12Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
01
0,520,66
Pasningspresisjon
0100
77,3 %85,9 %
Taklinger / 90
03,1
2,422,58
Vellykkede driblinger
0100
–52,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Nantes6.9Le Havr6.5Rennes6.2Monaco6.0Fulham6.5Ipswich6.6Leeds6.5Notting6.3Lyon5.7Brighto
  1. Fulham6.0 vurdering
    5. sep. 2026 · 74 min
  2. Ipswich6.5 vurdering
    12. sep. 2026 · 90 min
  3. Leeds6.6 vurdering
    20. sep. 2026 · 90 min
  4. Nottingham Forest6.5 vurdering
    11. okt. 2026 · 90 min
  5. Lyon6.3 vurdering
    15. okt. 2026 · 86 min
  6. Brighton5.7 vurdering
    18. okt. 2026 · 46 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,180,000,150,120,17MINUTTER5012022-235862023-245972024-251 5022025-265212026-27
  1. 2022-230,18 målpoeng / 90
    501 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,00 målpoeng / 90
    586 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,15 målpoeng / 90
    597 min · 0 mål · 1 målgivende
  4. 2025-260,12 målpoeng / 90
    1 502 min · 2 mål · 0 målgivende
  5. 2026-270,17 målpoeng / 90
    521 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-236 kamper · 501 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,18/90
  • 2023-247 kamper · 586 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-257 kamper · 597 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,15/90
  • 2025-2621 kamper · 1 502 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,12/90
  • 2026-277 kamper · 521 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,17/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

11 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

3 turneringer
Crystal Palace logoPremier LeagueKlubb · Crystal Palace · 2026-276.33
Kamper
5
Minutter
390
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
74.81481481481481
Crystal Palace logoEuropa LeagueKlubb · Crystal Palace · 2026-276.33
Kamper
1
Minutter
86
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
90.3225806451613
Marseille logoLigue 1Klubb · Marseille · 2026-276.20
Kamper
1
Minutter
45
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
76.92307692307692
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-273 turneringer · 7 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Premier League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Premier LeagueCrystal Palace
    390 min · 74,9 %
  • Europa LeagueCrystal Palace
    86 min · 16,5 %Lite datagrunnlag
  • Ligue 1Marseille
    45 min · 8,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Premier LeagueCrystal Palace
0,23
Europa LeagueCrystal Palace
0
Ligue 1Marseille
–

Nøkkelpasninger / 90

Premier LeagueCrystal Palace
0,69
Europa LeagueCrystal Palace
0
Ligue 1Marseille
–

Pasningspresisjon

Premier LeagueCrystal Palace
74,8 %
Europa LeagueCrystal Palace
90,3 %
Ligue 1Marseille
76,9 %

Taklinger / 90

Premier LeagueCrystal Palace
3
Europa LeagueCrystal Palace
1,05
Ligue 1Marseille
–

Vunne dueller

Premier LeagueCrystal Palace
–
Europa LeagueCrystal Palace
–
Ligue 1Marseille
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Crystal Palace · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
390
Kaptein
Nei
Vurdering
6,33

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
6
Skudd på mål
1
Pasninger
135
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
5

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
74,8 %
Taklinger
13
Vunne dueller
29

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Crystal Palace · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
86
Kaptein
Nei
Vurdering
6,33

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
31
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90,3 %
Taklinger
1
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Marseille · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
45
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Pasninger
13
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76,9 %
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-263 turneringer · 21 kamper · 2 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Marseille
    1 111 min · 74 %
  • UEFA Europa LeagueFeyenoord
    239 min · 15,9 %
  • UEFA Champions LeagueFeyenoord
    152 min · 10,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Marseille
0
UEFA Europa LeagueFeyenoord
0,38
UEFA Champions LeagueFeyenoord
0,59

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Marseille
0,73
UEFA Europa LeagueFeyenoord
0,75
UEFA Champions LeagueFeyenoord
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Marseille
85 %
UEFA Europa LeagueFeyenoord
88 %
UEFA Champions LeagueFeyenoord
88 %

Taklinger / 90

Ligue 1Marseille
2,51
UEFA Europa LeagueFeyenoord
3,39
UEFA Champions LeagueFeyenoord
1,78

Vunne dueller

Ligue 1Marseille
52,3 %
UEFA Europa LeagueFeyenoord
51,3 %
UEFA Champions LeagueFeyenoord
44 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Marseille · Midfielder · nr. 27

Spilletid

Draktnummer
27
Kamper
15
Fra start
14
Minutter
1 111
Innbytter
1
Byttet ut
10
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,67

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
7
Skudd på mål
2
Pasninger
485
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
33
Vellykkede driblinger
16
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85 %
Taklinger
31
Brudd
8
Dueller
132
Vunne dueller
69
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
20
Frispark begått
13
Gule kort
5
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Feyenoord · Midfielder · nr. 8

Spilletid

Draktnummer
8
Kamper
4
Fra start
3
Minutter
239
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,65

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
93
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88 %
Taklinger
9
Brudd
1
Dueller
39
Vunne dueller
20
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
9
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Feyenoord · Midfielder · nr. 8

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
8
Kamper
2
Fra start
2
Minutter
152
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
51
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88 %
Taklinger
3
Blokkeringer
1
Dueller
25
Vunne dueller
11
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
6
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 7 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueFeyenoord
    597 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFeyenoord
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFeyenoord
0,9

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFeyenoord
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFeyenoord
1,81

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFeyenoord
50,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Feyenoord · Midfielder

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
597
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,89

Angrep

Målgivende
1
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
190
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
24
Vellykkede driblinger
13
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
12
Blokkeringer
1
Brudd
8
Dueller
77
Vunne dueller
39
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
11
Gule kort
1
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFeyenoord
    466 min · 79,5 %
  • UEFA Europa LeagueFeyenoord
    120 min · 20,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFeyenoord
–
UEFA Europa LeagueFeyenoord
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFeyenoord
1,16
UEFA Europa LeagueFeyenoord
1,5

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFeyenoord
–
UEFA Europa LeagueFeyenoord
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFeyenoord
1,16
UEFA Europa LeagueFeyenoord
1,5

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFeyenoord
53,1 %
UEFA Europa LeagueFeyenoord
31,3 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Feyenoord · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
466
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,02

Angrep

Mål
0
Skudd
6
Skudd på mål
3
Pasninger
142
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
14
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Brudd
3
Dueller
49
Vunne dueller
26
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
12
Frispark begått
8
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Feyenoord · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
120
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Pasninger
44
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
1
Dueller
16
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 6 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFeyenoord
    501 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
0,72

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFeyenoord
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
1,62

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFeyenoord
39,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Feyenoord · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
501
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Mål
1
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
198
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Blokkeringer
1
Brudd
6
Dueller
46
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
8
Gule kort
2
Røde kort
0
2020-211 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueAjax
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueAjax
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueAjax
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueAjax
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueAjax
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueAjax
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ajax · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Feyenoord → Marseilletor 22. januar 2026Permanent overgang
  2. →Feyenoord → Marseilleons 21. januar 2026Permanent overgang
  3. →Utrecht → Feyenoordtor 28. juli 2022Ikke oppgitt
  4. →Ajax → Utrechtons 9. juni 2021Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb

50 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
18. oktober · Crystal Palace–BrightonPremier League · 2026-27465.7
15. oktober · Crystal Palace–LyonEuropa League · 2026-27866.3
11. oktober · Crystal Palace–Nottingham ForestPremier League · 2026-27906.51
20. september · Crystal Palace–LeedsPremier League · 2026-27906.6
12. september · Crystal Palace–IpswichPremier League · 2026-27906.5
5. september · Crystal Palace–FulhamPremier League · 2026-27746.0
30. august · Marseille–MonacoLigue 1 · 2026-27456.2
17. mai · Marseille–RennesLigue 1 · 2025-2686.5
10. mai · Marseille–Le HavreLigue 1 · 2025-26876.9
2. mai · Marseille–NantesLigue 1 · 2025-26456.7
26. april · Marseille–NiceLigue 1 · 2025-26816.6
10. april · Marseille–MetzLigue 1 · 2025-26826.7
5. april · Marseille–MonacoLigue 1 · 2025-26906.9
22. mars · Marseille–LilleLigue 1 · 2025-26896.5
13. mars · Marseille–AuxerreLigue 1 · 2025-26906.9
7. mars · Marseille–ToulouseLigue 1 · 2025-26827.2
1. mars · Marseille–LyonLigue 1 · 2025-26456.6
20. februar · Marseille–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26795.9
14. februar · Marseille–StrasbourgLigue 1 · 2025-26906.9
8. februar · Marseille–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26906.0
31. januar · Marseille–Paris FCLigue 1 · 2025-26796.9
24. januar · Marseille–LensLigue 1 · 2025-26746.9
11. desember · Feyenoord–FCSBEuropa League · 2025-26907.31
27. november · Feyenoord–CelticEuropa League · 2025-26146.3
6. november · Feyenoord–VfB StuttgartEuropa League · 2025-26906.7
24. september · Feyenoord–SC BragaEuropa League · 2025-26456.3
12. august · Feyenoord–FenerbahçeChampions League · 2025-26906.2
6. august · Feyenoord–FenerbahçeChampions League · 2025-26627.21
12. februar · Feyenoord–AC MilanChampions League · 2024-25797.0
11. desember · Feyenoord–Sparta PrahaChampions League · 2024-25907.0
26. november · Feyenoord–Manchester CityChampions League · 2024-25906.0
6. november · Feyenoord–Red Bull SalzburgChampions League · 2024-25686.5
23. oktober · Feyenoord–BenficaChampions League · 2024-25907.31
2. oktober · Feyenoord–GironaChampions League · 2024-25908.0
19. september · Feyenoord–Bayer LeverkusenChampions League · 2024-25906.6
22. februar · Feyenoord–AS RomaEuropa League · 2023-241206.5
13. desember · Feyenoord–CelticChampions League · 2023-24557.0
28. november · Feyenoord–Atletico MadridChampions League · 2023-24786.7
7. november · Feyenoord–LazioChampions League · 2023-24817.0
25. oktober · Feyenoord–LazioChampions League · 2023-24907.0
4. oktober · Feyenoord–Atletico MadridChampions League · 2023-24907.7
19. september · Feyenoord–CelticChampions League · 2023-24736.6
3. november · Feyenoord–LazioEuropa League · 2022-23896.6
27. oktober · Feyenoord–Sturm GrazEuropa League · 2022-23906.9
13. oktober · Feyenoord–FC MidtjyllandEuropa League · 2022-23717.01
6. oktober · Feyenoord–FC MidtjyllandEuropa League · 2022-23906.9
15. september · Feyenoord–Sturm GrazEuropa League · 2022-23756.5
8. september · Feyenoord–LazioEuropa League · 2022-23866.0
15. april · Ajax–AS RomaEuropa League · 2020-21––
8. april · Ajax–AS RomaEuropa League · 2020-21––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 17 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Quinten Timber: statistikk, kamper og karriere | Coro