Portrett av Thelo  Gerard Aasgaard
Spillerprofil · komplett datakort

Thelo Aasgaard

Fullt navn: Thelo Gerard Aasgaard

MidtbaneTilgjengelig
Født2. mai 2002 · 24 årNasjonalitetNorgeHøyde170 cmVekt58 kg
227Kamper
13 309Minutter
38Mål
15Målgivende
0,36Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2026Lite datagrunnlag
Nøkkelpasninger / 90
06
0,94,95
Pasningspresisjon
0100
89,1 %95,8 %
Taklinger / 90
02,4
1,21,98

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6AS Roma6.9SC Brag6.3Ferencv7.2Ludogor6.5FC Port8.3Dundee 6.2Hiberni6.8Dinamo 6.6Jagiell7.7KVC Wes
  1. FC Porto6.5 vurdering
    29. jan. 2026 · 20 min
  2. Dundee Utd8.3 vurdering
    31. juli 2026 · 91 min
  3. Hibernian6.2 vurdering
    9. aug. 2026 · 28 min
  4. Dinamo Zagreb6.8 vurdering
    15. okt. 2026 · 90 min
  5. Jagiellonia6.6 vurdering
    22. okt. 2026 · 90 min
  6. KVC Westerlo7.7 vurdering
    31. okt. 2026 · 91 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,320,530,260,370,310,530,180,990,30MINUTTER1 418202067620211 76220222 95720233 75520241 86020254912025-269120262992026-27
  1. 20230,37 målpoeng / 90
    2 957 min · 9 mål · 3 målgivende
  2. 20240,31 målpoeng / 90
    3 755 min · 11 mål · 2 målgivende
  3. 20250,53 målpoeng / 90
    1 860 min · 7 mål · 4 målgivende
  4. 2025-260,18 målpoeng / 90
    491 min · 0 mål · 1 målgivende
  5. 20260,99 målpoeng / 90
    91 min · 1 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,30 målpoeng / 90
    299 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 202035 kamper · 1 418 min · 3 mål · 2 målgivende · 0,32/90
  • 202114 kamper · 676 min · 2 mål · 2 målgivende · 0,53/90
  • 202244 kamper · 1 762 min · 4 mål · 1 målgivende · 0,26/90
  • 202339 kamper · 2 957 min · 9 mål · 3 målgivende · 0,37/90
  • 202446 kamper · 3 755 min · 11 mål · 2 målgivende · 0,31/90
  • 202534 kamper · 1 860 min · 7 mål · 4 målgivende · 0,53/90
  • 2025-2610 kamper · 491 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,18/90
  • 20261 kamper · 91 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,99/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-274 kamper · 299 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,30/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

27 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Anderlecht logoEuropa LeagueKlubb · Anderlecht · 2026-276.70
Kamper
2
Minutter
180
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
90.625
Rangers logoSkotsk PremiershipKlubb · Rangers · 2026-277.81
Kamper
2
Minutter
119
Mål
1
Målgivende
–
Pasning %
87.5
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Europa LeagueAnderlecht
    180 min · 60,2 %
  • Scottish PremiershipRangers
    119 min · 39,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Europa LeagueAnderlecht
0
Scottish PremiershipRangers
–

Nøkkelpasninger / 90

Europa LeagueAnderlecht
0,5
Scottish PremiershipRangers
1,51

Pasningspresisjon

Europa LeagueAnderlecht
90,6 %
Scottish PremiershipRangers
87,5 %

Taklinger / 90

Europa LeagueAnderlecht
2
Scottish PremiershipRangers
–

Vunne dueller

Europa LeagueAnderlecht
–
Scottish PremiershipRangers
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Anderlecht · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
96
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90,6 %
Taklinger
4
Vunne dueller
12

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · Scottish Premiership
  • Klubb · Rangers · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
119
Kaptein
Nei
Vurdering
7,81

Angrep

Mål
1
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
64
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
4

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87,5 %
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20261 turnering · 1 kamp · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Jupiler Pro League.

Registrert spilletid

  • Jupiler Pro LeagueAnderlecht
    91 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Jupiler Pro LeagueAnderlecht
–

Nøkkelpasninger / 90

Jupiler Pro LeagueAnderlecht
4,95

Pasningspresisjon

Jupiler Pro LeagueAnderlecht
95,8 %

Taklinger / 90

Jupiler Pro LeagueAnderlecht
1,98

Vunne dueller

Jupiler Pro LeagueAnderlecht
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Jupiler Pro League
  • Klubb · Anderlecht · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
91
Kaptein
Nei
Vurdering
7,70

Angrep

Mål
1
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
48
Nøkkelpasninger
5
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
95,8 %
Taklinger
2
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 10 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueRangers
    416 min · 84,7 %
  • UEFA Champions LeagueRangers
    75 min · 15,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueRangers
0,22
UEFA Champions LeagueRangers
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueRangers
1,73
UEFA Champions LeagueRangers
2,4

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueRangers
79 %
UEFA Champions LeagueRangers
90 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueRangers
0,65
UEFA Champions LeagueRangers
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueRangers
44,4 %
UEFA Champions LeagueRangers
42,9 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rangers · Midfielder · nr. 11

Spilletid

Draktnummer
11
Kamper
8
Fra start
4
Minutter
416
Innbytter
4
Byttet ut
3
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,58

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
3
Pasninger
134
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
79 %
Taklinger
3
Blokkeringer
2
Brudd
4
Dueller
45
Vunne dueller
20
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
7
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Rangers · Midfielder · nr. 11

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
11
Kamper
2
Fra start
1
Minutter
75
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
20
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90 %
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
7
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20252 turneringer · 34 kamper · – mål · 4 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Premiership.

Spilletid fordelt på turneringer

  • PremiershipRangers
    1 828 min · 98,3 %
  • League CupRangers
    32 min · 1,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

PremiershipRangers
0,54
League CupRangers
–

Nøkkelpasninger / 90

PremiershipRangers
1,58
League CupRangers
–

Pasningspresisjon

PremiershipRangers
83 %
League CupRangers
–

Taklinger / 90

PremiershipRangers
1,82
League CupRangers
–

Vunne dueller

PremiershipRangers
58,9 %
League CupRangers
40 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premiership
  • Klubb · Rangers · Attacker · nr. 11

Spilletid

Draktnummer
11
Kamper
33
Fra start
21
Minutter
1 828
Innbytter
12
Byttet ut
19
På benken
15
Kaptein
Nei
Vurdering
7,02

Angrep

Mål
7
Målgivende
4
Skudd
36
Skudd på mål
21
Pasninger
690
Nøkkelpasninger
32
Driblinger
45
Vellykkede driblinger
33
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83 %
Taklinger
37
Blokkeringer
4
Brudd
8
Dueller
231
Vunne dueller
136
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
42
Frispark begått
25
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · League Cup
  • Klubb · Rangers · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
32
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
7
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Blokkeringer
1
Dueller
5
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
3
Gule kort
0
Røde kort
0
20245 turneringer · 46 kamper · – mål · 2 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i League One.

Spilletid fordelt på turneringer

  • League OneWigan
    2 085 min · 55,5 %
  • ChampionshipLuton
    1 516 min · 40,4 %
  • League CupWigan
    90 min · 2,4 %Lite datagrunnlag
  • EFL TrophyWigan
    32 min · 0,9 %Lite datagrunnlag
  • FA CupWigan
    32 min · 0,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

League OneWigan
0,39
ChampionshipLuton
0,18
League CupWigan
1
EFL TrophyWigan
0
FA CupWigan
–

Nøkkelpasninger / 90

League OneWigan
0,82
ChampionshipLuton
0,77
League CupWigan
1
EFL TrophyWigan
–
FA CupWigan
–

Pasningspresisjon

League OneWigan
–
ChampionshipLuton
–
League CupWigan
–
EFL TrophyWigan
–
FA CupWigan
–

Taklinger / 90

League OneWigan
1,08
ChampionshipLuton
1,19
League CupWigan
2
EFL TrophyWigan
–
FA CupWigan
–

Vunne dueller

League OneWigan
46,3 %
ChampionshipLuton
50,3 %
League CupWigan
42,9 %
EFL TrophyWigan
40 %
FA CupWigan
40 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · League One
  • Klubb · Wigan · Midfielder

Spilletid

Kamper
26
Fra start
23
Minutter
2 085
Innbytter
3
Byttet ut
6
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
7,02

Angrep

Mål
8
Målgivende
1
Skudd
47
Skudd på mål
27
Pasninger
620
Nøkkelpasninger
19
Driblinger
53
Vellykkede driblinger
19
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
25
Blokkeringer
7
Brudd
14
Dueller
320
Vunne dueller
148
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
54
Frispark begått
33
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Championship
  • Klubb · Luton · Midfielder

Spilletid

Kamper
17
Fra start
17
Minutter
1 516
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,97

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
23
Skudd på mål
11
Pasninger
422
Nøkkelpasninger
13
Driblinger
41
Vellykkede driblinger
22
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
20
Blokkeringer
6
Brudd
8
Dueller
193
Vunne dueller
97
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
33
Frispark begått
12
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · League Cup
  • Klubb · Wigan · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
27
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Blokkeringer
1
Dueller
14
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · EFL Trophy
  • Klubb · Wigan · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
32
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
7
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Blokkeringer
1
Dueller
5
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · FA Cup
  • Klubb · Wigan · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
32
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
7
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Blokkeringer
1
Dueller
5
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
3
Gule kort
0
Røde kort
0
20234 turneringer · 39 kamper · 9 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i League One.

Spilletid fordelt på turneringer

  • League OneWigan
    2 655 min · 89,8 %
  • FA CupWigan
    180 min · 6,1 %
  • EFL TrophyWigan
    90 min · 3 %Lite datagrunnlag
  • League CupWigan
    32 min · 1,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

League OneWigan
0,37
FA CupWigan
–
EFL TrophyWigan
–
League CupWigan
–

Nøkkelpasninger / 90

League OneWigan
0,64
FA CupWigan
0,5
EFL TrophyWigan
1
League CupWigan
–

Pasningspresisjon

League OneWigan
–
FA CupWigan
–
EFL TrophyWigan
–
League CupWigan
–

Taklinger / 90

League OneWigan
1,15
FA CupWigan
0,5
EFL TrophyWigan
–
League CupWigan
–

Vunne dueller

League OneWigan
52,2 %
FA CupWigan
57,1 %
EFL TrophyWigan
23,1 %
League CupWigan
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · League One
  • Klubb · Wigan · Midfielder

Spilletid

Kamper
35
Fra start
31
Minutter
2 655
Innbytter
4
Byttet ut
14
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
7,05

Angrep

Mål
8
Målgivende
3
Skudd
49
Skudd på mål
28
Pasninger
892
Nøkkelpasninger
19
Driblinger
44
Vellykkede driblinger
28
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
34
Blokkeringer
7
Brudd
11
Dueller
316
Vunne dueller
165
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
56
Frispark begått
25
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · FA Cup
  • Klubb · Wigan · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
22
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
14
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · EFL Trophy
  • Klubb · Wigan · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
28
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
13
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · League Cup
  • Klubb · Wigan · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
32
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Pasninger
16
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20223 turneringer · 44 kamper · 4 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • ChampionshipWigan
    1 566 min · 88,9 %
  • FA CupWigan
    106 min · 6 %Lite datagrunnlag
  • League CupWigan
    90 min · 5,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

ChampionshipWigan
0,23
FA CupWigan
–
League CupWigan
–

Nøkkelpasninger / 90

ChampionshipWigan
0,46
FA CupWigan
–
League CupWigan
5

Pasningspresisjon

ChampionshipWigan
–
FA CupWigan
–
League CupWigan
–

Taklinger / 90

ChampionshipWigan
1,21
FA CupWigan
–
League CupWigan
–

Vunne dueller

ChampionshipWigan
48,9 %
FA CupWigan
–
League CupWigan
47,6 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Championship
  • Klubb · Wigan · Midfielder

Spilletid

Kamper
41
Fra start
12
Minutter
1 566
Innbytter
29
Byttet ut
8
På benken
34
Kaptein
Nei
Vurdering
6,62

Angrep

Mål
3
Målgivende
1
Skudd
22
Skudd på mål
11
Pasninger
461
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
37
Vellykkede driblinger
15
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
21
Blokkeringer
10
Brudd
22
Dueller
182
Vunne dueller
89
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
27
Frispark begått
15
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · FA Cup
  • Klubb · Wigan · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
106
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · League Cup
  • Klubb · Wigan · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
0
Pasninger
30
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
21
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20214 turneringer · 14 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i EFL Trophy.

Spilletid fordelt på turneringer

  • EFL TrophyWigan
    373 min · 55,2 %
  • League OneWigan
    161 min · 23,8 %Lite datagrunnlag
  • League CupWigan
    110 min · 16,3 %Lite datagrunnlag
  • FA CupWigan
    32 min · 4,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

EFL TrophyWigan
0,24
League OneWigan
1,12
League CupWigan
–
FA CupWigan
–

Nøkkelpasninger / 90

EFL TrophyWigan
0,72
League OneWigan
3,35
League CupWigan
1,64
FA CupWigan
–

Pasningspresisjon

EFL TrophyWigan
–
League OneWigan
–
League CupWigan
–
FA CupWigan
–

Taklinger / 90

EFL TrophyWigan
1,21
League OneWigan
0,56
League CupWigan
–
FA CupWigan
–

Vunne dueller

EFL TrophyWigan
54,8 %
League OneWigan
41,7 %
League CupWigan
40 %
FA CupWigan
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · EFL Trophy
  • Klubb · Wigan · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
373
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,15

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
5
Skudd på mål
4
Pasninger
101
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Brudd
4
Dueller
42
Vunne dueller
23
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · League One
  • Klubb · Wigan · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
5
Fra start
1
Minutter
161
Innbytter
4
Byttet ut
1
På benken
19
Kaptein
Nei
Vurdering
6,82

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
101
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
3
Dueller
24
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · League Cup
  • Klubb · Wigan · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
110
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
30
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
20
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · FA Cup
  • Klubb · Wigan · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
32
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20204 turneringer · 35 kamper · 3 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i League One.

Spilletid fordelt på turneringer

  • League OneWigan
    1 284 min · 90,6 %
  • EFL TrophyWigan
    78 min · 5,5 %Lite datagrunnlag
  • FA CupWigan
    56 min · 3,9 %Lite datagrunnlag
  • League CupWigan
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

League OneWigan
0,35
EFL TrophyWigan
–
FA CupWigan
–
League CupWigan
–

Nøkkelpasninger / 90

League OneWigan
1,26
EFL TrophyWigan
1,15
FA CupWigan
–
League CupWigan
–

Pasningspresisjon

League OneWigan
–
EFL TrophyWigan
–
FA CupWigan
–
League CupWigan
–

Taklinger / 90

League OneWigan
2,1
EFL TrophyWigan
1,15
FA CupWigan
–
League CupWigan
–

Vunne dueller

League OneWigan
45,4 %
EFL TrophyWigan
14,3 %
FA CupWigan
–
League CupWigan
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · League One
  • Klubb · Wigan · Midfielder

Spilletid

Kamper
33
Fra start
13
Minutter
1 284
Innbytter
20
Byttet ut
9
På benken
27
Kaptein
Nei
Vurdering
6,67

Angrep

Mål
3
Målgivende
2
Skudd
15
Skudd på mål
7
Pasninger
428
Nøkkelpasninger
18
Driblinger
39
Vellykkede driblinger
16
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
30
Blokkeringer
1
Brudd
14
Dueller
218
Vunne dueller
99
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
25
Frispark begått
25
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · EFL Trophy
  • Klubb · Wigan · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
78
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
22
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
1
Dueller
7
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · FA Cup
  • Klubb · Wigan · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
56
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · League Cup
  • Klubb · Wigan · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

4 registrert
  1. ★League OneEngland · 2021/2022Vinner
  2. ★Youth Alliance CupEngland · 2018/2019Vinner
  3. ★Youth Alliance CupEngland · Sesong ikke oppgittVinner
  4. ★League OneEngland · Sesong ikke oppgittVinner
Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →Luton → Rangerslør 5. juli 2025Permanent overgang
  2. →Wigan → Lutontir 28. januar 2025Permanent overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb

16 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
31. oktober · Anderlecht–KVC WesterloJupiler Pro League · 2026917.71
22. oktober · Anderlecht–JagielloniaEuropa League · 2026-27906.6
15. oktober · Anderlecht–Dinamo ZagrebEuropa League · 2026-27906.8
29. august · Rangers–AberdeenSkotsk Premiership · 2026-27––
9. august · Rangers–HibernianSkotsk Premiership · 2026-27286.2
31. juli · Rangers–Dundee UtdSkotsk Premiership · 2026-27918.31
29. januar · Rangers–FC PortoEuropa League · 2025-26206.5
22. januar · Rangers–LudogoretsEuropa League · 2025-26907.21
11. desember · Rangers–Ferencvarosi TCEuropa League · 2025-26166.3
27. november · Rangers–SC BragaEuropa League · 2025-26186.9
6. november · Rangers–AS RomaEuropa League · 2025-26456.6
23. oktober · Rangers–BrannEuropa League · 2025-26646.3
2. oktober · Rangers–Sturm GrazEuropa League · 2025-26836.2
25. september · Rangers–GenkEuropa League · 2025-26806.6
27. august · Rangers–Club Brugge KVChampions League · 2025-26456.5
19. august · Rangers–Club Brugge KVChampions League · 2025-26306.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 34 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.