Portrett av Ørjan Håskjold Nyland
Spillerprofil · komplett datakort

Ørjan Nyland

Fullt navn: Ørjan Håskjold Nyland

KeeperTilgjengelig
Født10. september 1990 · 36 årNasjonalitetNorgeHøyde192 cmVekt90 kg
386Kamper
28 362Minutter
0Mål
1Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Redninger / 90
02,7
–2,2
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
02
–1,6
Pasningspresisjon
0100
70,7 %70 %
Kampvurdering
510
6,676,60

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.0Leganes6.2Celta V7.3Las Pal6.9Real Ma5.9Athleti5.9Getafe8.7Girona6.2Elche6.3Celta V6.7SV Elve
  1. Athletic Club5.9 vurdering
    17. aug. 2025 · 90 min
  2. Getafe5.9 vurdering
    25. aug. 2025 · 90 min
  3. Girona8.7 vurdering
    30. aug. 2025 · 90 min
  4. Elche6.2 vurdering
    12. sep. 2025 · 90 min
  5. Celta Vigo6.3 vurdering
    23. mai 2026 · 90 min
  6. SV Elversberg6.7 vurdering
    24. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,500,000,000,000,000,000,000,00MINUTTER2 64020112 98420122 76020133 33020142 035201512020161 0222016-172 97020172 070201845020195372019-209020201 17020219020221802022-2318020232 3402023-249020242 6742024-259020254502025-26902026-27
  1. 2023-240,00 målpoeng / 90
    2 340 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20240,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,00 målpoeng / 90
    2 674 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 20250,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,00 målpoeng / 90
    450 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 201129 kamper · 2 640 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 201233 kamper · 2 984 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 201330 kamper · 2 760 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 201437 kamper · 3 330 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 201523 kamper · 2 035 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20161 kamper · 120 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2016-1712 kamper · 1 022 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 201733 kamper · 2 970 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 201823 kamper · 2 070 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20195 kamper · 450 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-207 kamper · 537 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20201 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 202113 kamper · 1 170 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20221 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-2325 kamper · 180 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,50/90
  • 20232 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-2430 kamper · 2 340 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20241 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-2534 kamper · 2 674 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20252 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-265 kamper · 450 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-271 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

43 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
RB Leipzig logoBundesligaKlubb · RB Leipzig · 2026-276.67
Kamper
1
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
70.73170731707317
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Bundesliga.

Registrert spilletid

  • BundesligaRB Leipzig
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

BundesligaRB Leipzig
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

BundesligaRB Leipzig
–

Pasningspresisjon

BundesligaRB Leipzig
70,7 %

Kampvurdering

BundesligaRB Leipzig
6,67

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · RB Leipzig · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
6,67

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
41
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
70,7 %
Taklinger
0
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 5 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaSevilla
    450 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

La LigaSevilla
2,2

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

La LigaSevilla
1,6

Pasningspresisjon

La LigaSevilla
70 %

Kampvurdering

La LigaSevilla
6,60

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Sevilla · Goalkeeper · nr. 13

Spilletid

Draktnummer
13
Kamper
5
Fra start
5
Minutter
450
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
32
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
139
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
70 %
Dueller
2
Vunne dueller
1
Redninger
11
Baklengsmål
8

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20251 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Copa del Rey.

Registrert spilletid

  • Copa del ReySevilla
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Copa del ReySevilla
3

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Copa del ReySevilla
1

Pasningspresisjon

Copa del ReySevilla
65 %

Kampvurdering

Copa del ReySevilla
8,20

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Copa del Rey
  • Klubb · Sevilla · Goalkeeper · nr. 13

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
13
Kamper
2
Fra start
2
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
8,20

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
43
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
65 %
Redninger
3
Baklengsmål
1

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 34 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaSevilla
    2 674 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

La LigaSevilla
2,49

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

La LigaSevilla
1,31

Pasningspresisjon

La LigaSevilla
–

Kampvurdering

La LigaSevilla
6,79

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Sevilla · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
34
Fra start
33
Minutter
2 674
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,79

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
887
Nøkkelpasninger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Dueller
14
Vunne dueller
12
Redninger
74
Baklengsmål
39

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
2
Røde kort
0
20241 turnering · 1 kamp · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Copa del Rey.

Registrert spilletid

  • Copa del ReySevilla
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Copa del ReySevilla
2

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Copa del ReySevilla
4

Pasningspresisjon

Copa del ReySevilla
–

Kampvurdering

Copa del ReySevilla
6,30

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Copa del Rey
  • Klubb · Sevilla · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
21
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
2
Baklengsmål
4

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 30 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i La Liga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • La LigaSevilla
    2 160 min · 92,3 %
  • UEFA Champions LeagueSevilla
    180 min · 7,7 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

La LigaSevilla
3,25
UEFA Champions LeagueSevilla
4

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

La LigaSevilla
1,13
UEFA Champions LeagueSevilla
2

Pasningspresisjon

La LigaSevilla
–
UEFA Champions LeagueSevilla
–

Kampvurdering

La LigaSevilla
7,15
UEFA Champions LeagueSevilla
7,20

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Sevilla · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
28
Fra start
26
Minutter
2 160
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,15

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
676
Nøkkelpasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
13
Vunne dueller
12
Redninger
78
Baklengsmål
27

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sevilla · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Mål
0
Pasninger
73
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
2
Vunne dueller
1
Redninger
8
Baklengsmål
4

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Copa del Rey.

Registrert spilletid

  • Copa del ReySevilla
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Copa del ReySevilla
1,5

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Copa del ReySevilla
0,5

Pasningspresisjon

Copa del ReySevilla
–

Kampvurdering

Copa del ReySevilla
7,30

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Copa del Rey
  • Klubb · Sevilla · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
0
Pasninger
34
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Vunne dueller
1
Redninger
3
Baklengsmål
1

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 25 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Bundesliga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • BundesligaRB Leipzig
    180 min · 100 %
  • UEFA Champions LeagueRB Leipzig
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

BundesligaRB Leipzig
2
UEFA Champions LeagueRB Leipzig
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

BundesligaRB Leipzig
1
UEFA Champions LeagueRB Leipzig
–

Pasningspresisjon

BundesligaRB Leipzig
–
UEFA Champions LeagueRB Leipzig
–

Kampvurdering

BundesligaRB Leipzig
7,15
UEFA Champions LeagueRB Leipzig
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · RB Leipzig · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
25
Fra start
14
Minutter
180
Innbytter
11
Kaptein
Nei
Vurdering
7,15

Angrep

Målgivende
1
Pasninger
89
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Redninger
4
Baklengsmål
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · RB Leipzig · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20221 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra DFB Pokal.

Registrert spilletid

  • DFB PokalRB Leipzig
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

DFB PokalRB Leipzig
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

DFB PokalRB Leipzig
1

Pasningspresisjon

DFB PokalRB Leipzig
–

Kampvurdering

DFB PokalRB Leipzig
6,30

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · DFB Pokal
  • Klubb · RB Leipzig · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Pasninger
30
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
1

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20213 turneringer · 13 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • ChampionshipBournemouth · Reading
    990 min · 84,6 %
  • FA CupBournemouth
    90 min · 7,7 %Lite datagrunnlag
  • League CupBournemouth
    90 min · 7,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

ChampionshipBournemouth · Reading
–
FA CupBournemouth
–
League CupBournemouth
6

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

ChampionshipBournemouth · Reading
0
FA CupBournemouth
–
League CupBournemouth
6

Pasningspresisjon

ChampionshipBournemouth · Reading
–
FA CupBournemouth
–
League CupBournemouth
–

Kampvurdering

ChampionshipBournemouth · Reading
6,90
FA CupBournemouth
–
League CupBournemouth
5,20

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Championship
  • Klubb · Bournemouth · Goalkeeper
  • Klubb · Reading · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
11
Fra start
11
Minutter
990
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
23
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Pasninger
48
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · FA Cup
  • Klubb · Bournemouth · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · League Cup
  • Klubb · Bournemouth · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
5,20

Angrep

Mål
0
Pasninger
22
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Redninger
6
Baklengsmål
6

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueAston Villa
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Premier LeagueAston Villa
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Premier LeagueAston Villa
–

Pasningspresisjon

Premier LeagueAston Villa
–

Kampvurdering

Premier LeagueAston Villa
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Aston Villa · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20203 turneringer · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i League Cup.

Spilletid fordelt på turneringer

  • League CupAston Villa
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • ChampionshipNorwich
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag
  • FA CupAston Villa
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

League CupAston Villa
1
ChampionshipNorwich
–
FA CupAston Villa
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

League CupAston Villa
1
ChampionshipNorwich
–
FA CupAston Villa
–

Pasningspresisjon

League CupAston Villa
–
ChampionshipNorwich
–
FA CupAston Villa
–

Kampvurdering

League CupAston Villa
6,20
ChampionshipNorwich
–
FA CupAston Villa
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · League Cup
  • Klubb · Aston Villa · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Pasninger
32
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
1
Baklengsmål
1

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Championship
  • Klubb · Norwich · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
11
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · FA Cup
  • Klubb · Aston Villa · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueAston Villa
    537 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Premier LeagueAston Villa
2,51

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Premier LeagueAston Villa
2,01

Pasningspresisjon

Premier LeagueAston Villa
–

Kampvurdering

Premier LeagueAston Villa
6,37

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Aston Villa · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
7
Fra start
5
Minutter
537
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
22
Kaptein
Nei
Vurdering
6,37

Angrep

Mål
0
Pasninger
152
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
15
Baklengsmål
12

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20192 turneringer · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i League Cup.

Spilletid fordelt på turneringer

  • League CupAston Villa
    360 min · 80 %
  • FA CupAston Villa
    90 min · 20 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

League CupAston Villa
5
FA CupAston Villa
3

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

League CupAston Villa
1
FA CupAston Villa
2

Pasningspresisjon

League CupAston Villa
54 %
FA CupAston Villa
58 %

Kampvurdering

League CupAston Villa
7,73
FA CupAston Villa
6,20

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · League Cup
  • Klubb · Aston Villa · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
7,73

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
71
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
54 %
Taklinger
1
Blokkeringer
0
Brudd
0
Redninger
20
Baklengsmål
4

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · FA Cup
  • Klubb · Aston Villa · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
18
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
58 %
Blokkeringer
0
Brudd
0
Redninger
3
Baklengsmål
2

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 23 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Championship.

Registrert spilletid

  • ChampionshipAston Villa
    2 070 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

ChampionshipAston Villa
2,96

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

ChampionshipAston Villa
1,48

Pasningspresisjon

ChampionshipAston Villa
51 %

Kampvurdering

ChampionshipAston Villa
6,78

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Championship
  • Klubb · Aston Villa · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
23
Fra start
23
Minutter
2 070
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,78

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
330
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
51 %
Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
13
Vunne dueller
13
Redninger
68
Baklengsmål
34

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20172 turneringer · 33 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 2. Bundesliga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 2. BundesligaFC Ingolstadt 04
    2 700 min · 90,9 %
  • DFB PokalFC Ingolstadt 04
    270 min · 9,1 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

2. BundesligaFC Ingolstadt 04
2,3
DFB PokalFC Ingolstadt 04
2

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

2. BundesligaFC Ingolstadt 04
1,2
DFB PokalFC Ingolstadt 04
1

Pasningspresisjon

2. BundesligaFC Ingolstadt 04
58 %
DFB PokalFC Ingolstadt 04
45 %

Kampvurdering

2. BundesligaFC Ingolstadt 04
6,71
DFB PokalFC Ingolstadt 04
6,63

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 2. Bundesliga
  • Klubb · FC Ingolstadt 04 · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
30
Fra start
30
Minutter
2 700
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,71

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
573
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
58 %
Blokkeringer
0
Brudd
1
Dueller
23
Vunne dueller
21
Redninger
69
Baklengsmål
36

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · DFB Pokal
  • Klubb · FC Ingolstadt 04 · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
46
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
45 %
Brudd
0
Dueller
2
Vunne dueller
2
Redninger
6
Baklengsmål
3

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 12 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Bundesliga.

Registrert spilletid

  • BundesligaFC Ingolstadt 04
    1 022 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

BundesligaFC Ingolstadt 04
3,52

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

BundesligaFC Ingolstadt 04
2,03

Pasningspresisjon

BundesligaFC Ingolstadt 04
–

Kampvurdering

BundesligaFC Ingolstadt 04
6,55

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · FC Ingolstadt 04 · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
12
Fra start
11
Minutter
1 022
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
23
Kaptein
Nei
Vurdering
6,55

Angrep

Mål
0
Pasninger
346
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
7
Vunne dueller
6
Redninger
40
Baklengsmål
23

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20161 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra DFB Pokal.

Registrert spilletid

  • DFB PokalFC Ingolstadt 04
    120 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

DFB PokalFC Ingolstadt 04
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

DFB PokalFC Ingolstadt 04
–

Pasningspresisjon

DFB PokalFC Ingolstadt 04
–

Kampvurdering

DFB PokalFC Ingolstadt 04
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · DFB Pokal
  • Klubb · FC Ingolstadt 04 · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
120
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20155 turneringer · 23 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Eliteserien.

Spilletid fordelt på turneringer

  • EliteserienMolde
    1 135 min · 55,8 %
  • BundesligaFC Ingolstadt 04
    540 min · 26,5 %
  • NM CupenMolde
    180 min · 8,8 %
  • DFB PokalFC Ingolstadt 04
    90 min · 4,4 %Lite datagrunnlag
  • RegionalligaIngolstadt II
    90 min · 4,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

EliteserienMolde
–
BundesligaFC Ingolstadt 04
2,33
NM CupenMolde
–
DFB PokalFC Ingolstadt 04
–
RegionalligaIngolstadt II
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

EliteserienMolde
–
BundesligaFC Ingolstadt 04
2,17
NM CupenMolde
–
DFB PokalFC Ingolstadt 04
–
RegionalligaIngolstadt II
–

Pasningspresisjon

EliteserienMolde
–
BundesligaFC Ingolstadt 04
–
NM CupenMolde
–
DFB PokalFC Ingolstadt 04
–
RegionalligaIngolstadt II
–

Kampvurdering

EliteserienMolde
–
BundesligaFC Ingolstadt 04
6,47
NM CupenMolde
–
DFB PokalFC Ingolstadt 04
–
RegionalligaIngolstadt II
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Eliteserien
  • Klubb · Molde · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
13
Fra start
13
Minutter
1 135
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · FC Ingolstadt 04 · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
28
Kaptein
Nei
Vurdering
6,47

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
179
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
3
Vunne dueller
1
Redninger
14
Baklengsmål
13

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Molde · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · DFB Pokal
  • Klubb · FC Ingolstadt 04 · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Regionalliga
  • Klubb · Ingolstadt II · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20143 turneringer · 37 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Eliteserien.

Spilletid fordelt på turneringer

  • EliteserienMolde
    2 520 min · 75,7 %
  • NM CupenMolde
    450 min · 13,5 %
  • UEFA Europa LeagueMolde
    360 min · 10,8 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

EliteserienMolde
–
NM CupenMolde
–
UEFA Europa LeagueMolde
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

EliteserienMolde
–
NM CupenMolde
–
UEFA Europa LeagueMolde
–

Pasningspresisjon

EliteserienMolde
–
NM CupenMolde
–
UEFA Europa LeagueMolde
–

Kampvurdering

EliteserienMolde
–
NM CupenMolde
–
UEFA Europa LeagueMolde
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Eliteserien
  • Klubb · Molde · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
28
Fra start
28
Minutter
2 520
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Molde · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
450
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Molde · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20134 turneringer · 30 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Eliteserien.

Spilletid fordelt på turneringer

  • EliteserienMolde
    1 800 min · 65,2 %
  • NM CupenMolde
    420 min · 15,2 %
  • UEFA Champions LeagueMolde
    360 min · 13 %
  • UEFA Europa LeagueMolde
    180 min · 6,5 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

EliteserienMolde
–
NM CupenMolde
–
UEFA Champions LeagueMolde
–
UEFA Europa LeagueMolde
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

EliteserienMolde
–
NM CupenMolde
–
UEFA Champions LeagueMolde
–
UEFA Europa LeagueMolde
–

Pasningspresisjon

EliteserienMolde
–
NM CupenMolde
–
UEFA Champions LeagueMolde
–
UEFA Europa LeagueMolde
–

Kampvurdering

EliteserienMolde
–
NM CupenMolde
–
UEFA Champions LeagueMolde
–
UEFA Europa LeagueMolde
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Eliteserien
  • Klubb · Molde · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
20
Fra start
20
Minutter
1 800
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Molde · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
420
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Molde · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Molde · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20122 turneringer · 33 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionHødd
    2 444 min · 81,9 %
  • NM CupenHødd
    540 min · 18,1 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

1. DivisionHødd
–
NM CupenHødd
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

1. DivisionHødd
–
NM CupenHødd
–

Pasningspresisjon

1. DivisionHødd
–
NM CupenHødd
–

Kampvurdering

1. DivisionHødd
–
NM CupenHødd
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Hødd · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
28
Fra start
28
Minutter
2 444
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Hødd · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20112 turneringer · 29 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionHødd
    2 520 min · 95,5 %
  • NM CupenHødd
    120 min · 4,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

1. DivisionHødd
–
NM CupenHødd
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

1. DivisionHødd
–
NM CupenHødd
–

Pasningspresisjon

1. DivisionHødd
–
NM CupenHødd
–

Kampvurdering

1. DivisionHødd
–
NM CupenHødd
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Hødd · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
28
Fra start
28
Minutter
2 520
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Hødd · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
120
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

12 registrert
  1. ★DFB PokalTyskland · 2022/2023Vinner
  2. ★ChampionshipEngland · 2020/2021Vinner
  3. ★LigacupenEngland · 2019/2020Andreplass
  4. ★NM CupenNorge · 2014Vinner
  5. ★EliteserienNorge · 2014Vinner
  6. ★NM CupenNorge · 2013Vinner
  7. ★NM CupenNorge · 2012Vinner
  8. ★NM CupenNorge · Sesong ikke oppgittVinner
  9. ★EliteserienNorge · Sesong ikke oppgittVinner
  10. ★LigacupenEngland · Sesong ikke oppgittAndreplass
  11. ★ChampionshipEngland · Sesong ikke oppgittVinner
  12. ★DFB PokalTyskland · Sesong ikke oppgittVinner
Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Sevilla → Nyland Orjanman 29. juni 2026Fri overgang
  2. →RB Leipzig → Sevillasøn 20. august 2023Fri overgang
  3. →Bournemouth → Readingtor 10. mars 2022Fri overgang
  4. →Norwich → Bournemouthtir 17. august 2021Fri overgang
  5. →Aston Villa → Norwichman 1. februar 2021Fri overgang
  6. →FC Ingolstadt 04 → Aston Villatir 7. august 2018Ikke oppgitt
  7. →Molde → FC Ingolstadt 04ons 1. juli 2015Ikke oppgitt
  8. →Hødd → Moldetir 1. januar 2013Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb

74 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
31. oktober · RB Leipzig–FC Schalke 04Bundesliga · 2026-270–
24. oktober · RB Leipzig–SV ElversbergBundesliga · 2026-27906.7
21. oktober · RB Leipzig–Real MadridChampions League · 2026-270–
17. oktober · RB Leipzig–Bayern MünchenBundesliga · 2026-270–
13. oktober · RB Leipzig–PSV EindhovenChampions League · 2026-270–
10. oktober · RB Leipzig–Eintracht FrankfurtBundesliga · 2026-270–
20. september · RB Leipzig–Bayer LeverkusenBundesliga · 2026-270–
13. september · RB Leipzig–Hamburger SVBundesliga · 2026-270–
10. september · RB Leipzig–ComoChampions League · 2026-270–
5. september · RB Leipzig–Werder BremenBundesliga · 2026-270–
23. mai · Sevilla–Celta VigoLa Liga · 2025-26906.3
17. mai · Sevilla–Real MadridLa Liga · 2025-26––
13. mai · Sevilla–VillarrealLa Liga · 2025-26––
9. mai · Sevilla–EspanyolLa Liga · 2025-26––
4. mai · Sevilla–Real SociedadLa Liga · 2025-26––
26. april · Sevilla–OsasunaLa Liga · 2025-26––
23. april · Sevilla–LevanteLa Liga · 2025-26––
11. april · Sevilla–Atletico MadridLa Liga · 2025-26––
5. april · Sevilla–OviedoLa Liga · 2025-26––
21. mars · Sevilla–ValenciaLa Liga · 2025-26––
15. mars · Sevilla–BarcelonaLa Liga · 2025-26––
8. mars · Sevilla–Rayo VallecanoLa Liga · 2025-26––
1. mars · Sevilla–Real BetisLa Liga · 2025-26––
22. februar · Sevilla–GetafeLa Liga · 2025-26––
14. februar · Sevilla–AlavesLa Liga · 2025-26––
8. februar · Sevilla–GironaLa Liga · 2025-26––
2. februar · Sevilla–MallorcaLa Liga · 2025-26––
24. januar · Sevilla–Athletic ClubLa Liga · 2025-26––
19. januar · Sevilla–ElcheLa Liga · 2025-26––
12. januar · Sevilla–Celta VigoLa Liga · 2025-26––
4. januar · Sevilla–LevanteLa Liga · 2025-26––
20. desember · Sevilla–Real MadridLa Liga · 2025-26––
7. desember · Sevilla–ValenciaLa Liga · 2025-26––
30. november · Sevilla–Real BetisLa Liga · 2025-26––
24. november · Sevilla–EspanyolLa Liga · 2025-26––
8. november · Sevilla–OsasunaLa Liga · 2025-26––
1. november · Sevilla–Atletico MadridLa Liga · 2025-26––
24. oktober · Sevilla–Real SociedadLa Liga · 2025-26––
18. oktober · Sevilla–MallorcaLa Liga · 2025-26––
5. oktober · Sevilla–BarcelonaLa Liga · 2025-26––
28. september · Sevilla–Rayo VallecanoLa Liga · 2025-26––
23. september · Sevilla–VillarrealLa Liga · 2025-26––
20. september · Sevilla–AlavesLa Liga · 2025-26––
12. september · Sevilla–ElcheLa Liga · 2025-26906.2
30. august · Sevilla–GironaLa Liga · 2025-26908.7
25. august · Sevilla–GetafeLa Liga · 2025-26905.9
17. august · Sevilla–Athletic ClubLa Liga · 2025-26905.9
25. mai · Sevilla–VillarrealLa Liga · 2024-25––
18. mai · Sevilla–Real MadridLa Liga · 2024-25906.9
13. mai · Sevilla–Las PalmasLa Liga · 2024-25907.3
10. mai · Sevilla–Celta VigoLa Liga · 2024-25906.2
4. mai · Sevilla–LeganesLa Liga · 2024-25906.0
24. april · Sevilla–OsasunaLa Liga · 2024-25906.3
20. april · Sevilla–AlavesLa Liga · 2024-25906.6
11. april · Sevilla–ValenciaLa Liga · 2024-25907.6
6. april · Sevilla–Atletico MadridLa Liga · 2024-25906.6
30. mars · Sevilla–Real BetisLa Liga · 2024-25906.5
16. mars · Sevilla–Athletic ClubLa Liga · 2024-25907.3
9. mars · Sevilla–Real SociedadLa Liga · 2024-25907.3
1. mars · Sevilla–Rayo VallecanoLa Liga · 2024-25908.0
24. februar · Sevilla–MallorcaLa Liga · 2024-25905.9
16. februar · Sevilla–ValladolidLa Liga · 2024-25907.3
9. februar · Sevilla–BarcelonaLa Liga · 2024-25906.2
1. februar · Sevilla–GetafeLa Liga · 2024-25907.0
25. januar · Sevilla–EspanyolLa Liga · 2024-25906.3
18. januar · Sevilla–GironaLa Liga · 2024-25906.9
11. januar · Sevilla–ValenciaLa Liga · 2024-25906.2
22. desember · Sevilla–Real MadridLa Liga · 2024-25––
14. desember · Sevilla–Celta VigoLa Liga · 2024-25––
8. desember · Sevilla–Atletico MadridLa Liga · 2024-25––
25. oktober · Sevilla–EspanyolLa Liga · 2024-25646.9
20. oktober · Sevilla–BarcelonaLa Liga · 2024-25906.3
6. oktober · Sevilla–Real BetisLa Liga · 2024-25907.7
29. september · Sevilla–Athletic ClubLa Liga · 2024-25906.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 25 tilgjengelige sesonger, 70 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.5 registrerte fraværsperioder.