Portrett av Diego Manuel Jadon da Silva Moreira
Spillerprofil · komplett datakort

Diego Moreira

Fullt navn: Diego Manuel Jadon da Silva Moreira

MidtbaneTilgjengelig
Født6. august 2004 · 22 årNasjonalitetPortugalHøyde179 cmVekt73 kg
94Kamper
5 979Minutter
10Mål
18Målgivende
0,42Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
02
1,141,6
Pasningspresisjon
0100
86,4 %81 %
Taklinger / 90
02,6
1,332,14
Vellykkede driblinger
0100
–41,7 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.5Rayo Va7.0Stade B8.2Monaco6.3Juventu9.0Lazio8.2Lecce7.2Sassuol7.3Atalant6.2Bournem9.0Inter
  1. Lazio9.0 vurdering
    12. sep. 2026 · 49 min
  2. Lecce8.2 vurdering
    20. sep. 2026 · 19 min
  3. Sassuolo7.2 vurdering
    11. okt. 2026 · 90 min
  4. Atalanta7.3 vurdering
    18. okt. 2026 · 90 min
  5. Bournemouth6.2 vurdering
    22. okt. 2026 · 76 min
  6. Inter9.0 vurdering
    31. okt. 2026 · 89 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,310,411,33MINUTTER12022-232702023-242 5742024-252 6502025-264742026-27
  1. 2022-230,00 målpoeng / 90
    1 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,00 målpoeng / 90
    270 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,31 målpoeng / 90
    2 574 min · 2 mål · 7 målgivende
  4. 2025-260,41 målpoeng / 90
    2 650 min · 4 mål · 8 målgivende
  5. 2026-271,33 målpoeng / 90
    474 min · 4 mål · 3 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-231 kamper · 1 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-247 kamper · 270 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2532 kamper · 2 574 min · 2 mål · 7 målgivende · 0,31/90
  • 2025-2637 kamper · 2 650 min · 4 mål · 8 målgivende · 0,41/90
  • 2026-277 kamper · 474 min · 4 mål · 3 målgivende · 1,33/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
AC Milan logoSerie AKlubb · AC Milan · 2026-277.74
Kamper
6
Minutter
398
Mål
4
Målgivende
3
Pasning %
88.33333333333333
AC Milan logoEuropa LeagueKlubb · AC Milan · 2026-276.16
Kamper
1
Minutter
76
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
75
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 7 kamper · 4 mål · 3 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Serie A.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Serie AAC Milan
    398 min · 84 %
  • Europa LeagueAC Milan
    76 min · 16 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Serie AAC Milan
1,58
Europa LeagueAC Milan
0

Nøkkelpasninger / 90

Serie AAC Milan
1,13
Europa LeagueAC Milan
1,18

Pasningspresisjon

Serie AAC Milan
88,3 %
Europa LeagueAC Milan
75 %

Taklinger / 90

Serie AAC Milan
1,13
Europa LeagueAC Milan
2,37

Vunne dueller

Serie AAC Milan
–
Europa LeagueAC Milan
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · AC Milan · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
4
Minutter
398
Kaptein
Nei
Vurdering
7,74

Angrep

Mål
4
Målgivende
3
Skudd
8
Skudd på mål
5
Pasninger
180
Nøkkelpasninger
5
Vellykkede driblinger
10

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88,3 %
Taklinger
5
Vunne dueller
23

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · AC Milan · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
76
Kaptein
Nei
Vurdering
6,16

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
12
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
4

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %
Taklinger
2
Vunne dueller
8

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 37 kamper · 4 mål · 8 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Strasbourg
    2 041 min · 77 %
  • UEFA Europa Conference LeagueStrasbourg
    609 min · 23 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Strasbourg
0,44
UEFA Europa Conference LeagueStrasbourg
0,3

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Strasbourg
1,68
UEFA Europa Conference LeagueStrasbourg
1,33

Pasningspresisjon

Ligue 1Strasbourg
81 %
UEFA Europa Conference LeagueStrasbourg
81 %

Taklinger / 90

Ligue 1Strasbourg
1,94
UEFA Europa Conference LeagueStrasbourg
2,81

Vunne dueller

Ligue 1Strasbourg
46,7 %
UEFA Europa Conference LeagueStrasbourg
46,8 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Strasbourg · Attacker · nr. 7

Spilletid

Draktnummer
7
Kamper
27
Fra start
23
Minutter
2 041
Innbytter
4
Byttet ut
15
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
7,02

Angrep

Mål
4
Målgivende
6
Skudd
18
Skudd på mål
11
Pasninger
949
Nøkkelpasninger
38
Driblinger
86
Vellykkede driblinger
36
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81 %
Taklinger
44
Blokkeringer
4
Brudd
21
Dueller
259
Vunne dueller
121
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
27
Frispark begått
18
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Strasbourg · Attacker · nr. 7

Spilletid

Draktnummer
7
Kamper
10
Fra start
4
Minutter
609
Innbytter
6
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd
10
Skudd på mål
5
Pasninger
271
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
34
Vellykkede driblinger
14
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81 %
Taklinger
19
Blokkeringer
2
Brudd
8
Dueller
94
Vunne dueller
44
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
8
Gule kort
5
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-253 turneringer · 32 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Strasbourg
    2 574 min · 100 %
  • Premier LeagueChelsea
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueChelsea
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Strasbourg
0,31
Premier LeagueChelsea
–
UEFA Europa Conference LeagueChelsea
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Strasbourg
1,08
Premier LeagueChelsea
–
UEFA Europa Conference LeagueChelsea
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Strasbourg
–
Premier LeagueChelsea
–
UEFA Europa Conference LeagueChelsea
–

Taklinger / 90

Ligue 1Strasbourg
1,54
Premier LeagueChelsea
–
UEFA Europa Conference LeagueChelsea
–

Vunne dueller

Ligue 1Strasbourg
49,1 %
Premier LeagueChelsea
–
UEFA Europa Conference LeagueChelsea
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Strasbourg · Attacker

Spilletid

Kamper
32
Fra start
32
Minutter
2 574
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,06

Angrep

Mål
2
Målgivende
7
Skudd
19
Skudd på mål
8
Pasninger
1 113
Nøkkelpasninger
31
Driblinger
116
Vellykkede driblinger
57
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
44
Blokkeringer
4
Brudd
35
Dueller
332
Vunne dueller
163
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
35
Frispark begått
26
Gule kort
4
Røde kort
1
Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Chelsea · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Chelsea · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Lyon
    270 min · 100 %
  • Premier LeagueChelsea
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Lyon
–
Premier LeagueChelsea
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Lyon
1
Premier LeagueChelsea
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Lyon
–
Premier LeagueChelsea
–

Taklinger / 90

Ligue 1Lyon
–
Premier LeagueChelsea
–

Vunne dueller

Ligue 1Lyon
26,3 %
Premier LeagueChelsea
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Lyon · Attacker

Spilletid

Kamper
7
Fra start
4
Minutter
270
Innbytter
3
Byttet ut
4
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,33

Angrep

Mål
0
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
100
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
2
Dueller
38
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Chelsea · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBenfica
    1 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBenfica
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
90

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBenfica
33,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Benfica · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
1
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Pasninger
1
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
3
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Chelsea → Strasbourgfre 16. august 2024€ 2M
  2. →Lyon → Chelseaman 22. januar 2024Ikke oppgitt
  3. →Chelsea → Lyonfre 1. september 2023Lån
  4. →Benfica → Chelsealør 1. juli 2023Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb

86 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
31. oktober · AC Milan–InterSerie A · 2026-27899.012
22. oktober · AC Milan–BournemouthEuropa League · 2026-27766.2
18. oktober · AC Milan–AtalantaSerie A · 2026-27907.31
15. oktober · AC Milan–Red Bull SalzburgEuropa League · 2026-270–
11. oktober · AC Milan–SassuoloSerie A · 2026-27907.2
20. september · AC Milan–LecceSerie A · 2026-27198.21
12. september · AC Milan–LazioSerie A · 2026-27499.02
6. september · AC Milan–JuventusSerie A · 2026-27616.3
28. august · AC Milan–VeneziaSerie A · 2026-27––
23. august · AC Milan–TorinoSerie A · 2026-27––
17. mai · Strasbourg–MonacoLigue 1 · 2025-26908.212
13. mai · Strasbourg–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26727.0
7. mai · Strasbourg–Rayo VallecanoConference League · 2025-26906.5
3. mai · Strasbourg–ToulouseLigue 1 · 2025-26276.6
30. april · Strasbourg–Rayo VallecanoConference League · 2025-26906.7
26. april · Strasbourg–LorientLigue 1 · 2025-26146.6
16. april · Strasbourg–FSV Mainz 05Conference League · 2025-26906.3
9. april · Strasbourg–FSV Mainz 05Conference League · 2025-26266.7
27. februar · Strasbourg–LensLigue 1 · 2025-26896.7
22. februar · Strasbourg–LyonLigue 1 · 2025-26898.311
14. februar · Strasbourg–MarseilleLigue 1 · 2025-26906.3
8. februar · Strasbourg–Le HavreLigue 1 · 2025-26906.9
1. februar · Strasbourg–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26906.5
25. januar · Strasbourg–LilleLigue 1 · 2025-26766.91
18. januar · Strasbourg–MetzLigue 1 · 2025-26897.51
3. januar · Strasbourg–NiceLigue 1 · 2025-26906.3
18. desember · Strasbourg–BreidablikConference League · 2025-26276.9
14. desember · Strasbourg–LorientLigue 1 · 2025-26906.9
11. desember · Strasbourg–AberdeenConference League · 2025-26126.7
6. desember · Strasbourg–ToulouseLigue 1 · 2025-26876.3
30. november · Strasbourg–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26337.0
27. november · Strasbourg–Crystal PalaceConference League · 2025-26907.91
22. november · Strasbourg–LensLigue 1 · 2025-26857.0
9. november · Strasbourg–LilleLigue 1 · 2025-26897.0
6. november · Strasbourg–BK HackenConference League · 2025-26457.5
2. november · Strasbourg–RennesLigue 1 · 2025-26836.7
29. oktober · Strasbourg–AuxerreLigue 1 · 2025-26627.5
26. oktober · Strasbourg–LyonLigue 1 · 2025-26896.5
23. oktober · Strasbourg–JagielloniaConference League · 2025-26296.9
17. oktober · Strasbourg–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26738.911
5. oktober · Strasbourg–AngersLigue 1 · 2025-26907.2
2. oktober · Strasbourg–Slovan BratislavaConference League · 2025-26216.5
26. september · Strasbourg–MarseilleLigue 1 · 2025-26906.7
21. september · Strasbourg–Paris FCLigue 1 · 2025-26857.01
14. september · Strasbourg–Le HavreLigue 1 · 2025-26827.3
31. august · Strasbourg–MonacoLigue 1 · 2025-26716.7
28. august · Strasbourg–BrondbyConference League · 2025-26897.31
24. august · Strasbourg–NantesLigue 1 · 2025-26267.0
17. mai · Strasbourg–Le HavreLigue 1 · 2024-25906.2
10. mai · Strasbourg–AngersLigue 1 · 2024-25456.7
3. mai · Strasbourg–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25627.0
26. april · Strasbourg–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25908.611
19. april · Strasbourg–MonacoLigue 1 · 2024-25906.9
6. april · Strasbourg–ReimsLigue 1 · 2024-25907.3
28. mars · Strasbourg–LyonLigue 1 · 2024-25906.9
16. mars · Strasbourg–ToulouseLigue 1 · 2024-25998.21
9. mars · Strasbourg–NantesLigue 1 · 2024-25907.2
2. mars · Strasbourg–AuxerreLigue 1 · 2024-25336.3
23. februar · Strasbourg–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25907.2
16. februar · Strasbourg–LensLigue 1 · 2024-25877.2
9. februar · Strasbourg–MontpellierLigue 1 · 2024-25837.91
2. februar · Strasbourg–RennesLigue 1 · 2024-25907.2
25. januar · Strasbourg–LilleLigue 1 · 2024-25896.7
12. januar · Strasbourg–ToulouseLigue 1 · 2024-25896.2
5. januar · Strasbourg–AuxerreLigue 1 · 2024-25897.91
15. desember · Strasbourg–Le HavreLigue 1 · 2024-25907.2
8. desember · Strasbourg–ReimsLigue 1 · 2024-25907.0
30. november · Strasbourg–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25906.7
24. november · Strasbourg–NiceLigue 1 · 2024-25906.3
9. november · Strasbourg–MonacoLigue 1 · 2024-25906.31
2. november · Strasbourg–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25896.9
27. oktober · Strasbourg–NantesLigue 1 · 2024-25897.61
19. oktober · Strasbourg–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25906.9
6. oktober · Strasbourg–LensLigue 1 · 2024-25906.2
29. september · Strasbourg–MarseilleLigue 1 · 2024-25898.21
21. september · Strasbourg–LilleLigue 1 · 2024-25736.91
15. september · Strasbourg–AngersLigue 1 · 2024-25907.3
30. august · Strasbourg–LyonLigue 1 · 2024-25166.6
25. august · Strasbourg–RennesLigue 1 · 2024-25667.0
18. august · Strasbourg–MontpellierLigue 1 · 2024-25456.2
14. januar · Lyon–Le HavreLigue 1 · 2023-24326.2
20. desember · Lyon–NantesLigue 1 · 2023-24––
15. desember · Lyon–MonacoLigue 1 · 2023-24––
10. desember · Lyon–ToulouseLigue 1 · 2023-24316.5
6. desember · Lyon–MarseilleLigue 1 · 2023-24706.2
2. desember · Lyon–LensLigue 1 · 2023-24635.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 13 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Diego Moreira: statistikk, kamper og karriere | Coro