Portrett av Giorgi Chakvetadze
Spillerprofil · komplett datakort

Giorgi Chakvetadze

MidtbaneTilgjengelig
Født29. august 1999 · 27 årNasjonalitetGeorgiaHøyde183 cmVekt78 kg
40Kamper
2 332Minutter
0Mål
5Målgivende
0,19Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2022-23
Nøkkelpasninger / 90
02,8
2,311,54
Pasningspresisjon
0100
89,5 %–
Taklinger / 90
01,3
1,050,66
Vellykkede driblinger
0100
–63,2 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68108.2FK Zalg6.9FC Base6.5FC Base6.3Inter6.5Cagliar6.6Torino5.9Lecce6.3AC Mila7.2Parma5.9AS Roma
  1. Cagliari6.5 vurdering
    19. sep. 2026 · 47 min
  2. Torino6.6 vurdering
    12. okt. 2026 · 90 min
  3. Lecce5.9 vurdering
    18. okt. 2026 · 64 min
  4. AC Milan6.3 vurdering
    25. okt. 2026 · 90 min
  5. Parma7.2 vurdering
    28. okt. 2026 · 83 min
  6. AS Roma5.9 vurdering
    31. okt. 2026 · 34 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,390,290,00MINUTTER3342018-19572019-20602020-212292021-221 2242022-234282026-27
  1. 2018-190,00 målpoeng / 90
    334 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2019-200,00 målpoeng / 90
    57 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2020-210,00 målpoeng / 90
    60 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2021-220,39 målpoeng / 90
    229 min · 0 mål · 1 målgivende
  5. 2022-230,29 målpoeng / 90
    1 224 min · 0 mål · 4 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    428 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-194 kamper · 334 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-203 kamper · 57 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-211 kamper · 60 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-226 kamper · 229 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,39/90
  • 2022-2316 kamper · 1 224 min · 0 mål · 4 målgivende · 0,29/90
  • 2026-277 kamper · 428 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Udinese logoSerie AKlubb · Udinese · 2026-276.48
Kamper
7
Minutter
428
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
89.45147679324894
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 7 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Serie A.

Registrert spilletid

  • Serie AUdinese
    428 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Serie AUdinese
0

Nøkkelpasninger / 90

Serie AUdinese
2,31

Pasningspresisjon

Serie AUdinese
89,5 %

Taklinger / 90

Serie AUdinese
1,05

Vunne dueller

Serie AUdinese
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Udinese · Midfielder

Spilletid

Kamper
7
Fra start
4
Minutter
428
Kaptein
Nei
Vurdering
6,48

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
1
Pasninger
237
Nøkkelpasninger
11
Vellykkede driblinger
4

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89,5 %
Taklinger
5
Vunne dueller
11

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2022-233 turneringer · 16 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
    813 min · 66,4 %
  • UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
    210 min · 17,2 %
  • UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
    201 min · 16,4 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
0,44
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
2,32
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
1
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
52,6 %
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
813
Innbytter
0
Byttet ut
7
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Mål
0
Målgivende
4
Skudd
9
Skudd på mål
3
Pasninger
285
Nøkkelpasninger
21
Driblinger
38
Vellykkede driblinger
24
Straffer scoret
0
Straffer bommet
1

Ball og forsvar

Taklinger
9
Brudd
3
Dueller
95
Vunne dueller
50
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
15
Frispark begått
7
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
201
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 6 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueGent
    229 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueGent
0,39

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueGent
2,36

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueGent
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueGent
1,97

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueGent
71,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Gent · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
2
Minutter
229
Innbytter
4
Byttet ut
2
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
89
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Dueller
32
Vunne dueller
23
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueGent
    60 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueGent
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueGent
–
UEFA Europa LeagueGent
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueGent
–
UEFA Europa LeagueGent
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueGent
–
UEFA Europa LeagueGent
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueGent
1,5
UEFA Europa LeagueGent
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueGent
50 %
UEFA Europa LeagueGent
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Gent · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
60
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Pasninger
13
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
8
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Gent · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueGent
    57 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueGent
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueGent
3,16

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueGent
88 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueGent
4,74

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueGent
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Gent · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
0
Minutter
57
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,73

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
24
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88 %
Taklinger
3
Blokkeringer
0
Brudd
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueGent
    334 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueGent
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueGent
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueGent
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueGent
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueGent
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Gent · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
334
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →Gent → Watfordtor 1. februar 2024€ 2.5M
  2. →Gent → Watfordons 2. august 2023Lån
  3. →Gent → Slovan Bratislavaman 4. juli 2022Lån
  4. →Hamburger SV → Gentfre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  5. →Gent → Hamburger SVtor 27. januar 2022Lån
  6. →Dinamo Tbilisi → Gentons 30. august 2017€ 1.4M
Kamplogg

Siste kamper – klubb

27 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
31. oktober · Udinese–AS RomaSerie A · 2026-27345.9
28. oktober · Udinese–ParmaSerie A · 2026-27837.2
25. oktober · Udinese–AC MilanSerie A · 2026-27906.3
18. oktober · Udinese–LecceSerie A · 2026-27645.9
12. oktober · Udinese–TorinoSerie A · 2026-27906.6
19. september · Udinese–CagliariSerie A · 2026-27476.5
14. september · Udinese–InterSerie A · 2026-27206.3
7. september · Udinese–LazioSerie A · 2026-270–
16. mars · Slovan Bratislava–FC Basel 1893Conference League · 2022-23726.5
9. mars · Slovan Bratislava–FC Basel 1893Conference League · 2022-23786.9
3. november · Slovan Bratislava–FK Zalgiris VilniusConference League · 2022-23898.21
27. oktober · Slovan Bratislava–Pyunik YerevanConference League · 2022-23877.2
13. oktober · Slovan Bratislava–FC Basel 1893Conference League · 2022-23906.91
6. oktober · Slovan Bratislava–FC Basel 1893Conference League · 2022-23597.92
15. september · Slovan Bratislava–Pyunik YerevanConference League · 2022-23906.6
8. september · Slovan Bratislava–FK Zalgiris VilniusConference League · 2022-23907.2
23. mai · Hamburger SV–Hertha BSCBundesliga · 2021-22––
19. mai · Hamburger SV–Hertha BSCBundesliga · 2021-22––
9. desember · Gent–Flora TallinnConference League · 2021-22717.0
25. november · Gent–AnorthosisConference League · 2021-22––
4. november · Gent–FK PartizanConference League · 2021-22197.31
21. oktober · Gent–FK PartizanConference League · 2021-22807.6
16. september · Gent–Flora TallinnConference League · 2021-22––
15. september · Gent–Rapid ViennaChampions League · 2020-21606.9
27. februar · Gent–AS RomaEuropa League · 2019-20246.6
20. februar · Gent–AS RomaEuropa League · 2019-20166.8
12. desember · Gent–OleksandriaEuropa League · 2019-20176.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 15 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.