Portrett av Roman Bezjak
Spillerprofil · komplett datakort

Roman Bezjak

AngrepTilgjengelig
Født21. februar 1989 · 37 årNasjonalitetSloveniaHøyde179 cmVekt73 kg
22Kamper
1 271Minutter
2Mål
0Målgivende
0,14Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2019-20Forrige sesong 2018-19Lite datagrunnlag
Målpoeng / 90
01
00
Skudd / 90
01
0,69–
Skudd på mål
0100
33,3 %–
Vellykkede driblinger
0100
66,7 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6VfL Wol6.7RB Leip6.5Hamburg6.5SC Frei6.7Hertha 6.8Ajax6.6Ajax6.3F91 Dud6.5Qarabag6.5Qarabag
  1. Hertha BSC6.7 vurdering
    21. des. 2016 · 19 min
  2. Ajax6.8 vurdering
    20. aug. 2019 · 68 min
  3. Ajax6.6 vurdering
    28. aug. 2019 · 90 min
  4. F91 Dudelange6.3 vurdering
    19. sep. 2019 · 90 min
  5. Qarabag6.5 vurdering
    24. okt. 2019 · 14 min
  6. Qarabag6.5 vurdering
    7. nov. 2019 · 31 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,230,000,00MINUTTER7692016-171082018-193942019-20
  1. 2016-170,23 målpoeng / 90
    769 min · 2 mål · 0 målgivende
  2. 2018-190,00 målpoeng / 90
    108 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2019-200,00 målpoeng / 90
    394 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-1713 kamper · 769 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,23/90
  • 2017-180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-192 kamper · 108 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-207 kamper · 394 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Apoel Nicosia logoChampions LeagueKlubb · Apoel Nicosia · 2019-206.75
Kamper
4
Minutter
259
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
64
Apoel Nicosia logoEuropa LeagueKlubb · Apoel Nicosia · 2019-206.27
Kamper
3
Minutter
135
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
78
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2019-202 turneringer · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
    259 min · 65,7 %
  • UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
    135 min · 34,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
–
UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
0,35
UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
1,33

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
100 %
UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
0 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
1,39
UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
0

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
100 %
UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
50 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Apoel Nicosia · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
259
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
19
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
64 %
Taklinger
2
Blokkeringer
0
Brudd
2

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
3
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Apoel Nicosia · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
135
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,27

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
37
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78 %
Taklinger
2
Blokkeringer
0
Brudd
2

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueJagiellonia
    108 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueJagiellonia
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueJagiellonia
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueJagiellonia
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueJagiellonia
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueJagiellonia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Jagiellonia · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
108
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · HNK Rijeka · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-172 turneringer · 13 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Bundesliga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • BundesligaSV Darmstadt 98
    589 min · 76,6 %
  • UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
    180 min · 23,4 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

BundesligaSV Darmstadt 98
–
UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Skudd / 90

BundesligaSV Darmstadt 98
1,38
UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Skudd på mål

BundesligaSV Darmstadt 98
22,2 %
UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Nøkkelpasninger / 90

BundesligaSV Darmstadt 98
0,92
UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Vellykkede driblinger

BundesligaSV Darmstadt 98
75 %
UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · SV Darmstadt 98 · Attacker

Spilletid

Kamper
11
Fra start
7
Minutter
589
Innbytter
4
Byttet ut
5
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Skudd
9
Skudd på mål
2
Pasninger
66
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
49 %
Brudd
13
Dueller
82
Vunne dueller
37

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
17
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · HNK Rijeka · Attacker

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

10 registrert
  1. →Celje → Balıkesirsportir 26. januar 2021Fri overgang
  2. →Olimpija Ljubljana → Celjetor 15. oktober 2020Fri overgang
  3. →Apoel Nicosia → Olimpija Ljubljanalør 1. februar 2020Fri overgang
  4. →Jagiellonia → Apoel Nicosiaman 14. januar 2019Ikke oppgitt
  5. →SV Darmstadt 98 → Jagielloniator 1. februar 2018Ikke oppgitt
  6. →HNK Rijeka → SV Darmstadt 98lør 1. juli 2017Ikke oppgitt
  7. →SV Darmstadt 98 → HNK Rijekatir 14. februar 2017Lån
  8. →HNK Rijeka → SV Darmstadt 98man 29. august 2016Ikke oppgitt
  9. →Ludogorets → HNK Rijekaman 1. juni 2015Fri overgang
  10. →Celje → Ludogoretsons 22. august 2012Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

16 registrert
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 8 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Roman Bezjak: statistikk, kamper og karriere | Coro