Portrett av Jusuf Gazibegović
Spillerprofil · komplett datakort

Jusuf Gazibegović

Også registrert som J. Gazibegović

ForsvarTilgjengelig
Født11. mars 2000 · 26 årNasjonalitetBosnia-HercegovinaHøyde174 cmVekt67 kg
38Kamper
2 781Minutter
0Mål
1Målgivende
0,03Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26Lite datagrunnlag
Taklinger / 90
05,2
4,29–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.2Lille7.0Lille6.7Stade B6.9Club Br7.3Sportin7.3Borussi7.0Girona6.5SC Frei7.1Gornik 6.6GKS Kat
  1. Sporting CP7.3 vurdering
    22. okt. 2024 · 90 min
  2. Borussia Dortmund7.3 vurdering
    5. nov. 2024 · 90 min
  3. Girona7.0 vurdering
    27. nov. 2024 · 90 min
  4. SC Freiburg6.5 vurdering
    31. aug. 2025 · 22 min
  5. Gornik Zabrze7.1 vurdering
    24. okt. 2026 · 78 min
  6. GKS Katowice6.6 vurdering
    31. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,54MINUTTER5302021-226512022-239602023-244502024-25222025-261682026
  1. 2021-220,00 målpoeng / 90
    530 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,00 målpoeng / 90
    651 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,00 målpoeng / 90
    960 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    450 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,00 målpoeng / 90
    22 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 20260,54 målpoeng / 90
    168 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2021-227 kamper · 530 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-237 kamper · 651 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-2411 kamper · 960 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-255 kamper · 450 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-261 kamper · 22 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20262 kamper · 168 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,54/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Widzew Łódź logoEkstraklasaKlubb · Widzew Łódź · 20266.83
Kamper
2
Minutter
168
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
90.2439024390244
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 2 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ekstraklasa.

Registrert spilletid

  • EkstraklasaWidzew Łódź
    168 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

EkstraklasaWidzew Łódź
4,29

Brudd / 90

EkstraklasaWidzew Łódź
–

Blokkeringer / 90

EkstraklasaWidzew Łódź
–

Vunne dueller

EkstraklasaWidzew Łódź
–

Pasningspresisjon

EkstraklasaWidzew Łódź
90,2 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ekstraklasa
  • Klubb · Widzew Łódź · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
168
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
82
Nøkkelpasninger
4
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90,2 %
Taklinger
8
Vunne dueller
10

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Bundesliga.

Registrert spilletid

  • Bundesliga1. FC Köln
    22 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Bundesliga1. FC Köln
–

Brudd / 90

Bundesliga1. FC Köln
–

Blokkeringer / 90

Bundesliga1. FC Köln
–

Vunne dueller

Bundesliga1. FC Köln
–

Pasningspresisjon

Bundesliga1. FC Köln
83 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · 1. FC Köln · Defender · nr. 25

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
25
Kamper
1
Fra start
0
Minutter
22
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83 %
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 5 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSturm Graz
    450 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSturm Graz
2

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueSturm Graz
1,4

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueSturm Graz
0,4

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSturm Graz
47,2 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSturm Graz
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sturm Graz · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
450
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
3
Pasninger
131
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Blokkeringer
2
Brudd
7
Dueller
36
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
7
Gule kort
3
Røde kort
0
2023-243 turneringer · 11 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSturm Graz
    536 min · 55,8 %
  • UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
    263 min · 27,4 %
  • UEFA Champions LeagueSturm Graz
    161 min · 16,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
2,01
UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
1,37
UEFA Champions LeagueSturm Graz
1,12

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
1,68
UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
1,03
UEFA Champions LeagueSturm Graz
1,12

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
0,17
UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
–
UEFA Champions LeagueSturm Graz
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSturm Graz
66,7 %
UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
60 %
UEFA Champions LeagueSturm Graz
18,2 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSturm Graz
–
UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
–
UEFA Champions LeagueSturm Graz
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sturm Graz · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
536
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,78

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
154
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
12
Blokkeringer
1
Brudd
10
Dueller
33
Vunne dueller
22
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Sturm Graz · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
263
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,67

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
97
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
3
Dueller
20
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sturm Graz · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
161
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,05

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Pasninger
41
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
2
Dueller
11
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSturm Graz
    441 min · 67,7 %
  • UEFA Champions LeagueSturm Graz
    210 min · 32,3 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
1,84
UEFA Champions LeagueSturm Graz
1,71

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
1,43
UEFA Champions LeagueSturm Graz
3,43

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
0,41
UEFA Champions LeagueSturm Graz
0,43

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSturm Graz
46,3 %
UEFA Champions LeagueSturm Graz
44,8 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSturm Graz
–
UEFA Champions LeagueSturm Graz
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sturm Graz · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
441
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,42

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Pasninger
140
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Blokkeringer
2
Brudd
7
Dueller
41
Vunne dueller
19
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
10
Gule kort
2
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sturm Graz · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Pasninger
68
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Blokkeringer
1
Brudd
8
Dueller
29
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSturm Graz
    530 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
0,85

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
1,02

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
0,17

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSturm Graz
47,8 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSturm Graz
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sturm Graz · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
6
Minutter
530
Innbytter
1
Byttet ut
4
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Pasninger
90
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Blokkeringer
1
Brudd
6
Dueller
23
Vunne dueller
11
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
5
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →1. FC Köln → Sturm Grazons 31. desember 2025Lån
  2. →Sturm Graz → 1. FC Kölnons 1. januar 2025Permanent overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb

37 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
31. oktober · Widzew Łódź–GKS KatowiceEkstraklasa · 2026906.61
24. oktober · Widzew Łódź–Gornik ZabrzeEkstraklasa · 2026787.1
6. desember · 1. FC Köln–FC St. PauliBundesliga · 2025-26––
29. november · 1. FC Köln–Werder BremenBundesliga · 2025-26––
8. november · 1. FC Köln–Borussia MönchengladbachBundesliga · 2025-26––
2. november · 1. FC Köln–Hamburger SVBundesliga · 2025-26––
31. august · 1. FC Köln–SC FreiburgBundesliga · 2025-26226.5
24. august · 1. FC Köln–FSV Mainz 05Bundesliga · 2025-26––
27. november · Sturm Graz–GironaChampions League · 2024-25907.0
5. november · Sturm Graz–Borussia DortmundChampions League · 2024-25907.3
22. oktober · Sturm Graz–Sporting CPChampions League · 2024-25907.3
2. oktober · Sturm Graz–Club Brugge KVChampions League · 2024-25906.9
19. september · Sturm Graz–Stade Brestois 29Champions League · 2024-25906.7
14. mars · Sturm Graz–LilleConference League · 2023-24907.0
7. mars · Sturm Graz–LilleConference League · 2023-24906.2
22. februar · Sturm Graz–Slovan BratislavaConference League · 2023-24––
15. februar · Sturm Graz–Slovan BratislavaConference League · 2023-24836.6
14. desember · Sturm Graz–Sporting CPEuropa League · 2023-24906.3
30. november · Sturm Graz–Raków CzęstochowaEuropa League · 2023-24886.9
9. november · Sturm Graz–AtalantaEuropa League · 2023-24907.2
26. oktober · Sturm Graz–AtalantaEuropa League · 2023-24906.6
5. oktober · Sturm Graz–Raków CzęstochowaEuropa League · 2023-24907.2
21. september · Sturm Graz–Sporting CPEuropa League · 2023-24886.2
15. august · Sturm Graz–PSV EindhovenChampions League · 2023-24716.3
8. august · Sturm Graz–PSV EindhovenChampions League · 2023-24905.9
3. november · Sturm Graz–FC MidtjyllandEuropa League · 2022-23907.0
27. oktober · Sturm Graz–FeyenoordEuropa League · 2022-23906.6
6. oktober · Sturm Graz–LazioEuropa League · 2022-23816.2
15. september · Sturm Graz–FeyenoordEuropa League · 2022-23905.3
8. september · Sturm Graz–FC MidtjyllandEuropa League · 2022-23906.9
9. august · Sturm Graz–Dynamo KyivChampions League · 2022-231206.9
3. august · Sturm Graz–Dynamo KyivChampions League · 2022-23906.7
9. desember · Sturm Graz–MonacoEuropa League · 2021-22817.0
25. november · Sturm Graz–PSV EindhovenEuropa League · 2021-22456.5
21. oktober · Sturm Graz–Real SociedadEuropa League · 2021-22736.3
30. september · Sturm Graz–PSV EindhovenEuropa League · 2021-22906.2
16. september · Sturm Graz–MonacoEuropa League · 2021-22716.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 14 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.