Portrett av Tiago Pereira Cardoso
Spillerprofil · komplett datakort

Tiago Pereira Cardoso

KeeperTilgjengelig
Født7. april 2006 · 20 årNasjonalitetLuxembourgHøyde191 cmVekt87 kg
33Kamper
364Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025Lite datagrunnlag
Pasningspresisjon
0100
76,5 %88,5 %
Kampvurdering
510
5,457,30

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Bulgari6.3Norther7.5Sveits7.2Rep. Of6.3Malta5.5Bulgari
  1. Bulgaria6.9 vurdering
    15. nov. 2024 · 90 min
  2. Northern Ireland6.3 vurdering
    18. nov. 2024 · 74 min
  3. Sveits7.5 vurdering
    25. mars 2025 · 45 min
  4. Rep. Of Ireland7.2 vurdering
    10. juni 2025 · 90 min
  5. Malta6.3 vurdering
    26. mars 2026 · 21 min
  6. Bulgaria5.5 vurdering
    6. okt. 2026 · 44 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,00MINUTTER1852024-251352025442026-27
  1. 2024-250,00 målpoeng / 90
    185 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20250,00 målpoeng / 90
    135 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2026-270,00 målpoeng / 90
    44 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20240 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-253 kamper · 185 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20252 kamper · 135 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-271 kamper · 44 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: LuxembourgNations LeagueLandslag · Luxembourg · 2026-275.45
Kamper
1
Minutter
44
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
76.47058823529412
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueLuxembourg
    44 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Nations LeagueLuxembourg
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Nations LeagueLuxembourg
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueLuxembourg
76,5 %

Kampvurdering

UEFA Nations LeagueLuxembourg
5,45

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Luxembourg · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
44
Kaptein
Nei
Vurdering
5,45

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
17
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76,5 %
Taklinger
0
Vunne dueller
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20251 turnering · 2 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Privatlandskamper.

Registrert spilletid

  • PrivatlandskamperLuxembourg
    135 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

PrivatlandskamperLuxembourg
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

PrivatlandskamperLuxembourg
–

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperLuxembourg
88,5 %

Kampvurdering

PrivatlandskamperLuxembourg
7,30

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Luxembourg · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
135
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
52

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88,5 %
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 3 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueLuxembourg
    185 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Nations LeagueLuxembourg
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Nations LeagueLuxembourg
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueLuxembourg
78,3 %

Kampvurdering

UEFA Nations LeagueLuxembourg
6,59

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Luxembourg · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
185
Kaptein
Nei
Vurdering
6,59

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
69

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78,3 %
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20241 turnering · 0 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
–

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Luxembourg · Goalkeeper · nr. 12

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
12
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationLuxembourg
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Euro Championship - QualificationLuxembourg
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro Championship - QualificationLuxembourg
–

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationLuxembourg
–

Kampvurdering

Euro Championship - QualificationLuxembourg
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Luxembourg · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
11
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

0 registrert

Ingen overganger registrert.

Kamplogg

Siste kamper – landslag

33 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
6. oktober · Luxembourg–BulgariaNations League · 2026-27445.5
3. oktober · Luxembourg–EstoniaNations League · 2026-270–
29. september · Luxembourg–IslandNations League · 2026-270–
26. september · Luxembourg–BulgariaNations League · 2026-270–
26. mars · Luxembourg–MaltaNations League · 2024-25216.3
17. november · Luxembourg–Northern IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024––
14. november · Luxembourg–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2024––
13. oktober · Luxembourg–SlovakiaVM-kvalifisering Europa · 2024––
10. oktober · Luxembourg–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2024––
7. september · Luxembourg–SlovakiaVM-kvalifisering Europa · 2024––
4. september · Luxembourg–Northern IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024––
10. juni · Luxembourg–Rep. Of IrelandPrivatlandskamper · 2025907.2
25. mars · Luxembourg–SveitsPrivatlandskamper · 2025457.5
22. mars · Luxembourg–SverigePrivatlandskamper · 2025––
18. november · Luxembourg–Northern IrelandNations League · 2024-25746.3
15. november · Luxembourg–BulgariaNations League · 2024-25906.9
15. oktober · Luxembourg–BelarusNations League · 2024-25––
12. oktober · Luxembourg–BulgariaNations League · 2024-25––
8. september · Luxembourg–BelarusNations League · 2024-25––
5. september · Luxembourg–Northern IrelandNations League · 2024-25––
8. juni · Luxembourg–BelgiaPrivatlandskamper · 2024––
5. juni · Luxembourg–FrankrikePrivatlandskamper · 2024––
21. mars · Luxembourg–GeorgiaEM-kvalifisering · 2023––
19. november · Luxembourg–LiechtensteinEM-kvalifisering · 2023––
16. november · Luxembourg–Bosnia-HercegovinaEM-kvalifisering · 2023––
16. oktober · Luxembourg–SlovakiaEM-kvalifisering · 2023––
13. oktober · Luxembourg–IslandEM-kvalifisering · 2023––
11. september · Luxembourg–PortugalEM-kvalifisering · 2023––
8. september · Luxembourg–IslandEM-kvalifisering · 2023––
20. juni · Luxembourg–Bosnia-HercegovinaEM-kvalifisering · 2023––
17. juni · Luxembourg–LiechtensteinEM-kvalifisering · 2023––
26. mars · Luxembourg–PortugalEM-kvalifisering · 2023––
23. mars · Luxembourg–SlovakiaEM-kvalifisering · 2023––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 7 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Tiago Pereira Cardoso: statistikk, kamper og karriere | Coro