Portrett av Budu Zivzivadze
Spillerprofil · komplett datakort

Budu Zivzivadze

AngrepTilgjengelig
Født10. mars 1994 · 32 årNasjonalitetGeorgiaHøyde189 cmVekt85 kg
54Kamper
3 329Minutter
17Mål
3Målgivende
0,54Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Målpoeng / 90
01
0,470,29
Skudd / 90
02,5
1,812,05
Skudd på mål
0100
60,9 %39,3 %
Vellykkede driblinger
0100
41,9 %29,7 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.31899 Ho6.7Eintrac6.9Bayer L6.3Borussi7.9Union B7.3SC Frei6.5FC St. 8.3Bayern 6.31. FC K7.5FSV Mai
  1. Union Berlin7.9 vurdering
    11. apr. 2026 · 21 min
  2. SC Freiburg7.3 vurdering
    19. apr. 2026 · 45 min
  3. FC St. Pauli6.5 vurdering
    25. apr. 2026 · 89 min
  4. Bayern München8.3 vurdering
    2. mai 2026 · 81 min
  5. 1. FC Köln6.3 vurdering
    10. mai 2026 · 83 min
  6. FSV Mainz 057.5 vurdering
    16. mai 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,611,220,000,001,680,290,47MINUTTER1482016-171472018-191812020-211042021-223752022-231 2282024-251 1462025-26
  1. 2018-191,22 målpoeng / 90
    147 min · 2 mål · 0 målgivende
  2. 2020-210,00 målpoeng / 90
    181 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,00 målpoeng / 90
    104 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2022-231,68 målpoeng / 90
    375 min · 6 mål · 1 målgivende
  5. 2024-250,29 målpoeng / 90
    1 228 min · 2 mål · 2 målgivende
  6. 2025-260,47 målpoeng / 90
    1 146 min · 6 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-172 kamper · 148 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,61/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-192 kamper · 147 min · 2 mål · 0 målgivende · 1,22/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-213 kamper · 181 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-222 kamper · 104 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-236 kamper · 375 min · 6 mål · 1 målgivende · 1,68/90
  • 2024-2519 kamper · 1 228 min · 2 mål · 2 målgivende · 0,29/90
  • 2025-2620 kamper · 1 146 min · 6 mål · 0 målgivende · 0,47/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
1. FC Heidenheim logoBundesligaKlubb · 1. FC Heidenheim · 2025-266.62
Kamper
20
Minutter
1146
Mål
6
Målgivende
0
Pasning %
72
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 20 kamper · 6 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Bundesliga.

Registrert spilletid

  • Bundesliga1. FC Heidenheim
    1 146 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Bundesliga1. FC Heidenheim
0,47

Skudd / 90

Bundesliga1. FC Heidenheim
1,81

Skudd på mål

Bundesliga1. FC Heidenheim
60,9 %

Nøkkelpasninger / 90

Bundesliga1. FC Heidenheim
0,55

Vellykkede driblinger

Bundesliga1. FC Heidenheim
41,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · 1. FC Heidenheim · Attacker · nr. 11

Spilletid

Draktnummer
11
Kamper
20
Fra start
14
Minutter
1 146
Innbytter
6
Byttet ut
10
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,62

Angrep

Mål
6
Målgivende
0
Skudd
23
Skudd på mål
14
Pasninger
219
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
31
Vellykkede driblinger
13
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
72 %
Taklinger
14
Blokkeringer
2
Brudd
1
Dueller
160
Vunne dueller
56
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
13
Frispark begått
15
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
2024-252 turneringer · 19 kamper · – mål · 2 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Bundesliga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Bundesliga1. FC Heidenheim
    1 079 min · 87,9 %
  • UEFA Europa Conference League1. FC Heidenheim
    149 min · 12,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Bundesliga1. FC Heidenheim
0,33
UEFA Europa Conference League1. FC Heidenheim
–

Skudd / 90

Bundesliga1. FC Heidenheim
2,17
UEFA Europa Conference League1. FC Heidenheim
1,21

Skudd på mål

Bundesliga1. FC Heidenheim
38,5 %
UEFA Europa Conference League1. FC Heidenheim
50 %

Nøkkelpasninger / 90

Bundesliga1. FC Heidenheim
1,17
UEFA Europa Conference League1. FC Heidenheim
–

Vellykkede driblinger

Bundesliga1. FC Heidenheim
33,3 %
UEFA Europa Conference League1. FC Heidenheim
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · 1. FC Heidenheim · Attacker

Spilletid

Kamper
17
Fra start
14
Minutter
1 079
Innbytter
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,89

Angrep

Mål
2
Målgivende
2
Skudd
26
Skudd på mål
10
Pasninger
229
Nøkkelpasninger
14
Driblinger
33
Vellykkede driblinger
11
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
19
Brudd
4
Dueller
189
Vunne dueller
72
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
15
Frispark begått
10
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · 1. FC Heidenheim · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
149
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
34
Driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
30
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 6 kamper · 6 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
    375 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
1,68

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
0,96

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
75 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
0,24

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
80 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Fehérvár FC · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
4
Minutter
375
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
6
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
30
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
1
Dueller
27
Vunne dueller
11
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
    104 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Fehérvár FC · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
104
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFehérvár FC
    181 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFehérvár FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fehérvár FC · Attacker

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
181
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueTorpedo Kutaisi
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueTorpedo Kutaisi
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueTorpedo Kutaisi
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueTorpedo Kutaisi
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueTorpedo Kutaisi
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueTorpedo Kutaisi
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Torpedo Kutaisi · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 2 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueDinamo Tbilisi
    147 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueDinamo Tbilisi
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueDinamo Tbilisi
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueDinamo Tbilisi
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueDinamo Tbilisi
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueDinamo Tbilisi
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Dinamo Tbilisi · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
147
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 2 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSamtredia
    148 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSamtredia
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueSamtredia
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueSamtredia
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSamtredia
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueSamtredia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Samtredia · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
148
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

10 registrert
  1. →Karlsruher SC → 1. FC Heidenheimfre 3. januar 2025Permanent overgang
  2. →Fehérvár FC → Karlsruher SCtir 31. januar 2023Ikke oppgitt
  3. →Ujpest → Fehérvár FCfre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  4. →Fehérvár FC → Ujpesttor 10. februar 2022Lån
  5. →Mezokovesd-zsory → Fehérvár FClør 11. juli 2020Ikke oppgitt
  6. →Torpedo Kutaisi → Mezokovesd-zsorytor 11. juli 2019Ikke oppgitt
  7. →Esbjerg → Torpedo Kutaisifre 1. februar 2019Fri overgang
  8. →Dinamo Tbilisi → Esbjergtir 1. januar 2019Ikke oppgitt
  9. →Esbjerg → Dinamo Tbilisitir 9. januar 2018Lån
  10. →Samtredia → Esbjergsøn 29. januar 2017Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

41 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
16. mai · 1. FC Heidenheim–FSV Mainz 05Bundesliga · 2025-26907.5
10. mai · 1. FC Heidenheim–1. FC KölnBundesliga · 2025-26836.3
2. mai · 1. FC Heidenheim–Bayern MünchenBundesliga · 2025-26818.32
25. april · 1. FC Heidenheim–FC St. PauliBundesliga · 2025-26896.51
19. april · 1. FC Heidenheim–SC FreiburgBundesliga · 2025-26457.31
11. april · 1. FC Heidenheim–Union BerlinBundesliga · 2025-26217.91
4. april · 1. FC Heidenheim–Borussia MönchengladbachBundesliga · 2025-26626.3
21. mars · 1. FC Heidenheim–Bayer LeverkusenBundesliga · 2025-26906.9
14. mars · 1. FC Heidenheim–Eintracht FrankfurtBundesliga · 2025-26806.7
7. mars · 1. FC Heidenheim–1899 HoffenheimBundesliga · 2025-26906.3
15. februar · 1. FC Heidenheim–FC AugsburgBundesliga · 2025-2696.2
7. februar · 1. FC Heidenheim–Hamburger SVBundesliga · 2025-26266.5
22. november · 1. FC Heidenheim–Borussia MönchengladbachBundesliga · 2025-26286.3
8. november · 1. FC Heidenheim–Bayer LeverkusenBundesliga · 2025-26336.2
1. november · 1. FC Heidenheim–Eintracht FrankfurtBundesliga · 2025-26707.71
25. oktober · 1. FC Heidenheim–1899 HoffenheimBundesliga · 2025-26456.5
18. oktober · 1. FC Heidenheim–Werder BremenBundesliga · 2025-26796.7
13. september · 1. FC Heidenheim–Borussia DortmundBundesliga · 2025-2621–
30. august · 1. FC Heidenheim–RB LeipzigBundesliga · 2025-26336.3
23. august · 1. FC Heidenheim–VfL WolfsburgBundesliga · 2025-26716.6
26. mai · 1. FC Heidenheim–SV ElversbergBundesliga · 2024-25676.6
22. mai · 1. FC Heidenheim–SV ElversbergBundesliga · 2024-25456.7
17. mai · 1. FC Heidenheim–Werder BremenBundesliga · 2024-25456.5
10. mai · 1. FC Heidenheim–Union BerlinBundesliga · 2024-25106.2
2. mai · 1. FC Heidenheim–VfL BochumBundesliga · 2024-25106.3
29. mars · 1. FC Heidenheim–VfL WolfsburgBundesliga · 2024-25896.9
16. mars · 1. FC Heidenheim–Holstein KielBundesliga · 2024-25909.011
9. mars · 1. FC Heidenheim–1899 HoffenheimBundesliga · 2024-25458.21
1. mars · 1. FC Heidenheim–Borussia MönchengladbachBundesliga · 2024-25456.7
23. februar · 1. FC Heidenheim–RB LeipzigBundesliga · 2024-25166.3
20. februar · 1. FC Heidenheim–FC KøbenhavnConference League · 2024-251206.6
16. februar · 1. FC Heidenheim–FSV Mainz 05Bundesliga · 2024-25906.2
13. februar · 1. FC Heidenheim–FC KøbenhavnConference League · 2024-25296.3
8. februar · 1. FC Heidenheim–SC FreiburgBundesliga · 2024-25907.2
1. februar · 1. FC Heidenheim–Borussia DortmundBundesliga · 2024-25906.6
25. januar · 1. FC Heidenheim–FC AugsburgBundesliga · 2024-25906.6
18. januar · 1. FC Heidenheim–FC St. PauliBundesliga · 2024-25776.2
15. januar · 1. FC Heidenheim–Werder BremenBundesliga · 2024-25907.31
11. januar · 1. FC Heidenheim–Union BerlinBundesliga · 2024-25907.2
25. august · Fehérvár FC–1. FC KölnConference League · 2022-23906.2
18. august · Fehérvár FC–1. FC KölnConference League · 2022-23898.211
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 13 tilgjengelige sesonger, 17 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Budu Zivzivadze: statistikk, kamper og karriere | Coro