Portrett av Myron Boadu
Spillerprofil · komplett datakort

Myron Boadu

AngrepTilgjengelig
Født14. januar 2001 · 25 årNasjonalitetNederlandHøyde183 cmVekt67 kg
133Kamper
4 524Minutter
24Mål
5Målgivende
0,58Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25
Målpoeng / 90
01,1
00,86
Skudd / 90
06,8
5,631,9
Skudd på mål
0100
–68,2 %
Vellykkede driblinger
0100
–47,8 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68108.2Holstei6.6Eintrac6.3Bayer L6.5VfB Stu6.3Werder 6.6Union B6.01. FC H6.2FSV Mai8.7FC St. 6.2Olympia
  1. Werder Bremen6.3 vurdering
    19. apr. 2025 · 27 min
  2. Union Berlin6.6 vurdering
    27. apr. 2025 · 90 min
  3. 1. FC Heidenheim6.0 vurdering
    2. mai 2025 · 80 min
  4. FSV Mainz 056.2 vurdering
    10. mai 2025 · 90 min
  5. FC St. Pauli8.7 vurdering
    17. mai 2025 · 77 min
  6. Olympiakos Piraeus6.2 vurdering
    4. nov. 2025 · 10 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,630,230,420,671,180,860,00MINUTTER1052018-191 1522019-204002020-211 2792021-224032022-23762023-241 0422024-25162025-26
  1. 2020-210,23 målpoeng / 90
    400 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 2021-220,42 målpoeng / 90
    1 279 min · 5 mål · 1 målgivende
  3. 2022-230,67 målpoeng / 90
    403 min · 3 mål · 0 målgivende
  4. 2023-241,18 målpoeng / 90
    76 min · 1 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,86 målpoeng / 90
    1 042 min · 9 mål · 1 målgivende
  6. 2025-260,00 målpoeng / 90
    16 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-192 kamper · 105 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-2013 kamper · 1 152 min · 6 mål · 2 målgivende · 0,63/90
  • 2020-216 kamper · 400 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,23/90
  • 2021-2239 kamper · 1 279 min · 5 mål · 1 målgivende · 0,42/90
  • 2022-2316 kamper · 403 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,67/90
  • 2023-249 kamper · 76 min · 1 mål · 0 målgivende · 1,18/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-2522 kamper · 1 042 min · 9 mål · 1 målgivende · 0,86/90
  • 2025-262 kamper · 16 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

15 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
PSV Eindhoven logoChampions LeagueKlubb · PSV Eindhoven · 2025-266.20
Kamper
2
Minutter
16
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
50
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
    16 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
0

Skudd / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
5,63

Skudd på mål

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Attacker · nr. 21

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
21
Kamper
2
Fra start
0
Minutter
16
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
50 %
Dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-253 turneringer · 22 kamper · 9 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Bundesliga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • BundesligaVfL Bochum
    1 042 min · 100 %
  • Ligue 1Monaco
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueMonaco
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

BundesligaVfL Bochum
0,86
Ligue 1Monaco
–
UEFA Champions LeagueMonaco
–

Skudd / 90

BundesligaVfL Bochum
1,9
Ligue 1Monaco
–
UEFA Champions LeagueMonaco
–

Skudd på mål

BundesligaVfL Bochum
68,2 %
Ligue 1Monaco
–
UEFA Champions LeagueMonaco
–

Nøkkelpasninger / 90

BundesligaVfL Bochum
0,95
Ligue 1Monaco
–
UEFA Champions LeagueMonaco
–

Vellykkede driblinger

BundesligaVfL Bochum
47,8 %
Ligue 1Monaco
–
UEFA Champions LeagueMonaco
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · VfL Bochum · Attacker

Spilletid

Kamper
22
Fra start
17
Minutter
1 042
Innbytter
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,81

Angrep

Mål
9
Målgivende
1
Skudd
22
Skudd på mål
15
Pasninger
191
Nøkkelpasninger
11
Driblinger
23
Vellykkede driblinger
11
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
1
Dueller
98
Vunne dueller
38
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
11
Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Monaco · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Monaco · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 9 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Monaco
    76 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Monaco
–

Skudd / 90

Ligue 1Monaco
2,37

Skudd på mål

Ligue 1Monaco
100 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Monaco
–

Vellykkede driblinger

Ligue 1Monaco
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Monaco · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
9
Fra start
0
Minutter
76
Innbytter
9
Byttet ut
0
På benken
14
Kaptein
Nei
Vurdering
6,57

Angrep

Mål
1
Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
15
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
19
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-233 turneringer · 16 kamper · 3 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Monaco
    289 min · 71,7 %
  • UEFA Europa LeagueMonaco
    114 min · 28,3 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueMonaco
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Monaco
–
UEFA Europa LeagueMonaco
–
UEFA Champions LeagueMonaco
–

Skudd / 90

Ligue 1Monaco
2,18
UEFA Europa LeagueMonaco
–
UEFA Champions LeagueMonaco
–

Skudd på mål

Ligue 1Monaco
71,4 %
UEFA Europa LeagueMonaco
–
UEFA Champions LeagueMonaco
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Monaco
1,25
UEFA Europa LeagueMonaco
1,58
UEFA Champions LeagueMonaco
–

Vellykkede driblinger

Ligue 1Monaco
25 %
UEFA Europa LeagueMonaco
50 %
UEFA Champions LeagueMonaco
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Monaco · Attacker

Spilletid

Kamper
12
Fra start
3
Minutter
289
Innbytter
9
Byttet ut
2
På benken
22
Kaptein
Nei
Vurdering
6,56

Angrep

Mål
3
Skudd
7
Skudd på mål
5
Pasninger
56
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Dueller
49
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
7
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Monaco · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
0
Minutter
114
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,58

Angrep

Mål
0
Pasninger
30
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
19
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Monaco · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-223 turneringer · 39 kamper · 5 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Monaco
    946 min · 74 %
  • UEFA Europa LeagueMonaco
    310 min · 24,2 %
  • UEFA Champions LeagueMonaco
    23 min · 1,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Monaco
0,48
UEFA Europa LeagueMonaco
–
UEFA Champions LeagueMonaco
–

Skudd / 90

Ligue 1Monaco
1,81
UEFA Europa LeagueMonaco
0,87
UEFA Champions LeagueMonaco
3,91

Skudd på mål

Ligue 1Monaco
42,1 %
UEFA Europa LeagueMonaco
66,7 %
UEFA Champions LeagueMonaco
100 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Monaco
0,57
UEFA Europa LeagueMonaco
0,58
UEFA Champions LeagueMonaco
–

Vellykkede driblinger

Ligue 1Monaco
50 %
UEFA Europa LeagueMonaco
14,3 %
UEFA Champions LeagueMonaco
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Monaco · Attacker

Spilletid

Kamper
31
Fra start
7
Minutter
946
Innbytter
24
Byttet ut
7
På benken
25
Kaptein
Nei
Vurdering
6,52

Angrep

Mål
4
Målgivende
1
Skudd
19
Skudd på mål
8
Pasninger
167
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
16
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Brudd
2
Dueller
110
Vunne dueller
43
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
11
Frispark begått
17
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Monaco · Attacker

Spilletid

Kamper
7
Fra start
3
Minutter
310
Innbytter
4
Byttet ut
3
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,61

Angrep

Mål
1
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
58
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
50
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
10
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Monaco · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
23
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueAZ Alkmaar
    210 min · 52,5 %
  • UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
    190 min · 47,5 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueAZ Alkmaar
0,43
UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueAZ Alkmaar
2,57
UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
0,95

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueAZ Alkmaar
0 %
UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
50 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueAZ Alkmaar
1,71
UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
0,95

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueAZ Alkmaar
50 %
UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
75 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · AZ Alkmaar · Attacker

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
6
Skudd på mål
0
Pasninger
30
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
44 %
Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
30
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · AZ Alkmaar · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
190
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,73

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
31
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
28
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 13 kamper · 6 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
    1 152 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
0,63

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
1,41

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
38,9 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
0,7

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
38,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · AZ Alkmaar · Attacker

Spilletid

Kamper
13
Fra start
13
Minutter
1 152
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,69

Angrep

Mål
6
Målgivende
2
Skudd
18
Skudd på mål
7
Pasninger
109
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
13
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85 %
Taklinger
1
Blokkeringer
0
Brudd
0

Disiplin

Frispark vunnet
14
Frispark begått
9
Gule kort
4
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
2018-191 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
    105 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · AZ Alkmaar · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
105
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

9 registrert
  1. →Monaco → PSVlør 30. august 2025Permanent overgang
  2. →Monaco → PSV Eindhovenlør 30. august 2025Permanent overgang
  3. →Bochum → Monacotir 1. juli 2025Tilbake fra lån
  4. →VfL Bochum → Monacotir 1. juli 2025Tilbake fra lån
  5. →VfL Bochum → Monacosøn 29. juni 2025Tilbake fra lån
  6. →Monaco → VfL Bochumfre 9. august 2024Lån
  7. →Twente → Monacoman 1. juli 2024Ikke oppgitt
  8. →Monaco → Twentetor 1. februar 2024Lån
  9. →AZ Alkmaar → Monacoons 4. august 2021€ 17M
Kamplogg

Siste kamper – klubb

100 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
26. november · PSV Eindhoven–LiverpoolChampions League · 2025-26––
4. november · PSV Eindhoven–Olympiakos PiraeusChampions League · 2025-26106.2
21. oktober · PSV Eindhoven–NapoliChampions League · 2025-26––
16. september · PSV Eindhoven–Union St. GilloiseChampions League · 2025-266–
17. mai · VfL Bochum–FC St. PauliBundesliga · 2024-25778.72
10. mai · VfL Bochum–FSV Mainz 05Bundesliga · 2024-25906.2
2. mai · VfL Bochum–1. FC HeidenheimBundesliga · 2024-25806.0
27. april · VfL Bochum–Union BerlinBundesliga · 2024-25906.6
19. april · VfL Bochum–Werder BremenBundesliga · 2024-25276.3
5. april · VfL Bochum–VfB StuttgartBundesliga · 2024-25456.5
28. mars · VfL Bochum–Bayer LeverkusenBundesliga · 2024-25156.3
16. mars · VfL Bochum–Eintracht FrankfurtBundesliga · 2024-25356.6
9. februar · VfL Bochum–Holstein KielBundesliga · 2024-25458.22
1. februar · VfL Bochum–SC FreiburgBundesliga · 2024-25266.3
25. januar · VfL Bochum–Borussia MönchengladbachBundesliga · 2024-25616.3
18. januar · VfL Bochum–RB LeipzigBundesliga · 2024-25898.93
15. januar · VfL Bochum–FC St. PauliBundesliga · 2024-25––
11. januar · VfL Bochum–FSV Mainz 05Bundesliga · 2024-25206.3
22. desember · VfL Bochum–1. FC HeidenheimBundesliga · 2024-25––
14. desember · VfL Bochum–Union BerlinBundesliga · 2024-25––
5. oktober · VfL Bochum–VfL WolfsburgBundesliga · 2024-25886.61
27. september · VfL Bochum–Borussia DortmundBundesliga · 2024-25626.3
21. september · VfL Bochum–Holstein KielBundesliga · 2024-25637.31
14. september · VfL Bochum–SC FreiburgBundesliga · 2024-25656.91
31. august · VfL Bochum–Borussia MönchengladbachBundesliga · 2024-25456.7
24. august · VfL Bochum–RB LeipzigBundesliga · 2024-25276.7
27. januar · Monaco–MarseilleLigue 1 · 2023-24––
13. januar · Monaco–ReimsLigue 1 · 2023-24186.5
20. desember · Monaco–ToulouseLigue 1 · 2023-241–
5. november · Monaco–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2023-2486.6
29. oktober · Monaco–LilleLigue 1 · 2023-24456.3
22. oktober · Monaco–MetzLigue 1 · 2023-241–
7. oktober · Monaco–ReimsLigue 1 · 2023-24––
30. september · Monaco–MarseilleLigue 1 · 2023-24136.6
22. september · Monaco–NiceLigue 1 · 2023-241–
17. september · Monaco–LorientLigue 1 · 2023-24––
2. september · Monaco–LensLigue 1 · 2023-24––
25. august · Monaco–NantesLigue 1 · 2023-24117.21
20. august · Monaco–StrasbourgLigue 1 · 2023-24––
13. august · Monaco–Clermont FootLigue 1 · 2023-2496.3
14. mai · Monaco–LilleLigue 1 · 2022-23596.5
7. mai · Monaco–AngersLigue 1 · 2022-23906.91
30. april · Monaco–MontpellierLigue 1 · 2022-23––
22. april · Monaco–LensLigue 1 · 2022-23136.2
16. april · Monaco–LorientLigue 1 · 2022-231–
9. april · Monaco–NantesLigue 1 · 2022-23––
19. mars · Monaco–AjaccioLigue 1 · 2022-23––
12. mars · Monaco–ReimsLigue 1 · 2022-231–
5. mars · Monaco–Estac TroyesLigue 1 · 2022-2396.7
26. februar · Monaco–NiceLigue 1 · 2022-23456.3
23. februar · Monaco–Bayer LeverkusenEuropa League · 2022-23426.3
19. februar · Monaco–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2022-23237.21
16. februar · Monaco–Bayer LeverkusenEuropa League · 2022-23––
11. februar · Monaco–Paris Saint GermainLigue 1 · 2022-23––
5. februar · Monaco–Clermont FootLigue 1 · 2022-23––
1. februar · Monaco–AuxerreLigue 1 · 2022-23––
28. januar · Monaco–MarseilleLigue 1 · 2022-23––
15. januar · Monaco–AjaccioLigue 1 · 2022-23196.3
11. januar · Monaco–LorientLigue 1 · 2022-23116.2
1. januar · Monaco–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2022-23126.3
28. desember · Monaco–AuxerreLigue 1 · 2022-23––
13. november · Monaco–MarseilleLigue 1 · 2022-23––
27. oktober · Monaco–Ferencvarosi TCEuropa League · 2022-23––
23. oktober · Monaco–LilleLigue 1 · 2022-23––
16. oktober · Monaco–Clermont FootLigue 1 · 2022-23––
13. oktober · Monaco–TrabzonsporEuropa League · 2022-23306.7
9. oktober · Monaco–MontpellierLigue 1 · 2022-23177.31
6. oktober · Monaco–TrabzonsporEuropa League · 2022-23336.7
2. oktober · Monaco–NantesLigue 1 · 2022-23––
18. september · Monaco–ReimsLigue 1 · 2022-23––
15. september · Monaco–Ferencvarosi TCEuropa League · 2022-2396.7
21. mai · Monaco–LensLigue 1 · 2021-22326.7
14. mai · Monaco–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2021-221–
6. mai · Monaco–LilleLigue 1 · 2021-22246.6
1. mai · Monaco–AngersLigue 1 · 2021-22126.3
23. april · Monaco–Saint EtienneLigue 1 · 2021-22317.21
20. april · Monaco–NiceLigue 1 · 2021-22116.3
15. april · Monaco–RennesLigue 1 · 2021-22187.01
10. april · Monaco–Estac TroyesLigue 1 · 2021-22576.5
3. april · Monaco–MetzLigue 1 · 2021-22456.91
20. mars · Monaco–Paris Saint GermainLigue 1 · 2021-2286.5
17. mars · Monaco–SC BragaEuropa League · 2021-22386.5
13. mars · Monaco–StrasbourgLigue 1 · 2021-22186.5
10. mars · Monaco–SC BragaEuropa League · 2021-22136.5
6. mars · Monaco–MarseilleLigue 1 · 2021-22126.3
9. januar · Monaco–NantesLigue 1 · 2021-22176.3
22. desember · Monaco–RennesLigue 1 · 2021-2296.7
12. desember · Monaco–Paris Saint GermainLigue 1 · 2021-22356.5
9. desember · Monaco–Sturm GrazEuropa League · 2021-22457.2
5. desember · Monaco–MetzLigue 1 · 2021-22586.3
1. desember · Monaco–AngersLigue 1 · 2021-22797.31
28. november · Monaco–StrasbourgLigue 1 · 2021-22306.2
25. november · Monaco–Real SociedadEuropa League · 2021-22146.7
19. november · Monaco–LilleLigue 1 · 2021-22726.6
7. november · Monaco–ReimsLigue 1 · 2021-22176.7
4. november · Monaco–PSV EindhovenEuropa League · 2021-22666.2
31. oktober · Monaco–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2021-22456.3
24. oktober · Monaco–MontpellierLigue 1 · 2021-22166.7
21. oktober · Monaco–PSV EindhovenEuropa League · 2021-22706.71
16. oktober · Monaco–LyonLigue 1 · 2021-22196.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 16 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Myron Boadu: statistikk, kamper og karriere | Coro