Portrett av László Bénes
Spillerprofil · komplett datakort

László Bénes

MidtbaneTilgjengelig
Født9. september 1997 · 29 årNasjonalitetSlovakiaHøyde181 cmVekt75 kg
34Kamper
950Minutter
1Mål
3Målgivende
0,38Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2024
Nøkkelpasninger / 90
02,6
1,572,12
Pasningspresisjon
0100
83,3 %74,2 %
Taklinger / 90
01,6
0,781,27

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Sverige7.0Azerbai6.3Sverige7.3Estonia6.3Sloveni6.6Sloveni6.5Luxembo6.3Norther7.2Norther6.3Kosovo
  1. Slovenia6.3 vurdering
    20. mars 2025 · 10 min
  2. Slovenia6.6 vurdering
    23. mars 2025 · 21 min
  3. Luxembourg6.5 vurdering
    7. sep. 2025 · 13 min
  4. Northern Ireland6.3 vurdering
    10. okt. 2025 · 9 min
  5. Northern Ireland7.2 vurdering
    14. nov. 2025 · 16 min
  6. Kosovo6.3 vurdering
    26. mars 2026 · 13 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,700,850,00MINUTTER132020258202321220244592024-25
  1. 20200,00 målpoeng / 90
    13 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20230,70 målpoeng / 90
    258 min · 0 mål · 2 målgivende
  3. 20240,85 målpoeng / 90
    212 min · 1 mål · 1 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    459 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20182 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20201 kamper · 13 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20237 kamper · 258 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,70/90
  • 202410 kamper · 212 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,85/90
  • 2024-258 kamper · 459 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: SlovakiaNations LeagueLandslag · Slovakia · 2024-257.21
Kamper
8
Minutter
459
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
83.2618025751073
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-251 turnering · 8 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovakia
    459 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
1,57

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSlovakia
83,3 %

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
0,78

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovakia · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
5
Minutter
459
Kaptein
Nei
Vurdering
7,21

Angrep

Målgivende
0
Skudd
7
Skudd på mål
4
Pasninger
233
Nøkkelpasninger
8
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83,3 %
Taklinger
4
Vunne dueller
14

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20243 turneringer · 10 kamper · – mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Privatlandskamper.

Spilletid fordelt på turneringer

  • PrivatlandskamperSlovakia
    91 min · 42,9 %Lite datagrunnlag
  • Euro ChampionshipSlovakia
    69 min · 32,5 %Lite datagrunnlag
  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    52 min · 24,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

PrivatlandskamperSlovakia
0,99
Euro ChampionshipSlovakia
–
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
1,73

Nøkkelpasninger / 90

PrivatlandskamperSlovakia
–
Euro ChampionshipSlovakia
5,22
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
1,73

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperSlovakia
81,3 %
Euro ChampionshipSlovakia
–
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
70 %

Taklinger / 90

PrivatlandskamperSlovakia
–
Euro ChampionshipSlovakia
1,3
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
3,46

Vunne dueller

PrivatlandskamperSlovakia
–
Euro ChampionshipSlovakia
100 %
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
57,1 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Slovakia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
91
Kaptein
Nei
Vurdering
6,58

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
32

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81,3 %
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovakia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
69
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
46
Nøkkelpasninger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
1
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Midfielder · nr. 10

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
10
Kamper
5
Fra start
0
Minutter
52
Innbytter
5
Byttet ut
0
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,58

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Pasninger
30
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
70 %
Taklinger
2
Dueller
7
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 7 kamper · – mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationSlovakia
    258 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
3,49

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationSlovakia
–

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
1,4

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationSlovakia
60 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Slovakia · Midfielder

Spilletid

Kamper
7
Fra start
3
Minutter
258
Innbytter
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Målgivende
2
Pasninger
127
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
1
Dueller
30
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
7
Gule kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 1 kamp · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipSlovakia
    13 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Euro ChampionshipSlovakia
–
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro ChampionshipSlovakia
6,92
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipSlovakia
–
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Taklinger / 90

Euro ChampionshipSlovakia
–
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Vunne dueller

Euro ChampionshipSlovakia
100 %
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovakia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
13
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Pasninger
10
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20182 turneringer · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • World CupSlovakia
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–
World CupSlovakia
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–
World CupSlovakia
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
100 %
World CupSlovakia
–

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–
World CupSlovakia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–
World CupSlovakia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
1
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
100 %
Brudd
0
Dueller
0
Vunne dueller
0

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup
  • Landslag · Slovakia · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

11 registrert
  1. →Kayserispor → Union Berlinman 29. juni 2026Tilbake fra lån
  2. →Union Berlin → Kayserisporlør 16. august 2025Lån
  3. →Union Berlin → Kayserisporfre 15. august 2025Lån
  4. →Hamburger SV → Union Berlinman 1. juli 2024Ikke oppgitt
  5. →Borussia Mönchengladbach → Hamburger SVfre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  6. →FC Augsburg → Borussia Mönchengladbachtor 1. juli 2021Ikke oppgitt
  7. →Borussia Mönchengladbach → FC Augsburgman 1. februar 2021Lån
  8. →Holstein Kiel → Borussia Mönchengladbachman 1. juli 2019Ikke oppgitt
  9. →Borussia Mönchengladbach → Holstein Kieltir 29. januar 2019Lån
  10. →Žilina → Borussia Mönchengladbachfre 1. juli 2016€ 2M
  11. →Gyori ETO FC → Žilinator 1. januar 2015Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – landslag

32 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
26. mars · Slovakia–KosovoVM-kvalifisering Europa · 2024136.3
17. november · Slovakia–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2024––
14. november · Slovakia–Northern IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024167.21
13. oktober · Slovakia–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 2024––
10. oktober · Slovakia–Northern IrelandVM-kvalifisering Europa · 202496.3
7. september · Slovakia–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 2024136.5
4. september · Slovakia–TysklandVM-kvalifisering Europa · 20241–
23. mars · Slovakia–SloveniaNations League · 2024-25216.6
20. mars · Slovakia–SloveniaNations League · 2024-25106.3
19. november · Slovakia–EstoniaNations League · 2024-25887.3
16. november · Slovakia–SverigeNations League · 2024-25586.3
14. oktober · Slovakia–AzerbaijanNations League · 2024-25907.0
11. oktober · Slovakia–SverigeNations League · 2024-25907.2
8. september · Slovakia–AzerbaijanNations League · 2024-25196.9
5. september · Slovakia–EstoniaNations League · 2024-25838.3
30. juni · Slovakia–EnglandEuropamesterskapet · 2024396.9
26. juni · Slovakia–RomaniaEuropamesterskapet · 2024––
21. juni · Slovakia–UkrainaEuropamesterskapet · 2024306.9
17. juni · Slovakia–BelgiaEuropamesterskapet · 2024––
9. juni · Slovakia–WalesPrivatlandskamper · 2024197.31
26. mars · Slovakia–NorgePrivatlandskamper · 2024456.2
23. mars · Slovakia–ØsterrikePrivatlandskamper · 2024276.7
19. november · Slovakia–Bosnia-HercegovinaEM-kvalifisering · 2023666.9
16. november · Slovakia–IslandEM-kvalifisering · 2023116.9
13. oktober · Slovakia–PortugalEM-kvalifisering · 2023457.01
11. september · Slovakia–LiechtensteinEM-kvalifisering · 2023907.71
8. september · Slovakia–PortugalEM-kvalifisering · 2023156.7
26. mars · Slovakia–Bosnia-HercegovinaEM-kvalifisering · 2023216.3
23. mars · Slovakia–LuxembourgEM-kvalifisering · 2023106.9
23. juni · Slovakia–SpaniaEuropamesterskapet · 20201–
18. juni · Slovakia–SverigeEuropamesterskapet · 2020196.6
14. juni · Slovakia–PolenEuropamesterskapet · 2020––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 15 tilgjengelige sesonger, 24 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
László Bénes: statistikk, kamper og karriere | Coro