Portrett av Peter Pekarík
Spillerprofil · komplett datakort

Peter Pekarík

ForsvarTilgjengelig
Født30. oktober 1986 · 40 årNasjonalitetSlovakiaHøyde177 cmVekt73 kg
54Kamper
4 002Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2024
Taklinger / 90
01
0,340,83
Brudd / 90
01,5
–1,17
Blokkeringer / 90
01
–0,5
Vunne dueller
0100
–62,5 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Østerri7.3Wales6.9Belgia6.7Ukraina7.2Romania6.2England6.6Estonia6.3Sverige6.7Azerbai6.3Tysklan
  1. Romania7.2 vurdering
    26. juni 2024 · 89 min
  2. England6.2 vurdering
    30. juni 2024 · 109 min
  3. Estonia6.6 vurdering
    5. sep. 2024 · 89 min
  4. Sverige6.3 vurdering
    11. okt. 2024 · 89 min
  5. Azerbaijan6.7 vurdering
    14. okt. 2024 · 89 min
  6. Tyskland6.3 vurdering
    17. nov. 2025 · 8 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,00MINUTTER360201672020181 3972020719202353920242672024-25
  1. 20160,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20180,00 målpoeng / 90
    720 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20200,00 målpoeng / 90
    1 397 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 20230,00 målpoeng / 90
    719 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 20240,00 målpoeng / 90
    539 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2024-250,00 målpoeng / 90
    267 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20164 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20188 kamper · 720 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202015 kamper · 1 397 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20239 kamper · 719 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20247 kamper · 539 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-253 kamper · 267 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: SlovakiaNations LeagueLandslag · Slovakia · 2024-256.53
Kamper
3
Minutter
267
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
91.48936170212765
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-251 turnering · 3 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovakia
    267 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
0,34

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSlovakia
91,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovakia · D

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
267
Kaptein
Nei
Vurdering
6,53

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
94

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
91,5 %
Taklinger
1
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20243 turneringer · 7 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipSlovakia
    378 min · 70,1 %
  • PrivatlandskamperSlovakia
    153 min · 28,4 %Lite datagrunnlag
  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    8 min · 1,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Euro ChampionshipSlovakia
0,24
PrivatlandskamperSlovakia
2,35
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Brudd / 90

Euro ChampionshipSlovakia
1,67
PrivatlandskamperSlovakia
–
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Blokkeringer / 90

Euro ChampionshipSlovakia
0,71
PrivatlandskamperSlovakia
–
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Vunne dueller

Euro ChampionshipSlovakia
37,5 %
PrivatlandskamperSlovakia
–
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipSlovakia
–
PrivatlandskamperSlovakia
84,2 %
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
100 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovakia · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
378
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Målgivende
0
Skudd
2
Pasninger
90
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Blokkeringer
3
Brudd
7
Dueller
24
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Slovakia · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
153
Kaptein
Nei
Vurdering
7,05

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
57
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84,2 %
Taklinger
4
Vunne dueller
6

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Defender · nr. 2

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
2
Kamper
1
Fra start
0
Minutter
8
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
100 %
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 9 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationSlovakia
    719 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
1,5

Brudd / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
0,75

Blokkeringer / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
0,13

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationSlovakia
47,4 %

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationSlovakia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Slovakia · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
8
Minutter
719
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
327
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
12
Blokkeringer
1
Brudd
6
Dueller
57
Vunne dueller
27
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
7
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 15 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipSlovakia
    780 min · 55,8 %
  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    617 min · 44,2 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Euro ChampionshipSlovakia
0,92
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
1,46

Brudd / 90

Euro ChampionshipSlovakia
0,92
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
0,88

Blokkeringer / 90

Euro ChampionshipSlovakia
0,12
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
0,29

Vunne dueller

Euro ChampionshipSlovakia
37,8 %
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
41,5 %

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipSlovakia
68 %
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
42 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovakia · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
780
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,57

Angrep

Mål
0
Skudd
6
Skudd på mål
2
Pasninger
343
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
68 %
Taklinger
8
Blokkeringer
1
Brudd
8
Dueller
45
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
7
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
617
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,66

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Pasninger
361
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
42 %
Taklinger
10
Blokkeringer
2
Brudd
6
Dueller
41
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
7
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    720 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
0,63

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
54,5 %

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
85 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,92

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
229
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85 %
Brudd
5
Dueller
33
Vunne dueller
18

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20161 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship.

Registrert spilletid

  • Euro ChampionshipSlovakia
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Euro ChampionshipSlovakia
–

Brudd / 90

Euro ChampionshipSlovakia
–

Blokkeringer / 90

Euro ChampionshipSlovakia
–

Vunne dueller

Euro ChampionshipSlovakia
–

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipSlovakia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovakia · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Žilina → České Budějoviceman 10. februar 2025Fri overgang
  2. →VfL Wolfsburg → Hertha BSCfre 31. august 2012Fri overgang
  3. →VfL Wolfsburg → Kayserisporons 31. august 2011Lån
  4. →Žilina → VfL Wolfsburgsøn 25. januar 2009€ 850K
  5. →Žilina → Dubnicator 1. juli 2004Lån
Kamplogg

Siste kamper – landslag

35 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
26. mars · Slovakia–KosovoVM-kvalifisering Europa · 2024––
17. november · Slovakia–TysklandVM-kvalifisering Europa · 202486.3
14. november · Slovakia–Northern IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024––
13. oktober · Slovakia–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 2024––
10. oktober · Slovakia–Northern IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024––
7. september · Slovakia–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 2024––
4. september · Slovakia–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2024––
14. oktober · Slovakia–AzerbaijanNations League · 2024-25896.7
11. oktober · Slovakia–SverigeNations League · 2024-25896.3
8. september · Slovakia–AzerbaijanNations League · 2024-25––
5. september · Slovakia–EstoniaNations League · 2024-25896.6
30. juni · Slovakia–EnglandEuropamesterskapet · 20241096.2
26. juni · Slovakia–RomaniaEuropamesterskapet · 2024897.2
21. juni · Slovakia–UkrainaEuropamesterskapet · 2024906.7
17. juni · Slovakia–BelgiaEuropamesterskapet · 2024906.9
9. juni · Slovakia–WalesPrivatlandskamper · 2024907.3
23. mars · Slovakia–ØsterrikePrivatlandskamper · 2024636.7
19. november · Slovakia–Bosnia-HercegovinaEM-kvalifisering · 2023906.2
16. oktober · Slovakia–LuxembourgEM-kvalifisering · 2023896.3
13. oktober · Slovakia–PortugalEM-kvalifisering · 2023765.9
11. september · Slovakia–LiechtensteinEM-kvalifisering · 2023217.3
8. september · Slovakia–PortugalEM-kvalifisering · 2023907.2
20. juni · Slovakia–LiechtensteinEM-kvalifisering · 2023907.0
17. juni · Slovakia–IslandEM-kvalifisering · 2023906.2
26. mars · Slovakia–Bosnia-HercegovinaEM-kvalifisering · 2023907.2
23. mars · Slovakia–LuxembourgEM-kvalifisering · 2023826.3
11. november · Slovakia–SloveniaVM-kvalifisering Europa · 2020886.3
11. oktober · Slovakia–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2020906.2
8. oktober · Slovakia–RusslandVM-kvalifisering Europa · 2020806.9
7. september · Slovakia–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2020––
4. september · Slovakia–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2020896.9
1. september · Slovakia–SloveniaVM-kvalifisering Europa · 2020906.7
23. juni · Slovakia–SpaniaEuropamesterskapet · 2020905.7
18. juni · Slovakia–SverigeEuropamesterskapet · 2020647.0
14. juni · Slovakia–PolenEuropamesterskapet · 2020796.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 13 tilgjengelige sesonger, 18 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Peter Pekarík: statistikk, kamper og karriere | Coro