Portrett av Lars Lukas Mai
Spillerprofil · komplett datakort

Lars Lukas Mai

ForsvarTilgjengelig
Født31. mars 2000 · 26 årNasjonalitetTysklandHøyde188 cmVekt87 kg
31Kamper
1 589Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26Lite datagrunnlag
Taklinger / 90
02,4
1,52
Brudd / 90
01,2
–1
Vunne dueller
0100
–33,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6Club Br6.2Bodø/Gl6.9Beşikta5.5Fenerba6.3Legia W6.9Celje6.7Celje5.7Celje6.3FK Crve6.9Getafe
  1. Legia Warszawa6.3 vurdering
    12. des. 2024 · 9 min
  2. Celje6.9 vurdering
    6. mars 2025 · 90 min
  3. Celje6.7 vurdering
    13. mars 2025 · 120 min
  4. Celje5.7 vurdering
    7. aug. 2025 · 90 min
  5. FK Crvena Zvezda6.3 vurdering
    15. okt. 2026 · 90 min
  6. Getafe6.9 vurdering
    22. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,00MINUTTER1802017-18902022-235782023-244712024-25902025-261802026-27
  1. 2017-180,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,00 målpoeng / 90
    578 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    471 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-182 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2018-190 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-231 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-247 kamper · 578 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2518 kamper · 471 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-261 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-272 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Tyskland

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

14 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
FC Lugano logoConference LeagueKlubb · FC Lugano · 2026-276.60
Kamper
2
Minutter
180
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
91.66666666666667
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Conference League.

Registrert spilletid

  • Conference LeagueFC Lugano
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Conference LeagueFC Lugano
1,5

Brudd / 90

Conference LeagueFC Lugano
–

Blokkeringer / 90

Conference LeagueFC Lugano
–

Vunne dueller

Conference LeagueFC Lugano
–

Pasningspresisjon

Conference LeagueFC Lugano
91,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · FC Lugano · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
120

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
91,7 %
Taklinger
3
Vunne dueller
7

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
2025-261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano
2

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano
1

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano
33,3 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano
95 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Lugano · Defender · nr. 17

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
17
Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
5,70

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
46
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
95 %
Taklinger
2
Brudd
1
Dueller
6
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Straffer begått
1
2024-253 turneringer · 18 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano
    221 min · 46,9 %
  • UEFA Europa LeagueFC Lugano
    221 min · 46,9 %
  • UEFA Champions LeagueFC Lugano
    29 min · 6,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano
1,22
UEFA Europa LeagueFC Lugano
1,22
UEFA Champions LeagueFC Lugano
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano
–
UEFA Europa LeagueFC Lugano
–
UEFA Champions LeagueFC Lugano
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano
0,41
UEFA Europa LeagueFC Lugano
0,41
UEFA Champions LeagueFC Lugano
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano
58,3 %
UEFA Europa LeagueFC Lugano
58,3 %
UEFA Champions LeagueFC Lugano
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano
–
UEFA Europa LeagueFC Lugano
–
UEFA Champions LeagueFC Lugano
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Lugano · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
5
Minutter
221
Innbytter
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
113
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Blokkeringer
1
Dueller
24
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
5
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Lugano · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
5
Minutter
221
Innbytter
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
113
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Blokkeringer
1
Dueller
24
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
5
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Lugano · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
29
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
5,30

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
16
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano
    540 min · 93,4 %
  • UEFA Europa LeagueFC Lugano
    38 min · 6,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano
2
UEFA Europa LeagueFC Lugano
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano
1,5
UEFA Europa LeagueFC Lugano
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano
0,17
UEFA Europa LeagueFC Lugano
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano
69 %
UEFA Europa LeagueFC Lugano
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano
50 %
UEFA Europa LeagueFC Lugano
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Lugano · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
273
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
50 %
Taklinger
12
Blokkeringer
1
Brudd
9
Dueller
29
Vunne dueller
20
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Lugano · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
38
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano
2

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano
50 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Lugano · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
37
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
2
Dueller
6
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • BundesligaBayern München
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueBayern München
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

BundesligaBayern München
–
UEFA Champions LeagueBayern München
–

Brudd / 90

BundesligaBayern München
–
UEFA Champions LeagueBayern München
–

Blokkeringer / 90

BundesligaBayern München
–
UEFA Champions LeagueBayern München
–

Vunne dueller

BundesligaBayern München
–
UEFA Champions LeagueBayern München
–

Pasningspresisjon

BundesligaBayern München
–
UEFA Champions LeagueBayern München
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · Bayern München · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
15
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Bayern München · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • BundesligaBayern München
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueBayern München
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

BundesligaBayern München
–
UEFA Champions LeagueBayern München
–

Brudd / 90

BundesligaBayern München
–
UEFA Champions LeagueBayern München
–

Blokkeringer / 90

BundesligaBayern München
–
UEFA Champions LeagueBayern München
–

Vunne dueller

BundesligaBayern München
–
UEFA Champions LeagueBayern München
–

Pasningspresisjon

BundesligaBayern München
–
UEFA Champions LeagueBayern München
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · Bayern München · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
7
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Bayern München · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Bundesliga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • BundesligaBayern München
    180 min · 100 %
  • UEFA Champions LeagueBayern München
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

BundesligaBayern München
2
UEFA Champions LeagueBayern München
–

Brudd / 90

BundesligaBayern München
1,5
UEFA Champions LeagueBayern München
–

Blokkeringer / 90

BundesligaBayern München
1
UEFA Champions LeagueBayern München
–

Vunne dueller

BundesligaBayern München
53,3 %
UEFA Champions LeagueBayern München
–

Pasningspresisjon

BundesligaBayern München
51 %
UEFA Champions LeagueBayern München
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · Bayern München · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,15

Angrep

Mål
0
Pasninger
113
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
51 %
Taklinger
4
Blokkeringer
2
Brudd
3
Dueller
15
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Bayern München · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Bayern München → FC Luganolør 18. juni 2022€ 1.6M
  2. →SV Darmstadt 98 → Bayern Münchentor 1. juli 2021Ikke oppgitt
  3. →Bayern München → Werder Brementor 1. juli 2021Lån
  4. →Bayern München → SV Darmstadt 98tir 21. juli 2020Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

23 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb22. oktober · FC Lugano–GetafeConference League · 2026-27906.9
Klubb15. oktober · FC Lugano–FK Crvena ZvezdaConference League · 2026-27906.3
Klubb7. august · FC Lugano–CeljeConference League · 2025-26905.7
Klubb13. mars · FC Lugano–CeljeConference League · 2024-251206.7
Klubb6. mars · FC Lugano–CeljeConference League · 2024-25906.9
Klubb19. desember · FC Lugano–PafosConference League · 2024-25––
Klubb12. desember · FC Lugano–Legia WarszawaConference League · 2024-2596.3
Klubb28. november · FC Lugano–GentConference League · 2024-251–
Klubb7. november · FC Lugano–TSC Backa TopolaConference League · 2024-25––
Klubb24. oktober · FC Lugano–Mlada BoleslavConference League · 2024-251–
Klubb3. oktober · FC Lugano–HJK HelsinkiConference League · 2024-25––
Klubb30. juli · FC Lugano–FenerbahçeChampions League · 2024-25––
Klubb23. juli · FC Lugano–FenerbahçeChampions League · 2024-25295.5
Klubb14. desember · FC Lugano–BeşiktaşConference League · 2023-24906.9
Klubb30. november · FC Lugano–Bodø/GlimtConference League · 2023-24906.2
Klubb9. november · FC Lugano–Club Brugge KVConference League · 2023-24906.6
Klubb26. oktober · FC Lugano–Club Brugge KVConference League · 2023-24276.2
Klubb5. oktober · FC Lugano–BeşiktaşConference League · 2023-24907.2
Klubb21. september · FC Lugano–Bodø/GlimtConference League · 2023-24907.5
Klubb11. august · FC Lugano–Hapoel Beer ShevaConference League · 2022-23906.2
Klubb4. august · FC Lugano–Hapoel Beer ShevaConference League · 2022-23––
Klubb28. april · Bayern München–Eintracht FrankfurtBundesliga · 2017-18907.1
Klubb21. april · Bayern München–Hannover 96Bundesliga · 2017-18907.0
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 14 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.