Portrett av Péter Gulácsi
Spillerprofil · komplett datakort

Péter Gulácsi

KeeperTilgjengelig
Født6. mai 1990 · 36 årNasjonalitetUngarnHøyde191 cmVekt86 kg
36Kamper
2 791Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Lite datagrunnlagForrige sesong 2024
Redninger / 90
02
–1,64
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
01,1
–0,91
Pasningspresisjon
0100
82,8 %88,4 %
Kampvurdering
510
6,207,39

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6Rep. Of7.6Israel6.9Sveits7.7Tysklan6.3Skottla6.2Tysklan
  1. Rep. Of Ireland6.6 vurdering
    4. juni 2024 · 45 min
  2. Israel7.6 vurdering
    8. juni 2024 · 90 min
  3. Sveits6.9 vurdering
    15. juni 2024 · 90 min
  4. Tyskland7.7 vurdering
    19. juni 2024 · 90 min
  5. Skottland6.3 vurdering
    23. juni 2024 · 90 min
  6. Tyskland6.2 vurdering
    7. sep. 2024 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,00MINUTTER90020181 30620204952024902024-25
  1. 20180,00 målpoeng / 90
    900 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20200,00 målpoeng / 90
    1 306 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20240,00 målpoeng / 90
    495 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20160 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 201810 kamper · 900 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202015 kamper · 1 306 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20246 kamper · 495 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-251 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: UngarnNations LeagueLandslag · Ungarn · 2024-256.20
Kamper
1
Minutter
90
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
82.75862068965517
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-251 turnering · 1 kamp · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueUngarn
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Nations LeagueUngarn
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Nations LeagueUngarn
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueUngarn
82,8 %

Kampvurdering

UEFA Nations LeagueUngarn
6,20

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Ungarn · G

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
29

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82,8 %

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20242 turneringer · 6 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipUngarn
    270 min · 54,5 %
  • PrivatlandskamperUngarn
    225 min · 45,5 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Euro ChampionshipUngarn
3
PrivatlandskamperUngarn
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro ChampionshipUngarn
1,67
PrivatlandskamperUngarn
–

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipUngarn
–
PrivatlandskamperUngarn
88,4 %

Kampvurdering

Euro ChampionshipUngarn
6,97
PrivatlandskamperUngarn
7,80

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Ungarn · Goalkeeper · nr. 1

Spilletid

Draktnummer
1
Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,97

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
80
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
3
Vunne dueller
2
Redninger
9
Baklengsmål
5

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Ungarn · G

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
225
Kaptein
Nei
Vurdering
7,80

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
86

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88,4 %
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationUngarn
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Euro Championship - QualificationUngarn
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro Championship - QualificationUngarn
–

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationUngarn
–

Kampvurdering

Euro Championship - QualificationUngarn
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Ungarn · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 15 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipUngarn
    900 min · 68,9 %
  • World Cup - Qualification EuropeUngarn
    406 min · 31,1 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Euro ChampionshipUngarn
4
World Cup - Qualification EuropeUngarn
2,44

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro ChampionshipUngarn
1,7
World Cup - Qualification EuropeUngarn
2

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipUngarn
49 %
World Cup - Qualification EuropeUngarn
–

Kampvurdering

Euro ChampionshipUngarn
6,87
World Cup - Qualification EuropeUngarn
6,34

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Ungarn · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
900
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,87

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
283
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
49 %
Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
1
Vunne dueller
0
Redninger
40
Baklengsmål
17

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Ungarn · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
406
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,34

Angrep

Mål
0
Pasninger
131
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
3
Vunne dueller
2
Redninger
11
Baklengsmål
9

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeUngarn
    900 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeUngarn
1,7

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeUngarn
0,8

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeUngarn
50 %

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeUngarn
6,50

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Ungarn · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
900
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
70
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
50 %
Brudd
1
Dueller
2
Vunne dueller
1
Redninger
17
Baklengsmål
8

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20161 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship.

Registrert spilletid

  • Euro ChampionshipUngarn
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Euro ChampionshipUngarn
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro ChampionshipUngarn
–

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipUngarn
–

Kampvurdering

Euro ChampionshipUngarn
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Ungarn · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →Red Bull Salzburg → RB Leipzigons 1. juli 2015Fri overgang
  2. →Liverpool → Red Bull Salzburgman 1. juli 2013Fri overgang
  3. →Liverpool → Hull Citytir 26. juli 2011Lån
  4. →Liverpool → Tranmereons 1. september 2010Lån
  5. →Liverpool → Tranmerelør 17. april 2010Lån
  6. →Liverpool → Hereford Unitedons 4. februar 2009Lån
Kamplogg

Siste kamper – landslag

10 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
23. mars · Ungarn–TyrkiaNations League · 2024-25––
20. mars · Ungarn–TyrkiaNations League · 2024-25––
10. september · Ungarn–Bosnia-HercegovinaNations League · 2024-25––
7. september · Ungarn–TysklandNations League · 2024-25906.2
23. juni · Ungarn–SkottlandEuropamesterskapet · 2024906.3
19. juni · Ungarn–TysklandEuropamesterskapet · 2024907.7
15. juni · Ungarn–SveitsEuropamesterskapet · 2024906.9
8. juni · Ungarn–IsraelPrivatlandskamper · 2024907.6
4. juni · Ungarn–Rep. Of IrelandPrivatlandskamper · 2024456.6
26. mars · Ungarn–KosovoPrivatlandskamper · 2024––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 16 tilgjengelige sesonger, 30 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.