Portrett av Daniel Peretz
Spillerprofil · komplett datakort

Daniel Peretz

KeeperTilgjengelig
Født10. juli 2000 · 26 årNasjonalitetIsraelHøyde195 cmVekt89 kg
89Kamper
2 566Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25
Redninger / 90
01,5
–1,25
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
01,8
–1,5
Kampvurdering
510
–6,50

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Lask Li7.5PSV Ein6.7PSV Ein8.3Nice7.2Nice6.5VfL Wol6.21. FC H7.0Shakhta6.3FSV Mai6.2RB Leip
  1. Nice7.2 vurdering
    25. aug. 2022 · 120 min
  2. VfL Wolfsburg6.5 vurdering
    12. mai 2024 · 16 min
  3. 1. FC Heidenheim6.2 vurdering
    7. des. 2024 · 90 min
  4. Shakhtar Donetsk7.0 vurdering
    10. des. 2024 · 90 min
  5. FSV Mainz 056.3 vurdering
    14. des. 2024 · 90 min
  6. RB Leipzig6.2 vurdering
    20. des. 2024 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,00MINUTTER1 1702021-225702022-234662023-243602024-25
  1. 2021-220,00 målpoeng / 90
    1 170 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,00 målpoeng / 90
    570 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,00 målpoeng / 90
    466 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2019-200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-2213 kamper · 1 170 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-236 kamper · 570 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-246 kamper · 466 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2525 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-264 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

12 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Bayern München logoBundesligaKlubb · Bayern München · 2025-26–
Kamper
4
Minutter
–
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
–
Hamburger SV logoBundesligaKlubb · Hamburger SV · 2025-26–
Kamper
0
Minutter
–
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 4 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Bundesliga.

Registrert spilletid

  • BundesligaBayern München · Hamburger SV
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

BundesligaBayern München · Hamburger SV
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

BundesligaBayern München · Hamburger SV
–

Pasningspresisjon

BundesligaBayern München · Hamburger SV
–

Kampvurdering

BundesligaBayern München · Hamburger SV
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · Bayern München · Goalkeeper
  • Klubb · Hamburger SV · Goalkeeper · nr. 26

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
26
Kamper
4
Fra start
2
Innbytter
2
Kaptein
Nei

Angrep

Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 25 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Bundesliga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • BundesligaBayern München
    270 min · 75 %
  • UEFA Champions LeagueBayern München
    90 min · 25 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

BundesligaBayern München
0,67
UEFA Champions LeagueBayern München
3

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

BundesligaBayern München
1,67
UEFA Champions LeagueBayern München
1

Pasningspresisjon

BundesligaBayern München
–
UEFA Champions LeagueBayern München
–

Kampvurdering

BundesligaBayern München
6,27
UEFA Champions LeagueBayern München
7,00

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · Bayern München · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
17
Fra start
12
Minutter
270
Innbytter
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,27

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
98
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
3
Vunne dueller
2
Redninger
2
Baklengsmål
5

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Bayern München · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
8
Fra start
5
Minutter
90
Innbytter
3
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
31
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Vunne dueller
1
Redninger
3
Baklengsmål
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-243 turneringer · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
    450 min · 96,6 %
  • BundesligaBayern München
    16 min · 3,4 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueBayern München
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–
BundesligaBayern München
–
UEFA Champions LeagueBayern München
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–
BundesligaBayern München
0
UEFA Champions LeagueBayern München
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–
BundesligaBayern München
–
UEFA Champions LeagueBayern München
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–
BundesligaBayern München
6,30
UEFA Champions LeagueBayern München
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
450
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · Bayern München · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
16
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
14
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Pasninger
14
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Bayern München · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
11
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
    570 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
1,89

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
0,32

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
7,75

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
570
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,75

Angrep

Mål
0
Pasninger
54
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
12
Baklengsmål
2

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 13 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
    1 170 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
1,69

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
0,38

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
7,00

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
13
Fra start
13
Minutter
1 170
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
0
Pasninger
265
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
6
Vunne dueller
3
Redninger
22
Baklengsmål
5

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–
UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–
UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–
UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–
UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
8
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Bayern München → Southamptonons 7. januar 2026Lån
  2. →Hamburger SV → Bayern Münchentir 6. januar 2026Tilbake fra lån
  3. →Bayern München → Hamburger SVman 21. juli 2025Lån
  4. →Maccabi Tel Aviv → Bayern Münchenfre 25. august 2023€ 5M
  5. →Beitar Tel Aviv Ramla → Maccabi Tel Avivlør 11. juli 2020Ikke oppgitt
  6. →Beitar Tel Aviv Bat Yam → Maccabi Tel Avivons 1. juli 2020–
  7. →Maccabi Tel Aviv → Beitar Tel Aviv Ramlator 1. august 2019Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

75 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
20. desember · Hamburger SV–Eintracht FrankfurtBundesliga · 2025-26––
13. desember · Hamburger SV–1899 HoffenheimBundesliga · 2025-26––
7. desember · Hamburger SV–Werder BremenBundesliga · 2025-26––
30. november · Hamburger SV–VfB StuttgartBundesliga · 2025-26––
22. november · Hamburger SV–FC AugsburgBundesliga · 2025-26––
8. november · Hamburger SV–Borussia DortmundBundesliga · 2025-26––
2. november · Hamburger SV–1. FC KölnBundesliga · 2025-26––
25. oktober · Hamburger SV–VfL WolfsburgBundesliga · 2025-26––
18. oktober · Hamburger SV–RB LeipzigBundesliga · 2025-26––
5. oktober · Hamburger SV–FSV Mainz 05Bundesliga · 2025-26––
28. september · Hamburger SV–Union BerlinBundesliga · 2025-26––
20. september · Hamburger SV–1. FC HeidenheimBundesliga · 2025-26––
13. september · Hamburger SV–Bayern MünchenBundesliga · 2025-26––
29. august · Hamburger SV–FC St. PauliBundesliga · 2025-26––
24. august · Hamburger SV–Borussia MönchengladbachBundesliga · 2025-26––
17. mai · Bayern München–1899 HoffenheimBundesliga · 2024-25––
10. mai · Bayern München–Borussia MönchengladbachBundesliga · 2024-25––
3. mai · Bayern München–RB LeipzigBundesliga · 2024-25––
26. april · Bayern München–FSV Mainz 05Bundesliga · 2024-25––
19. april · Bayern München–1. FC HeidenheimBundesliga · 2024-25––
16. april · Bayern München–InterChampions League · 2024-25––
12. april · Bayern München–Borussia DortmundBundesliga · 2024-25––
8. april · Bayern München–InterChampions League · 2024-25––
4. april · Bayern München–FC AugsburgBundesliga · 2024-25––
29. mars · Bayern München–FC St. PauliBundesliga · 2024-25––
15. mars · Bayern München–Union BerlinBundesliga · 2024-25––
11. mars · Bayern München–Bayer LeverkusenChampions League · 2024-25––
20. desember · Bayern München–RB LeipzigBundesliga · 2024-25906.2
14. desember · Bayern München–FSV Mainz 05Bundesliga · 2024-25906.3
10. desember · Bayern München–Shakhtar DonetskChampions League · 2024-25907.0
7. desember · Bayern München–1. FC HeidenheimBundesliga · 2024-25906.2
30. november · Bayern München–Borussia DortmundBundesliga · 2024-25––
26. november · Bayern München–Paris Saint GermainChampions League · 2024-25––
22. november · Bayern München–FC AugsburgBundesliga · 2024-25––
9. november · Bayern München–FC St. PauliBundesliga · 2024-25––
6. november · Bayern München–BenficaChampions League · 2024-25––
23. oktober · Bayern München–BarcelonaChampions League · 2024-25––
6. oktober · Bayern München–Eintracht FrankfurtBundesliga · 2024-25––
2. oktober · Bayern München–Aston VillaChampions League · 2024-25––
21. september · Bayern München–Werder BremenBundesliga · 2024-25––
18. mai · Bayern München–1899 HoffenheimBundesliga · 2023-24––
12. mai · Bayern München–VfL WolfsburgBundesliga · 2023-24166.5
8. mai · Bayern München–Real MadridChampions League · 2023-24––
30. april · Bayern München–Real MadridChampions League · 2023-24––
17. april · Bayern München–ArsenalChampions League · 2023-24––
13. april · Bayern München–1. FC KölnBundesliga · 2023-24––
9. april · Bayern München–ArsenalChampions League · 2023-24––
6. april · Bayern München–1. FC HeidenheimBundesliga · 2023-24––
30. mars · Bayern München–Borussia DortmundBundesliga · 2023-24––
5. mars · Bayern München–LazioChampions League · 2023-24––
20. desember · Bayern München–VfL WolfsburgBundesliga · 2023-24––
17. desember · Bayern München–VfB StuttgartBundesliga · 2023-24––
12. desember · Bayern München–Manchester UnitedChampions League · 2023-24––
29. november · Bayern München–FC KøbenhavnChampions League · 2023-24––
8. november · Bayern München–GalatasarayChampions League · 2023-24––
28. oktober · Bayern München–SV Darmstadt 98Bundesliga · 2023-24––
24. oktober · Bayern München–GalatasarayChampions League · 2023-24––
21. oktober · Bayern München–FSV Mainz 05Bundesliga · 2023-24––
8. oktober · Bayern München–SC FreiburgBundesliga · 2023-24––
3. oktober · Bayern München–FC KøbenhavnChampions League · 2023-24––
30. september · Bayern München–RB LeipzigBundesliga · 2023-24––
23. september · Bayern München–VfL BochumBundesliga · 2023-24––
20. september · Bayern München–Manchester UnitedChampions League · 2023-24––
15. september · Bayern München–Bayer LeverkusenBundesliga · 2023-24––
2. september · Bayern München–Borussia MönchengladbachBundesliga · 2023-24––
25. august · Maccabi Tel Aviv–NiceConference League · 2022-231207.2
18. august · Maccabi Tel Aviv–NiceConference League · 2022-23908.3
24. februar · Maccabi Tel Aviv–PSV EindhovenConference League · 2021-22906.7
17. februar · Maccabi Tel Aviv–PSV EindhovenConference League · 2021-22907.5
25. november · Maccabi Tel Aviv–Lask LinzConference League · 2021-22906.3
4. november · Maccabi Tel Aviv–HJK HelsinkiConference League · 2021-22907.2
21. oktober · Maccabi Tel Aviv–HJK HelsinkiConference League · 2021-22907.5
30. september · Maccabi Tel Aviv–Lask LinzConference League · 2021-22907.2
14. september · Maccabi Tel Aviv–AlashkertConference League · 2021-22906.9
25. februar · Maccabi Tel Aviv–Shakhtar DonetskEuropa League · 2020-21––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 11 tilgjengelige sesonger, 17 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Daniel Peretz: statistikk, kamper og karriere | Coro