Portrett av Mujaid Sadick Aliu
Spillerprofil · komplett datakort

Mujaid Sadick

Fullt navn: Mujaid Sadick Aliu

ForsvarTilgjengelig
Født14. mars 2000 · 26 årNasjonalitetSpaniaHøyde183 cmVekt81 kg
38Kamper
2 472Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Taklinger / 90
02,1
0,751,71
Brudd / 90
01
–0,66
Blokkeringer / 90
01
–0,57
Vunne dueller
0100
–56,9 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Dinamo 6.7Dinamo 6.6SC Frei5.8Real Ma6.6Espanyo6.7Osasuna6.5Athleti7.0Getafe6.8Elche6.9Celta V
  1. Espanyol6.6 vurdering
    15. sep. 2026 · 61 min
  2. Osasuna6.7 vurdering
    19. sep. 2026 · 90 min
  3. Athletic Club6.5 vurdering
    10. okt. 2026 · 45 min
  4. Getafe7.0 vurdering
    19. okt. 2026 · 90 min
  5. Elche6.8 vurdering
    24. okt. 2026 · 90 min
  6. Celta Vigo6.9 vurdering
    31. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,00MINUTTER1052017-183682021-225702023-249482025-264812026-27
  1. 2017-180,00 målpoeng / 90
    105 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,00 målpoeng / 90
    368 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,00 målpoeng / 90
    570 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,00 målpoeng / 90
    948 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2026-270,00 målpoeng / 90
    481 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-182 kamper · 105 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-226 kamper · 368 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-246 kamper · 570 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-2612 kamper · 948 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-277 kamper · 481 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Spania

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Rayo Vallecano logoLa LigaKlubb · Rayo Vallecano · 2026-276.76
Kamper
7
Minutter
481
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
93.9799331103679
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 7 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaRayo Vallecano
    481 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

La LigaRayo Vallecano
0,75

Brudd / 90

La LigaRayo Vallecano
–

Blokkeringer / 90

La LigaRayo Vallecano
–

Vunne dueller

La LigaRayo Vallecano
–

Pasningspresisjon

La LigaRayo Vallecano
94 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Rayo Vallecano · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
6
Minutter
481
Kaptein
Nei
Vurdering
6,76

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
299
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
94 %
Taklinger
4
Vunne dueller
15

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 12 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueGenk
    948 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueGenk
1,71

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueGenk
0,66

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueGenk
0,57

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueGenk
56,9 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueGenk
94 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Genk · Defender · nr. 3

Spilletid

Draktnummer
3
Kamper
12
Fra start
11
Minutter
948
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
490
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
94 %
Taklinger
18
Blokkeringer
6
Brudd
7
Dueller
58
Vunne dueller
33
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
6
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-243 turneringer · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueGenk
    570 min · 100 %
  • UEFA Champions LeagueGenk
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueGenk
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueGenk
1,74
UEFA Champions LeagueGenk
–
UEFA Europa LeagueGenk
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueGenk
1,11
UEFA Champions LeagueGenk
–
UEFA Europa LeagueGenk
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueGenk
0,79
UEFA Champions LeagueGenk
–
UEFA Europa LeagueGenk
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueGenk
56,4 %
UEFA Champions LeagueGenk
–
UEFA Europa LeagueGenk
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueGenk
42 %
UEFA Champions LeagueGenk
–
UEFA Europa LeagueGenk
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Genk · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
570
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,92

Angrep

Mål
0
Pasninger
280
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
42 %
Taklinger
11
Blokkeringer
5
Brudd
7
Dueller
39
Vunne dueller
22
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Genk · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Genk · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueGenk
    270 min · 73,4 %
  • UEFA Champions LeagueGenk
    98 min · 26,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueGenk
2,33
UEFA Champions LeagueGenk
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueGenk
1,67
UEFA Champions LeagueGenk
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueGenk
1
UEFA Champions LeagueGenk
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueGenk
58,8 %
UEFA Champions LeagueGenk
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueGenk
–
UEFA Champions LeagueGenk
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Genk · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,53

Angrep

Mål
0
Pasninger
172
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Blokkeringer
3
Brudd
5
Dueller
17
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Genk · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
98
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaDeportivo La Coruna
    105 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

La LigaDeportivo La Coruna
3,43

Brudd / 90

La LigaDeportivo La Coruna
0,86

Blokkeringer / 90

La LigaDeportivo La Coruna
1,71

Vunne dueller

La LigaDeportivo La Coruna
57,1 %

Pasningspresisjon

La LigaDeportivo La Coruna
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Deportivo La Coruna · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
105
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Pasninger
40
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Blokkeringer
2
Brudd
1
Dueller
7
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

1 registrert
  1. →Deportivo La Coruna → Genktor 1. juli 2021Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

38 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb31. oktober · Rayo Vallecano–Celta VigoLa Liga · 2026-27906.9
Klubb24. oktober · Rayo Vallecano–ElcheLa Liga · 2026-27906.8
Klubb19. oktober · Rayo Vallecano–GetafeLa Liga · 2026-27907.0
Klubb10. oktober · Rayo Vallecano–Athletic ClubLa Liga · 2026-27456.5
Klubb19. september · Rayo Vallecano–OsasunaLa Liga · 2026-27906.7
Klubb15. september · Rayo Vallecano–EspanyolLa Liga · 2026-27616.6
Klubb12. september · Rayo Vallecano–Real MadridLa Liga · 2026-27155.8
Klubb5. september · Rayo Vallecano–Racing SantanderLa Liga · 2026-270–
Klubb19. mars · Genk–SC FreiburgEuropa League · 2025-26––
Klubb12. mars · Genk–SC FreiburgEuropa League · 2025-26136.6
Klubb26. februar · Genk–Dinamo ZagrebEuropa League · 2025-261206.7
Klubb19. februar · Genk–Dinamo ZagrebEuropa League · 2025-26907.2
Klubb29. januar · Genk–Malmo FFEuropa League · 2025-26906.3
Klubb22. januar · Genk–UtrechtEuropa League · 2025-26907.0
Klubb11. desember · Genk–FC MidtjyllandEuropa League · 2025-26906.5
Klubb27. november · Genk–FC Basel 1893Europa League · 2025-26906.9
Klubb6. november · Genk–SC BragaEuropa League · 2025-26906.2
Klubb23. oktober · Genk–Real BetisEuropa League · 2025-26907.2
Klubb2. oktober · Genk–Ferencvarosi TCEuropa League · 2025-26906.7
Klubb25. september · Genk–RangersEuropa League · 2025-26957.2
Klubb14. desember · Genk–CukarickiConference League · 2023-24907.2
Klubb30. november · Genk–FiorentinaConference League · 2023-24906.3
Klubb9. november · Genk–Ferencvarosi TCConference League · 2023-24906.7
Klubb26. oktober · Genk–Ferencvarosi TCConference League · 2023-24––
Klubb5. oktober · Genk–CukarickiConference League · 2023-24––
Klubb21. september · Genk–FiorentinaConference League · 2023-24906.6
Klubb31. august · Genk–Adana DemirsporConference League · 2023-241207.2
Klubb24. august · Genk–Adana DemirsporConference League · 2023-24907.2
Klubb2. august · Genk–Servette FCChampions League · 2023-24––
Klubb25. juli · Genk–Servette FCChampions League · 2023-24––
Klubb9. desember · Genk–Rapid ViennaEuropa League · 2021-22456.3
Klubb25. november · Genk–Dinamo ZagrebEuropa League · 2021-22907.0
Klubb4. november · Genk–West HamEuropa League · 2021-22906.3
Klubb21. oktober · Genk–West HamEuropa League · 2021-22456.7
Klubb30. september · Genk–Dinamo ZagrebEuropa League · 2021-22––
Klubb16. september · Genk–Rapid ViennaEuropa League · 2021-22––
Klubb20. mai · Deportivo La Coruna–ValenciaLa Liga · 2017-18906.9
Klubb12. mai · Deportivo La Coruna–VillarrealLa Liga · 2017-18156.4
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 8 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Mujaid Sadick: statistikk, kamper og karriere | Coro