Portrett av Maximilian Wöber
Spillerprofil · komplett datakort

Maximilian Wöber

ForsvarTilgjengelig
Født4. februar 1998 · 28 årNasjonalitetØsterrikeHøyde188 cmVekt86 kg
34Kamper
1 606Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
05,6
4,663,5

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Sveits6.3Frankri6.9Nederla6.9Tyrkia7.3Sloveni7.7Sloveni7.5Romania6.1Kosovo5.8Rep. Of6.6Kosovo
  1. Slovenia7.3 vurdering
    6. sep. 2024 · 90 min
  2. Slovenia7.7 vurdering
    17. nov. 2024 · 90 min
  3. Romania7.5 vurdering
    7. juni 2025 · 69 min
  4. Kosovo6.1 vurdering
    27. sep. 2026 · 58 min
  5. Rep. Of Ireland5.8 vurdering
    1. okt. 2026 · 45 min
  6. Kosovo6.6 vurdering
    4. okt. 2026 · 13 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,00MINUTTER18020182402020421202346920241802024-251162026-27
  1. 20180,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20200,00 målpoeng / 90
    240 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20230,00 målpoeng / 90
    421 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 20240,00 målpoeng / 90
    469 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    116 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20182 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20203 kamper · 240 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20238 kamper · 421 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20248 kamper · 469 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-252 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-273 kamper · 116 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: ØsterrikeNations LeagueLandslag · Østerrike · 2026-276.03
Kamper
3
Minutter
116
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
75.86206896551724
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 3 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueØsterrike
    116 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueØsterrike
4,66

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueØsterrike
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueØsterrike
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueØsterrike
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueØsterrike
75,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Østerrike · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
116
Kaptein
Nei
Vurdering
6,03

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
58
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75,9 %
Taklinger
6
Vunne dueller
7

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2024-251 turnering · 2 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueØsterrike
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueØsterrike
3,5

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueØsterrike
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueØsterrike
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueØsterrike
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueØsterrike
92,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Østerrike · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Nei
Vurdering
7,50

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
193
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
92,7 %
Taklinger
7
Vunne dueller
19

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20243 turneringer · 8 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Privatlandskamper.

Spilletid fordelt på turneringer

  • PrivatlandskamperØsterrike
    225 min · 48 %
  • Euro ChampionshipØsterrike
    175 min · 37,3 %Lite datagrunnlag
  • World Cup - Qualification EuropeØsterrike
    69 min · 14,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

PrivatlandskamperØsterrike
2,8
Euro ChampionshipØsterrike
2,06
World Cup - Qualification EuropeØsterrike
3,91

Brudd / 90

PrivatlandskamperØsterrike
–
Euro ChampionshipØsterrike
2,06
World Cup - Qualification EuropeØsterrike
–

Blokkeringer / 90

PrivatlandskamperØsterrike
–
Euro ChampionshipØsterrike
1,03
World Cup - Qualification EuropeØsterrike
–

Vunne dueller

PrivatlandskamperØsterrike
–
Euro ChampionshipØsterrike
55,6 %
World Cup - Qualification EuropeØsterrike
60 %

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperØsterrike
90,3 %
Euro ChampionshipØsterrike
–
World Cup - Qualification EuropeØsterrike
91 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Østerrike · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
225
Kaptein
Nei
Vurdering
6,86

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
196
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90,3 %
Taklinger
7
Vunne dueller
11

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Østerrike · Defender · nr. 2

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
2
Kamper
3
Fra start
2
Minutter
175
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
115
Nøkkelpasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Blokkeringer
2
Brudd
4
Dueller
18
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Østerrike · Defender · nr. 2

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
2
Kamper
1
Fra start
1
Minutter
69
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,50

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
57
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
91 %
Taklinger
3
Dueller
10
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20232 turneringer · 8 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship - Qualification.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro Championship - QualificationØsterrike
    393 min · 93,3 %
  • PrivatlandskamperØsterrike
    28 min · 6,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationØsterrike
1,15
PrivatlandskamperØsterrike
6,43

Brudd / 90

Euro Championship - QualificationØsterrike
0,92
PrivatlandskamperØsterrike
–

Blokkeringer / 90

Euro Championship - QualificationØsterrike
0,23
PrivatlandskamperØsterrike
–

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationØsterrike
48,8 %
PrivatlandskamperØsterrike
–

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationØsterrike
–
PrivatlandskamperØsterrike
76,2 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Østerrike · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
5
Minutter
393
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,76

Angrep

Mål
0
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
208
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Blokkeringer
1
Brudd
4
Dueller
41
Vunne dueller
20
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
7
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Østerrike · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
28
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
21

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76,2 %
Taklinger
2
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipØsterrike
    240 min · 100 %
  • World Cup - Qualification EuropeØsterrike
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Euro ChampionshipØsterrike
0,38
World Cup - Qualification EuropeØsterrike
–

Brudd / 90

Euro ChampionshipØsterrike
2,63
World Cup - Qualification EuropeØsterrike
–

Blokkeringer / 90

Euro ChampionshipØsterrike
0
World Cup - Qualification EuropeØsterrike
–

Vunne dueller

Euro ChampionshipØsterrike
37,5 %
World Cup - Qualification EuropeØsterrike
–

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipØsterrike
76 %
World Cup - Qualification EuropeØsterrike
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Østerrike · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
240
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Mål
0
Skudd
4
Skudd på mål
0
Pasninger
117
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Taklinger
1
Blokkeringer
0
Brudd
7
Dueller
8
Vunne dueller
3

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Østerrike · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeØsterrike
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeØsterrike
–

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeØsterrike
1,5

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeØsterrike
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeØsterrike
53,3 %

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeØsterrike
82 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Østerrike · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Mål
0
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
97
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82 %
Brudd
3
Dueller
15
Vunne dueller
8

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Leeds → Werder Bremenfre 4. juli 2025Lån
  2. →Borussia Mönchengladbach → Leedsman 1. juli 2024Ikke oppgitt
  3. →Leeds → Borussia Mönchengladbachman 31. juli 2023Lån
  4. →Red Bull Salzburg → Leedstir 3. januar 2023€ 12M
  5. →Sevilla → Red Bull Salzburgtir 13. august 2019€ 11.5M
  6. →Ajax → Sevillaman 1. juli 2019€ 10.5M
  7. →Ajax → Sevillaons 16. januar 2019Lån
  8. →Rapid Vienna → Ajaxtor 24. august 2017€ 7.5M
Kamplogg

Siste kamper – landslag

28 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
4. oktober · Østerrike–KosovoNations League · 2026-27136.6
1. oktober · Østerrike–Rep. Of IrelandNations League · 2026-27455.8
27. september · Østerrike–KosovoNations League · 2026-27586.1
10. juni · Østerrike–San MarinoVM-kvalifisering Europa · 2024––
7. juni · Østerrike–RomaniaVM-kvalifisering Europa · 2024697.5
17. november · Østerrike–SloveniaNations League · 2024-25907.7
14. november · Østerrike–KazakhstanNations League · 2024-25––
9. september · Østerrike–NorgeNations League · 2024-25––
6. september · Østerrike–SloveniaNations League · 2024-25907.3
2. juli · Østerrike–TyrkiaEuropamesterskapet · 2024266.9
25. juni · Østerrike–NederlandEuropamesterskapet · 2024906.9
21. juni · Østerrike–PolenEuropamesterskapet · 2024––
17. juni · Østerrike–FrankrikeEuropamesterskapet · 2024596.3
8. juni · Østerrike–SveitsPrivatlandskamper · 2024236.9
4. juni · Østerrike–SerbiaPrivatlandskamper · 2024616.9
26. mars · Østerrike–TyrkiaPrivatlandskamper · 2024966.9
23. mars · Østerrike–SlovakiaPrivatlandskamper · 2024456.7
21. november · Østerrike–TysklandPrivatlandskamper · 2023287.0
16. november · Østerrike–EstoniaEM-kvalifisering · 2023907.9
16. oktober · Østerrike–AzerbaijanEM-kvalifisering · 2023906.9
13. oktober · Østerrike–BelgiaEM-kvalifisering · 2023716.2
12. september · Østerrike–SverigeEM-kvalifisering · 2023186.2
7. september · Østerrike–MoldovaPrivatlandskamper · 2023––
20. juni · Østerrike–SverigeEM-kvalifisering · 2023456.7
17. juni · Østerrike–BelgiaEM-kvalifisering · 2023456.5
24. mars · Østerrike–AzerbaijanEM-kvalifisering · 2023346.9
12. oktober · Østerrike–DanmarkVM-kvalifisering Europa · 2020––
9. oktober · Østerrike–Faroe IslandsVM-kvalifisering Europa · 2020––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 14 tilgjengelige sesonger, 25 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.