Portrett av Aleksandar Jovanović
Spillerprofil · komplett datakort

Aleksandar Jovanović

KeeperTilgjengelig
Født6. desember 1992 · 33 årNasjonalitetSerbiaHøyde192 cmVekt86 kg
66Kamper
5 730Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2023-24
Redninger / 90
03,7
3,08–
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
01,5
1,25–
Kampvurdering
510
6,94–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.2Celta V6.9Real Ma5.7Villarr7.7Real Be6.4Leganes6.9FC Vadu6.2Dnipro-6.2AZ Alkm7.2AZ Alkm6.7Dnipro-
  1. Leganes6.4 vurdering
    18. mai 2019 · 90 min
  2. FC Vaduz6.9 vurdering
    8. sep. 2022 · 90 min
  3. Dnipro-16.2 vurdering
    15. sep. 2022 · 90 min
  4. AZ Alkmaar6.2 vurdering
    6. okt. 2022 · 90 min
  5. AZ Alkmaar7.2 vurdering
    13. okt. 2022 · 90 min
  6. Dnipro-16.7 vurdering
    27. okt. 2022 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,00MINUTTER1 0802018-191802021-228402022-233902023-243 2402024-25
  1. 2018-190,00 målpoeng / 90
    1 080 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    840 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,00 målpoeng / 90
    390 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    3 240 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-1912 kamper · 1 080 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-222 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-239 kamper · 840 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-244 kamper · 390 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2539 kamper · 3 240 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

11 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

4 turneringer
FK Partizan logoChampions LeagueKlubb · FK Partizan · 2024-256.94
Kamper
13
Minutter
1080
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
–
FK Partizan logoConference LeagueKlubb · FK Partizan · 2024-256.94
Kamper
13
Minutter
1080
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
–
FK Partizan logoEuropa LeagueKlubb · FK Partizan · 2024-256.94
Kamper
13
Minutter
1080
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
–
Flagg: SerbiaVM-kvalifisering EuropaLandslag · Serbia · 2018–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-253 turneringer · 39 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFK Partizan
    1 080 min · 33,3 %
  • UEFA Europa Conference LeagueFK Partizan
    1 080 min · 33,3 %
  • UEFA Europa LeagueFK Partizan
    1 080 min · 33,3 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueFK Partizan
3,08
UEFA Europa Conference LeagueFK Partizan
3,08
UEFA Europa LeagueFK Partizan
3,08

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueFK Partizan
1,25
UEFA Europa Conference LeagueFK Partizan
1,25
UEFA Europa LeagueFK Partizan
1,25

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFK Partizan
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Partizan
–
UEFA Europa LeagueFK Partizan
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueFK Partizan
6,94
UEFA Europa Conference LeagueFK Partizan
6,94
UEFA Europa LeagueFK Partizan
6,94

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FK Partizan · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
13
Fra start
13
Minutter
1 080
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,94

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
304
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
4
Vunne dueller
4
Redninger
37
Baklengsmål
15

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FK Partizan · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
13
Fra start
13
Minutter
1 080
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,94

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
304
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
4
Vunne dueller
4
Redninger
37
Baklengsmål
15

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Partizan · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
13
Fra start
13
Minutter
1 080
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,94

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
304
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
4
Vunne dueller
4
Redninger
37
Baklengsmål
15

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
2
Røde kort
0
2023-241 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFK Partizan
    390 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Partizan
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueFK Partizan
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFK Partizan
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueFK Partizan
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FK Partizan · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
390
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-233 turneringer · 9 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueApollon Limassol
    450 min · 53,6 %
  • UEFA Europa LeagueApollon Limassol
    210 min · 25 %
  • UEFA Champions LeagueApollon Limassol
    180 min · 21,4 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueApollon Limassol
2,2
UEFA Europa LeagueApollon Limassol
–
UEFA Champions LeagueApollon Limassol
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueApollon Limassol
1,4
UEFA Europa LeagueApollon Limassol
–
UEFA Champions LeagueApollon Limassol
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueApollon Limassol
–
UEFA Europa LeagueApollon Limassol
–
UEFA Champions LeagueApollon Limassol
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueApollon Limassol
6,70
UEFA Europa LeagueApollon Limassol
–
UEFA Champions LeagueApollon Limassol
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Apollon Limassol · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
450
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Pasninger
139
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
11
Baklengsmål
7

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Apollon Limassol · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Apollon Limassol · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueApollon Limassol
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueApollon Limassol
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueApollon Limassol
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueApollon Limassol
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueApollon Limassol
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Apollon Limassol · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaHuesca
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

La LigaHuesca
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

La LigaHuesca
–

Pasningspresisjon

La LigaHuesca
–

Kampvurdering

La LigaHuesca
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Huesca · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 12 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaHuesca
    1 080 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

La LigaHuesca
2,33

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

La LigaHuesca
1,58

Pasningspresisjon

La LigaHuesca
–

Kampvurdering

La LigaHuesca
6,40

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Huesca · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
12
Fra start
12
Minutter
1 080
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
20
Kaptein
Nei
Vurdering
6,40

Angrep

Mål
0
Pasninger
309
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
5
Vunne dueller
4
Redninger
28
Baklengsmål
19

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeSerbia
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeSerbia
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeSerbia
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSerbia
–

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeSerbia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Serbia · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
10
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

9 registrert
  1. →FK Partizan → Kocaelisporman 30. juni 2025Permanent overgang
  2. →Apollon Limassol → FK Partizanlør 1. juli 2023Ikke oppgitt
  3. →Huesca → Apollon Limassoltir 15. september 2020Ikke oppgitt
  4. →Deportivo La Coruna → Huescalør 8. august 2020Ikke oppgitt
  5. →Huesca → Deportivo La Corunafre 31. januar 2020Lån
  6. →Huesca → Aarhusman 2. september 2019Lån
  7. →Aarhus → Huescatir 28. august 2018Ikke oppgitt
  8. →Radnicki NIS → Aarhusfre 1. juli 2016Ikke oppgitt
  9. →Ukjent → Radnicki NISons 1. juli 2015Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

26 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag23. mars · Serbia–ØsterrikeNations League · 2024-25––
Landslag20. mars · Serbia–ØsterrikeNations League · 2024-25––
Landslag18. november · Serbia–DanmarkNations League · 2024-25––
Landslag15. november · Serbia–SveitsNations League · 2024-25––
Landslag15. oktober · Serbia–SpaniaNations League · 2024-25––
Landslag12. oktober · Serbia–SveitsNations League · 2024-25––
Landslag8. september · Serbia–DanmarkNations League · 2024-25––
Landslag5. september · Serbia–SpaniaNations League · 2024-25––
Klubb3. november · Apollon Limassol–FC VaduzConference League · 2022-23––
Klubb27. oktober · Apollon Limassol–Dnipro-1Conference League · 2022-23906.7
Klubb13. oktober · Apollon Limassol–AZ AlkmaarConference League · 2022-23907.2
Klubb6. oktober · Apollon Limassol–AZ AlkmaarConference League · 2022-23906.2
Klubb15. september · Apollon Limassol–Dnipro-1Conference League · 2022-23906.2
Klubb8. september · Apollon Limassol–FC VaduzConference League · 2022-23906.9
Klubb18. mai · Huesca–LeganesLa Liga · 2018-19906.4
Klubb12. mai · Huesca–Real BetisLa Liga · 2018-19907.7
Klubb16. desember · Huesca–VillarrealLa Liga · 2018-19905.7
Klubb9. desember · Huesca–Real MadridLa Liga · 2018-19906.9
Klubb1. desember · Huesca–Celta VigoLa Liga · 2018-19906.2
Klubb24. november · Huesca–LevanteLa Liga · 2018-19906.1
Klubb11. november · Huesca–AlavesLa Liga · 2018-19906.3
Klubb4. november · Huesca–GetafeLa Liga · 2018-19906.4
Klubb28. oktober · Huesca–SevillaLa Liga · 2018-19906.1
Klubb21. oktober · Huesca–EspanyolLa Liga · 2018-19905.9
Klubb7. oktober · Huesca–ValladolidLa Liga · 2018-19906.5
Klubb30. september · Huesca–GironaLa Liga · 2018-19906.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 11 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Aleksandar Jovanović: statistikk, kamper og karriere | Coro