Portrett av Filip Ugrinic
Spillerprofil · komplett datakort

Filip Ugrinic

MidtbaneTilgjengelig
Født5. januar 1999 · 27 årNasjonalitetSveitsHøyde184 cmVekt88 kg
72Kamper
4 130Minutter
4Mål
6Målgivende
0,22Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
01,7
0,741,37
Pasningspresisjon
0100
89,8 %83 %
Taklinger / 90
02,5
2,081,49
Vellykkede driblinger
0100
–65,4 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.5Real Be6.9Deporti5.9Barcelo7.0Sevilla6.7Alaves6.3Real So6.4Racing 6.8Athleti6.3Villarr6.8Elche
  1. Alaves6.7 vurdering
    15. sep. 2026 · 90 min
  2. Real Sociedad6.3 vurdering
    20. sep. 2026 · 46 min
  3. Racing Santander6.4 vurdering
    11. okt. 2026 · 58 min
  4. Athletic Club6.8 vurdering
    17. okt. 2026 · 4 min
  5. Villarreal6.3 vurdering
    24. okt. 2026 · 13 min
  6. Elche6.8 vurdering
    1. nov. 2026 · 12 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,490,320,180,00MINUTTER682017-18672018-191802021-22902022-233420237372023-248362024-251 5132025-266052026-27
  1. 2022-230,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20230,00 målpoeng / 90
    34 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,49 målpoeng / 90
    737 min · 3 mål · 1 målgivende
  4. 2024-250,32 målpoeng / 90
    836 min · 1 mål · 2 målgivende
  5. 2025-260,18 målpoeng / 90
    1 513 min · 0 mål · 3 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    605 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-181 kamper · 68 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-191 kamper · 67 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-222 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-233 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20232 kamper · 34 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-249 kamper · 737 min · 3 mål · 1 målgivende · 0,49/90
  • 2024-2511 kamper · 836 min · 1 mål · 2 målgivende · 0,32/90
  • 2025-2627 kamper · 1 513 min · 0 mål · 3 målgivende · 0,18/90
  • 2026-2711 kamper · 605 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

11 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Valencia logoLa LigaKlubb · Valencia · 2026-276.64
Kamper
11
Minutter
605
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
89.81481481481481
Flagg: SveitsNations LeagueLandslag · Sveits · 2024-256.44
Kamper
2
Minutter
68
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
78.94736842105263
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 11 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaValencia
    605 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

La LigaValencia
0

Nøkkelpasninger / 90

La LigaValencia
0,74

Pasningspresisjon

La LigaValencia
89,8 %

Taklinger / 90

La LigaValencia
2,08

Vunne dueller

La LigaValencia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Valencia · M

Spilletid

Kamper
11
Fra start
7
Minutter
605
Kaptein
Nei
Vurdering
6,64

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
3
Pasninger
324
Nøkkelpasninger
5
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89,8 %
Taklinger
14
Vunne dueller
30

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 27 kamper · 0 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaValencia
    1 513 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

La LigaValencia
0,18

Nøkkelpasninger / 90

La LigaValencia
1,37

Pasningspresisjon

La LigaValencia
83 %

Taklinger / 90

La LigaValencia
1,49

Vunne dueller

La LigaValencia
54,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Valencia · Midfielder · nr. 23

Spilletid

Draktnummer
23
Kamper
27
Fra start
17
Minutter
1 513
Innbytter
10
Byttet ut
14
På benken
14
Kaptein
Nei
Vurdering
6,79

Angrep

Mål
0
Målgivende
3
Skudd
12
Skudd på mål
3
Pasninger
654
Nøkkelpasninger
23
Driblinger
26
Vellykkede driblinger
17
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83 %
Taklinger
25
Blokkeringer
4
Brudd
11
Dueller
130
Vunne dueller
71
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
13
Frispark begått
17
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 11 kamper · – mål · 2 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    768 min · 91,9 %
  • UEFA Nations LeagueSveits
    68 min · 8,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
0,35
UEFA Nations LeagueSveits
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
2,23
UEFA Nations LeagueSveits
1,32

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–
UEFA Nations LeagueSveits
78,9 %

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
1,29
UEFA Nations LeagueSveits
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
45,5 %
UEFA Nations LeagueSveits
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Midfielder

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
768
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,06

Angrep

Mål
1
Målgivende
2
Skudd
8
Skudd på mål
4
Pasninger
351
Nøkkelpasninger
19
Driblinger
16
Vellykkede driblinger
9
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
11
Brudd
6
Dueller
66
Vunne dueller
30
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
7
Gule kort
3
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Sveits · M

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
68
Kaptein
Nei
Vurdering
6,44

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
19
Nøkkelpasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78,9 %
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 9 kamper · 3 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    691 min · 93,8 %
  • UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
    46 min · 6,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
0,39
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
1,17
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
5,87

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
2,6
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
1,96

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
47,8 %
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
100 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
691
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,15

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
6
Skudd på mål
4
Pasninger
269
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
14
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
20
Blokkeringer
4
Brudd
5
Dueller
67
Vunne dueller
32
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
7
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · BSC Young Boys · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
46
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
27
Nøkkelpasninger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
1
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationSveits
    34 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationSveits
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationSveits
–

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationSveits
–

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationSveits
–

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationSveits
50 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Sveits · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
34
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,55

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
11
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
4
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
2

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
37,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · BSC Young Boys · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,47

Angrep

Mål
0
Pasninger
33
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
2
Dueller
8
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Luzern
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Luzern
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Luzern
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Luzern
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Luzern
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Luzern
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Luzern · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC Luzern
    67 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC Luzern
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Luzern
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Luzern
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Luzern
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Luzern
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Luzern · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
67
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC Luzern
    68 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC Luzern
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Luzern
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Luzern
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Luzern
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Luzern
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Luzern · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
68
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →BSC Young Boys → Valenciafre 8. august 2025Permanent overgang
  2. →BSC Young Boys → Valenciator 7. august 2025Permanent overgang
  3. →Young Boys → Valenciator 7. august 2025Permanent overgang
  4. →FC Luzern → BSC Young Boysfre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  5. →Emmen → FC Luzernons 1. juli 2020Ikke oppgitt
  6. →FC Luzern → Emmenman 1. juli 2019Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

72 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb1. november · Valencia–ElcheLa Liga · 2026-27126.8
Klubb24. oktober · Valencia–VillarrealLa Liga · 2026-27136.3
Klubb17. oktober · Valencia–Athletic ClubLa Liga · 2026-2746.8
Klubb11. oktober · Valencia–Racing SantanderLa Liga · 2026-27586.4
Klubb20. september · Valencia–Real SociedadLa Liga · 2026-27466.3
Klubb15. september · Valencia–AlavesLa Liga · 2026-27906.7
Klubb11. september · Valencia–SevillaLa Liga · 2026-27907.0
Klubb6. september · Valencia–BarcelonaLa Liga · 2026-27905.9
Klubb30. august · Valencia–Deportivo La CorunaLa Liga · 2026-27936.9
Klubb25. august · Valencia–Real BetisLa Liga · 2026-27406.5
Klubb22. august · Valencia–Celta VigoLa Liga · 2026-27697.3
Klubb23. mai · Valencia–BarcelonaLa Liga · 2025-26906.9
Klubb17. mai · Valencia–Real SociedadLa Liga · 2025-26736.3
Klubb14. mai · Valencia–Rayo VallecanoLa Liga · 2025-26296.7
Klubb10. mai · Valencia–Athletic ClubLa Liga · 2025-26206.7
Klubb2. mai · Valencia–Atletico MadridLa Liga · 2025-26596.9
Klubb25. april · Valencia–GironaLa Liga · 2025-26258.2
Klubb21. april · Valencia–MallorcaLa Liga · 2025-26606.9
Klubb11. april · Valencia–ElcheLa Liga · 2025-26906.6
Klubb5. april · Valencia–Celta VigoLa Liga · 2025-26276.7
Klubb14. mars · Valencia–OviedoLa Liga · 2025-26566.6
Klubb8. mars · Valencia–AlavesLa Liga · 2025-26747.2
Klubb1. mars · Valencia–OsasunaLa Liga · 2025-26777.2
Klubb22. februar · Valencia–VillarrealLa Liga · 2025-26706.3
Klubb15. februar · Valencia–LevanteLa Liga · 2025-26586.7
Klubb8. februar · Valencia–Real MadridLa Liga · 2025-26816.6
Klubb1. februar · Valencia–Real BetisLa Liga · 2025-26906.7
Klubb24. januar · Valencia–EspanyolLa Liga · 2025-26887.2
Klubb18. januar · Valencia–GetafeLa Liga · 2025-26877.21
Klubb10. januar · Valencia–ElcheLa Liga · 2025-26776.6
Klubb19. desember · Valencia–MallorcaLa Liga · 2025-26726.6
Klubb13. desember · Valencia–Atletico MadridLa Liga · 2025-26726.2
Klubb7. desember · Valencia–SevillaLa Liga · 2025-26277.01
Klubb1. desember · Valencia–Rayo VallecanoLa Liga · 2025-26166.7
Klubb21. november · Valencia–LevanteLa Liga · 2025-26––
Klubb4. oktober · Valencia–GironaLa Liga · 2025-26––
Klubb30. september · Valencia–OviedoLa Liga · 2025-26––
Klubb23. september · Valencia–EspanyolLa Liga · 2025-26307.01
Klubb20. september · Valencia–Athletic ClubLa Liga · 2025-26––
Klubb14. september · Valencia–BarcelonaLa Liga · 2025-26336.6
Klubb24. august · Valencia–OsasunaLa Liga · 2025-26236.6
Klubb16. august · Valencia–Real SociedadLa Liga · 2025-2696.3
Klubb22. januar · BSC Young Boys–CelticChampions League · 2024-25907.2
Klubb11. desember · BSC Young Boys–VfB StuttgartChampions League · 2024-25906.3
Klubb26. november · BSC Young Boys–AtalantaChampions League · 2024-25906.91
Landslag18. november · Sveits–SpaniaNations League · 2024-25456.3
Klubb6. november · BSC Young Boys–Shakhtar DonetskChampions League · 2024-25906.6
Klubb23. oktober · BSC Young Boys–InterChampions League · 2024-25907.3
Landslag15. oktober · Sveits–DanmarkNations League · 2024-25236.7
Landslag12. oktober · Sveits–SerbiaNations League · 2024-25––
Klubb1. oktober · BSC Young Boys–BarcelonaChampions League · 2024-25586.0
Klubb17. september · BSC Young Boys–Aston VillaChampions League · 2024-25907.5
Landslag8. september · Sveits–SpaniaNations League · 2024-25––
Landslag5. september · Sveits–DanmarkNations League · 2024-25––
Klubb27. august · BSC Young Boys–GalatasarayChampions League · 2024-25807.3
Klubb21. august · BSC Young Boys–GalatasarayChampions League · 2024-25908.711
Landslag4. juni · Sveits–EstoniaPrivatlandskamper · 2024––
Klubb15. februar · BSC Young Boys–Sporting CPEuropa League · 2023-24457.51
Klubb13. desember · BSC Young Boys–RB LeipzigChampions League · 2023-24706.9
Klubb28. november · BSC Young Boys–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2023-24907.7
Landslag21. november · Sveits–RomaniaEM-kvalifisering · 2023286.9
Landslag18. november · Sveits–KosovoEM-kvalifisering · 2023116.3
Landslag15. november · Sveits–IsraelEM-kvalifisering · 2023––
Klubb7. november · BSC Young Boys–Manchester CityChampions League · 2023-24886.3
Klubb25. oktober · BSC Young Boys–Manchester CityChampions League · 2023-24907.0
Klubb4. oktober · BSC Young Boys–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2023-24907.71
Klubb19. september · BSC Young Boys–RB LeipzigChampions League · 2023-24907.21
Klubb29. august · BSC Young Boys–Maccabi HaifaChampions League · 2023-24837.71
Klubb23. august · BSC Young Boys–Maccabi HaifaChampions League · 2023-24906.6
Klubb25. august · BSC Young Boys–AnderlechtConference League · 2022-23646.5
Klubb18. august · BSC Young Boys–AnderlechtConference League · 2022-23136.3
Klubb11. august · BSC Young Boys–KuPSConference League · 2022-23136.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 11 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.