Portrett av Karl Jakob Hein
Spillerprofil · komplett datakort

Karl Hein

Fullt navn: Karl Jakob Hein

KeeperTilgjengelig
Født13. april 2002 · 24 årNasjonalitetEstlandHøyde193 cmVekt86 kg
33Kamper
2 565Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2024-25
Pasningspresisjon
0100
63 %60,7 %
Kampvurdering
510
7,277,62

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68108.9Slovaki6.6Israel6.6Israel6.9Norge8.3Italy7.3Italy6.6Moldova6.2Norge7.6Island6.9Bulgari
  1. Italy8.3 vurdering
    5. sep. 2025 · 90 min
  2. Italy7.3 vurdering
    11. okt. 2025 · 90 min
  3. Moldova6.6 vurdering
    14. okt. 2025 · 90 min
  4. Norge6.2 vurdering
    13. nov. 2025 · 90 min
  5. Island7.6 vurdering
    26. sep. 2026 · 90 min
  6. Bulgaria6.9 vurdering
    29. sep. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,00MINUTTER360202067520245402024-251802026-27
  1. 20200,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20240,00 målpoeng / 90
    675 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,00 målpoeng / 90
    540 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2026-270,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20204 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20239 kamper · 810 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 20248 kamper · 675 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-256 kamper · 540 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-272 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: EstoniaNations LeagueLandslag · Estonia · 2026-277.26
Kamper
2
Minutter
180
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
62.96296296296296
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueEstonia
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Nations LeagueEstonia
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Nations LeagueEstonia
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueEstonia
63 %

Kampvurdering

UEFA Nations LeagueEstonia
7,27

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Estonia · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Nei
Vurdering
7,27

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
81
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
63 %
Taklinger
0
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 6 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueEstonia
    540 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Nations LeagueEstonia
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Nations LeagueEstonia
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueEstonia
60,7 %

Kampvurdering

UEFA Nations LeagueEstonia
7,62

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Estonia · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Kaptein
Nei
Vurdering
7,62

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
267

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
60,7 %
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20242 turneringer · 8 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeEstonia
    585 min · 86,7 %
  • PrivatlandskamperEstonia
    90 min · 13,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeEstonia
4,31
PrivatlandskamperEstonia
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeEstonia
2,77
PrivatlandskamperEstonia
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeEstonia
74 %
PrivatlandskamperEstonia
57,7 %

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeEstonia
6,93
PrivatlandskamperEstonia
7,00

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Estonia · Goalkeeper · nr. 1

Spilletid

Draktnummer
1
Kamper
7
Fra start
7
Minutter
585
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,93

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
287
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
74 %
Dueller
6
Vunne dueller
5
Redninger
28
Baklengsmål
18

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Straffer begått
1
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Estonia · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Ja
Vurdering
7,00

Angrep

Pasninger
26

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
57,7 %

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 9 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationEstonia
    810 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Euro Championship - QualificationEstonia
3,67

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro Championship - QualificationEstonia
3

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationEstonia
–

Kampvurdering

Euro Championship - QualificationEstonia
6,31

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Estonia · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
810
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,31

Angrep

Pasninger
320
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
3
Vunne dueller
3
Redninger
33
Baklengsmål
27

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
0
Røde kort
0
20201 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeEstonia
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeEstonia
4

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeEstonia
1,5

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeEstonia
–

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeEstonia
7,20

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Estonia · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Mål
0
Pasninger
130
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
4
Vunne dueller
4
Redninger
16
Baklengsmål
6

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Arsenal → Werder Bremenfre 22. august 2025Lån
  2. →Valladolid → Arsenaltir 1. juli 2025Tilbake fra lån
  3. →Real Valladolid → Arsenaltir 1. juli 2025Tilbake fra lån
  4. →Valladolid → Arsenalsøn 29. juni 2025Tilbake fra lån
  5. →Arsenal → Valladolidtir 13. august 2024Lån
  6. →Reading → Arsenalfre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  7. →Arsenal → Readingman 24. januar 2022Lån
Kamplogg

Siste kamper – landslag

22 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
3. oktober · Estonia–LuxembourgNations League · 2026-270–
29. september · Estonia–BulgariaNations League · 2026-27906.9
26. september · Estonia–IslandNations League · 2026-27907.6
13. november · Estonia–NorgeVM-kvalifisering Europa · 2024906.2
14. oktober · Estonia–MoldovaVM-kvalifisering Europa · 2024906.6
11. oktober · Estonia–ItalyVM-kvalifisering Europa · 2024907.3
5. september · Estonia–ItalyVM-kvalifisering Europa · 2024908.3
9. juni · Estonia–NorgeVM-kvalifisering Europa · 2024906.9
6. juni · Estonia–IsraelVM-kvalifisering Europa · 2024906.6
25. mars · Estonia–MoldovaVM-kvalifisering Europa · 2024––
22. mars · Estonia–IsraelVM-kvalifisering Europa · 2024456.6
19. november · Estonia–SlovakiaNations League · 2024-25908.9
16. november · Estonia–AzerbaijanNations League · 2024-25907.3
14. oktober · Estonia–SverigeNations League · 2024-25907.6
11. oktober · Estonia–AzerbaijanNations League · 2024-25907.3
8. september · Estonia–SverigeNations League · 2024-25907.3
5. september · Estonia–SlovakiaNations League · 2024-25907.3
4. juni · Estonia–SveitsPrivatlandskamper · 2024––
26. mars · Estonia–FinlandPrivatlandskamper · 2024907.0
21. mars · Estonia–PolenEM-kvalifisering · 2023906.2
19. november · Estonia–SverigeEM-kvalifisering · 2023906.5
16. november · Estonia–ØsterrikeEM-kvalifisering · 2023906.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 17 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Karl Hein: statistikk, kamper og karriere | Coro