Portrett av Bojan Miovski
Spillerprofil · komplett datakort

Bojan Miovski

AngrepTilgjengelig
Født24. juni 1999 · 27 årNasjonalitetNord-MakedoniaHøyde189 cmVekt76 kg
59Kamper
1 893Minutter
7Mål
2Målgivende
0,43Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Målpoeng / 90
01
00,32
Skudd / 90
01
00,63
Skudd på mål
0100
–50 %
Vellykkede driblinger
0100
–40 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Brann5.9AS Roma6.7SC Brag7.6Ferencv5.9Ludogor6.2FC Port6.4Falkirk6.5Kilmarn6.5ST John6.4Heart O
  1. Ludogorets5.9 vurdering
    22. jan. 2026 · 26 min
  2. FC Porto6.2 vurdering
    29. jan. 2026 · 32 min
  3. Falkirk6.4 vurdering
    2. sep. 2026 · 10 min
  4. Kilmarnock6.5 vurdering
    10. okt. 2026 · 2 min
  5. ST Johnstone6.5 vurdering
    24. okt. 2026 · 10 min
  6. Heart Of Midlothian6.4 vurdering
    28. okt. 2026 · 5 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 901,060,230,320,00MINUTTER4252023-241 1562024-252852025-26272026-27
  1. 2023-241,06 målpoeng / 90
    425 min · 4 mål · 1 målgivende
  2. 2024-250,23 målpoeng / 90
    1 156 min · 2 mål · 1 målgivende
  3. 2025-260,32 målpoeng / 90
    285 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2026-270,00 målpoeng / 90
    27 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2023-247 kamper · 425 min · 4 mål · 1 målgivende · 1,06/90
  • 2024-2536 kamper · 1 156 min · 2 mål · 1 målgivende · 0,23/90
  • 2025-269 kamper · 285 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,32/90
  • 2026-274 kamper · 27 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Rangers logoSkotsk PremiershipKlubb · Rangers · 2026-276.45
Kamper
4
Minutter
27
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
77.77777777777777
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 4 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Scottish Premiership.

Registrert spilletid

  • Scottish PremiershipRangers
    27 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Scottish PremiershipRangers
0

Skudd / 90

Scottish PremiershipRangers
0

Skudd på mål

Scottish PremiershipRangers
–

Nøkkelpasninger / 90

Scottish PremiershipRangers
0

Vellykkede driblinger

Scottish PremiershipRangers
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Scottish Premiership
  • Klubb · Rangers · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
0
Minutter
27
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
9
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77,8 %
Taklinger
0
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 9 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueRangers
    241 min · 84,6 %
  • La LigaGirona
    44 min · 15,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueRangers
0,37
La LigaGirona
0

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueRangers
0,75
La LigaGirona
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueRangers
50 %
La LigaGirona
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueRangers
–
La LigaGirona
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueRangers
44,4 %
La LigaGirona
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rangers · Attacker · nr. 28

Spilletid

Draktnummer
28
Kamper
8
Fra start
1
Minutter
241
Innbytter
7
Byttet ut
1
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
45
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
71 %
Taklinger
4
Dueller
35
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Girona · Attacker · nr. 19

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
19
Kamper
1
Fra start
1
Minutter
44
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
3
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66 %
Dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 36 kamper · – mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i La Liga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • La LigaGirona
    881 min · 76,2 %
  • UEFA Champions LeagueGirona
    275 min · 23,8 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

La LigaGirona
0,31
UEFA Champions LeagueGirona
–

Skudd / 90

La LigaGirona
0,82
UEFA Champions LeagueGirona
2,29

Skudd på mål

La LigaGirona
50 %
UEFA Champions LeagueGirona
71,4 %

Nøkkelpasninger / 90

La LigaGirona
0,41
UEFA Champions LeagueGirona
–

Vellykkede driblinger

La LigaGirona
50 %
UEFA Champions LeagueGirona
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Girona · Attacker

Spilletid

Kamper
30
Fra start
21
Minutter
881
Innbytter
9
Kaptein
Nei
Vurdering
6,67

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
8
Skudd på mål
4
Pasninger
109
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Brudd
2
Dueller
81
Vunne dueller
33
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
11
Frispark begått
13
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Girona · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
4
Minutter
275
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Målgivende
0
Skudd
7
Skudd på mål
5
Pasninger
40
Driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
1

Ball og forsvar

Dueller
25
Vunne dueller
11
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
4
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 7 kamper · 4 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueAberdeen
    245 min · 57,6 %
  • UEFA Europa LeagueAberdeen
    180 min · 42,4 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueAberdeen
1,1
UEFA Europa LeagueAberdeen
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueAberdeen
1,84
UEFA Europa LeagueAberdeen
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueAberdeen
80 %
UEFA Europa LeagueAberdeen
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueAberdeen
1,1
UEFA Europa LeagueAberdeen
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueAberdeen
60 %
UEFA Europa LeagueAberdeen
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Aberdeen · Attacker

Spilletid

Kamper
5
Fra start
3
Minutter
245
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
5
Skudd på mål
4
Pasninger
46
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
1
Dueller
24
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Aberdeen · Attacker

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

10 registrert
  1. →Girona → Rangerslør 30. august 2025Permanent overgang
  2. →Girona → Rangerstor 28. august 2025Permanent overgang
  3. →Aberdeen → Gironator 15. august 2024€ 6.5M
  4. →MTK Budapest → Aberdeenfre 1. juli 2022€ 600K
  5. →Renova → MTK Budapestons 1. juli 2020Ikke oppgitt
  6. →Makedonija GjP → Renovafre 1. februar 2019Ikke oppgitt
  7. →FK Rabotnicki → Makedonija GjPlør 16. juni 2018Ikke oppgitt
  8. →Qarabag → FK Rabotnickitor 1. februar 2018Ikke oppgitt
  9. →FK Rabotnicki → Qarabagons 30. august 2017Lån
  10. →Bregalnica Štip → FK Rabotnickilør 1. juli 2017Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

57 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
28. oktober · Rangers–Heart Of MidlothianSkotsk Premiership · 2026-2756.4
24. oktober · Rangers–ST JohnstoneSkotsk Premiership · 2026-27106.5
17. oktober · Rangers–DundeeSkotsk Premiership · 2026-270–
10. oktober · Rangers–KilmarnockSkotsk Premiership · 2026-2726.5
20. september · Rangers–CelticSkotsk Premiership · 2026-270–
2. september · Rangers–FalkirkSkotsk Premiership · 2026-27106.4
31. juli · Rangers–Dundee UtdSkotsk Premiership · 2026-27––
29. januar · Rangers–FC PortoEuropa League · 2025-26326.2
22. januar · Rangers–LudogoretsEuropa League · 2025-26265.9
11. desember · Rangers–Ferencvarosi TCEuropa League · 2025-26677.61
27. november · Rangers–SC BragaEuropa League · 2025-26136.7
6. november · Rangers–AS RomaEuropa League · 2025-26175.9
23. oktober · Rangers–BrannEuropa League · 2025-26266.7
2. oktober · Rangers–Sturm GrazEuropa League · 2025-26456.5
25. september · Rangers–GenkEuropa League · 2025-26156.5
15. august · Girona–Rayo VallecanoLa Liga · 2025-26446.5
18. mai · Girona–Real SociedadLa Liga · 2024-25––
13. mai · Girona–ValladolidLa Liga · 2024-25––
10. mai · Girona–VillarrealLa Liga · 2024-25176.7
5. mai · Girona–MallorcaLa Liga · 2024-2586.2
24. april · Girona–LeganesLa Liga · 2024-25––
21. april · Girona–Real BetisLa Liga · 2024-25––
13. april · Girona–OsasunaLa Liga · 2024-25––
5. april · Girona–AlavesLa Liga · 2024-25––
15. mars · Girona–ValenciaLa Liga · 2024-25596.6
10. mars · Girona–EspanyolLa Liga · 2024-25696.9
1. mars · Girona–Celta VigoLa Liga · 2024-25686.3
23. februar · Girona–Real MadridLa Liga · 2024-25156.2
14. februar · Girona–GetafeLa Liga · 2024-251–
3. februar · Girona–Las PalmasLa Liga · 2024-25––
29. januar · Girona–ArsenalChampions League · 2024-25––
26. januar · Girona–Rayo VallecanoLa Liga · 2024-25––
7. desember · Girona–Real MadridLa Liga · 2024-25586.3
1. desember · Girona–VillarrealLa Liga · 2024-25586.3
27. november · Girona–Sturm GrazChampions League · 2024-25676.7
23. november · Girona–EspanyolLa Liga · 2024-25718.321
10. november · Girona–GetafeLa Liga · 2024-25736.3
5. november · Girona–PSV EindhovenChampions League · 2024-25676.3
2. november · Girona–LeganesLa Liga · 2024-25627.2
26. oktober · Girona–Las PalmasLa Liga · 2024-25906.5
22. oktober · Girona–Slovan BratislavaChampions League · 2024-25666.9
19. oktober · Girona–Real SociedadLa Liga · 2024-25596.7
6. oktober · Girona–Athletic ClubLa Liga · 2024-25––
2. oktober · Girona–FeyenoordChampions League · 2024-25756.7
29. september · Girona–Celta VigoLa Liga · 2024-25––
25. september · Girona–Rayo VallecanoLa Liga · 2024-25––
21. september · Girona–ValenciaLa Liga · 2024-25786.9
18. september · Girona–Paris Saint GermainChampions League · 2024-25––
15. september · Girona–BarcelonaLa Liga · 2024-25––
1. september · Girona–SevillaLa Liga · 2024-25––
29. august · Girona–OsasunaLa Liga · 2024-25646.9
25. august · Girona–Atletico MadridLa Liga · 2024-25316.6
30. november · Aberdeen–HJK HelsinkiConference League · 2023-24166.9
9. november · Aberdeen–PAOKConference League · 2023-24126.5
26. oktober · Aberdeen–PAOKConference League · 2023-24727.911
5. oktober · Aberdeen–HJK HelsinkiConference League · 2023-24907.31
21. september · Aberdeen–Eintracht FrankfurtConference League · 2023-24566.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 13 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Bojan Miovski: statistikk, kamper og karriere | Coro