Portrett av Aiham Hanz Ousou
Spillerprofil · komplett datakort

Aiham Ousou

Fullt navn: Aiham Hanz Ousou

ForsvarTilgjengelig
Født9. januar 2000 · 26 årNasjonalitetSverigeHøyde186 cmVekt86 kg
34Kamper
2 860Minutter
0Mål
1Målgivende
0,03Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2023-24Forrige sesong 2022-23
Taklinger / 90
02,9
2,360,55
Brudd / 90
01,4
0,941,11
Blokkeringer / 90
01,2
0,94–
Vunne dueller
0100
61,7 %62,8 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Qarabag6.2Molde6.9Bayer L7.2Qarabag7.2Atletic6.5Real So6.3Granada7.2Barcelo6.3Girona6.3Mallorc
  1. Atletico Madrid7.2 vurdering
    9. mars 2024 · 90 min
  2. Real Sociedad6.5 vurdering
    15. mars 2024 · 90 min
  3. Granada CF6.3 vurdering
    29. mars 2024 · 24 min
  4. Barcelona7.2 vurdering
    13. apr. 2024 · 90 min
  5. Girona6.3 vurdering
    20. apr. 2024 · 90 min
  6. Mallorca6.3 vurdering
    28. apr. 2024 · 45 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,100,000,00MINUTTER9292021-229762022-239552023-24
  1. 2021-220,10 målpoeng / 90
    929 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 2022-230,00 målpoeng / 90
    976 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,00 målpoeng / 90
    955 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2019-200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-2211 kamper · 929 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,10/90
  • 2022-2311 kamper · 976 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-2412 kamper · 955 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
Cadiz logoLa LigaKlubb · Cadiz · 2023-246.58
Kamper
6
Minutter
430
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
BK Hacken logoEuropa LeagueKlubb · BK Hacken · 2023-246.80
Kamper
5
Minutter
435
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
48
Slavia Praha logoEuropa LeagueKlubb · Slavia Praha · 2023-246.80
Kamper
1
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
48
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2023-242 turneringer · 12 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueBK Hacken · Slavia Praha
    525 min · 55 %
  • La LigaCadiz
    430 min · 45 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueBK Hacken · Slavia Praha
2,74
La LigaCadiz
1,88

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueBK Hacken · Slavia Praha
0,69
La LigaCadiz
1,26

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueBK Hacken · Slavia Praha
1,71
La LigaCadiz
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueBK Hacken · Slavia Praha
58,3 %
La LigaCadiz
68,6 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBK Hacken · Slavia Praha
48 %
La LigaCadiz
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · BK Hacken · Defender
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
525
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Skudd
8
Skudd på mål
4
Pasninger
558
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
48 %
Taklinger
16
Blokkeringer
10
Brudd
4
Dueller
72
Vunne dueller
42
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
12
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Cadiz · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
430
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,58

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
179
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Brudd
6
Dueller
35
Vunne dueller
24
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 11 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
    976 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
0,55

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
1,11

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
62,8 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
45 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Spilletid

Kamper
11
Fra start
11
Minutter
976
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,88

Angrep

Mål
0
Skudd
5
Skudd på mål
1
Pasninger
333
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
45 %
Taklinger
6
Brudd
12
Dueller
43
Vunne dueller
27
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
4
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-223 turneringer · 11 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
    929 min · 100 %
  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
1,26
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
1,94
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
0,97
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
65,1 %
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
46 %
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Spilletid

Kamper
11
Fra start
11
Minutter
929
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,88

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
3
Pasninger
610
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
46 %
Taklinger
13
Blokkeringer
10
Brudd
20
Dueller
86
Vunne dueller
56
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
13
Frispark begått
7
Gule kort
3
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueBK Hacken
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueBK Hacken
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueBK Hacken
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueBK Hacken
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueBK Hacken
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBK Hacken
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · BK Hacken · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

10 registrert
  1. →Slavia Praha → Charleroitir 7. januar 2025Permanent overgang
  2. →Slavia Praha → Charleroions 31. juli 2024Lån
  3. →Cadiz → Slavia Prahaman 1. juli 2024Ikke oppgitt
  4. →Slavia Praha → Cadiztor 1. februar 2024Lån
  5. →BK Hacken → Slavia Prahaman 1. januar 2024Ikke oppgitt
  6. →Slavia Praha → BK Hackentor 31. august 2023Lån
  7. →BK Hacken → Slavia Prahaons 21. juli 2021Ikke oppgitt
  8. →BK Hacken → Gaisfre 29. januar 2021Lån
  9. →AFC Eskilstuna → BK Hackenfre 1. januar 2021Ikke oppgitt
  10. →BK Hacken → AFC Eskilstunaons 12. august 2020Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

34 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb28. april · Cadiz–MallorcaLa Liga · 2023-24456.3
Klubb20. april · Cadiz–GironaLa Liga · 2023-24906.3
Klubb13. april · Cadiz–BarcelonaLa Liga · 2023-24907.2
Klubb29. mars · Cadiz–Granada CFLa Liga · 2023-24246.3
Klubb15. mars · Cadiz–Real SociedadLa Liga · 2023-24906.5
Klubb9. mars · Cadiz–Atletico MadridLa Liga · 2023-24907.2
Klubb2. mars · Cadiz–Rayo VallecanoLa Liga · 2023-24––
Klubb25. februar · Cadiz–Celta VigoLa Liga · 2023-24––
Klubb17. februar · Cadiz–OsasunaLa Liga · 2023-24––
Klubb9. februar · Cadiz–Real BetisLa Liga · 2023-24––
Klubb4. februar · Cadiz–VillarrealLa Liga · 2023-24––
Klubb14. desember · BK Hacken–QarabagEuropa League · 2023-24907.2
Klubb30. november · BK Hacken–Bayer LeverkusenEuropa League · 2023-24906.9
Klubb26. oktober · BK Hacken–MoldeEuropa League · 2023-24906.2
Klubb5. oktober · BK Hacken–QarabagEuropa League · 2023-24907.2
Klubb21. september · BK Hacken–Bayer LeverkusenEuropa League · 2023-24766.3
Klubb3. november · Slavia Praha–SivassporConference League · 2022-23456.7
Klubb27. oktober · Slavia Praha–BallkaniConference League · 2022-23907.2
Klubb13. oktober · Slavia Praha–CFR 1907 ClujConference League · 2022-23907.0
Klubb6. oktober · Slavia Praha–CFR 1907 ClujConference League · 2022-23906.9
Klubb15. september · Slavia Praha–BallkaniConference League · 2022-23906.7
Klubb8. september · Slavia Praha–SivassporConference League · 2022-23906.6
Landslag12. juni · Sverige–NorgeNations League · 2022-23––
Klubb14. april · Slavia Praha–FeyenoordConference League · 2021-22776.6
Klubb17. mars · Slavia Praha–Lask LinzConference League · 2021-22425.3
Klubb10. mars · Slavia Praha–Lask LinzConference League · 2021-22907.5
Klubb24. februar · Slavia Praha–FenerbahçeConference League · 2021-22907.3
Klubb17. februar · Slavia Praha–FenerbahçeConference League · 2021-22906.7
Klubb9. desember · Slavia Praha–Union BerlinConference League · 2021-22907.2
Klubb25. november · Slavia Praha–FeyenoordConference League · 2021-22906.9
Klubb4. november · Slavia Praha–Maccabi HaifaConference League · 2021-22907.5
Klubb21. oktober · Slavia Praha–Maccabi HaifaConference League · 2021-22907.3
Klubb30. september · Slavia Praha–FeyenoordConference League · 2021-22906.9
Klubb16. september · Slavia Praha–Union BerlinConference League · 2021-22907.01
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 8 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Aiham Ousou: statistikk, kamper og karriere | Coro