Portrett av Horaţiu Alexandru Moldovan
Spillerprofil · komplett datakort

Horaţiu Moldovan

Fullt navn: Horaţiu Alexandru Moldovan

KeeperTilgjengelig
Født20. januar 1998 · 28 årNasjonalitetRomaniaHøyde189 cmVekt72 kg
27Kamper
1 170Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025Lite datagrunnlagForrige sesong 2024
Redninger / 90
04,2
–3,5
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
01,5
–1,25
Pasningspresisjon
0100
96,3 %82 %
Kampvurdering
510
6,307,23

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.5Kosovo7.3Belarus6.9Andorra7.3Israel8.3Sveits6.3San Mar7.9Østerri7.0Cyprus6.3Canada7.7Cyprus
  1. Sveits8.3 vurdering
    21. nov. 2023 · 90 min
  2. San Marino6.3 vurdering
    24. mars 2025 · 90 min
  3. Østerrike7.9 vurdering
    7. juni 2025 · 90 min
  4. Cyprus7.0 vurdering
    10. juni 2025 · 90 min
  5. Canada6.3 vurdering
    5. sep. 2025 · 90 min
  6. Cyprus7.7 vurdering
    9. sep. 2025 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,00MINUTTER72020233602024902025
  1. 20230,00 målpoeng / 90
    720 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20240,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20250,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20238 kamper · 720 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20244 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20251 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: RomaniaPrivatlandskamperLandslag · Romania · 20256.30
Kamper
1
Minutter
90
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
96.29629629629629
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20251 turnering · 1 kamp · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Privatlandskamper.

Registrert spilletid

  • PrivatlandskamperRomania
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

PrivatlandskamperRomania
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

PrivatlandskamperRomania
–

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperRomania
96,3 %

Kampvurdering

PrivatlandskamperRomania
6,30

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Romania · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
27

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
96,3 %

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20242 turneringer · 4 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeRomania
    360 min · –
  • Euro ChampionshipRomania
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeRomania
3,5
Euro ChampionshipRomania
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeRomania
1,25
Euro ChampionshipRomania
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeRomania
82 %
Euro ChampionshipRomania
–

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeRomania
7,23
Euro ChampionshipRomania
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Romania · Goalkeeper · nr. 12

Spilletid

Draktnummer
12
Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,23

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
120
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82 %
Blokkeringer
1
Redninger
14
Baklengsmål
5

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Romania · Goalkeeper · nr. 12

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
12
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationRomania
    720 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Euro Championship - QualificationRomania
3,13

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro Championship - QualificationRomania
0,5

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationRomania
–

Kampvurdering

Euro Championship - QualificationRomania
7,26

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Romania · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,26

Angrep

Mål
0
Pasninger
207
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
3
Vunne dueller
3
Redninger
25
Baklengsmål
4

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20201 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeRomania
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Romania · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

16 registrert
  1. →Atletico Madrid → Eyüpsporman 13. juli 2026Lån
  2. →Oviedo → Atletico Madridman 29. juni 2026Tilbake fra lån
  3. →Oviedo → Atletico Madridman 29. juni 2026Tilbake fra lån
  4. →Atletico Madrid → Oviedofre 18. juli 2025Lån
  5. →Sassuolo → Atletico Madridtir 1. juli 2025Ikke oppgitt
  6. →Sassuolo → Atletico Madridsøn 29. juni 2025Tilbake fra lån
  7. →Sassuolo → Atletico Madridlør 7. juni 2025Tilbake fra lån
  8. →Atletico Madrid → Sassuolofre 23. august 2024Lån
  9. →Rapid → Atletico Madridons 24. januar 2024€ 800K
  10. →Uta Arad → Rapidtor 21. januar 2021Fri overgang
  11. →Ripensia Timisoara → Uta Aradman 10. august 2020Fri overgang
  12. →Sepsi OSK Sfantu Gheorghe → Ripensia Timisoarator 16. januar 2020Fri overgang
  13. →Ripensia Timisoara → Sepsi OSK Sfantu Gheorgheman 1. juli 2019Ikke oppgitt
  14. →CFR 1907 Cluj → ACS Sirineasasøn 1. juli 2018Lån
  15. →CFR 1907 Cluj → Voinţa Turnu Măgureleman 19. februar 2018Lån
  16. →CFR 1907 Cluj → AFC Hermannstadtsøn 2. juli 2017Lån
Kamplogg

Siste kamper – landslag

27 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
9. september · Romania–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2024907.7
5. september · Romania–CanadaPrivatlandskamper · 2025906.3
10. juni · Romania–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2024907.0
7. juni · Romania–ØsterrikeVM-kvalifisering Europa · 2024907.9
24. mars · Romania–San MarinoVM-kvalifisering Europa · 2024906.3
21. mars · Romania–Bosnia-HercegovinaVM-kvalifisering Europa · 2024––
15. oktober · Romania–LitauenNations League · 2024-25––
12. oktober · Romania–CyprusNations League · 2024-25––
2. juli · Romania–NederlandEuropamesterskapet · 2024––
26. juni · Romania–SlovakiaEuropamesterskapet · 2024––
22. juni · Romania–BelgiaEuropamesterskapet · 2024––
17. juni · Romania–UkrainaEuropamesterskapet · 2024––
22. mars · Romania–Northern IrelandPrivatlandskamper · 2024––
21. november · Romania–SveitsEM-kvalifisering · 2023908.3
18. november · Romania–IsraelEM-kvalifisering · 2023907.3
15. oktober · Romania–AndorraEM-kvalifisering · 2023906.9
12. oktober · Romania–BelarusEM-kvalifisering · 2023907.3
12. september · Romania–KosovoEM-kvalifisering · 2023907.5
9. september · Romania–IsraelEM-kvalifisering · 2023906.9
19. juni · Romania–SveitsEM-kvalifisering · 2023906.6
16. juni · Romania–KosovoEM-kvalifisering · 2023907.7
28. mars · Romania–BelarusEM-kvalifisering · 2023––
25. mars · Romania–AndorraEM-kvalifisering · 2023––
26. september · Romania–Bosnia-HercegovinaNations League · 2022-23––
7. juni · Romania–Bosnia-HercegovinaNations League · 2022-23––
14. november · Romania–LiechtensteinVM-kvalifisering Europa · 2020––
11. oktober · Romania–ArmeniaVM-kvalifisering Europa · 2020––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 10 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Horaţiu Moldovan: statistikk, kamper og karriere | Coro