Portrett av Martin Valjent
Spillerprofil · komplett datakort

Martin Valjent

ForsvarTilgjengelig
Født11. desember 1995 · 30 årNasjonalitetSlovakiaHøyde187 cmVekt70 kg
18Kamper
590Minutter
1Mål
0Målgivende
0,15Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2024Lite datagrunnlag
Taklinger / 90
01,7
1,351
Vunne dueller
0100
–57,1 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.3Kosovo6.9Moldova6.3Kazakhs6.9Faroe I
  1. Kosovo7.3 vurdering
    26. mars 2026 · 90 min
  2. Moldova6.9 vurdering
    26. sep. 2026 · 27 min
  3. Kazakhstan6.3 vurdering
    29. sep. 2026 · 91 min
  4. Faroe Islands6.9 vurdering
    2. okt. 2026 · 82 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,001,000,00MINUTTER30020209020242002026-27
  1. 20200,00 målpoeng / 90
    300 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20241,00 målpoeng / 90
    90 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2026-270,00 målpoeng / 90
    200 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20203 kamper · 300 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20241 kamper · 90 min · 1 mål · 0 målgivende · 1,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-273 kamper · 200 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: SlovakiaNations LeagueLandslag · Slovakia · 2026-276.66
Kamper
3
Minutter
200
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
89.16666666666667
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 3 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovakia
    200 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
1,35

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSlovakia
89,2 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovakia · D

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
200
Kaptein
Nei
Vurdering
6,66

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
120
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89,2 %
Taklinger
3
Vunne dueller
14

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20241 turnering · 1 kamp · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
1

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
57,1 %

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
92 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Defender · nr. 4

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
4
Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
50
Nøkkelpasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
92 %
Taklinger
1
Dueller
7
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationSlovakia
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
–

Brudd / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
–

Blokkeringer / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
–

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationSlovakia
–

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationSlovakia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Slovakia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipSlovakia
    210 min · 70 %
  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    90 min · 30 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Euro ChampionshipSlovakia
0,43
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Brudd / 90

Euro ChampionshipSlovakia
0,86
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
2

Blokkeringer / 90

Euro ChampionshipSlovakia
0,43
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Vunne dueller

Euro ChampionshipSlovakia
66,7 %
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
100 %

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipSlovakia
51 %
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
88 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovakia · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
72
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
51 %
Taklinger
1
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
6
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
0
Pasninger
95
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88 %
Brudd
2
Dueller
5
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Chievo → Mallorcaman 1. juli 2019€ 1.5M
  2. →Chievo → Mallorcaman 20. august 2018Lån
  3. →Ternana → Chievosøn 1. juli 2018Ikke oppgitt
  4. →Ternana → Chievoons 30. august 2017Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – landslag

5 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
6. oktober · Slovakia–MoldovaNations League · 2026-270–
2. oktober · Slovakia–Faroe IslandsNations League · 2026-27826.9
29. september · Slovakia–KazakhstanNations League · 2026-27916.3
26. september · Slovakia–MoldovaNations League · 2026-27276.9
26. mars · Slovakia–KosovoVM-kvalifisering Europa · 2024907.31
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 11 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Martin Valjent: statistikk, kamper og karriere | Coro